Forma w lidze
Millwall w tabeli
9. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
9:5 bramki
2,25 gola/mecz
7 pkt
7:10 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Millwall
Wartość drużyny: 40 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Szkocja | 31 | napastnik | 9 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Algeria | 24 | napastnik | 9 | 5,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,02 średnia ocena | Algeria | 24 | napastnik | 9 | 5,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | 23 | obrońca | 9 | 5 mln € |
Skład i oceny Millwall w ostatnim meczu 4-1-4-1

Zmiany
- 64' J. Osei-Tutu → T. Crama
- 64' J. Metcalfe → L. Cundle
- 65' K. Lisbie → Y. Issoufou
- 84' M. Sykes → A. Doughty
- 90' C. Neghli → D. Kelly
Millwall w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 18 |
| ··· | |||||||
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 14 |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 14 |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 14 |
Wyniki Millwall
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Millwall
0
Swansea City
1
Championship, 10. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Preston North End
0
Millwall
1
Championship, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Millwall
2
West Ham United
2
Championship, 8. kolejka
|
Terminarz Millwall
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:30
|
Millwall
Lincoln City
Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
Portsmouth
Millwall
Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Millwall
Derby County
Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Millwall
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Nigeria |
|
14,6 mln € |
Millwall to klub piłkarski z Anglii występujący w Championship. Swoim domowym obiektem jest The Den, który może pomieścić 20 146 widzów. Zespół prowadzi Alex Neil. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 40 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Millwall?
Klub piłkarski Millwall zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Football League Trophy oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Millwall w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Millwall trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,2 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 14,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Elkan Baggott z Ipswich Town za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Femi Azeez do Brightonu za 14,6 mln €.
Które miejsce zajmuje Millwall w tabeli Championship?
Millwall zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 14 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Millwall?
W wyjściowym ustawieniu Millwall między słupkami staje F. Marschall, a linię obrony najczęściej tworzą J. Osei-Tutu, E. Baggott, J. Cooper oraz Z. Sturge. W środku pola grają M. Sykes, D. Mazou-Sacko, L. Dykes, J. Metcalfe oraz C. Neghli, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Arconte. Trener Alex Neil ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Kiedy Millwall gra następny mecz?
Najbliższy mecz Millwall to spotkanie z Lincoln City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie The Den w ramach Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Millwall?
Ostatni mecz Millwall to porażka z Swansea City 0:1 w Championship, 13 października 2026. Bramkę zdobył Pereira Martins. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Millwall w tym sezonie?
Bilans Millwall w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 16 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Millwall w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Millwall w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Millwall
Millwall terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:30
|
Championship, 11. kolejka
|
The Den U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 13:30
|
Championship, 12. kolejka
|
Fratton Park Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 16:00
|
Championship, 13. kolejka
|
The Den U siebie | Łatwy | |
|
03 Lis 20:45
|
Championship, 14. kolejka
|
St Andrew's Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 16:00
|
Championship, 15. kolejka
|
The Hawthorns Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 16:00
|
Championship, 16. kolejka
|
The Den U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Lis 20:45
|
Championship, 17. kolejka
|
bet365 Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 16:00
|
Championship, 18. kolejka
|
The Den U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru 16:00
|
Championship, 19. kolejka
|
Vicarage Road Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Gru 20:45
|
Championship, 20. kolejka
|
The Den U siebie | Łatwy |
Kiedy Millwall gra następny mecz?
Najbliższy mecz Millwall to spotkanie z Lincoln City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie The Den w ramach Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Millwall w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Millwall w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Millwall w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Millwall wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Championship, 10. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 13/15 | 3/5 | |
|
10 Paź Koniec
|
Championship, 9. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championship, 8. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/14 | 1/6 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Championship, 6. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 1/15 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championship, 7. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/9 | 3/8 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
0:1 | 4-2-3-1 | 1/16 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championship, 5. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 4/13 | 1/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Championship, 4. kolejka
|
0:3 | 3-1-4-2 | 1/3 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Championship, 3. kolejka
|
5:1 | 4-3-3 | 11/19 | 1/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
0:1 | 3-1-4-2 | 1/5 | 0/2 |
Millwall ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Millwall zdobywa 1,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Millwall?
Ostatni mecz Millwall to porażka z Swansea City 0:1 w Championship, 13 października 2026. Bramkę zdobył Pereira Martins. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Millwall – tabela Championship
Jakie miejsce w tabeli Championship zajmuje Millwall w sezonie 2026/2027.
Miejsce Millwall w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Southampton
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
Middlesbrough
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Swansea City
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 4 |
West Ham United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:5 | 10 | 10 | |
| 5 |
Stoke City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 6 |
Blackburn
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 7 |
Charlton Athletic
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 8 |
West Bromwich Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 9 |
Wolverhampton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 10 |
Millwall
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 11 |
Sheffield United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 12 |
Watford
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Bristol City
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 14 |
Bolton
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Norwich City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 6 | |
| 16 |
Cardiff City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 17 |
Queens Park Rangers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 18 |
Wrexham
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 19 |
Birmingham City
|
4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 20 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 21 |
Burnley
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 22 |
Preston North End
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Lincoln City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 24 |
Derby County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Birmingham City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 2 |
Swansea City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Queens Park Rangers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 4 |
Lincoln City
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bristol City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 6 |
Stoke City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 7 |
Wolverhampton
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 8 |
Millwall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
West Ham United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 10 |
Blackburn
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 11 |
West Bromwich Albion
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 12 |
Wrexham
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 13 |
Middlesbrough
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
Sheffield United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 15 |
Charlton Athletic
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 16 |
Bolton
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 17 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Burnley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 4 | |
| 19 |
Derby County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 20 |
Norwich City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 21 |
Southampton
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 22 |
Watford
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 23 |
Cardiff City
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 24 |
Preston North End
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Millwall w tabeli Championship?
Millwall zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 14 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Millwall w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Millwall na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Millwall na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 4,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 24,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Millwall
Rozkład bramek w czasie
Bramki Millwall i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Millwall to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Millwall - Lincoln City Po przerwie pada 50% bramek Millwall.Przebieg meczu Millwall i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Millwall otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Millwall
94% bramek Millwall pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Millwall zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Millwall
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Millwall, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Millwall wygra mecz Millwall - Lincoln City Millwall przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Millwall
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 70% meczów Millwall padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Millwall - Lincoln City Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Millwall.Millwall – faule i karne
- Faule / mecz 12,5
- Faule rywali / mecz 9,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Millwall fauluje średnio 12,5 razy na mecz, a wymusza 9,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Millwall, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Millwall zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Millwall wygra mecz Millwall - Lincoln City Millwall zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Millwall ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Millwall, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Millwall wygra drugą połowę meczu Millwall - Lincoln City Drugą połowę Millwall wygrywał w 4 z 10 meczów.Millwall – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Millwall oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Millwall - Lincoln City Millwall oddaje 9,8 strzałów na mecz.Millwall – posiadanie piłki
- U siebie 45,0%
- Na wyjeździe 48,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 20%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Millwall utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 20%.
Millwall wygra mecz Millwall - Lincoln City Millwall utrzymuje średnio 46,6% posiadania piłki.Millwall – podania
- Kluczowe / mecz 10,1
- Dośrodkowania / mecz 20,4
- Celność dośrodkowań 32%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 43%
Millwall wymienia średnio 342 podań na mecz przy celności 75%, z czego 10,1 to podania kluczowe.
Millwall – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Millwall to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Millwall - Lincoln City Czyste konto Millwall zachowuje w 40% meczów.Millwall – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 70%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Millwall wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Millwall – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 30%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 10%
Millwall ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Millwall – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Millwall według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,25 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 2,67 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Millwall zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Millwall na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,25 1,80 | 1,00 1,40 | 1,00 0,80 |
|
8.
|
1,00 2,00 | 1,75 1,20 | 1,75 0,80 |
|
9.
|
1,75 1,40 | 2,25 1,40 | 1,25 2,00 |
|
10.
|
1,60 1,50 | 1,20 1,00 | 0,80 1,25 |
|
11.
|
1,20 1,60 | 0,60 1,80 | 1,00 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Millwall
Skrajne wyniki i osiągnięcia Millwall w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Millwall - Bolton 4:0 Championship, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Southampton - Millwall 5:1 Championship, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Southampton - Millwall 5:1, Championship, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Arconte, Middlesbrough - Millwall 2:2, Championship, 15.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Neghli, Millwall - Bolton 4:0, Championship, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Millwall w tym sezonie?
Bilans Millwall w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 16 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Millwall – zawodnicy
Jak wygląda kadra Millwall w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Millwall w ostatnim meczu 4-1-4-1

Zmiany
- 64' J. Osei-Tutu → T. Crama
- 64' J. Metcalfe → L. Cundle
- 65' K. Lisbie → Y. Issoufou
- 84' M. Sykes → A. Doughty
- 90' C. Neghli → D. Kelly
Kontuzje w kadrze Millwall
-
Romain Esse Pomocnik Skręcenie kostki pauzuje od 31 dniopuszczone: 4 mecze
-
Casper de Norre Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 41 dniopuszczone: 8 meczów
-
Josh Coburn Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 41 dniopuszczone: 8 meczów
-
Tristan Crama Obrońca Uraz kostki pauzuje od 49 dniopuszczone: 8 meczów
-
Lukas Bornhoft Jensen Bramkarz Stłuczenie mięśnia pauzuje od 52 dniopuszczone: 10 meczów
-
Ryan Leonard Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 55 dniopuszczone: 9 meczów
-
Mihailo Ivanovic Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 63 dniopuszczone: 12 meczów
-
Alfie Doughty Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 63 dniopuszczone: 9 meczów
-
Derek Mazou Sacko Pomocnik Uraz łydki pauzuje od 63 dniopuszczone: 4 mecze

Kadra Millwall
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
24 | Algeria | 5,5 mln € | 462 tys. € | 9 | 100% | 3 | 2 | 767' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
31 | Szkocja | 800 tys. € | 923 tys. € | 9 | 100% | 4 | 1 | 535' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Francja | 3 mln € | 180 tys. € | 8 | 89% | 3 | 0 | 591' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Anglia | 600 tys. € | 215 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 275' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Anglia | 800 tys. € | 92 tys. € | 7 | 78% | 0 | 1 | 105' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
19 | Francja | 1 mln € | 120 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Serbia | 9 mln € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
23 | Anglia | 9 mln € | 616 tys. € | 4 | 44% | 2 | 0 | 304' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
34 | Anglia | 250 tys. € | 616 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | Belgia | 2 mln € | 923 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 309' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Anglia | 2 mln € | 92 tys. € | 9 | 100% | 0 | 2 | 708' | 4 | 1 | |||||||
| 11 |
|
21 | Anglia | 10 mln € | 923 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Irlandia | 1,8 mln € | 604 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 511' | 2 | 0 | |||||||
| 49 |
![]() |
22 | Francja | 400 tys. € | 308 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 426' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Anglia | 3,2 mln € | 923 tys. € | 6 | 67% | 1 | 1 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Szkocja | 700 tys. € | 92 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 178' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Anglia | 300 tys. € | 246 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
26 | Anglia | 5 mln € | 1,7 mln € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
31 | Anglia | 1,8 mln € | 1,1 mln € | 9 | 100% | 0 | 1 | 802' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Francja | 12 mln € | 462 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
22 | Anglia | 4 mln € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 777' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Anglia | 400 tys. € | 739 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 326' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Indonezja | 1,2 mln € | 308 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Anglia | 100 tys. € | 769 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Dania | 275 tys. € | 616 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | Nowa Zelandia | 1 mln € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
23 | Anglia | 1,2 mln € | 308 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
21 | Anglia | 350 tys. € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
|
31 | Anglia | 50 tys. € | 400 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Millwall
77,7 mln €
śr. 2,7 mln € / zawodnika
Ile Millwall wydaje na pensje
14,6 mln € rocznie
śr. 502 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Anglia (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Millwall w sezonie 2026/2027
Millwall wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Millwall
Jak wygląda skład Millwall?
W wyjściowym ustawieniu Millwall między słupkami staje F. Marschall, a linię obrony najczęściej tworzą J. Osei-Tutu, E. Baggott, J. Cooper oraz Z. Sturge. W środku pola grają M. Sykes, D. Mazou-Sacko, L. Dykes, J. Metcalfe oraz C. Neghli, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Arconte. Trener Alex Neil ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Millwall – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Millwall w sezonie 2026/2027.
Millwall transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 19 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Nigeria | 25 |
|
14,6 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Sierra Leone | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Szkocja | 33 |
![]() |
koniec kariery | |
| 05 Sie 2026 |
|
Szkocja | 31 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Anglia | 36 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Millwall
Millwall bilans transferowy
- +10,4 mln € 2026
- +17,2 mln € 2025
- -5,8 mln € 2024
- -4,8 mln € 2023
- -2,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Millwall
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Millwall w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Millwall trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,2 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 14,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Elkan Baggott z Ipswich Town za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Femi Azeez do Brightonu za 14,6 mln €.
Millwall – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Millwall? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Millwall?
Klub piłkarski Millwall zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Football League Trophy oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.