Forma w lidze
Preston North End w tabeli
24. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 21. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:9 bramki
0,80 gola/mecz
1 pkt
4:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Preston North End
Wartość drużyny: 8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Anglia | 28 | napastnik | 10 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Surinam | 27 | pomocnik | 10 | 3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,74 średnia ocena | Anglia | 28 | napastnik | 10 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Dania | 29 | bramkarz | 10 | 2,5 mln € |
Skład i oceny Preston North End w ostatnim meczu 3-4-2-1
Zmiany
Preston North End w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 18 |
| ··· | |||||||
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | 6 |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | 4 |
Wyniki Preston North End
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Birmingham City
4
Preston North End
0
Championship, 10. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Preston North End
0
Millwall
1
Championship, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Queens Park Rangers
2
Preston North End
2
Championship, 8. kolejka
|
Terminarz Preston North End
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Wrexham
Preston North End
Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Preston North End
West Bromwich Albion
Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:30
|
Stoke City
Preston North End
Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Preston North End
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
3,5 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie |
Preston North End to klub piłkarski z Anglii występujący w Championship. Swoim domowym obiektem jest Deepdale, który może pomieścić 23 408 widzów. Zespół prowadzi Graham Alexander. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 8 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Preston North End?
Klub piłkarski Preston North End zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Puchar Anglii, Mistrzostwo Anglii oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Preston North End w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Preston North End trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 15,9 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Alfie Devine z Tottenhamu za 5,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Benjamin Whiteman do Wrexham za 3,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Preston North End w tabeli Championship?
Preston North End zajmuje obecnie 24. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 4 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Preston North End?
W wyjściowym ustawieniu Preston North End między słupkami staje D. Iversen, a linię obrony najczęściej tworzą T. Small, O. Offiah, J. Storey, A. Hughes oraz A. Vukcević. W środku pola grają L. Leroy, A. Devine oraz S. Mills, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Lang, J. Erabi. Trener Graham Alexander ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Kiedy Preston North End gra następny mecz?
Najbliższy mecz Preston North End to spotkanie z Wrexham, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie STōK Cae Ras w ramach Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Preston North End?
Ostatni mecz Preston North End to porażka z Birmingham City 4:0 w Championship, 13 października 2026. Bramki zdobyli Millar, Priske, Priske oraz Gray. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Preston North End w tym sezonie?
Bilans Preston North End w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-1-8 przy 8 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Preston North End w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Preston North End w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Preston North End
Preston North End terminarz
Kiedy Preston North End gra następny mecz?
Najbliższy mecz Preston North End to spotkanie z Wrexham, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie STōK Cae Ras w ramach Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Preston North End w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Preston North End w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Preston North End w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Preston North End wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Championship, 10. kolejka
|
4:0 | 3-4-2-1 | 3/9 | 2/3 | |
|
10 Paź Koniec
|
Championship, 9. kolejka
|
0:1 | 3-4-1-2 | 4/8 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championship, 8. kolejka
|
2:2 | 5-3-2 | 3/13 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championship, 7. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 16/19 | 1/2 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Championship, 6. kolejka
|
2:1 | 5-3-2 | 4/6 | 2/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championship, 5. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 3/14 | 4/6 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Championship, 4. kolejka
|
1:3 | 3-4-2-1 | 5/7 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Championship, 3. kolejka
|
1:0 | 5-3-2 | 4/11 | 1/2 | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
0:4 | 4-2-3-1 | 3/8 | 0/0 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championship, 2. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 5/9 | 4/5 |
Preston North End ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 3 z 10 meczów, ze średnią 0,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Preston North End zdobywa 0,43 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Preston North End?
Ostatni mecz Preston North End to porażka z Birmingham City 4:0 w Championship, 13 października 2026. Bramki zdobyli Millar, Priske, Priske oraz Gray. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Preston North End – tabela Championship
Jakie miejsce w tabeli Championship zajmuje Preston North End w sezonie 2026/2027.
Miejsce Preston North End w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Southampton
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
Middlesbrough
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Swansea City
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 4 |
West Ham United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:5 | 10 | 10 | |
| 5 |
Stoke City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 6 |
Blackburn
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 7 |
Charlton Athletic
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 8 |
West Bromwich Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 9 |
Wolverhampton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 10 |
Millwall
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 11 |
Sheffield United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 12 |
Watford
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Bristol City
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 14 |
Bolton
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Norwich City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 6 | |
| 16 |
Cardiff City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 17 |
Queens Park Rangers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 18 |
Wrexham
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 19 |
Birmingham City
|
4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 20 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 21 |
Burnley
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 22 |
Preston North End
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Lincoln City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 24 |
Derby County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Birmingham City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 2 |
Swansea City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Queens Park Rangers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 4 |
Lincoln City
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bristol City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 6 |
Stoke City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 7 |
Wolverhampton
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 8 |
Millwall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
West Ham United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 10 |
Blackburn
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 11 |
West Bromwich Albion
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 12 |
Wrexham
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 13 |
Middlesbrough
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
Sheffield United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 15 |
Charlton Athletic
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 16 |
Bolton
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 17 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Burnley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 4 | |
| 19 |
Derby County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 20 |
Norwich City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 21 |
Southampton
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 22 |
Watford
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 23 |
Cardiff City
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 24 |
Preston North End
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Preston North End w tabeli Championship?
Preston North End zajmuje obecnie 24. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 4 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Preston North End w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Preston North End na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Preston North End na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 2,7
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 5,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 14,2
- Przechwyty / mecz 10,6
- Wybicia / mecz 27,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,5
Strzelcy Preston North End
Rozkład bramek w czasie
Bramki Preston North End i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Preston North End to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wrexham - Preston North End Po przerwie pada 38% bramek Preston North End.Przebieg meczu Preston North End i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-0-7 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Preston North End otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Preston North End
100% bramek Preston North End pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Preston North End zdobywa w sezonie średnio 0,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Preston North End
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Preston North End, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Preston North End wygra mecz Wrexham - Preston North End Preston North End przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Preston North End
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 70% meczów Preston North End padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wrexham - Preston North End Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Preston North End.Preston North End – faule i karne
- Faule / mecz 11,7
- Faule rywali / mecz 9,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Preston North End fauluje średnio 11,7 razy na mecz, a wymusza 9,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Preston North End, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Preston North End zdobywa 0,60 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Preston North End wygra mecz Wrexham - Preston North End Preston North End zdobywa u siebie 20% możliwych punktów, na wyjeździe 7%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Preston North End ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Preston North End, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Preston North End wygra drugą połowę meczu Wrexham - Preston North End Drugą połowę Preston North End wygrywał w 1 z 10 meczów.Preston North End – strzały
- Celne / mecz 2,7
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,6
Preston North End oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wrexham - Preston North End Preston North End oddaje 7,7 strzałów na mecz.Preston North End – posiadanie piłki
- U siebie 45,6%
- Na wyjeździe 38,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 24%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Preston North End utrzymuje przy piłce 41,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 24%.
Preston North End wygra mecz Wrexham - Preston North End Preston North End utrzymuje średnio 41,8% posiadania piłki.Preston North End – podania
- Kluczowe / mecz 9,2
- Dośrodkowania / mecz 20,5
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 33%
Preston North End wymienia średnio 321 podań na mecz przy celności 74%, z czego 9,2 to podania kluczowe.
Preston North End – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Preston North End to 0% meczów sezonu (0 z 10), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Wrexham - Preston North End Czyste konto Preston North End zachowuje w 0% meczów.Preston North End – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 6,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Preston North End wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Preston North End – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 10%
Preston North End ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Preston North End – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Preston North End według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 2,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,25 | 1,50 |
| Dołu tabeli (17–24) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Preston North End zdobywa z drużynami z top 8 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (17–24).
Preston North End na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
1,40 0,25 | 1,20 0,25 | 1,80 1,25 |
|
21.
|
1,50 0,20 | 1,75 0,80 | 1,25 1,80 |
|
22.
|
0,75 0,80 | 1,25 1,60 | 1,50 2,20 |
|
23.
|
0,40 1,00 | 0,80 1,00 | 1,80 1,50 |
|
24.
|
0,60 0,25 | 0,80 1,00 | 1,80 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Preston North End
Skrajne wyniki i osiągnięcia Preston North End w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Preston North End - Blackburn 2:1 Championship, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Birmingham City - Preston North End 4:0 Championship, 13.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Preston North End - Wolverhampton 1:3, Championship, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Kenny, Queens Park Rangers - Preston North End 2:2, Championship, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Thompson, Preston North End - Wolverhampton 1:3, Championship, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Preston North End w tym sezonie?
Bilans Preston North End w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-1-8 przy 8 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Preston North End – zawodnicy
Jak wygląda kadra Preston North End w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Preston North End w ostatnim meczu 3-4-2-1
Zmiany
Kontuzje w kadrze Preston North End
-
Ali Mccann Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 48 dniopuszczone: 9 meczów
-
Theo Carroll Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 74 dniopuszczone: 13 meczów

Kadra Preston North End
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 38 |
|
23 | Irlandia | 3 mln € | 462 tys. € | 4 | 44% | 2 | 0 | 228' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Anglia | 2,5 mln € | 616 tys. € | 10 | 111% | 3 | 0 | 625' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Szwecja | 2 mln € | 500 tys. € | 10 | 111% | 1 | 0 | 364' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
22 | Anglia | 6 mln € | 400 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 839' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Francja | 2,5 mln € | 520 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 722' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Irlandia Północna | 2,2 mln € | 923 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 180' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Anglia | 1 mln € | 92 tys. € | 7 | 78% | 0 | 1 | 425' | 3 | 2 | |||||||
| 37 |
|
27 | Surinam | 3 mln € | 1,2 mln € | 10 | 111% | 0 | 2 | 555' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Anglia | 1,5 mln € | 369 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 142' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Irlandia | 1,5 mln € | 923 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 53' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Anglia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
19 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
25 | Anglia | 4 mln € | 923 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 675' | 4 | 0 | |||||||
| 16 |
|
34 | Walia | 300 tys. € | 616 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 451' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Anglia | 2,5 mln € | 769 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 414' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Anglia | 2,5 mln € | 462 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 478' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Anglia | 4,5 mln € | 769 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
21 | USA | 8 mln € | 923 tys. € | 4 | 44% | 1 | 0 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
30 | Czarnogóra | 500 tys. € | 462 tys. € | 10 | 111% | 0 | 1 | 453' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Anglia | 5,5 mln € | 923 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Szkocja | 1 mln € | 923 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 335' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
29 | Hiszpania | 600 tys. € | 616 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 110' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Dania | 2,5 mln € | 923 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
34 | Anglia | 400 tys. € | 616 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Preston North End
57,6 mln €
śr. 2,4 mln € / zawodnika
Ile Preston North End wydaje na pensje
15 mln € rocznie
śr. 623 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Anglia (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Preston North End w sezonie 2026/2027
Preston North End wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Preston North End
Jak wygląda skład Preston North End?
W wyjściowym ustawieniu Preston North End między słupkami staje D. Iversen, a linię obrony najczęściej tworzą T. Small, O. Offiah, J. Storey, A. Hughes oraz A. Vukcević. W środku pola grają L. Leroy, A. Devine oraz S. Mills, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Lang, J. Erabi. Trener Graham Alexander ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Preston North End – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Preston North End w sezonie 2026/2027.
Preston North End transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia | 23 |
|
3,5 mln € | |
| 27 Sie 2026 |
|
USA | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Czarnogóra | 27 |
|
2,5 mln € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Francja | 26 |
|
3 mln € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
4,1 mln € | |
| 06 Sie 2026 |
|
Surinam | 27 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Preston North End
Preston North End bilans transferowy
- -9,4 mln € 2026
- -3,1 mln € 2025
- -2,8 mln € 2024
- -3,8 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Preston North End
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Preston North End w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Preston North End trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 15,9 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Alfie Devine z Tottenhamu za 5,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Benjamin Whiteman do Wrexham za 3,5 mln €.
Preston North End – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Preston North End? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Preston North End?
Klub piłkarski Preston North End zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Puchar Anglii, Mistrzostwo Anglii oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.