Forma w lidze
West Ham United w tabeli
3. miejsce / 16 punktów Play-offy
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
3 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
15:5 bramki
3,00 gola/mecz
6 pkt
8:7 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy West Hamu
Wartość drużyny: 241 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Anglia | 29 | napastnik | 9 | 30 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 29 | napastnik | 9 | 30 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,30 średnia ocena | Anglia | 29 | napastnik | 9 | 30 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | 29 | obrońca | 9 | 13 mln € |
Przewidywany skład West Hamu 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
West Ham United w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 18 |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 16 |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 16 |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 15 |
Wyniki West Hamu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
West Ham United
1
Queens Park Rangers
1
Championship, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Millwall
2
West Ham United
2
Championship, 8. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
West Ham United
2
Fulham
3
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
Terminarz West Hamu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 21:00
|
Lincoln City
West Ham United
Championship, 10. kolejka
|
|
|
17 Paź 16:00
|
Swansea City
West Ham United
Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
West Ham United
Southampton
Championship, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery West Hamu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
West Ham United to klub piłkarski z Anglii występujący w Championship. Swoim domowym obiektem jest London Stadium, który może pomieścić 64 472 widzów. Zespół prowadzi Nuno Espirito Santo. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 241 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez West Ham United?
Klub piłkarski West Ham United zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Anglii oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Liga Konferencji, Puchar Intertoto, Tarcza Wspólnoty oraz Puchar Zdobywców Pucharów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski West Ham United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do West Hamu trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 45 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 217,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Arne Engels z Celtic za 25,8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mateus Fernandes do Tottenhamu za 99 mln €.
Które miejsce zajmuje West Ham United w tabeli Championship?
West Ham United zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład West Hamu?
W wyjściowym ustawieniu West Hamu między słupkami staje M. Hermansen, a linię obrony najczęściej tworzą K. Walker-Peters, K. Mavropanos, M. Kilman oraz Felipe Morato. W środku pola grają J. Bowen, D. Mukasa, A. Engels oraz M. Solomon, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Piroe, V. Castellanos. Trener Nuno Espirito Santo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Kiedy West Ham United gra następny mecz?
Najbliższy mecz West Hamu to spotkanie z Lincoln City, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie LNER Stadium w ramach Championship (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz West Hamu?
Ostatni mecz West Hamu to remis z Queens Park Rangers 1:1 w Championship, 9 października 2026. Bramki zdobyli Madsen, Bowen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma West Ham United w tym sezonie?
Bilans West Hamu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-4-1 przy 23 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz West Hamu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra West Ham United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań West Hamu
West Ham United terminarz
Kiedy West Ham United gra następny mecz?
Najbliższy mecz West Hamu to spotkanie z Lincoln City, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie LNER Stadium w ramach Championship (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki West Hamu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub West Ham United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki West Hamu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
West Ham United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Championship, 9. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/5 | 2/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championship, 8. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 11/14 | 5/6 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
2:3 | 4-4-2 | 5/9 | 0/1 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Championship, 7. kolejka
|
6:0 | 4-4-2 | 3/9 | 1/1 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Championship, 6. kolejka
|
2:3 | 4-4-1-1 | 4/8 | 3/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championship, 5. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 5/11 | 0/2 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Championship, 4. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 6/13 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Championship, 3. kolejka
|
1:1 | 4-4-1-1 | 11/14 | 1/4 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
1:4 | 4-4-1-1 | 5/7 | 0/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championship, 2. kolejka
|
1:2 | 4-4-1-1 | 7/11 | 2/5 |
West Ham United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 9 meczów, ze średnią 2,20 punktu. W pozostałych ustawieniach West Ham United zdobywa 1,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz West Hamu?
Ostatni mecz West Hamu to remis z Queens Park Rangers 1:1 w Championship, 9 października 2026. Bramki zdobyli Madsen, Bowen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
West Ham United – tabela Championship
Jakie miejsce w tabeli Championship zajmuje West Ham United w sezonie 2026/2027.
Miejsce West Hamu w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Southampton
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
Middlesbrough
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Swansea City
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 4 |
West Ham United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:5 | 10 | 10 | |
| 5 |
Stoke City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 6 |
Blackburn
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 7 |
Charlton Athletic
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 8 |
West Bromwich Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 9 |
Wolverhampton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 10 |
Millwall
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 11 |
Sheffield United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 12 |
Watford
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Bristol City
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 14 |
Bolton
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Norwich City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 6 | |
| 16 |
Cardiff City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 17 |
Queens Park Rangers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 18 |
Wrexham
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 19 |
Birmingham City
|
4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 20 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 21 |
Burnley
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 22 |
Preston North End
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Lincoln City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 24 |
Derby County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Birmingham City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 2 |
Swansea City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Queens Park Rangers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 4 |
Lincoln City
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bristol City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 6 |
Stoke City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 7 |
Wolverhampton
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 8 |
Millwall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
West Ham United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 10 |
Blackburn
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 11 |
West Bromwich Albion
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 12 |
Wrexham
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 13 |
Middlesbrough
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
Sheffield United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 15 |
Charlton Athletic
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 16 |
Bolton
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 17 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Burnley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 4 | |
| 19 |
Derby County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 20 |
Norwich City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 21 |
Southampton
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 22 |
Watford
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 23 |
Cardiff City
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 24 |
Preston North End
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje West Ham United w tabeli Championship?
West Ham United zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki West Hamu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki West Hamu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
West Ham United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,8
- Asysty / mecz 1,67
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 18,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy West Hamu
-
Jarrod Bowen 5
-
Konstantinos Mavropanos 4
-
Joel Piroe 3
-
Mohamadou Kante 3

-
Manor Solomon 2
-
Divine Mukasa 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki West Hamu i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres West Hamu to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lincoln City - West Ham United Po przerwie pada 61% bramek West Hamu.Przebieg meczu West Hamu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-3-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy West Ham United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla West Hamu
91% bramek West Hamu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
West Ham United zdobywa w sezonie średnio 1,78 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,78.
Aktualne serie West Hamu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów West Hamu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
West Ham United wygra mecz Lincoln City - West Ham United West Ham United nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach West Hamu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 22%
W 78% meczów West Hamu padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lincoln City - West Ham United Powyżej 2,5 bramki padło w 78% meczów West Hamu.West Ham United – faule i karne
- Faule / mecz 9,9
- Faule rywali / mecz 11,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
West Ham United fauluje średnio 9,9 razy na mecz, a wymusza 11,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla West Hamu, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Lincoln City - West Ham United West Ham United popełnia 9,9 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie West Ham United zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
West Ham United wygra mecz Lincoln City - West Ham United West Ham United zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach West Hamu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli West Hamu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 9 meczów.
West Ham United wygra drugą połowę meczu Lincoln City - West Ham United Drugą połowę West Ham United wygrywał w 6 z 9 meczów.West Ham United – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,3
West Ham United oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lincoln City - West Ham United West Ham United oddaje 11,0 strzałów na mecz.West Ham United – posiadanie piłki
- U siebie 58,2%
- Na wyjeździe 58,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 9
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 9 meczów. Średnio West Ham United utrzymuje przy piłce 58,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
West Ham United wygra mecz Lincoln City - West Ham United West Ham United utrzymuje średnio 58,1% posiadania piłki.West Ham United – podania
- Kluczowe / mecz 12,2
- Dośrodkowania / mecz 21,4
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 45%
West Ham United wymienia średnio 502 podań na mecz przy celności 86%, z czego 12,2 to podania kluczowe.
West Ham United – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto West Hamu to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Lincoln City - West Ham United Czyste konto West Ham United zachowuje w 22% meczów.West Ham United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,0
West Ham United wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Lincoln City - West Ham United Powyżej 8,5 rożnego padło w 78% meczów West Hamu.West Ham United – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 11%
West Ham United ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale West Hamu – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Lincoln City - West Ham United West Ham United ogląda średnio 2,1 żółtych kartek na mecz.West Ham United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 3,00 | 1,33 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,25 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz West Ham United zdobywa z drużynami z top 8 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
West Ham United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,25 | 1,40 2,00 | 0,40 1,25 |
|
2.
|
2,60 1,25 | 2,40 1,25 | 1,40 1,25 |
|
3.
|
2,00 1,50 | 3,00 2,00 | 1,00 1,75 |
|
4.
|
2,25 1,40 | 2,00 1,40 | 0,75 2,00 |
|
5.
|
1,80 1,20 | 1,80 1,20 | 1,40 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach West Hamu
Skrajne wyniki i osiągnięcia West Hamu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana West Ham United - Wrexham 6:0 Championship, 11.09.2026
- Najwyższa porażka West Ham United - Charlton Athletic 1:2 Championship, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek West Ham United - Wolverhampton 4:2, Championship, 1.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Piroe, West Ham United - Derby County 3:0, Championship, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Kante, West Ham United - Derby County 3:0, Championship, 5.09.2026
Jakie statystyki ma West Ham United w tym sezonie?
Bilans West Hamu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-4-1 przy 23 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
West Ham United – zawodnicy
Jak wygląda kadra West Hamu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład West Hamu 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze West Hamu
-
Joel Veltman Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 32 dniopuszczone: 3 mecze
-
Keiber Lamadrid Napastnik Rana pauzuje od 35 dniopuszczone: 5 meczów
Kadra West Hamu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
29 | Anglia | 30 mln € | 9,2 mln € | 9 | 100% | 5 | 3 | 800' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Izrael | 10 mln € | 3,7 mln € | 9 | 100% | 2 | 2 | 705' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Surinam | 10 mln € | 2,5 mln € | 8 | 89% | 3 | 0 | 420' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Argentyna | 28 mln € | 4,6 mln € | 8 | 89% | 1 | 2 | 637' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Brazylia | 800 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 1 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Wenezuela | 1,2 mln € | 616 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
19 | Anglia | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
23 | Belgia | 25 mln € | 1,2 mln € | 8 | 89% | 0 | 2 | 711' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
19 | Anglia | 10 mln € | 185 tys. € | 8 | 89% | 2 | 0 | 535' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
31 | Czechy | 6 mln € | 5,5 mln € | 1 | 11% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
21 | Norwegia | 12 mln € | 90 tys. € | 6 | 67% | 1 | 1 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
|
20 | Anglia | 2 mln € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 242' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Francja | 7 mln € | 71 tys. € | 8 | 89% | 3 | 0 | 378' | 1 | 1 | |||||||
| 18 |
|
24 | Hiszpania | 2,5 mln € | 420 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Meksyk | 12 mln € | 5,8 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
30 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 1 mln € | 1,4 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
23 | Francja | 15 mln € | 2,2 mln € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
28 | Grecja | 18 mln € | 3,1 mln € | 8 | 89% | 4 | 0 | 700' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Anglia | 13 mln € | 6,2 mln € | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
29 | Anglia | 10 mln € | 3,4 mln € | 9 | 100% | 0 | 2 | 529' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
34 | Holandia | 1 mln € | 3,1 mln € | 8 | 89% | 0 | 1 | 298' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Brazylia | 14 mln € | 2,2 mln € | 5 | 56% | 0 | 1 | 254' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
20 | Anglia | 12 mln € | 1,2 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 435' | 2 | 0 | |||||||
| 58 |
![]() |
18 | Anglia | 1 mln € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 63 |
![]() |
19 | Anglia | 2 mln € | 431 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Dania | 15 mln € | 2,8 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Francja | 3 mln € | 7,4 mln € | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 49 |
|
20 | Anglia | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry West Hamu
261,5 mln €
śr. 9,3 mln € / zawodnika
Ile West Ham United wydaje na pensje
67,2 mln € rocznie
śr. 2,4 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Anglia (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy West Hamu w sezonie 2026/2027
West Ham United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry West Hamu
Jak wygląda skład West Hamu?
W wyjściowym ustawieniu West Hamu między słupkami staje M. Hermansen, a linię obrony najczęściej tworzą K. Walker-Peters, K. Mavropanos, M. Kilman oraz Felipe Morato. W środku pola grają J. Bowen, D. Mukasa, A. Engels oraz M. Solomon, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Piroe, V. Castellanos. Trener Nuno Espirito Santo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
West Ham United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub West Ham United w sezonie 2026/2027.
West Ham United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
500 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Norwegia | 21 |
|
12,9 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
1,1 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Senegal | 21 |
|
40,8 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Kongo | 28 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery West Hamu
West Ham United bilans transferowy
- +177,3 mln € 2026
- -62,6 mln € 2025
- -89,6 mln € 2024
- +11,4 mln € 2023
- -165,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii West Hamu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski West Ham United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do West Hamu trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 45 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 217,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Arne Engels z Celtic za 25,8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mateus Fernandes do Tottenhamu za 99 mln €.
West Ham United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski West Ham United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez West Ham United?
Klub piłkarski West Ham United zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Anglii oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Liga Konferencji, Puchar Intertoto, Tarcza Wspólnoty oraz Puchar Zdobywców Pucharów.