David Affengruber jest piłkarzem występującym obecnie w Fulham. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach David Affengruber
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma David Affengruber w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki David Affengruber wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.86, a skuteczność strzałów to 0,0%. David Affengruber oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał David Affengruber w sezonie 2026?
W obecnym sezonie David Affengruber rozegrał w barwach Fulham w Premier League 7 meczów, w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Elche w La Lidze 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Austrii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 955 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów David Affengruber
Pierwszy transfer David Affengruber w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do Sturmu Graz za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze David Affengruber było przejście z Elche do Fulham w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 12 milionów euro.
Czy David Affengruber ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 David Affengruber nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze David Affengruber to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył David Affengruber?
David Affengruber ma na koncie 8 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Austrii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował ze Sturmem Graz — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra David Affengruber?
David Affengruber najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa David Affengruber?
Wycena 25-letniego David Affengruber według stanu na czerwiec 2026 wynosi 20 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 20 milionów euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się David Affengruber?
David Affengruber urodził się 19 marca 2001 w Scheibbs w Austrii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
David Affengruber – statystyki
Szczegółowe statystyki David Affengruber w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fulham oraz reprezentacja Austrii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
David Affengruber vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma David Affengruber w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki David Affengruber wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.86, a skuteczność strzałów to 0,0%. David Affengruber oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
David Affengruber – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów David Affengruber w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Premier League, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 7.0 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Premier League, 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
01 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | 7.0 | |||
|
24 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał David Affengruber w sezonie 2026?
W obecnym sezonie David Affengruber rozegrał w barwach Fulham w Premier League 7 meczów, w EFL Cup 1 mecz, a w barwach Elche w La Lidze 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Austrii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 955 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
David Affengruber – transfery
W trakcie kariery David Affengruber zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 12,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fulham 2026 – obecnie
-
Elche 2024 – 2026
-
Sturm Graz 2021 – 2024
-
Red Bull Salzburg 2020 – 2021
-
FC Liefering 2019 – 2020
-
Red Bull Salzburg U18 2017 – 2019

-
Red Bull Salzburg U16 2016 – 2017

-
AKA Red Bull Salzburg U15 2015 – 2016

-
Red Bull Salzburg (Youth) 2013 – 2015

-
SC Wieselburg Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery David Affengruber
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
12 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 27.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.08.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów David Affengruber
Pierwszy transfer David Affengruber w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do Sturmu Graz za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze David Affengruber było przejście z Elche do Fulham w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 12 milionów euro.
David Affengruber – forma
W ostatnich 5 meczach David Affengruber zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,88. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma David Affengruber i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Fulham
1
Premier League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Coventry City
0
Fulham
1
Premier League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Fulham
1
Hull City
0
Premier League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Ipswich Town
2
Fulham
1
Premier League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Kosowo
1
Austria
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Irlandia
2
Austria
2
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Austria
3
Kosowo
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Austria
3
Izrael
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Fulham
1
Manchester United
1
Premier League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
West Ham United
2
Fulham
3
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Liverpool
0
Fulham
0
Premier League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Fulham
2
Crystal Palace
3
Premier League, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
Elche
2
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Elche
0
Barcelona
5
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Elche
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Hiszpania
3
Austria
0
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Algieria
3
Austria
3
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Argentyna
2
Austria
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Austria
3
Jordania
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Girona
1
Elche
1
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Elche
1
Getafe
0
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Real Betis
2
Elche
1
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Elche
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Elche
1
La Liga, 34. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Elche
2
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Elche
3
Atletico Madryt
2
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Valencia
0
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Elche
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Elche
2
Mallorca
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Madryt
4
Elche
1
La Liga, 28. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Elche
2
Espanyol
2
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Elche
1
La Liga, 25. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Elche
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Elche
1
Barcelona
3
La Liga, 22. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Levante
3
Elche
2
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Elche
2
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Elche
1
La Liga, 19. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Elche
1
Villarreal
3
La Liga, 18. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Elche
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Elche
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Mallorca
3
Elche
1
La Liga, 16. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Elche
3
Girona
0
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Getafe
1
Elche
0
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Elche
2
Real Madryt
2
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Elche
1
Real Sociedad
1
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Barcelona
3
Elche
1
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Espanyol
1
Elche
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Elche
1
La Liga, 8. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Celta Vigo
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Elche
1
La Liga, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Real Oviedo
0
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Elche
2
Levante
0
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Elche
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Elche
1
Real Betis
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Elche
4
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Elche
2
Malaga
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Huesca
2
Elche
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Elche
1
Levante
3
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Elche
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Granada
1
Elche
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Elche
2
Albacete
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Elche
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
1
Elche
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Elche
2
Eldense
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Oviedo
1
Elche
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Elche
3
CD Castellón
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Elche
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Elche
2
Cartagena
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Almeria
1
Elche
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Elche
2
Tenerife
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Mirandes
3
Elche
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Elche
2
Eibar
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Elche
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Elche
0
Atletico Madryt
4
Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Elche
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
CD Castellón
0
Elche
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Elche
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Eldense
0
Elche
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Elche
2
Cadiz
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Tenerife
1
Elche
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Elche
4
Real Oviedo
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Levante
1
Elche
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Elche
1
Almeria
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Elche
2
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Elche
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Cartagena
0
Elche
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Elche
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Elche
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Elche
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Elche
3
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Mirandes
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Granada
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
3
Elche
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Elche
3
Cordoba CF
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
TSV Hartberg
1
Sturm Graz
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
1
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
Sturm Graz
4
Puchar Austrii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
0
Lille
3
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Sturm Graz
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sturm Graz
2
Austria Wiedeń
0
Puchar Austrii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
0
Austria Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
2
Atalanta
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Austria Lustenau
0
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Sturm Graz
0
Austria Klagenfurt
0
Bundesliga (Austria)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sturm Graz
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Sturm Graz
2
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Sturm Graz
2
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Sturm Graz
4
Austria Klagenfurt
1
Bundesliga (Austria)
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Sturm Graz
2
Puchar Austrii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
3
Austria Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
1
LASK
0
Puchar Austrii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
3
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
3
Austria Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Austria Lustenau
0
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sturm Graz
1
Rapid Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
48'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
13 Lis
Koniec
|
LASK
1
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
SCR Altach
1
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Sturm Graz
0
Liga Europy
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
1
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
3
Wolfsberger AC
2
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
6
Sturm Graz
0
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Sturm Graz
1
FC Midtjylland
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Sturm Graz
0
TSV Hartberg
0
Bundesliga (Austria)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sturm Graz
3
Austria Salzburg
1
Puchar Austrii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sturm Graz
0
LASK
1
Bundesliga (Austria)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Sturm Graz
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
![]()
Sc Rothis
0
Sturm Graz
6
Puchar Austrii
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Austria U-21
2
Finlandia U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Austria Klagenfurt
1
Sturm Graz
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Rapid Wiedeń
1
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
2
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
3
Austria Klagenfurt
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sturm Graz
3
TSV Hartberg
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
1
Admira Wacker Mödling
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
3
LASK
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
0
Wolfsberger AC
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
1
SV Ried
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Finlandia U-21
3
Austria U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Sturm Graz
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Monaco
1
Sturm Graz
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sturm Graz
2
Austria Klagenfurt
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sturm Graz
2
Mura
0
Liga Europy
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Mura
1
Sturm Graz
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Wolfsberger AC
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
SKU Amstetten
0
FC Liefering
3
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Liefering
0
Floridsdorfer AC
0
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
4
SKN St. Pölten
1
Bundesliga (Austria)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Lut
Koniec
|
WSG Tirol
2
Red Bull Salzburg
4
Bundesliga (Austria)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Liefering
1
SV Lafnitz
0
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Floridsdorfer AC
1
FC Liefering
3
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
SV Horn
2
FC Liefering
4
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
SK Vorwarts Steyr
0
FC Liefering
3
2. Liga (Austria)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
FC Liefering
3
SV Kapfenberg
2
2. Liga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach David Affengruber 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.88 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach David Affengruber 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest David Affengruber?
David Affengruber jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.88 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.86). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
David Affengruber – zarobki
David Affengruber gra w Fulham na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 940 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki David Affengruber w Fulham (2025/26)
| Rocznie | 940 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 78 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki David Affengruber w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
940 tys. € |
| 2024/25 |
|
720 tys. € |
| 2023/24 |
|
150 tys. € |
| 2022/23 |
|
150 tys. € |
| 2021/22 |
|
150 tys. € |
David Affengruber – kontuzje
W trakcie kariery David Affengruber zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji David Affengruber
-
Uraz
10.05.24 – 19.05.24 (10 dni)
Sturm Graz opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.02.24 – 01.03.24 (8 dni)
Sturm Graz opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.10.23 – 03.11.23 (4 dni)
Sturm Graz opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.11.21 – 19.11.21 (13 dni)
Austria U-21 opuszczone: 2 mecze
Czy David Affengruber ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 David Affengruber nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze David Affengruber to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
David Affengruber – trofea
W trakcie kariery David Affengruber zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea David Affengruber
Jakie trofea zdobył David Affengruber?
David Affengruber zdobył w karierze 8 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Sturmie Graz — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Austrii — 3 razy.
David Affengruber – wartość rynkowa
Wartość rynkowa David Affengruber wynosi obecnie 20 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa David Affengruber na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej David Affengruber
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 25 |
|
20 mln € |
| 11.12.2025 | 24 |
|
9 mln € |
| 01.10.2025 | 24 |
|
7,5 mln € |
| 23.06.2025 | 24 |
|
5 mln € |
| 12.12.2024 | 23 |
|
4 mln € |
| 20.05.2024 | 23 |
|
4 mln € |
| 10.12.2023 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 11.06.2023 | 22 |
|
3 mln € |
| 09.11.2022 | 21 |
|
3 mln € |
| 26.05.2022 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 15.12.2021 | 20 |
|
2 mln € |
| 05.09.2021 | 20 |
|
1,3 mln € |
| 01.06.2021 | 20 |
|
1 mln € |
| 18.12.2020 | 19 |
|
600 tys. € |
| 30.07.2020 | 19 |
|
400 tys. € |
| 02.12.2019 | 18 |
|
300 tys. € |
| 04.07.2019 | 18 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa David Affengruber?
Wycena David Affengruber wynosi obecnie 20 mln €. W szczycie kariery David Affengruber wyceniano na 20 mln €, a najniżej na 75 tys. €.