Forma w lidze
Derby County w tabeli
23. miejsce / 6 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 21. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
5 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:9 bramki
0,80 gola/mecz
4 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Derby County
Wartość drużyny: 18 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Irlandia | 31 | pomocnik | 8 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 21 | pomocnik | 9 | 8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,90 średnia ocena | Irlandia | 31 | pomocnik | 8 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Norwegia | 25 | obrońca | 9 | 6 mln € |
Przewidywany skład Derby County 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Derby County w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 18 |
| ··· | |||||||
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | 7 |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | 6 |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | 4 |
Wyniki Derby County
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Derby County
1
Wrexham
1
Championship, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Burnley
1
Derby County
1
Championship, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Derby County
1
Birmingham City
2
Championship, 7. kolejka
|
Terminarz Derby County
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 20:45
|
Queens Park Rangers
Derby County
Championship, 10. kolejka
|
|
|
17 Paź 16:00
|
Derby County
Stoke City
Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
Sheffield United
Derby County
Championship, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Derby County
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Holandia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Australia |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie |
Derby County to klub piłkarski z Anglii występujący w Championship. Swoim domowym obiektem jest Pride Park Stadium, który może pomieścić 33 597 widzów. Zespół prowadzi John Eustace. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 18 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Derby County?
Klub piłkarski Derby County zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii oraz Mistrzostwo Anglii. Ponadto triumfował w Tarcza Wspólnoty oraz Puchar Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Derby County w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Derby County trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 6,9 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został D. Ozoh z Crystal Palace za 4,7 mln €.
Które miejsce zajmuje Derby County w tabeli Championship?
Derby County zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 6 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 14 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Derby County?
W wyjściowym ustawieniu Derby County między słupkami staje J. Vickers, a linię obrony najczęściej tworzą J. Ward, S. Langas, D. Sanderson oraz M. Johnston. W środku pola grają R. Hedges, S. Szmodics, B. Clark, A. Mowatt oraz D. Ozoh, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Morris. Trener John Eustace ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Kiedy Derby County gra następny mecz?
Najbliższy mecz Derby County to spotkanie z Queens Park Rangers, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie MATRADE Loftus Road w ramach Championship (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Derby County?
Ostatni mecz Derby County to remis z Wrexham 1:1 w Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Szmodics, Rathbone. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Derby County w tym sezonie?
Bilans Derby County w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-3-5 przy 8 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Derby County w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Derby County w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Derby County
Derby County terminarz
Kiedy Derby County gra następny mecz?
Najbliższy mecz Derby County to spotkanie z Queens Park Rangers, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie MATRADE Loftus Road w ramach Championship (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Derby County w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Derby County w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Derby County w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Derby County wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Championship, 9. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/10 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championship, 8. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/10 | 2/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championship, 7. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 10/14 | 1/4 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Championship, 6. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 11/14 | 0/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championship, 5. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 6/11 | 2/2 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Championship, 4. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 2/13 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Championship, 3. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 5/11 | 3/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championship, 2. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 7/14 | 5/6 | |
|
15 Sie Koniec
|
Championship, 1. kolejka
|
2:1 | 5-3-2 | 4/9 | 3/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/9 | 1/3 |
Derby County ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 9 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Derby County zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Derby County?
Ostatni mecz Derby County to remis z Wrexham 1:1 w Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Szmodics, Rathbone. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Derby County – tabela Championship
Jakie miejsce w tabeli Championship zajmuje Derby County w sezonie 2026/2027.
Miejsce Derby County w tabeli Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Swansea City
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 8 | 20 | |
2
|
Middlesbrough
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | 5 | 18 | |
3
|
West Ham United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | 11 | 16 | |
4
|
Stoke City
|
9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | 2 | 16 | |
5
|
Blackburn
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Wolverhampton
|
8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | 4 | 14 | |
7
|
Queens Park Rangers
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Birmingham City
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | 2 | 14 | |
9
|
Millwall
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 14 | |
10
|
West Bromwich Albion
|
9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 14 | |
11
|
Bristol City
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
12
|
Southampton
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | 10 | 13 | |
13
|
Charlton Athletic
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | |
14
|
Sheffield United
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
15
|
Wrexham
|
9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | |
16
|
Lincoln City
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
17
|
Bolton
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | |
18
|
Norwich City
|
9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | |
19
|
Portsmouth
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
20
|
Watford
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Cardiff City
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | |
22
|
Burnley
|
9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | |
23
|
Derby County
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | |
24
|
Preston North End
|
9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Southampton
|
5 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | 12 | 15 | |
| 2 |
Middlesbrough
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 13 | |
| 3 |
Swansea City
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 4 |
West Ham United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:5 | 10 | 10 | |
| 5 |
Stoke City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 6 |
Blackburn
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 7 |
Charlton Athletic
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 8 |
West Bromwich Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 9 |
Wolverhampton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 10 |
Millwall
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 11 |
Sheffield United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 12 |
Watford
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 13 |
Bristol City
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 14 |
Bolton
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 15 |
Norwich City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 6 | |
| 16 |
Cardiff City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 6 | |
| 17 |
Queens Park Rangers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 18 |
Wrexham
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 19 |
Birmingham City
|
4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 20 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 21 |
Burnley
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 22 |
Preston North End
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Lincoln City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 24 |
Derby County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Birmingham City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
| 2 |
Swansea City
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Queens Park Rangers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 4 |
Lincoln City
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bristol City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 6 |
Stoke City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 7 |
Wolverhampton
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 7 | |
| 8 |
Millwall
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 9 |
West Ham United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 10 |
Blackburn
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 11 |
West Bromwich Albion
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 12 |
Wrexham
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 13 |
Middlesbrough
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
Sheffield United
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 15 |
Charlton Athletic
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 16 |
Bolton
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 17 |
Portsmouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 18 |
Burnley
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 4 | |
| 19 |
Derby County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 20 |
Norwich City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 21 |
Southampton
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 22 |
Watford
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 23 |
Cardiff City
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 24 |
Preston North End
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Derby County w tabeli Championship?
Derby County zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 6 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Swansea City wynosi 14 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Derby County w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Derby County na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Derby County na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 6,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 9,7
- Wybicia / mecz 26,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,7
Strzelcy Derby County
Rozkład bramek w czasie
Bramki Derby County i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Derby County to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Queens Park Rangers - Derby County Po przerwie pada 38% bramek Derby County.Przebieg meczu Derby County i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Derby County otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Derby County
100% bramek Derby County pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Derby County zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Derby County
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Derby County, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Derby County wygra mecz Queens Park Rangers - Derby County Derby County nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Derby County
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Derby County padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Queens Park Rangers - Derby County Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Derby County.Derby County – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 8,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Derby County fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 8,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Derby County, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Queens Park Rangers - Derby County Derby County popełnia 13,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Derby County zdobywa 0,40 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Derby County wygra mecz Queens Park Rangers - Derby County Derby County zdobywa u siebie 13% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Derby County ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Derby County, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Derby County wygra drugą połowę meczu Queens Park Rangers - Derby County Drugą połowę Derby County wygrywał w 3 z 9 meczów.Derby County – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,4
Derby County oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Queens Park Rangers - Derby County Derby County oddaje 8,3 strzałów na mecz.Derby County – posiadanie piłki
- U siebie 50,8%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Derby County utrzymuje przy piłce 49,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Derby County wygra mecz Queens Park Rangers - Derby County Derby County utrzymuje średnio 49,6% posiadania piłki.Derby County – podania
- Kluczowe / mecz 7,9
- Dośrodkowania / mecz 24,8
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 39%
Derby County wymienia średnio 394 podań na mecz przy celności 79%, z czego 7,9 to podania kluczowe.
Derby County – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Derby County to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Queens Park Rangers - Derby County Czyste konto Derby County zachowuje w 11% meczów.Derby County – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Derby County wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Queens Park Rangers - Derby County Powyżej 8,5 rożnego padło w 100% meczów Derby County.Derby County – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 11%
Derby County ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Derby County – 1,7.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Queens Park Rangers - Derby County Derby County ogląda średnio 2,3 żółtych kartek na mecz.Derby County według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,67 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Derby County zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Derby County na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
1,40 0,25 | 1,20 0,25 | 1,80 1,25 |
|
21.
|
1,50 0,20 | 1,75 0,80 | 1,25 1,80 |
|
22.
|
0,75 0,80 | 1,25 1,60 | 1,50 2,20 |
|
23.
|
0,40 1,00 | 0,80 1,00 | 1,80 1,50 |
|
24.
|
0,60 0,25 | 0,80 1,00 | 1,80 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Derby County
Skrajne wyniki i osiągnięcia Derby County w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Portsmouth - Derby County 0:2 Championship, 1.09.2026
- Najwyższa porażka Derby County - Swansea City 0:3 Championship, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Derby County - Cardiff City 2:2, Championship, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Szmodics, Derby County - Wrexham 1:1, Championship, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Fuseini, Burnley - Derby County 1:1, Championship, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Derby County w tym sezonie?
Bilans Derby County w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-3-5 przy 8 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Derby County – zawodnicy
Jak wygląda kadra Derby County w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Derby County 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Derby County
-
Charlie Taylor Obrońca Rana pauzuje od 23 dniopuszczone: 1 mecz
-
Eiran Joe Cashin Obrońca Uraz łydki pauzuje od 27 dniopuszczone: 2 mecze
-
Jacob Widell Zetterstrom Bramkarz Kolano skoczka pauzuje od 30 dniopuszczone: 2 mecze
-
Rhian Brewster Napastnik Rana pauzuje od 38 dniopuszczone: 2 mecze
-
Craig Forsyth Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 42 dniopuszczone: 6 meczów
-
Lewis Travis Pomocnik Uraz nogi pauzuje od 45 dniopuszczone: 4 mecze
-
Carlton Morris Napastnik Uraz łydki pauzuje od 52 dniopuszczone: 4 mecze
-
Matthew Clarke Obrońca Uraz łydki pauzuje od 63 dniopuszczone: 9 meczów
-
Derry Murkin Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 175 dniopuszczone: 19 meczów
-
Patrick Agyemang Napastnik Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 189 dniopuszczone: 21 meczów
Kadra Derby County
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
24 | Ghana | 2,5 mln € | 500 tys. € | 5 | 56% | 1 | 1 | 295' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Anglia | 3,5 mln € | 1,5 mln € | 5 | 56% | 1 | 1 | 442' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Anglia | 2,5 mln € | 1,2 mln € | 7 | 78% | 0 | 1 | 188' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Norwegia | 500 tys. € | 462 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 188' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Dania | 3,8 mln € | 830 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 161' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
29 | Anglia | 450 tys. € | 246 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 140' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | USA | 10 mln € | 462 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
31 | Irlandia | 3,5 mln € | 1,5 mln € | 8 | 89% | 3 | 1 | 617' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
21 | Anglia | 8 mln € | 308 tys. € | 9 | 100% | 2 | 2 | 733' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Anglia | 4 mln € | 123 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 384' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
31 | Walia | 700 tys. € | 769 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 433' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Anglia | 1 mln € | 1,4 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 626' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Anglia | 600 tys. € | 523 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 453' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Dania | 2,5 mln € | 1,1 mln € | 9 | 100% | 0 | 1 | 366' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Anglia | 1,8 mln € | 1,2 mln € | 5 | 56% | 0 | 0 | 260' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
26 | Niemcy | 3 mln € | 460 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
24 | Irlandia | 5 mln € | 923 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 169' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Anglia | 1,2 mln € | 1,8 mln € | 8 | 89% | 0 | 0 | 717' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Norwegia | 6 mln € | 616 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 4 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Anglia | 2,8 mln € | 616 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 675' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Szkocja | 3 mln € | 616 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 162' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
37 | Anglia | 50 tys. € | 308 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 163' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Namibia | 800 tys. € | 246 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Anglia | 1,5 mln € | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Anglia | 2 mln € | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Szwecja | 2,5 mln € | 523 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
30 | Anglia | 150 tys. € | 523 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Australia | 200 tys. € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
38 | Anglia | 50 tys. € | 308 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Derby County
73,6 mln €
śr. 2,5 mln € / zawodnika
Ile Derby County wydaje na pensje
21,9 mln € rocznie
śr. 754 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Anglia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Derby County w sezonie 2026/2027
Derby County wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Derby County
Jak wygląda skład Derby County?
W wyjściowym ustawieniu Derby County między słupkami staje J. Vickers, a linię obrony najczęściej tworzą J. Ward, S. Langas, D. Sanderson oraz M. Johnston. W środku pola grają R. Hedges, S. Szmodics, B. Clark, A. Mowatt oraz D. Ozoh, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Morris. Trener John Eustace ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championship i pucharach.
Derby County – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Derby County w sezonie 2026/2027.
Derby County transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Holandia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Australia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
4,7 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Ghana | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Dania | 22 |
|
1,5 mln € | |
| 19 Sie 2026 |
|
Walia | 31 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
700 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Austria | 35 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Derby County
Derby County bilans transferowy
- -16,7 mln € 2026
- -4,9 mln € 2025
- -3,5 mln € 2024
- +2,9 mln € 2023
- +4,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Derby County
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Derby County w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Derby County trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 6,9 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został D. Ozoh z Crystal Palace za 4,7 mln €.
Derby County – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Derby County? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Derby County?
Klub piłkarski Derby County zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii oraz Mistrzostwo Anglii. Ponadto triumfował w Tarcza Wspólnoty oraz Puchar Anglii.
