Dario Maresić jest piłkarzem występującym obecnie w Hajduk Split. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Dario Maresić
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Dario Maresić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dario Maresić wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Dario Maresić oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dario Maresić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dario Maresić rozegrał w barwach Hajduka Split w Prva HNL 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 278 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Dario Maresić
Pierwszy transfer Dario Maresić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Sturmu Graz do Reims za 3 miliony euro.
Czy Dario Maresić ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Dario Maresić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dario Maresić to zerwanie mięśnia z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dario Maresić?
Dario Maresić ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Dario Maresić?
Dario Maresić najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Dario Maresić?
Wycena 27-letniego Dario Maresić według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dario Maresić?
Dario Maresić urodził się 29 września 1999 w Graz w Austrii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Dario Maresić – statystyki
Szczegółowe statystyki Dario Maresić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hajduk Split oraz reprezentacja Austrii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Dario Maresić vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Dario Maresić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dario Maresić wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Dario Maresić oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Dario Maresić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dario Maresić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
2:2 | 69' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 7.2 | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 7.4 | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
0:4 | 82' | 0 | 0 | – | 8.0 | ||
|
31 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.0 | ||
|
27 Sie
Dogryw.
|
Liga Konferencji, play offy
|
2:3 | 96' | 0 | 1 | – | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Dario Maresić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dario Maresić rozegrał w barwach Hajduka Split w Prva HNL 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 278 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Dario Maresić – transfery
W trakcie kariery Dario Maresić zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hajduk Split 2026 – obecnie
-
Istra 1961 2023 – 2026
-
Reims 2023 – 2023
-
Istra 1961 2022 – 2023
-
Reims 2022 – 2022
-
LASK 2021 – 2022
-
Reims 2019 – 2021
-
Sturm Graz 2016 – 2019
-
Sturm Graz II 2015 – 2016
-
Sturm Graz U16 2014 – 2015

-
SK Sturm Graz U15 2013 – 2014

-
SK Sturm Graz Youth 2007 – 2013

-
SV Frohnleiten Youth do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Dario Maresić
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 16.02.2026 |
|
175 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 26.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 11.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 18.07.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 26.08.2019 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 15.03.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 01.04.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Dario Maresić
Pierwszy transfer Dario Maresić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Sturmu Graz do Reims za 3 miliony euro.
Dario Maresić – forma
W ostatnich 5 meczach Dario Maresić zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Dario Maresić i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Paź
Koniec
|
Istra 1961
2
Hajduk Split
2
Prva HNL, 11. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
FC Thun
0
Hajduk Split
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Hajduk Split
1
Varazdin
0
Prva HNL, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Hajduk Split
2
Ajax
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Hajduk Split
2
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Rijeka
3
Hajduk Split
0
Prva HNL, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Hajduk Split
1
Slaven Belupo
0
Prva HNL, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
NK Rudeš
0
Hajduk Split
4
Prva HNL, 6. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Hajduk Split
2
Lokomotiva Zagrzeb
0
Prva HNL, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Sie
Dogryw.
|
Raków Częstochowa
2
Hajduk Split
3
Liga Konferencji, play offy
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Hajduk Split
4
Osijek
0
Prva HNL, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Hajduk Split
2
Raków Częstochowa
2
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
HNK Gorica
1
Hajduk Split
2
Prva HNL, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Hajduk Split
4
FK Zalgiris Vilnius
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Hajduk Split
2
Istra 1961
2
Prva HNL, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
FK Zalgiris Vilnius
2
Hajduk Split
5
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Varazdin
2
Hajduk Split
1
Prva HNL, 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lip
Dogryw.
|
Pafos
4
Hajduk Split
0
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
105'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Hajduk Split
2
Pafos
0
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Zylina
2
Hajduk Split
1
Liga Europy, 1. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Hajduk Split
2
Zylina
0
Liga Europy, 1. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Hajduk Split
6
Vukovar
3
Prva HNL, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Hajduk Split
1
Prva HNL, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Hajduk Split
0
Prva HNL, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Hajduk Split
3
Varazdin
1
Prva HNL, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rijeka
0
Hajduk Split
0
Prva HNL, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Hajduk Split
0
Osijek
1
Prva HNL, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Slaven Belupo
2
Hajduk Split
2
Prva HNL, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Hajduk Split
1
HNK Gorica
0
Prva HNL, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
1
Hajduk Split
3
Prva HNL, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Vukovar
0
Hajduk Split
6
Prva HNL, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Hajduk Split
2
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
3
Prva HNL, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Varazdin
1
Hajduk Split
1
Prva HNL, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Hajduk Split
1
Rijeka
0
Prva HNL, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Istra 1961
0
Prva HNL, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Vukovar
3
Istra 1961
2
Prva HNL, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Istra 1961
1
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Hajduk Split
1
Istra 1961
2
Prva HNL, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Istra 1961
1
Rijeka
2
Prva HNL, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Varazdin
1
Istra 1961
3
Prva HNL, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Osijek
1
Istra 1961
5
Prva HNL, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
HNK Gorica
1
Istra 1961
0
Prva HNL, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Istra 1961
2
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Istra 1961
1
Vukovar
1
Prva HNL, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Istra 1961
2
Prva HNL, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Istra 1961
0
Hajduk Split
3
Prva HNL, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Istra 1961
1
Varazdin
0
Prva HNL, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Rijeka
0
Istra 1961
0
Prva HNL, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Istra 1961
2
Osijek
1
Prva HNL, 7. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Slaven Belupo
2
Istra 1961
1
Prva HNL, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Istra 1961
1
HNK Gorica
0
Prva HNL, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Istra 1961
0
Prva HNL, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Vukovar
1
Istra 1961
1
Prva HNL, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Istra 1961
2
Lokomotiva Zagrzeb
2
Prva HNL, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Hajduk Split
2
Istra 1961
1
Prva HNL, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
0
Istra 1961
0
Prva HNL, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
1
Slaven Belupo
1
Prva HNL, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Hajduk Split
0
Istra 1961
1
Prva HNL, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
HNK Gorica
3
Istra 1961
2
Prva HNL, 29. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sibenik
1
Istra 1961
0
Prva HNL, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Varazdin
0
Istra 1961
0
Prva HNL, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Istra 1961
3
Lokomotiva Zagrzeb
2
Prva HNL, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Slaven Belupo
0
Istra 1961
0
Prva HNL, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Istra 1961
1
Hajduk Split
1
Prva HNL, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Rijeka
0
Istra 1961
1
Prva HNL, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Istra 1961
0
HNK Gorica
0
Prva HNL, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Istra 1961
1
Prva HNL, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Istra 1961
2
Slaven Belupo
3
Prva HNL, 14. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Hajduk Split
1
Istra 1961
1
Prva HNL, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Sibenik
0
Istra 1961
0
Prva HNL, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Varazdin
1
Istra 1961
0
Prva HNL, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Rijeka
4
Istra 1961
0
Prva HNL, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Istra 1961
2
HNK Gorica
1
Prva HNL, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
3
Slaven Belupo
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Istra 1961
0
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Hajduk Split
1
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Istra 1961
1
Osijek
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
NK Rudeš
0
Istra 1961
4
Prva HNL
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Osijek
3
Istra 1961
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Istra 1961
1
Rijeka
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Istra 1961
0
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Varazdin
1
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Slaven Belupo
2
Istra 1961
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Istra 1961
4
Osijek
4
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Rijeka
6
Istra 1961
0
Prva HNL
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
3
Istra 1961
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Istra 1961
3
Sibenik
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Osijek
1
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Hajduk Split
2
Istra 1961
2
Prva HNL
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Istra 1961
0
Rijeka
2
Prva HNL
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
2
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Istra 1961
0
Sibenik
0
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Osijek
2
Istra 1961
0
Prva HNL
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Istra 1961
1
Lokomotiva Zagrzeb
2
Prva HNL
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Sibenik
0
Istra 1961
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Istra 1961
1
Osijek
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Istra 1961
0
Hajduk Split
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
SCR Altach
0
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Slavia Praga
4
LASK
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
LASK
3
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
LASK
0
SCR Altach
1
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Alashkert
0
LASK
3
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
LASK
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
LASK
3
Admira Wacker Mödling
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
HJK Helsinki
0
LASK
2
Liga Konferencji
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
SV Ried
1
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
LASK
6
FK Vojvodina
1
Liga Konferencji
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
FK Vojvodina
0
LASK
1
Liga Konferencji
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Reims
1
Bordeaux
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Reims
0
Monaco
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Metz
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
0
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nantes
1
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Reims
0
Montpellier
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
FC Lorient
1
Reims
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Reims
0
Angers
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Strasburg
0
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Reims
1
Brest
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lille
2
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Reims
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Reims
0
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Lyon
3
Reims
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Reims
0
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
RC Lens
4
Reims
4
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
4
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Reims
1
FC Lorient
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Karne
|
Fehérvár FC
(4)
0
Reims
(1)
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Metz
2
Reims
1
Ligue 1
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Austria U-21
1
Anglia U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Reims
0
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Reims
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Anglia U-21
5
Austria U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Wolfsberger AC
2
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Sturm Graz
1
Austria Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
SKN St. Pölten
0
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
LASK
1
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
1
Austria Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
0
LASK
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
3
Admira Wacker Mödling
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
3
Wolfsberger AC
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
0
SKN St. Pölten
0
Bundesliga (Austria)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
1
Wacker Innsbruck
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
TSV Hartberg
2
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
1
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
LASK
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sturm Graz
1
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
2
Sturm Graz
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sturm Graz
1
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sie
Koniec
|
SKN St. Pölten
2
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Sturm Graz
3
TSV Hartberg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
SCR Altach
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
4
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
2
Sturm Graz
4
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
LASK
0
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
1
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
3
SKN St. Pölten
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Red Bull Salzburg
5
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
3
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
3
Austria Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
SCR Altach
1
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
0
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Dario Maresić 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W ostatnich 10 meczach Dario Maresić 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.08 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W jakiej formie jest Dario Maresić?
Dario Maresić jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Dario Maresić – zarobki
Dario Maresić gra w Hajduk Split na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 348 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dario Maresić w Hajduk Split (2021/22)
| Rocznie | 348 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 29 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 952 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Dario Maresić w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2021/22 |
|
348 tys. € |
| 2020/21 |
|
422 tys. € |
| 2019/20 |
|
519 tys. € |
Dario Maresić – kontuzje
W trakcie kariery Dario Maresić zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 34 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dario Maresić
-
Stłuczenie
26.10.26 – 05.11.26 (11 dni)
Hajduk Split opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
26.10.21 – 23.11.21 (29 dni)
LASK opuszczone: 5 meczów
-
Choroba
05.04.19 – 07.04.19 (3 dni)
Sturm Graz opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.02.18 – 15.02.18 (8 dni)
Sturm Graz opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
02.09.16 – 15.12.16 (105 dni)
Sturm Graz opuszczone: 25 meczów
Czy Dario Maresić ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Dario Maresić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dario Maresić to zerwanie mięśnia z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dario Maresić – trofea
W trakcie kariery Dario Maresić zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Dario Maresić
Jakie trofea zdobył Dario Maresić?
Dario Maresić zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Sturmie Graz — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Austrii — 1 raz.
Dario Maresić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dario Maresić wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dario Maresić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dario Maresić
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.05.2026 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 21.12.2025 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 08.06.2025 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 22.12.2024 | 25 |
|
850 tys. € |
| 03.06.2024 | 24 |
|
750 tys. € |
| 17.12.2023 | 24 |
|
600 tys. € |
| 05.06.2023 | 23 |
|
500 tys. € |
| 07.11.2022 | 23 |
|
500 tys. € |
| 26.05.2022 | 22 |
|
700 tys. € |
| 10.03.2022 | 22 |
|
1 mln € |
| 15.12.2021 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 05.09.2021 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 03.06.2021 | 21 |
|
3 mln € |
| 06.01.2021 | 21 |
|
3 mln € |
| 14.10.2020 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
2,7 mln € |
| 18.12.2019 | 20 |
|
3 mln € |
| 02.06.2019 | 19 |
|
3 mln € |
| 18.12.2018 | 19 |
|
3 mln € |
| 13.06.2018 | 18 |
|
4 mln € |
| 01.01.2018 | 18 |
|
2,5 mln € |
| 10.10.2017 | 18 |
|
2 mln € |
| 31.07.2017 | 17 |
|
600 tys. € |
| 01.06.2017 | 17 |
|
350 tys. € |
| 21.12.2016 | 17 |
|
100 tys. € |
| 04.07.2016 | 16 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dario Maresić?
Wycena Dario Maresić wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Dario Maresić wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 100 tys. €.