Samuel Gallagher jest piłkarzem występującym obecnie w Stoke City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Sam Gallagher
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
13:30
|
Portsmouth
1
Stoke City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship, 15. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
13:30
|
Stoke City
2
Sheffield United
1
|
26' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship, 8. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
13:30
|
Stoke City
4
Charlton Athletic
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship, 5. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Sam Gallagher w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sam Gallagher wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.86, a skuteczność strzałów to 28,6%. Sam Gallagher oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sam Gallagher w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sam Gallagher rozegrał w barwach Stoke City w Championship 7 meczów, w EFL Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 422 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sam Gallagher
Pierwszy transfer Sam Gallagher w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Southamptonu do Blackburn za 6,5 miliona euro.
Ile zarabia Sam Gallagher?
Na podstawie kontraktu z Stoke City, Sam Gallagher otrzymuje 1,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 129,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gallagher w listopadzie 2026 to 30 tysięcy euro, a dziennie około 4,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Sam Gallagher ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Sam Gallagher nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sam Gallagher to uraz kolana z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 208 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Sam Gallagher?
Sam Gallagher ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Sam Gallagher?
Sam Gallagher najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Sam Gallagher?
Wycena 31-letniego Sam Gallagher według stanu na maj 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sam Gallagher?
Sam Gallagher urodził się 15 września 1995 w Crediton w Anglii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Sam Gallagher - statystyki
Szczegółowe statystyki Sam Gallagher w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Stoke City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sam Gallagher
Samuel Gallagher vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Sam Gallagher
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sam Gallagher w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sam Gallagher wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.86, a skuteczność strzałów to 28,6%. Sam Gallagher oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Sam Gallagher - transfery
W trakcie kariery Sam Gallagher zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Stoke City 2024 – obecnie
-
Blackburn 2019 – 2024
-
Southampton 2018 – 2019
-
Birmingham City 2017 – 2018
-
Southampton 2017 – 2017
-
Blackburn 2016 – 2017
-
Southampton 2016 – 2016
-
Milton Keynes Dons 2015 – 2016
-
Southampton 2013 – 2015
-
Southampton U18 2012 – 2013

-
Plymouth Argyle U18 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Sam Gallagher
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.07.2024 |
|
1,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 12.07.2019 |
|
6,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.05.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 20.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.05.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 10.08.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 05.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 28.07.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.03.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Sam Gallagher
Pierwszy transfer Sam Gallagher w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Southamptonu do Blackburn za 6,5 miliona euro.
Sam Gallagher - forma
W ostatnich 5 meczach Sam Gallagher zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Sam Gallagher i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
13:30
|
Portsmouth
1
Stoke City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship, 15. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
13:30
|
Stoke City
2
Sheffield United
1
|
26' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship, 8. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
13:30
|
Stoke City
4
Charlton Athletic
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
21:00
|
Stoke City
1
Norwich City
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
13:30
|
Wolverhampton
4
Stoke City
1
|
85' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship, 3. kolejka | |||||||
|
25 Sie
20:45
|
Stoke City
(4)
1
Hull City
(5)
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Southampton
3
Stoke City
1
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Championship, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Stoke City
1
Swansea City
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship, 1. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:00
|
Stoke City
2
Oldham Athletic
0
|
66' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
02 Maj
13:30
|
Bristol City
2
Stoke City
0
|
31' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Stoke City
1
Portsmouth
3
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
20:45
|
Stoke City
1
Millwall
3
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Wrexham
2
Stoke City
0
|
52' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Stoke City
1
Blackburn
1
|
72' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Derby County
2
Stoke City
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Stoke City
2
Sheffield Wednesday
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
20 Mar
21:00
|
Preston North End
3
Stoke City
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Stoke City
3
Watford
1
|
19' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
10 Sty
16:00
|
Stoke City
1
Coventry City
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
04 Sty
16:00
|
Norwich City
0
Stoke City
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Championship 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Hull City
0
Stoke City
1
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Stoke City
1
Sheffield United
2
|
58' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Stoke City
0
Preston North End
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Watford
1
Stoke City
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Stoke City
2
Swansea City
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2025
|
Ipswich Town
1
Stoke City
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Sheffield United
4
Stoke City
0
|
33' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Stoke City
1
Hull City
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Stoke City
3
Charlton Athletic
0
|
11' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Derby County
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2024/2025, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
2025
|
Stoke City
0
Sheffield United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 45. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Stoke City
2
Sheffield Wednesday
0
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2024/2025, 43. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Preston North End
1
Stoke City
1
|
71' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2024/2025, 40. kolejka | |||||||
|
25 Lut
2025
|
Stoke City
1
Middlesbrough
3
|
29' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Stoke City
0
Plymouth
0
|
49' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
01 Sty
2025
|
Burnley
0
Stoke City
0
|
31' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Stoke City
1
Sunderland
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Stoke City
2
Cardiff City
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Swansea City
0
Stoke City
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
02 Paź
2024
|
Stoke City
6
Portsmouth
1
|
55' |
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Championship 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Leicester City
0
Blackburn
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Blackburn
0
Coventry City
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Blackburn
1
Sheffield Wednesday
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
10 Kwi
2024
|
Bristol City
5
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Blackburn
0
Southampton
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Sunderland
1
Blackburn
5
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Middlesbrough
0
Blackburn
0
|
88' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Blackburn
1
Plymouth
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Swansea City
2
Blackburn
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
20 Lut
2024
|
Cardiff City
0
Blackburn
0
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Birmingham City
1
Blackburn
0
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Blackburn
3
Stoke City
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Blackburn
1
Queens Park Rangers
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
West Bromwich Albion
4
Blackburn
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Blackburn
2
Middlesbrough
1
|
59' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Plymouth
3
Blackburn
0
|
62' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
30 Sie
2023
|
Harrogate Town
0
Blackburn
8
|
62' |
1 gol
· 13% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Sheffield United
3
Blackburn
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
10 Mar
2023
|
Stoke City
3
Blackburn
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
28 Lut
2023
|
Leicester City
1
Blackburn
2
|
76' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
21 Lut
2023
|
Blackburn
1
Blackpool
0
|
78' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Blackburn
1
Swansea City
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
Bristol City
1
Blackburn
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
14 Sty
2023
|
Rotherham United
4
Blackburn
0
|
56' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Blackburn
1
Middlesbrough
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
17 Gru
2022
|
Norwich City
0
Blackburn
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
10 Gru
2022
|
Blackburn
1
Preston North End
4
|
32' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
Burnley
3
Blackburn
0
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Blackburn
1
Huddersfield Town
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Hull City
0
Blackburn
1
|
71' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Middlesbrough
1
Blackburn
2
|
64' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
11 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Blackburn
0
|
37' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Blackburn
3
Rotherham United
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Blackburn
2
Millwall
1
|
65' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Bradford City
1
Blackburn
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
17 Sie
2022
|
Reading
3
Blackburn
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Swansea City
0
Blackburn
3
|
79' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Blackburn
0
AFC Bournemouth
3
|
68' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
25 Kwi
2022
|
Preston North End
1
Blackburn
4
|
79' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Blackburn
1
Blackpool
1
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Reading
1
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Blackburn
3
Derby County
1
|
45' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
23 Lut
2022
|
Sheffield United
1
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Lut
2022
|
Blackburn
0
Nottingham Forest
2
|
36' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Luton Town
0
Blackburn
0
|
51' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Sty
2022
|
Blackburn
1
Middlesbrough
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Wigan Athletic
3
Blackburn
2
|
30' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
AFC Bournemouth
0
Blackburn
2
|
35' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
30 Paź
2021
|
Derby County
1
Blackburn
2
|
87' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
19 Paź
2021
|
Queens Park Rangers
1
Blackburn
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Blackburn
2
Coventry City
2
|
73' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Blackburn
5
Cardiff City
1
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
10 Sie
2021
|
Blackburn
1
Morecambe FC
2
|
24' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Blackburn
2
Swansea City
1
|
73' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Blackburn
5
Birmingham City
2
|
58' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Rotherham United
1
Blackburn
1
|
73' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Blackburn
5
Huddersfield Town
2
|
74' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Sheffield Wednesday
1
Blackburn
0
|
68' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Kwi
2021
|
Blackburn
2
Derby County
1
|
83' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Blackburn
0
AFC Bournemouth
2
|
34' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Wycombe
1
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
17 Mar
2021
|
Blackburn
0
Bristol City
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
09 Mar
2021
|
Blackburn
1
Swansea City
1
|
70' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
12 Lut
2021
|
Blackburn
1
Preston North End
2
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Queens Park Rangers
1
Blackburn
0
|
74' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Blackburn
1
Stoke City
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Huddersfield Town
2
Blackburn
1
|
25' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Gru
2020
|
Blackburn
2
Rotherham United
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Brentford
2
Blackburn
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Gru
2020
|
Blackburn
2
Millwall
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Blackburn
2
Barnsley
1
|
24' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Blackburn
3
Queens Park Rangers
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Coventry City
0
Blackburn
4
|
26' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Blackburn
0
Nottingham Forest
1
|
37' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
22 Lip
2020
|
Luton Town
3
Blackburn
2
|
29' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
18 Lip
2020
|
Blackburn
4
Reading
3
|
21' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
07 Lip
2020
|
Cardiff City
2
Blackburn
3
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
29 Lut
2020
|
Blackburn
2
Swansea City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Brentford
2
Blackburn
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Sheffield Wednesday
0
Blackburn
5
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
23 Gru
2019
|
Blackburn
0
Wigan Athletic
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
30 Lis
2019
|
Stoke City
1
Blackburn
2
|
32' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
23 Lis
2019
|
Blackburn
3
Barnsley
2
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
26 Paź
2019
|
Preston North End
3
Blackburn
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Birmingham City
1
Blackburn
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
19 Paź
2019
|
Blackburn
2
Huddersfield Town
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
01 Paź
2019
|
Blackburn
1
Nottingham Forest
1
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
21 Wrz
2019
|
Reading
1
Blackburn
2
|
77' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Blackburn
2
Millwall
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
27 Sie
2019
|
Sheffield United
2
Blackburn
1
|
35' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Blackburn
0
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
20 Sie
2019
|
Hull City
0
Blackburn
1
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
17 Sie
2019
|
Blackburn
1
Middlesbrough
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
30 Mar
2019
|
Brighton & Hove Albion
0
Southampton
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Manchester United
3
Southampton
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
09 Lut
2019
|
Southampton
1
Cardiff City
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
16 Sty
2019
|
Southampton
(3)
2
Derby County
(5)
2
|
47' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
|
12 Sty
2019
|
Leicester City
1
Southampton
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
28 Kwi
2018
|
Queens Park Rangers
3
Birmingham City
1
|
33' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
10 Mar
2018
|
Cardiff City
3
Birmingham City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
03 Mar
2018
|
Nottingham Forest
2
Birmingham City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
20 Lut
2018
|
Brentford
5
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
17 Lut
2018
|
Birmingham City
0
Millwall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
11 Lut
2018
|
Aston Villa
2
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
03 Lut
2018
|
Sheffield Wednesday
1
Birmingham City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Sty
2018
|
Birmingham City
3
Sunderland
1
|
84' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
20 Sty
2018
|
Preston North End
1
Birmingham City
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
13 Sty
2018
|
Birmingham City
0
Derby County
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
23 Gru
2017
|
Sunderland
1
Birmingham City
1
|
67' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
09 Gru
2017
|
Fulham
1
Birmingham City
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
25 Lis
2017
|
Sheffield United
1
Birmingham City
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
22 Lis
2017
|
Middlesbrough
2
Birmingham City
0
|
71' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
04 Lis
2017
|
Barnsley
2
Birmingham City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
01 Lis
2017
|
Birmingham City
0
Brentford
2
|
33' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
29 Paź
2017
|
Birmingham City
0
Aston Villa
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Wrz
2017
|
Hull City
6
Birmingham City
1
|
29' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
Birmingham City
1
Preston North End
3
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
12 Wrz
2017
|
Leeds United
2
Birmingham City
0
|
69' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
09 Wrz
2017
|
Norwich City
1
Birmingham City
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
22 Kwi
2017
|
Wolverhampton
0
Blackburn
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Kwi
2017
|
Blackburn
1
Bristol City
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Kwi
2017
|
Nottingham Forest
0
Blackburn
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
04 Kwi
2017
|
Reading
3
Blackburn
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Kwi
2017
|
Brighton & Hove Albion
1
Blackburn
0
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
18 Mar
2017
|
Blackburn
2
Preston North End
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
07 Mar
2017
|
Blackburn
1
Cardiff City
1
|
57' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
28 Lut
2017
|
Blackburn
1
Derby County
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
24 Lut
2017
|
Burton Albion
1
Blackburn
1
|
25' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Lut
2017
|
Sheffield Wednesday
2
Blackburn
1
|
37' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Lut
2017
|
Rotherham United
1
Blackburn
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Sty
2017
|
Ipswich Town
3
Blackburn
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
26 Gru
2016
|
Barnsley
2
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Gru
2016
|
Blackburn
2
Reading
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
13 Gru
2016
|
Blackburn
2
Brighton & Hove Albion
3
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
10 Gru
2016
|
Preston North End
3
Blackburn
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
03 Gru
2016
|
Blackburn
1
Huddersfield Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
26 Lis
2016
|
Newcastle United
0
Blackburn
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
05 Lis
2016
|
Aston Villa
2
Blackburn
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
22 Paź
2016
|
Bristol City
1
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
15 Paź
2016
|
Blackburn
0
Ipswich Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Paź
2016
|
Birmingham City
1
Blackburn
0
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
24 Wrz
2016
|
Derby County
1
Blackburn
2
|
66' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Wrz
2016
|
Blackburn
4
Rotherham United
2
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
13 Wrz
2016
|
Leeds United
2
Blackburn
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
10 Wrz
2016
|
Queens Park Rangers
1
Blackburn
1
|
77' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
27 Sie
2016
|
Blackburn
0
Fulham
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
20 Sie
2016
|
Blackburn
2
Burton Albion
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Sie
2016
|
Cardiff City
2
Blackburn
1
|
28' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
28 Gru
2015
|
Birmingham City
1
Milton Keynes Dons
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
26 Gru
2015
|
Milton Keynes Dons
2
Cardiff City
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
19 Gru
2015
|
Nottingham Forest
2
Milton Keynes Dons
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Sam Gallagher 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.56, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.13.
W ostatnich 10 meczach Sam Gallagher 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.79.
W jakiej formie jest Sam Gallagher?
Sam Gallagher jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.13 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.86). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Sam Gallagher w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sam Gallagher rozegrał w barwach Stoke City w Championship 7 meczów, w EFL Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 422 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Sam Gallagher - zarobki
Sam Gallagher gra w Stoke City na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sam Gallagher w Stoke City (2025/26)
| Rocznie | 1,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 130 tys. € |
| Tygodniowo | 30 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Sam Gallagher w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,6 mln € |
| 2024/25 |
|
1,6 mln € |
| 2023/24 |
|
899 tys. € |
| 2022/23 |
|
899 tys. € |
| 2021/22 |
|
899 tys. € |
| 2020/21 |
|
935 tys. € |
| 2019/20 |
|
935 tys. € |
| 2018/19 |
|
2,5 mln € |
| 2017/18 |
|
2,5 mln € |
| 2017/18 |
|
2,5 mln € |
| 2016/17 |
|
748 tys. € |
| 2016/17 |
|
748 tys. € |
| 2015/16 |
|
623 tys. € |
| 2014/15 |
|
623 tys. € |
| 2013/14 |
|
25 tys. € |
Ile zarabia Sam Gallagher?
Na podstawie kontraktu z Stoke City, Sam Gallagher otrzymuje 1,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 129,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gallagher w listopadzie 2026 to 30 tysięcy euro, a dziennie około 4,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Sam Gallagher - kontuzje
W trakcie kariery Sam Gallagher zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 59 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sam Gallagher
-
Uraz łydki
04.08.24 – 20.09.24 (48 dni)
Stoke City opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
20.02.21 – 02.03.21 (11 dni)
Blackburn opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pachwiny
17.10.20 – 21.10.20 (5 dni)
Blackburn opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pachwiny
22.08.20 – 29.09.20 (39 dni)
Blackburn opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kolana
29.07.14 – 21.02.15 (208 dni)
Southampton opuszczone: 41 meczów
Czy Sam Gallagher ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Sam Gallagher nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sam Gallagher to uraz kolana z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 208 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sam Gallagher - trofea
W trakcie kariery Sam Gallagher zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Sam Gallagher
Jakie trofea zdobył Sam Gallagher?
Sam Gallagher zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Premier League U21 — 1 raz.
Sam Gallagher - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sam Gallagher wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sam Gallagher na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sam Gallagher
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 30 |
|
900 tys. € |
| 02.12.2025 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 26.05.2025 | 29 |
|
1,4 mln € |
| 29.12.2024 | 29 |
|
1,6 mln € |
| 23.09.2024 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 23.05.2024 | 28 |
|
2 mln € |
| 20.12.2023 | 28 |
|
2 mln € |
| 26.10.2023 | 28 |
|
2,8 mln € |
| 31.05.2023 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 26.10.2022 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 12.05.2022 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 23.11.2021 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 29.06.2021 | 25 |
|
3 mln € |
| 09.03.2021 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 14.10.2020 | 25 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
2 mln € |
| 26.02.2020 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 12.06.2019 | 23 |
|
3 mln € |
| 18.12.2018 | 23 |
|
3 mln € |
| 26.02.2018 | 22 |
|
3 mln € |
| 27.06.2017 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 26.02.2017 | 21 |
|
1 mln € |
| 31.07.2016 | 20 |
|
500 tys. € |
| 08.02.2016 | 20 |
|
500 tys. € |
| 23.09.2015 | 20 |
|
500 tys. € |
| 11.02.2015 | 19 |
|
500 tys. € |
| 11.08.2014 | 18 |
|
500 tys. € |
| 04.02.2014 | 18 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sam Gallagher?
Wycena Sam Gallagher wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Sam Gallagher wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 500 tys. €.