Emil Winther Hojlund
napastnik #15Emil Winther Hojlund jest piłkarzem występującym obecnie w Kopenhaga U19. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Emil Winther Hojlund
OcenaTransfery
Profil gry
Historia transferów Emil Winther Hojlund
Pierwszy transfer Emil Winther Hojlund w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z FC Kopenhagi do Schalke 04 za 300 tysięcy euro.
Jaka jest wartość rynkowa Emil Winther Hojlund?
Wycena 21-letniego Emil Winther Hojlund według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Emil Winther Hojlund?
Emil Winther Hojlund urodził się 4 stycznia 2005 w Hörsholm (Dania). Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Emil Winther Hojlund – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Emil Winther Hojlund. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Emil Winther Hojlund
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08 2025 |
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 23.08 2025 |
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 09.08 2025 |
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | |||
| 01.08 2025 |
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
2:1 | 13' | 0 | 0 | – |
Emil Winther Hojlund – transfery
W trakcie kariery Emil Winther Hojlund zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Schalke 04 2024 – obecnie
-
FC Kopenhaga 2023 – 2024
-
Kopenhaga U19 2021 – 2023
-
FC Kobenhavn Youth 2017 – 2021

-
Horsholm-Usserod IK do 2017

Historia transferów Emil Winther Hojlund
Pierwszy transfer Emil Winther Hojlund w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z FC Kopenhagi do Schalke 04 za 300 tysięcy euro.
Emil Winther Hojlund – forma
W ostatnich 4 meczach Emil Winther Hojlund zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Emil Winther Hojlund
Emil Winther Hojlund – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Emil Winther Hojlund wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Emil Winther Hojlund na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Emil Winther Hojlund?
Wycena Emil Winther Hojlund wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Emil Winther Hojlund wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.