Danny Imray
obrońca #30Daniel Imray jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Danny Imray
OcenaTransfery
Profil gry
Ile zarabia Danny Imray?
Danny Imray otrzymuje 52 tysiące funtów rocznej pensji, co daje około 4,3 tysiąca funtów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Imray w sierpniu 2026 to 1 tysiąc funtów, a dziennie około 142 funtów.
Na jakiej pozycji gra Danny Imray?
Danny Imray najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Danny Imray?
Wycena 23-letniego Danny Imray według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Danny Imray?
Danny Imray urodził się 27 lipca 2003 w London (Anglia). Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Danny Imray – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Danny Imray. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Danny Imray
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05 2026 |
Championship, 46. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 25.04 2026 |
Championship, 45. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 21.04 2026 |
Championship, 44. kolejka
|
3:0 | 90' | 1 | 1 | |||
| 18.04 2026 |
Championship, 43. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 10.04 2026 |
Championship, 42. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 06.04 2026 |
Championship, 41. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 03.04 2026 |
Championship, 40. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 21.03 2026 |
Championship, 39. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 14.03 2026 |
Championship, 38. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 1 | – | ||
| 11.03 2026 |
Championship, 37. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 |
Danny Imray – transfery
W trakcie kariery Danny Imray zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wrexham 2026 – obecnie
-
Crystal Palace 2026 – 2026
-
West Bromwich Albion 2026 – 2026
-
Crystal Palace 2026 – 2026
-
Blackpool 2025 – 2026
-
Crystal Palace 2025 – 2025
-
Crystal Palace U23 2025 – 2025

-
Bromley 2024 – 2025
-
Crystal Palace U23 2022 – 2024

-
Chelmsford City 2022 – 2022
-
Crystal Palace U23 2021 – 2022

-
Chelmsford City U19 do 2021

Danny Imray – forma
W ostatnich 5 meczach Danny Imray zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Danny Imray – zarobki
Danny Imray gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 52 tys. £. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
52 tys. £ |
| 2024/25 |
|
42 tys. £ |
| 2024/25 |
|
42 tys. £ |
Ile zarabia Danny Imray?
Danny Imray otrzymuje 52 tysiące funtów rocznej pensji, co daje około 4,3 tysiąca funtów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Imray w sierpniu 2026 to 1 tysiąc funtów, a dziennie około 142 funtów.
Danny Imray – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Danny Imray wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Danny Imray na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Danny Imray?
Wycena Danny Imray wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Danny Imray wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 250 tys. €.