Forma w lidze
Birmingham City w tabeli
8. miejsce / 14 punktów Play-offy
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
4 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
7:7 bramki
1,75 gola/mecz
10 pkt
6:4 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Birmingham City
Wartość drużyny: 38 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Niemcy | 29 | obrońca | 9 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Kanada | 27 | napastnik | 5 | 5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,30 średnia ocena | Kanada | 27 | napastnik | 5 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Austria | 26 | obrońca | 9 | 7 mln € |
Skład i oceny Birmingham City w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 61' Jhon Elmer Solis Romero → M. Bird
- 61' L. Millar → D. Gray
- 75' P. Roberts → C. Vicente
- 75' T. Iwata → T. Gardner-Hickman
- 84' J. Stansfield → M. Ducksch
Birmingham City w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 18 |
| ··· | |||||||
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 14 |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 14 |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 14 |
Wyniki Birmingham City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Birmingham City
4
Preston North End
0
Championship, 10. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
West Bromwich Albion
0
Birmingham City
1
Championship, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Birmingham City
2
Middlesbrough
2
Championship, 8. kolejka
|
Terminarz Birmingham City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Birmingham City
Queens Park Rangers
Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Cardiff City
Birmingham City
Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:30
|
Lincoln City
Birmingham City
Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Birmingham City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kanada |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | – | za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
2,6 mln € |
Birmingham City to klub piłkarski z Anglii występujący w Championship. Swoim domowym obiektem jest St Andrew's Stadium, który może pomieścić 30 009 widzów. Zespół prowadzi Chris Davies. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 38 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Birmingham City?
Klub piłkarski Birmingham City zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Angielskiej oraz Football League Trophy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Birmingham City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Birmingham City trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 10,6 mln €, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 4,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Kristoffer Lund z Palermo za 4,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kai Wagner do Philadelphia Union za 3,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Birmingham City w tabeli Championship?
Birmingham City zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 14 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Birmingham City?
W wyjściowym ustawieniu Birmingham City między słupkami staje J. Beadle, a linię obrony najczęściej tworzą B. Osayi-Samuel, P. Neumann, C. Klarer oraz A. Cochrane. W środku pola grają C. Vicente, T. Iwata, J. Stansfield, Jhon Elmer Solis Romero oraz L. Millar, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Priske. Trener Chris Davies ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Kiedy Birmingham City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Birmingham City to spotkanie z Queens Park Rangers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie St Andrew's Stadium w ramach Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Birmingham City?
Ostatni mecz Birmingham City to wygrana z Preston North End 4:0 w Championship, 13 października 2026. Bramki zdobyli Millar, Priske, Priske oraz Gray. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Birmingham City w tym sezonie?
Bilans Birmingham City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-5-1 przy 17 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Birmingham City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Birmingham City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Birmingham City
Birmingham City terminarz
Kiedy Birmingham City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Birmingham City to spotkanie z Queens Park Rangers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie St Andrew's Stadium w ramach Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Birmingham City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Birmingham City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Birmingham City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Birmingham City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Championship, 10. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 6/9 | 1/3 | |
|
10 Paź Koniec
|
Championship, 9. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 9/16 | 4/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championship, 8. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/8 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championship, 7. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/14 | 3/4 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Championship, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 7/13 | 3/9 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Championship, 5. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 8/12 | 2/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Championship, 4. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/8 | 3/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Championship, 3. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/9 | 2/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
1:6 | 4-2-3-1 | 4/11 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championship, 2. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 7/10 | 2/3 |
Birmingham City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 1,70 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Birmingham City?
Ostatni mecz Birmingham City to wygrana z Preston North End 4:0 w Championship, 13 października 2026. Bramki zdobyli Millar, Priske, Priske oraz Gray. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Birmingham City – tabela Championship
Jakie miejsce w tabeli Championship zajmuje Birmingham City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Birmingham City w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Southampton
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
Middlesbrough
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Swansea City
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 4 |
West Ham United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:5 | 10 | 10 | |
| 5 |
Stoke City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 6 |
Blackburn
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 7 |
Charlton Athletic
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 8 |
West Bromwich Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 9 |
Wolverhampton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 10 |
Millwall
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 11 |
Sheffield United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 12 |
Watford
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Bristol City
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 14 |
Bolton
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Norwich City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 6 | |
| 16 |
Cardiff City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 17 |
Queens Park Rangers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 18 |
Wrexham
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 19 |
Birmingham City
|
4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 20 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 21 |
Burnley
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 22 |
Preston North End
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Lincoln City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 24 |
Derby County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Birmingham City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 2 |
Swansea City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Queens Park Rangers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 4 |
Lincoln City
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bristol City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 6 |
Stoke City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 7 |
Wolverhampton
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 8 |
Millwall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
West Ham United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 10 |
Blackburn
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 11 |
West Bromwich Albion
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 12 |
Wrexham
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 13 |
Middlesbrough
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
Sheffield United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 15 |
Charlton Athletic
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 16 |
Bolton
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 17 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Burnley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 4 | |
| 19 |
Derby County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 20 |
Norwich City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 21 |
Southampton
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 22 |
Watford
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 23 |
Cardiff City
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 24 |
Preston North End
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Birmingham City w tabeli Championship?
Birmingham City zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 14 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Birmingham City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Birmingham City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Birmingham City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 1,20
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 15,2
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 29,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Birmingham City
Rozkład bramek w czasie
Bramki Birmingham City i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Birmingham City to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Birmingham City - Queens Park Rangers Po przerwie pada 47% bramek Birmingham City.Przebieg meczu Birmingham City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-4-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy Birmingham City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Birmingham City
71% bramek Birmingham City pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 18% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Birmingham City zdobywa w sezonie średnio 1,70 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Birmingham City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Birmingham City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Birmingham City wygra mecz Birmingham City - Queens Park Rangers Birmingham City nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Birmingham City
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 70% meczów Birmingham City padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Birmingham City - Queens Park Rangers Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Birmingham City.Birmingham City – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 9,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Birmingham City fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 9,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Birmingham City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Birmingham City zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Birmingham City wygra mecz Birmingham City - Queens Park Rangers Birmingham City zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Birmingham City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Birmingham City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Birmingham City wygra drugą połowę meczu Birmingham City - Queens Park Rangers Drugą połowę Birmingham City wygrywał w 5 z 10 meczów.Birmingham City – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
Birmingham City oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Birmingham City - Queens Park Rangers Birmingham City oddaje 9,6 strzałów na mecz.Birmingham City – posiadanie piłki
- U siebie 59,6%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Birmingham City utrzymuje przy piłce 52,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Birmingham City wygra mecz Birmingham City - Queens Park Rangers Birmingham City utrzymuje średnio 52,8% posiadania piłki.Birmingham City – podania
- Kluczowe / mecz 9,8
- Dośrodkowania / mecz 23,7
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 32%
Birmingham City wymienia średnio 370 podań na mecz przy celności 74%, z czego 9,8 to podania kluczowe.
Birmingham City – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Birmingham City to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Birmingham City - Queens Park Rangers Czyste konto Birmingham City zachowuje w 30% meczów.Birmingham City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,8
Birmingham City wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Birmingham City – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 10%
Birmingham City ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Birmingham City – 1,4.
Birmingham City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 2-3-0 | 1,80 | 1,20 | 0,80 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Birmingham City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Birmingham City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,33 1,40 | 2,33 1,60 | 1,00 1,60 |
|
7.
|
1,25 1,80 | 1,00 1,40 | 1,00 0,80 |
|
8.
|
1,00 2,00 | 1,75 1,20 | 1,75 0,80 |
|
9.
|
1,75 1,40 | 2,25 1,40 | 1,25 2,00 |
|
10.
|
1,60 1,50 | 1,20 1,00 | 0,80 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Birmingham City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Birmingham City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Birmingham City - Preston North End 4:0 Championship, 13.10.2026
- Najwyższa porażka Norwich City - Birmingham City 2:1 Championship, 9.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Birmingham City - Bristol City 2:2, Championship, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Neumann, Wrexham - Birmingham City 1:2, Championship, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Gray, Birmingham City - Bristol City 2:2, Championship, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Birmingham City w tym sezonie?
Bilans Birmingham City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-5-1 przy 17 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Birmingham City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Birmingham City w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Birmingham City w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 61' Jhon Elmer Solis Romero → M. Bird
- 61' L. Millar → D. Gray
- 75' P. Roberts → C. Vicente
- 75' T. Iwata → T. Gardner-Hickman
- 84' J. Stansfield → M. Ducksch
Kontuzje w kadrze Birmingham City
-
Paik Seung-Ho Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 18 dniopuszczone: 1 mecz
-
Lee Buchanan Obrońca Uraz kolana pauzuje od 66 dniopuszczone: 6 meczów
-
Marc Leonard Pomocnik Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 155 dniopuszczone: 16 meczów
-
Ethan Laird Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 380 dniopuszczone: 27 meczów
-
Max Bird Pomocnik Uraz łydki pauzuje od 391 dniopuszczone: 39 meczów
Kadra Birmingham City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
27 | Kanada | 5 mln € | 923 tys. € | 5 | 56% | 1 | 3 | 377' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Jamajka | 3,5 mln € | 1,8 mln € | 6 | 67% | 1 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Dania | 7 mln € | 127 tys. € | 8 | 89% | 2 | 1 | 638' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Hiszpania | 7 mln € | 3,1 mln € | 9 | 100% | 2 | 0 | 693' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Anglia | 16 mln € | 769 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 754' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
25 | Argentyna | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 132' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Niemcy | 1,5 mln € | 1,5 mln € | 8 | 89% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Szkocja | 400 tys. € | 308 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
26 | Anglia | 2,5 mln € | 189 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Kolumbia | 8 mln € | 620 tys. € | 7 | 78% | 0 | 1 | 579' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Korea Południowa | 2 mln € | 923 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 378' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | Japonia | 2 mln € | 769 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 802' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
29 | Anglia | 4 mln € | 1,8 mln € | 7 | 78% | 0 | 2 | 260' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | Szkocja | 2 mln € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
26 | Austria | 7 mln € | 1,5 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Niemcy | 3,5 mln € | 1,1 mln € | 9 | 100% | 2 | 0 | 810' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Anglia | 2 mln € | 616 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Anglia | 2,5 mln € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 748' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Nigeria | 4 mln € | 1,2 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 736' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Anglia | 2,5 mln € | 831 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Anglia | 3 mln € | 343 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | USA | 4 mln € | 850 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Anglia | 1,2 mln € | 369 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
22 | Anglia | 6 mln € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
34 | Anglia | 600 tys. € | 1,2 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
22 | Anglia | 50 tys. € | 61 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Birmingham City
97,3 mln €
śr. 3,7 mln € / zawodnika
Ile Birmingham City wydaje na pensje
21,8 mln € rocznie
śr. 838 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Anglia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Birmingham City w sezonie 2026/2027
Birmingham City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Birmingham City
Jak wygląda skład Birmingham City?
W wyjściowym ustawieniu Birmingham City między słupkami staje J. Beadle, a linię obrony najczęściej tworzą B. Osayi-Samuel, P. Neumann, C. Klarer oraz A. Cochrane. W środku pola grają C. Vicente, T. Iwata, J. Stansfield, Jhon Elmer Solis Romero oraz L. Millar, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Priske. Trener Chris Davies ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Birmingham City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Birmingham City w sezonie 2026/2027.
Birmingham City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kanada | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 33 | – | za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
2,6 mln € | |
| 29 Lip 2026 |
|
USA | 24 |
|
4,5 mln € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
3,5 mln € | |
| 20 Lip 2026 |
|
Japonia | 31 |
|
1,2 mln € | |
| 16 Lip 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
|
Niemcy | 29 |
|
3,5 mln € | |
| 02 Lip 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Birmingham City
Birmingham City bilans transferowy
- -34,6 mln € 2026
- -3,8 mln € 2025
- -30,2 mln € 2024
- +310 tys. € 2023
- -800 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Birmingham City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Birmingham City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Birmingham City trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 10,6 mln €, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 4,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Kristoffer Lund z Palermo za 4,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kai Wagner do Philadelphia Union za 3,5 mln €.
Birmingham City – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Birmingham City? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Birmingham City?
Klub piłkarski Birmingham City zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Angielskiej oraz Football League Trophy.