Dominik Kother jest piłkarzem występującym obecnie w MSV Duisburg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Dominik Kother
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Dominik Kother w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dominik Kother wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.93, a skuteczność strzałów to 20,0%. Dominik Kother oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dominik Kother w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dominik Kother rozegrał w barwach MSV Duisburg w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 575 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Dominik Kother
Pierwszy transfer Dominik Kother w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Karlsruhe do Regensburga za 360 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Dominik Kother?
Dominik Kother ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Dominik Kother?
Dominik Kother najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Dominik Kother?
Wycena 26-letniego Dominik Kother według stanu na maj 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dominik Kother?
Dominik Kother urodził się 16 marca 2000 w Bruchsal w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Dominik Kother – statystyki
Szczegółowe statystyki Dominik Kother w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział MSV Duisburg oraz reprezentacja Niemiec U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Dominik Kother w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dominik Kother wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.93, a skuteczność strzałów to 20,0%. Dominik Kother oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Dominik Kother – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dominik Kother w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
3:3 | 45' | 0 | 1 | – | 6.6 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
2:1 | 73' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
1:1 | 75' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
2:4 | 79' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
3:2 | 72' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
1:4 | 67' | 2 | 1 | – | 8.3 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
3:0 | 15' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Dominik Kother w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dominik Kother rozegrał w barwach MSV Duisburg w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 575 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Dominik Kother – transfery
W trakcie kariery Dominik Kother zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 460 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
MSV Duisburg 2026 – obecnie
-
Dynamo Drezno 2026 – 2026
-
MSV Duisburg 2026 – 2026
-
Dynamo Drezno 2025 – 2026
-
Jahn Regensburg 2023 – 2025
-
Karlsruhe 2023 – 2023
-
Waldhof Mannheim 2022 – 2023
-
Karlsruhe 2019 – 2022
-
Karlsruher SC U19 2017 – 2019

-
Karlsruher SC U17 2016 – 2017

-
Karlsruher SC Youth do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Dominik Kother
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 01.02.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 05.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
360 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Dominik Kother
Pierwszy transfer Dominik Kother w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Karlsruhe do Regensburga za 360 tysięcy euro.
Dominik Kother – forma
W ostatnich 5 meczach Dominik Kother zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Dominik Kother i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
MSV Duisburg
3
Stuttgart II
3
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
MSV Duisburg
1
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
MSV Duisburg
1
Viktoria Koln
1
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
FC Saarbrucken
2
MSV Duisburg
4
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
MSV Duisburg
3
Hoffenheim II
2
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SV Wehen
1
MSV Duisburg
4
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
67'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
MSV Duisburg
2
Havelse
1
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
2
MSV Duisburg
1
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
MSV Duisburg
2
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
MSV Duisburg
3
Würzburger Kickers
0
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
MSV Duisburg
1
SV Elversberg
3
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Verl
2
MSV Duisburg
4
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
MSV Duisburg
3
SV Meppen
0
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
MSV Duisburg
1
Viktoria Koln
1
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Erzgebirge Aue
0
MSV Duisburg
0
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
MSV Duisburg
2
Energie Cottbus
1
3. Liga (Niemcy), 36. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Alemannia Aachen
3
MSV Duisburg
1
3. Liga (Niemcy), 35. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
MSV Duisburg
3
Hoffenheim II
1
3. Liga (Niemcy), 34. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
MSV Duisburg
4
3. Liga (Niemcy), 33. kolejka
|
45'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
MSV Duisburg
1
VfL Osnabrück
0
3. Liga (Niemcy), 32. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
RW Essen
1
MSV Duisburg
0
3. Liga (Niemcy), 31. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
MSV Duisburg
2
TSV 1860 Monachium
1
3. Liga (Niemcy), 30. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Hansa Rostock
5
MSV Duisburg
1
3. Liga (Niemcy), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
MSV Duisburg
4
FC Saarbrucken
2
3. Liga (Niemcy), 28. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
MSV Duisburg
0
3. Liga (Niemcy), 27. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
MSV Duisburg
1
Havelse
1
3. Liga (Niemcy), 26. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
MSV Duisburg
3
FC Schweinfurt 05
1
3. Liga (Niemcy), 25. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
SV Wehen
6
MSV Duisburg
1
3. Liga (Niemcy), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
MSV Duisburg
4
Verl
2
3. Liga (Niemcy), 23. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Eintracht Braunschweig
3
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Kaiserslautern
3
Dynamo Drezno
1
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
VfL Bochum
1
Dynamo Drezno
2
2. Bundesliga, 13. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Nurnberg
2
2. Bundesliga, 12. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Paderborn
2
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Preußen Münster
2
Dynamo Drezno
2
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Dynamo Drezno
3
Karlsruhe
3
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
22'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
SV Elversberg
2
Dynamo Drezno
2
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Schalke 04
1
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Dynamo Drezno
2
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
FSV Mainz 05
1
Puchar Niemiec, 1. runda
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Magdeburg
2
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Greuther Fürth
3
Dynamo Drezno
2
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
Dynamo Drezno
0
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FC Saarbrucken
1
Dynamo Drezno
4
Parva liga (Bułgaria)
|
86'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Hannover 96 II
2
Dynamo Drezno
3
Parva liga (Bułgaria)
|
77'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
SV Wehen
0
Parva liga (Bułgaria)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
RW Essen
1
Dynamo Drezno
1
Parva liga (Bułgaria)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Borussia Dortmund II
0
Parva liga (Bułgaria)
|
66'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Alemannia Aachen
0
Dynamo Drezno
1
Parva liga (Bułgaria)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Dynamo Drezno
3
Verl
0
Parva liga (Bułgaria)
|
20'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Hansa Rostock
1
Dynamo Drezno
0
Parva liga (Bułgaria)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Dynamo Drezno
5
TSV 1860 Monachium
2
Parva liga (Bułgaria)
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Energie Cottbus
1
Dynamo Drezno
1
Parva liga (Bułgaria)
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Karlsruhe
4
Jahn Regensburg
2
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
1.FC Koln
1
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
VfB Stuttgart
3
Puchar Niemiec, 1/8 finału
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
0
Jahn Regensburg
0
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
SV Elversberg
0
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Greuther Fürth
0
Puchar Niemiec, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Nurnberg
8
Jahn Regensburg
3
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Fortuna Düsseldorf
3
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
5
Jahn Regensburg
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Greuther Fürth
4
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Hertha BSC
2
Jahn Regensburg
0
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
81'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
VfL Bochum
0
Puchar Niemiec, 1. runda
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Hannover 96
2
Jahn Regensburg
0
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
FC Saarbrucken
1
3. Liga (Niemcy)
|
75'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Viktoria Koln
1
Jahn Regensburg
1
3. Liga (Niemcy)
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Dynamo Drezno
1
3. Liga (Niemcy)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
SSV Ulm 1846
1
Jahn Regensburg
0
3. Liga (Niemcy)
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
TSV 1860 Monachium
1
3. Liga (Niemcy)
|
84'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Hallescher FC
0
3. Liga (Niemcy)
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Waldhof Mannheim
3
Jahn Regensburg
1
3. Liga (Niemcy)
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Erzgebirge Aue
0
3. Liga (Niemcy)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
SV Sandhausen
6
Jahn Regensburg
3
3. Liga (Niemcy)
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
RW Essen
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
MSV Duisburg
0
Jahn Regensburg
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund II
1
Jahn Regensburg
0
3. Liga (Niemcy)
|
85'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Verl
1
3. Liga (Niemcy)
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Unterhaching
1
Jahn Regensburg
2
3. Liga (Niemcy)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Saarbrucken
2
Jahn Regensburg
2
3. Liga (Niemcy)
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Jahn Regensburg
3
![]()
SC Freiburg II
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Jahn Regensburg
1
3. Liga (Niemcy)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
SSV Ulm 1846
0
3. Liga (Niemcy)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
0
Jahn Regensburg
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Hallescher FC
1
Jahn Regensburg
2
3. Liga (Niemcy)
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
Jahn Regensburg
4
3. Liga (Niemcy)
|
85'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Erzgebirge Aue
0
Jahn Regensburg
1
3. Liga (Niemcy)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
SV Sandhausen
2
3. Liga (Niemcy)
|
31'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
RW Essen
0
Jahn Regensburg
0
3. Liga (Niemcy)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Borussia Dortmund II
0
3. Liga (Niemcy)
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Verl
1
Jahn Regensburg
2
3. Liga (Niemcy)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Waldhof Mannheim
3
MSV Duisburg
1
3. Liga (Niemcy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
![]()
FSV Zwickau
3
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Saarbrucken
2
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
VfL Osnabrück
2
3. Liga (Niemcy)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
SV Wehen
3
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
![]()
SpVgg Oberfranken Bayreuth
1
Waldhof Mannheim
3
3. Liga (Niemcy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
SV Elversberg
1
3. Liga (Niemcy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
Dynamo Drezno
1
3. Liga (Niemcy)
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
RW Essen
2
3. Liga (Niemcy)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
Nurnberg
1
Puchar Niemiec
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
![]()
SC Freiburg II
3
Waldhof Mannheim
2
3. Liga (Niemcy)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
FC Saarbrucken
0
3. Liga (Niemcy)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
VfL Osnabrück
5
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
![]()
SpVgg Oberfranken Bayreuth
1
3. Liga (Niemcy)
|
62'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
SV Elversberg
1
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
Borussia Dortmund II
1
3. Liga (Niemcy)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Karne
|
Waldhof Mannheim
(5)
0
Holstein Kiel
(3)
0
Puchar Niemiec
|
42'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Waldhof Mannheim
3
Viktoria Koln
1
3. Liga (Niemcy)
|
23'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Waldhof Mannheim
7
Havelse
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
2 gole
· 29% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Waldhof Mannheim
3
MSV Duisburg
1
3. Liga (Niemcy)
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FC Saarbrucken
0
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
![]()
FSV Zwickau
1
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Waldhof Mannheim
3
TSV 1860 Monachium
0
3. Liga (Niemcy)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Verl
1
Waldhof Mannheim
3
3. Liga (Niemcy)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
Eintracht Braunschweig
3
3. Liga (Niemcy)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Hallescher FC
1
Waldhof Mannheim
2
3. Liga (Niemcy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
FC Kaiserslautern
0
3. Liga (Niemcy)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
![]()
Te Cu Kukuh Atta Seip
0
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Waldhof Mannheim
3
![]()
FC Viktoria 1889 Berlin
2
3. Liga (Niemcy)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Karlsruhe
2
Hansa Rostock
2
2. Bundesliga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Karlsruhe
2
Erzgebirge Aue
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
1
Karlsruhe
2
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
SV Sandhausen
0
Karlsruhe
0
2. Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Sportfreunde Lotte
1
Karlsruhe
4
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Hansa Rostock
1
Karlsruhe
3
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
Karlsruhe
2
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Karlsruhe
3
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
3
Karlsruhe
2
2. Bundesliga
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
1
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Karlsruhe
0
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Karlsruhe
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Karlsruhe
1
Fortuna Düsseldorf
2
2. Bundesliga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
1
Karlsruhe
3
2. Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Niemcy U-21
1
Bośnia i Hercegowina U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
13'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Karlsruhe
0
2. Bundesliga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Karlsruhe
0
VfL Bochum
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Wrz
Dogryw.
|
Karlsruhe
0
Union Berlin
1
Puchar Niemiec
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Karlsruhe
2
VfB Stuttgart
1
2. Bundesliga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Hannover 96
1
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Dominik Kother 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53.
W ostatnich 10 meczach Dominik Kother 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73.
W jakiej formie jest Dominik Kother?
Dominik Kother jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.93). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Dominik Kother – zarobki
Dominik Kother gra w MSV Duisburg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 450 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dominik Kother w MSV Duisburg (2024/25)
| Rocznie | 450 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Dominik Kother w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 | 450 tys. € | |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
| 2020/21 |
|
74 tys. € |
| 2019/20 |
|
51 tys. € |
Dominik Kother – trofea
W trakcie kariery Dominik Kother zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Dominik Kother
Jakie trofea zdobył Dominik Kother?
Dominik Kother zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w MSV Duisburg — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Dolnego Renu — 1 raz.
Dominik Kother – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dominik Kother wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dominik Kother na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dominik Kother
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.05.2026 | 26 |
|
450 tys. € |
| 18.03.2026 | 26 |
|
500 tys. € |
| 15.12.2025 | 25 |
|
600 tys. € |
| 10.06.2025 | 25 |
|
600 tys. € |
| 23.03.2025 | 25 |
|
600 tys. € |
| 18.12.2024 | 24 |
|
750 tys. € |
| 10.06.2024 | 24 |
|
750 tys. € |
| 27.12.2023 | 23 |
|
500 tys. € |
| 12.06.2023 | 23 |
|
350 tys. € |
| 07.12.2022 | 22 |
|
400 tys. € |
| 31.05.2022 | 22 |
|
450 tys. € |
| 15.03.2022 | 22 |
|
450 tys. € |
| 14.12.2021 | 21 |
|
500 tys. € |
| 15.06.2021 | 21 |
|
600 tys. € |
| 28.03.2021 | 21 |
|
800 tys. € |
| 07.02.2021 | 20 |
|
1 mln € |
| 17.11.2020 | 20 |
|
1 mln € |
| 09.09.2020 | 20 |
|
500 tys. € |
| 14.07.2020 | 20 |
|
300 tys. € |
| 12.12.2019 | 19 |
|
150 tys. € |
| 30.06.2019 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dominik Kother?
Wycena Dominik Kother wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Dominik Kother wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 100 tys. €.