Derlan Bento jest piłkarzem występującym obecnie w Suwon City FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Derlan Bento
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Derlan Bento w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Derlan Bento wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.03, a skuteczność strzałów to 7,7%. Derlan Bento oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Derlan Bento w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Derlan Bento rozegrał w barwach Suwon City FC w K League 2 20 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 441 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Derlan Bento?
Derlan Bento ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Derlan Bento?
Derlan Bento najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Derlan Bento?
Wycena 30-letniego Derlan Bento według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Derlan Bento?
Derlan Bento urodził się 3 lutego 1996 w Volta Redonda w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Derlan Bento – statystyki
Szczegółowe statystyki Derlan Bento w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Suwon City FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Derlan Bento vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Derlan Bento w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Derlan Bento wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.03, a skuteczność strzałów to 7,7%. Derlan Bento oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Derlan Bento – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Derlan Bento w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Derlan Bento w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Derlan Bento rozegrał w barwach Suwon City FC w K League 2 20 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 441 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Derlan Bento – transfery
W trakcie kariery Derlan Bento zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Suwon City FC 2026 – obecnie
-
Oita Trinita 2023 – 2026
-
Guarani Campinas 2022 – 2023
-
Chapecoense-SC 2020 – 2022
-
Fluminense U20 2019 – 2020

-
Criciuma 2019 – 2019
-
Fluminense U20 2018 – 2019

-
Grêmio FBPA B (-2022) 2018 – 2018

-
Fluminense U20 2018 – 2018

-
Paysandu 2017 – 2018
-
Fluminense U20 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Derlan Bento
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 27.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 08.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 18.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 08.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 04.12.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 04.02.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 28.03.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 26.03.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 06.12.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
Derlan Bento – forma
W ostatnich 5 meczach Derlan Bento zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Derlan Bento i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Suwon City FC
0
Asan Mugunghwa
1
K League 2 (Korea Południowa), 12. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Seongnam FC
1
Suwon City FC
2
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Suwon City FC
1
Hwaseong
0
K League 2 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Jeonnam Dragons
0
Suwon City FC
3
K League 2 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Suwon City FC
2
Busan I Park
1
K League 2 (Korea Południowa), 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Suwon City FC
2
Gimhae City
0
K League 2 (Korea Południowa), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Suwon Bluewings
2
Suwon City FC
2
K League 2 (Korea Południowa), 22. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Paju Citizen
0
Suwon City FC
1
K League 2 (Korea Południowa), 21. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Suwon City FC
5
Jeonnam Dragons
0
K League 2 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Ansan Greeners
1
Suwon City FC
3
K League 2 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Hwaseong
1
Suwon City FC
1
K League 2 (Korea Południowa), 11. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Suwon City FC
3
Suwon Bluewings
1
K League 2 (Korea Południowa), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Suwon City FC
1
Gimpo Citizen
1
K League 2 (Korea Południowa), 9. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Busan I Park
2
Suwon City FC
1
K League 2 (Korea Południowa), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Suwon City FC
2
Daegu FC
2
K League 2 (Korea Południowa), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Seoul E-Land FC
3
Suwon City FC
0
K League 2 (Korea Południowa), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Suwon City FC
2
Paju Citizen
1
K League 2 (Korea Południowa), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Gimhae City
1
Suwon City FC
2
K League 2 (Korea Południowa), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Suwon City FC
3
Yongin City
1
K League 2 (Korea Południowa), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Cheongju
1
Suwon City FC
4
K League 2 (Korea Południowa), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Mito Hollyhock
2
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Oita Trinita
1
Montedio Yamagata
2
J2 League (Japonia), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Roasso Kumamoto
0
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Oita Trinita
0
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Blaublitz Akita
0
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
0
Ehime FC
3
J2 League (Japonia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
1
Renofa Yamaguchi
0
J2 League (Japonia), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Fujieda MYFC
1
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
0
Jubilo Iwata
0
J2 League (Japonia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Iwaki
4
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 27. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
2
Kataller Toyama
2
J2 League (Japonia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
0
Imabari
1
J2 League (Japonia), 24. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
2
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia), 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
05 Lip
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
0
Omiya Ardija
0
J2 League (Japonia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Tokushima Vortis
2
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 20. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
1
Blaublitz Akita
2
J2 League (Japonia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Imabari
1
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Oita Trinita
2
Ventforet Kofu
1
J2 League (Japonia), 18. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Oita Trinita
1
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Kataller Toyama
1
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Montedio Yamagata
3
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Oita Trinita
1
Roasso Kumamoto
0
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Oita Trinita
1
Sagan Tosu
0
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Oita Trinita
3
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
JEF United Chiba
1
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Oita Trinita
1
Tokushima Vortis
1
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Omiya Ardija
2
Oita Trinita
2
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Ehime FC
0
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Oita Trinita
1
Fujieda MYFC
1
J2 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Renofa Yamaguchi
1
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Oita Trinita
0
Mito Hollyhock
0
J2 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Oita Trinita
0
Iwaki
0
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Oita Trinita
2
Consadole Sapporo
0
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Blaublitz Akita
0
Oita Trinita
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
2
Fujieda MYFC
0
J2 League (Japonia)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
0
JEF United Chiba
2
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Ehime FC
3
Oita Trinita
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
2
Roasso Kumamoto
1
J2 League (Japonia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Renofa Yamaguchi
2
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lip
Koniec
|
Oita Trinita
0
Shimizu S-pulse
2
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Iwaki
0
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
0
Ventforet Kofu
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Kagoshima United
3
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
0
Tochigi SC
2
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Oita Trinita
0
Renofa Yamaguchi
0
J2 League (Japonia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Tochigi SC
1
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
0
Omiya Ardija
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
3
Tokushima Vortis
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
2
Vegalta Sendai
3
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
1
Fujieda MYFC
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Oita Trinita
0
Montedio Yamagata
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Roasso Kumamoto
1
Oita Trinita
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Oita Trinita
0
Machida Zelvia
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
1
Fagiano Okayama
0
J2 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Thespakusatsu Gunma
0
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Oita Trinita
1
V-varen Nagasaki
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Oita Trinita
4
Kanazawa
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fujieda MYFC
0
Oita Trinita
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Oita Trinita
0
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Machida Zelvia
3
Oita Trinita
1
J2 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Oita Trinita
3
Renofa Yamaguchi
1
J2 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Iwaki
1
Oita Trinita
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Oita Trinita
2
JEF United Chiba
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Oita Trinita
1
Tokio Verdy
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Oita Trinita
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Guarani Campinas
1
Londrina
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
CSA
1
Guarani Campinas
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Ponte Preta
1
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Guarani Campinas
1
Nautico Recife
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Criciuma
0
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Guarani Campinas
1
Gremio
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Lip
Koniec
|
CRB
1
Guarani Campinas
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Guarani Campinas
0
CSA
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Guarani Campinas
0
Sport Recife
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
RB Bragantino
1
Chapecoense-SC
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Juventude
1
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Bahia
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Fortaleza EC
3
Chapecoense-SC
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Ceará
0
Serie A (Brazylia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Cze
Koniec
|
ABC
3
Chapecoense-SC
0
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
ABC
1
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Vitoria
0
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Figueirense
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Botafogo SP
3
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
![]()
Parana PR
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
América Mineiro
2
Chapecoense-SC
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
CRB
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Avai
0
Chapecoense-SC
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Juventude
1
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
CSA
0
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
![]()
Osasco Sporting
0
Serie B (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
0
Chapecoense-SC
5
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
CRB
0
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Botafogo SP
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Juventude
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
0
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
![]()
Osasco Sporting
0
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Criciuma
1
![]()
Parana PR
1
Serie B (Brazylia)
|
99'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lis
Koniec
|
RB Bragantino
1
Criciuma
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Figueirense
2
Criciuma
2
Serie B (Brazylia)
|
99'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Cuiaba
0
Criciuma
0
Serie B (Brazylia)
|
94'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Criciuma
3
![]()
Osasco Sporting
1
Serie B (Brazylia)
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Lip
Koniec
|
![]()
Sao Bento
1
Criciuma
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Criciuma
1
Figueirense
1
Serie B (Brazylia)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vitoria
2
Criciuma
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Criciuma
2
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Brasil DE Pelotas
0
Criciuma
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Criciuma
1
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Criciuma
1
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
46'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 |
W ostatnich 5 meczach Derlan Bento ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.26 — wynik powyżej średniej ligowej (5.29).
W ostatnich 10 meczach Derlan Bento 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (5.29).
W jakiej formie jest Derlan Bento?
Derlan Bento jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.26 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.03). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Derlan Bento – zarobki
Derlan Bento gra w Suwon City FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 53 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Derlan Bento w Suwon City FC (2021)
| Rocznie | 53 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 4 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 147 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Derlan Bento w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2021 |
|
53 tys. € |
Derlan Bento – trofea
W trakcie kariery Derlan Bento zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Derlan Bento
Jakie trofea zdobył Derlan Bento?
Derlan Bento zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Chapecoense-SC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Série B — 1 raz.
Derlan Bento – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Derlan Bento wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Derlan Bento na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Derlan Bento
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 09.06.2026 | 30 |
|
400 tys. € |
| 14.12.2025 | 29 |
|
400 tys. € |
| 25.06.2025 | 29 |
|
450 tys. € |
| 11.12.2024 | 28 |
|
350 tys. € |
| 11.06.2024 | 28 |
|
400 tys. € |
| 21.02.2024 | 28 |
|
500 tys. € |
| 26.06.2023 | 27 |
|
450 tys. € |
| 04.08.2022 | 26 |
|
350 tys. € |
| 16.12.2021 | 25 |
|
350 tys. € |
| 27.05.2021 | 25 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Derlan Bento?
Wycena Derlan Bento wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Derlan Bento wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.