Forma w lidze
Stoke City w tabeli
4. miejsce / 16 punktów Play-offy
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 9. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
8:3 bramki
2,00 gola/mecz
7 pkt
7:10 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Stoke City
Wartość drużyny: 44 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Irlandia Północna | 25 | pomocnik | 10 | 12 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Irlandia Północna | 25 | pomocnik | 10 | 12 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,23 średnia ocena | USA | 23 | pomocnik | 6 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Irlandia Północna | 25 | pomocnik | 10 | 12 mln € |
Skład i oceny Stoke City w ostatnim meczu 3-4-3


Zmiany
- 67' L. Cisse → G. Hirst
- 67' J. Bae → J. Devenny
- 79' J. Tchamadeu → B. Lawal
- 79' E. Soumare → R. Bozenik
- 79' E. Bocat → L. Bombino
Stoke City w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 18 |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 16 |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 16 |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 15 |
Wyniki Stoke City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Stoke City
2
Middlesbrough
3
Championship, 10. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Bolton
1
Stoke City
2
Championship, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Stoke City
2
Sheffield United
1
Championship, 8. kolejka
|
Terminarz Stoke City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Derby County
Stoke City
Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Stoke City
Bristol City
Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:30
|
Stoke City
Preston North End
Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Stoke City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Walia |
![]() |
nieujawniona | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA |
|
4,3 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
5,9 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
USA |
|
4,3 mln € |
Stoke City to klub piłkarski z Anglii występujący w Championship. Swoim domowym obiektem jest bet365 Stadium, który może pomieścić 30 089 widzów. Zespół prowadzi Mark Robins. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 44 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stoke City?
Klub piłkarski Stoke City zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Puchar Ligi Angielskiej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stoke City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stoke City trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 23,8 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 8,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został George Hirst z Ipswich Town za 7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Sorba Thomas do Hull City za 8,8 mln €.
Które miejsce zajmuje Stoke City w tabeli Championship?
Stoke City zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Stoke City?
W wyjściowym ustawieniu Stoke City między słupkami staje V. Johansson, a linię obrony najczęściej tworzą B. Wilmot, J. Tchamadeu oraz L. Graham. W środku pola grają B. Johnson, E. Soumare, E. Galbraith oraz E. Bocat, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Mcglynn, L. Cisse oraz G. Hirst. Trener Mark Robins ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Kiedy Stoke City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stoke City to spotkanie z Derby County, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Pride Park Stadium w ramach Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stoke City?
Ostatni mecz Stoke City to porażka z Middlesbrough 2:3 w Championship, 13 października 2026. Bramki zdobyli Brittain, Borges (samobójcza), Lankshear, Bozenik oraz Borges. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stoke City w tym sezonie?
Bilans Stoke City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-1-4 przy 17 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stoke City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Stoke City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Stoke City
Stoke City terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Championship, 11. kolejka
|
Pride Park Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 16:00
|
Championship, 12. kolejka
|
bet365 Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 13:30
|
Championship, 13. kolejka
|
bet365 Stadium U siebie | Łatwy | |
|
03 Lis 20:45
|
Championship, 14. kolejka
|
Ewood Park Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 16:00
|
Championship, 15. kolejka
|
Fratton Park Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 16:00
|
Championship, 16. kolejka
|
bet365 Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Lis 20:45
|
Championship, 17. kolejka
|
bet365 Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 16:00
|
Championship, 18. kolejka
|
London Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 16:00
|
Championship, 19. kolejka
|
bet365 Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
09 Gru 20:45
|
Championship, 20. kolejka
|
LNER Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Stoke City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stoke City to spotkanie z Derby County, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Pride Park Stadium w ramach Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Stoke City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Stoke City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Stoke City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stoke City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Championship, 10. kolejka
|
2:3 | 3-4-3 | 4/7 | 1/2 | |
|
10 Paź Koniec
|
Championship, 9. kolejka
|
1:2 | 3-4-3 | 4/14 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championship, 8. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 8/9 | 4/8 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championship, 7. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 8/13 | 2/4 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Championship, 6. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 5/12 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championship, 5. kolejka
|
4:0 | 3-5-2 | 5/8 | 1/5 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Championship, 4. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 3/8 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Championship, 3. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 1/8 | 4/5 | |
|
25 Sie Karne
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/5 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championship, 2. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 2/6 | 5/8 |
Stoke City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 2,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Stoke City zdobywa 1,17 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stoke City?
Ostatni mecz Stoke City to porażka z Middlesbrough 2:3 w Championship, 13 października 2026. Bramki zdobyli Brittain, Borges (samobójcza), Lankshear, Bozenik oraz Borges. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stoke City – tabela Championship
Jakie miejsce w tabeli Championship zajmuje Stoke City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Stoke City w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Southampton
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
Middlesbrough
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Swansea City
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 4 |
West Ham United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:5 | 10 | 10 | |
| 5 |
Stoke City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 6 |
Blackburn
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 7 |
Charlton Athletic
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 8 |
West Bromwich Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 9 |
Wolverhampton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 10 |
Millwall
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 11 |
Sheffield United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 12 |
Watford
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Bristol City
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 14 |
Bolton
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Norwich City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 6 | |
| 16 |
Cardiff City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 17 |
Queens Park Rangers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 18 |
Wrexham
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 19 |
Birmingham City
|
4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 20 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 21 |
Burnley
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 22 |
Preston North End
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Lincoln City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 24 |
Derby County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Birmingham City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 2 |
Swansea City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Queens Park Rangers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 4 |
Lincoln City
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bristol City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 6 |
Stoke City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 7 |
Wolverhampton
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 8 |
Millwall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
West Ham United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 10 |
Blackburn
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 11 |
West Bromwich Albion
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 12 |
Wrexham
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 13 |
Middlesbrough
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
Sheffield United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 15 |
Charlton Athletic
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 16 |
Bolton
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 17 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Burnley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 4 | |
| 19 |
Derby County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 20 |
Norwich City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 21 |
Southampton
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 22 |
Watford
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 23 |
Cardiff City
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 24 |
Preston North End
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Stoke City w tabeli Championship?
Stoke City zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Stoke City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Stoke City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Stoke City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 1,10
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 15,1
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 28,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Stoke City
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stoke City i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stoke City to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Derby County - Stoke City Po przerwie pada 35% bramek Stoke City.Przebieg meczu Stoke City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Stoke City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Stoke City
88% bramek Stoke City pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stoke City zdobywa w sezonie średnio 1,60 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Stoke City
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stoke City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Stoke City wygra mecz Derby County - Stoke City Stoke City przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Stoke City
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów Stoke City padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Derby County - Stoke City Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Stoke City.Stoke City – faule i karne
- Faule / mecz 14,2
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Stoke City fauluje średnio 14,2 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stoke City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stoke City zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Stoke City wygra mecz Derby County - Stoke City Stoke City zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Stoke City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 35% goli Stoke City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Stoke City wygra drugą połowę meczu Derby County - Stoke City Drugą połowę Stoke City wygrywał w 1 z 10 meczów.Stoke City – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Stoke City oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Derby County - Stoke City Stoke City oddaje 8,8 strzałów na mecz.Stoke City – posiadanie piłki
- U siebie 45,4%
- Na wyjeździe 42,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Stoke City utrzymuje przy piłce 43,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Stoke City wygra mecz Derby County - Stoke City Stoke City utrzymuje średnio 43,8% posiadania piłki.Stoke City – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 19,3
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 36%
Stoke City wymienia średnio 349 podań na mecz przy celności 79%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Stoke City – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Stoke City to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Derby County - Stoke City Czyste konto Stoke City zachowuje w 20% meczów.Stoke City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Stoke City wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Stoke City – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Stoke City ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Stoke City – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Stoke City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 3,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,33 | 1,33 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 1,50 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Stoke City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Stoke City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,60 1,25 | 2,40 1,25 | 1,40 1,25 |
|
3.
|
2,00 1,50 | 3,00 2,00 | 1,00 1,75 |
|
4.
|
2,25 1,40 | 2,00 1,40 | 0,75 2,00 |
|
5.
|
1,80 1,20 | 1,80 1,20 | 1,40 1,20 |
|
6.
|
2,33 1,40 | 2,33 1,60 | 1,00 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Stoke City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stoke City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Stoke City - Charlton Athletic 4:0 Championship, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Wolverhampton - Stoke City 4:1 Championship, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Wolverhampton - Stoke City 4:1, Championship, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Gallagher, Wolverhampton - Stoke City 4:1, Championship, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Gallagher, Stoke City - Sheffield United 2:1, Championship, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Stoke City w tym sezonie?
Bilans Stoke City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-1-4 przy 17 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stoke City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stoke City w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Stoke City w ostatnim meczu 3-4-3


Zmiany
- 67' L. Cisse → G. Hirst
- 67' J. Bae → J. Devenny
- 79' J. Tchamadeu → B. Lawal
- 79' E. Soumare → R. Bozenik
- 79' E. Bocat → L. Bombino
Kontuzje w kadrze Stoke City
-
Ben Gibson Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 30 dni
-
Bosun Lawal Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 38 dniopuszczone: 3 mecze

-
Svante Ingelsson Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 46 dniopuszczone: 8 meczów
-
Aaron Cresswell Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 87 dniopuszczone: 14 meczów
-
Junior Tchamadeu Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 278 dniopuszczone: 34 mecze
Kadra Stoke City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
31 | Anglia | 900 tys. € | 1,5 mln € | 6 | 67% | 2 | 1 | 330' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Francja | 3 mln € | 616 tys. € | 6 | 67% | 1 | 1 | 319' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Szkocja | 8 mln € | 1,7 mln € | 9 | 100% | 1 | 1 | 406' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Słowacja | 5 mln € | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 231' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Anglia | 2 mln € | 462 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
23 | USA | 5 mln € | 694 tys. € | 6 | 67% | 2 | 1 | 391' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Irlandia Północna | 12 mln € | 616 tys. € | 10 | 111% | 3 | 2 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 13 |
|
23 | Irlandia Północna | 10 mln € | 1,2 mln € | 6 | 67% | 2 | 0 | 365' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Senegal | 4 mln € | 123 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 744' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Szwecja | 1 mln € | 616 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 90' | 2 | 2 | |||||||
| 10 |
|
23 | Korea Południowa | 4 mln € | 308 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
24 | Holandia | 7 mln € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 173' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Czechy | 4 mln € | 923 tys. € | 8 | 89% | 0 | 1 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Anglia | 700 tys. € | 492 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
|
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
27 | Francja | 2,2 mln € | 923 tys. € | 10 | 111% | 2 | 2 | 801' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Anglia | 5,5 mln € | 1,2 mln € | 10 | 111% | 1 | 0 | 855' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Anglia | 6 mln € | 1,8 mln € | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
26 | Ukraina | 2 mln € | 923 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 351' | 2 | 1 | |||||||
| 22 |
|
22 | Kamerun | 2,5 mln € | 616 tys. € | 3 | 33% | 0 | 1 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Irlandia | 3 mln € | 154 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 315' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | USA | 4 mln € | 134 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Szkocja | 3 mln € | 92 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Anglia | 500 tys. € | 2,2 mln € | 5 | 56% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
36 | Anglia | 300 tys. € | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 57 |
|
19 | Anglia | 2,5 mln € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Szwecja | 14 mln € | 923 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Anglia | 2 mln € | 369 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
38 | Anglia | 50 tys. € | 277 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Stoke City
114,2 mln €
śr. 3,9 mln € / zawodnika
Ile Stoke City wydaje na pensje
20,2 mln € rocznie
śr. 698 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Anglia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stoke City w sezonie 2026/2027
Stoke City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Stoke City
Jak wygląda skład Stoke City?
W wyjściowym ustawieniu Stoke City między słupkami staje V. Johansson, a linię obrony najczęściej tworzą B. Wilmot, J. Tchamadeu oraz L. Graham. W środku pola grają B. Johnson, E. Soumare, E. Galbraith oraz E. Bocat, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Mcglynn, L. Cisse oraz G. Hirst. Trener Mark Robins ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Stoke City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stoke City w sezonie 2026/2027.
Stoke City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Walia | 18 |
![]() |
nieujawniona | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA | 23 |
|
4,3 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 23 |
|
5,9 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
USA | 20 |
|
4,3 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Walia | 27 |
|
8,8 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
|
Serbia | 23 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Szkocja | 27 |
|
7 mln € | |
| 15 Sie 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Holandia | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Stoke City
Stoke City bilans transferowy
- -40,9 mln € 2026
- -2,3 mln € 2025
- -7 mln € 2024
- +2,3 mln € 2023
- +2,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Stoke City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stoke City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stoke City trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 23,8 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 8,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został George Hirst z Ipswich Town za 7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Sorba Thomas do Hull City za 8,8 mln €.
Stoke City – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Stoke City? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stoke City?
Klub piłkarski Stoke City zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 2. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Puchar Ligi Angielskiej.