Evann Guessand jest piłkarzem występującym obecnie w Crystal Palace. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Evann Guessand
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Evann Guessand w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Evann Guessand wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Evann Guessand oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Evann Guessand w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Evann Guessand rozegrał w barwach Crystal Palace w Premier League 5 meczów, w EFL Cup 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 234 minuty. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Evann Guessand
Pierwszy transfer Evann Guessand w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Nicei do Aston Villi za 30 milionów euro.
Czy Evann Guessand ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Evann Guessand nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Evann Guessand to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Evann Guessand?
Evann Guessand ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Evann Guessand?
Evann Guessand najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Evann Guessand?
Wycena 25-letniego Evann Guessand według stanu na październik 2026 wynosi 20 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 30 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Evann Guessand?
Evann Guessand urodził się 1 lipca 2001 w Ajaccio we Francji, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Evann Guessand – statystyki
Szczegółowe statystyki Evann Guessand w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Crystal Palace oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Evann Guessand w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Evann Guessand wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Evann Guessand oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Evann Guessand – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Evann Guessand w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Premier League, 9. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
0:1 | 77' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Premier League, 8. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Premier League, 2. kolejka
|
1:4 | 27' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Premier League, 1. kolejka
|
2:0 | 27' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
30 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
1:2 | 1' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
25 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
2:1 | 15' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Evann Guessand w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Evann Guessand rozegrał w barwach Crystal Palace w Premier League 5 meczów, w EFL Cup 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 234 minuty. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Evann Guessand – transfery
W trakcie kariery Evann Guessand zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 30 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Aston Villa 2027 – obecnie
-
Crystal Palace 2026 – 2027
-
Aston Villa 2026 – 2026
-
Crystal Palace 2026 – 2026
-
Aston Villa 2025 – 2026
-
Nicea 2023 – 2025
-
Nantes 2022 – 2023
-
Nicea 2021 – 2022
-
Lausanne 2020 – 2021
-
Nicea 2020 – 2020
-
OGC Nice B 2018 – 2020

-
OGC Nice U17 2016 – 2018

-
OGC Nice Youth 2014 – 2016

-
ASPTT Marseille Jugend do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Evann Guessand
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2027/28 | 30.06.2027 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2026/27 | 11.08.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 29.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 07.08.2025 |
|
30 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 11.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 29.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Evann Guessand
Pierwszy transfer Evann Guessand w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Nicei do Aston Villi za 30 milionów euro.
Evann Guessand – forma
W ostatnich 5 meczach Evann Guessand zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Evann Guessand i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Tottenham
2
Crystal Palace
0
Premier League, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Fulham
0
Crystal Palace
1
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
0
Newcastle United
2
Premier League, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
3
Nottingham Forest
1
Premier League, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
3
Middlesbrough
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Crystal Palace
1
Manchester City
4
Premier League, 2. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
0
Premier League, 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Norwegia
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Curaçao
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Ekwador
0
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Francja
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Arsenal
2
Premier League, 38. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Brentford
2
Crystal Palace
2
Premier League, 37. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
3
Fiorentina
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
65'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Dogryw.
|
AEK Larnaca
1
Crystal Palace
2
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
0
Leeds United
0
Premier League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
0
AEK Larnaca
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Tottenham
1
Crystal Palace
3
Premier League, 29. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Crystal Palace
1
Premier League, 28. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
2
Zrinjski
0
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
1
Wolverhampton
0
Premier League, 27. kolejka
|
18'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Zrinjski
1
Crystal Palace
1
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
2
Burnley
3
Premier League, 26. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
Crystal Palace
1
Premier League, 25. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Newcastle United
0
Aston Villa
2
Premier League, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
0
Aston Villa
1
Liga Europy, 7. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Aston Villa
0
Everton
1
Premier League, 22. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Aston Villa
2
Manchester United
1
Premier League, 17. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
West Ham United
2
Aston Villa
3
Premier League, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
FC Basel 1893
1
Aston Villa
2
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
3
Aston Villa
4
Premier League, 14. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Aston Villa
1
Wolverhampton
0
Premier League, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Aston Villa
2
Young Boys Berno
1
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Leeds United
1
Aston Villa
2
Premier League, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Aston Villa
4
AFC Bournemouth
0
Premier League, 11. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Aston Villa
2
Maccabi Tel Awiw
0
Liga Europy, 4. runda
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Liverpool
2
Aston Villa
0
Premier League, 10. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Manchester City
0
Premier League, 9. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Aston Villa
1
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Tottenham
1
Aston Villa
2
Premier League, 8. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Aston Villa
2
Burnley
1
Premier League, 7. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Aston Villa
2
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
3
Fulham
1
Premier League, 6. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
1
Bologna FC 1909
0
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Sunderland
1
Aston Villa
1
Premier League, 5. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Wrz
Karne
|
Brentford
(4)
1
Aston Villa
(2)
1
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Everton
0
Aston Villa
0
Premier League, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Aston Villa
0
Crystal Palace
3
Premier League, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Brentford
1
Aston Villa
0
Premier League, 2. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Aston Villa
0
Newcastle United
0
Premier League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Reims
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nicea
3
Ligue 1, 31. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Nicea
2
Angers
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Strasburg
2
Nicea
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
2
Ligue 1, 28. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Monaco
2
Nicea
1
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Auxerre
1
Ligue 1, 26. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Lyon
2
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
Ligue 1, 24. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Montpellier
0
Ligue 1, 23. kolejka
|
76'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lille
2
Nicea
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
SC Bastia
0
Nicea
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
88'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Reims
2
Nicea
4
Ligue 1, 17. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
21 Gru
Karne
|
Corte
(3)
1
Nicea
(5)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
78'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Montpellier
2
Nicea
2
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Nicea
1
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Lyon
4
Nicea
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Rangers
4
Liga Europy, 5. runda
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Strasburg
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Lille
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Twente
2
Liga Europy, 4. runda
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nicea
2
Monaco
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Lazio
4
Nicea
1
Liga Europy, 2. runda
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Nicea
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Real Sociedad
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nicea
8
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 13% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nicea
4
Ligue 1, 3. kolejka
|
88'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
1
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Auxerre
2
Nicea
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Le Havre
0
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Strasburg
1
Nicea
3
Ligue 1
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
FC Lorient
0
Ligue 1
|
19'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Nicea
0
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Nicea
3
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nicea
1
Puchar Francji
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Lyon
1
Nicea
0
Ligue 1
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Monaco
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Montpellier
1
Nicea
4
Puchar Francji
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Brest
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Bordeaux
2
Nicea
3
Puchar Francji
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Rennes
2
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sty
Karne
|
Nicea
(4)
0
Auxerre
(2)
0
Puchar Francji
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Reims
1
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
0
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Clermont
0
Nicea
1
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nicea
0
Brest
0
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Strasburg
0
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Brest
2
Nantes
0
Ligue 1
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Nantes
2
Troyes
2
Ligue 1
|
4'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Reims
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Juventus
3
Liga Europy
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Juventus
1
Nantes
1
Liga Europy
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Ajaccio
0
Nantes
2
Ligue 1
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
22 Sty
Karne
|
Thaon
(2)
0
Nantes
(4)
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
0
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Troyes
0
Nantes
0
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Olympiakos
0
Nantes
2
Liga Europy
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Nantes
1
Clermont
1
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Karabach Agdam
1
Liga Europy
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nantes
4
Brest
1
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Nantes
0
Freiburg
4
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Rennes
3
Nantes
0
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Freiburg
2
Nantes
0
Liga Europy
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Monaco
4
Nantes
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nantes
0
RC Lens
0
Ligue 1
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Nantes
2
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Reims
2
Nicea
3
Ligue 1
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Lille
3
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Nicea
0
Nantes
1
Puchar Francji
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Monaco
1
Nicea
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
RC Lens
3
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nicea
1
Rennes
1
Ligue 1
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Nicea
1
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Montpellier
0
Nicea
0
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Angers
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
0
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sty
Karne
|
Paris Saint Germain
(5)
0
Nicea
(6)
0
Puchar Francji
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Metz
0
Nicea
2
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Brest
0
Nicea
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Nicea
0
Strasburg
3
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Lyon
2
Ligue 1
|
7'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
3
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
1
Nicea
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Monaco
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Nantes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
FC Sion
1
Lausanne
1
Swiss Super League
|
28'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Lausanne
3
FC Basel 1893
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC Luzern
1
Lausanne
0
Swiss Super League
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Lausanne
2
Lugano
0
Swiss Super League
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
FC Basel 1893
0
Lausanne
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Lausanne
3
Servette FC
1
Swiss Super League
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Lausanne
0
FC Sion
1
Swiss Super League
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
17 Gru
Koniec
|
FC Vaduz
0
Lausanne
2
Swiss Super League
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Zurich
4
Lausanne
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Lausanne
0
Lugano
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
0
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Strasburg
0
Nicea
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Evann Guessand ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35.
W ostatnich 10 meczach Evann Guessand ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.27.
W jakiej formie jest Evann Guessand?
Evann Guessand jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.53).
Evann Guessand – zarobki
Evann Guessand gra w Crystal Palace na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Evann Guessand w Crystal Palace (2025/26)
| Rocznie | 2,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 194 tys. € |
| Tygodniowo | 45 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Evann Guessand w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,3 mln € |
| 2024/25 |
|
900 tys. € |
| 2023/24 |
|
300 tys. € |
| 2022/23 |
|
300 tys. € |
| 2021/22 |
|
300 tys. € |
Evann Guessand – kontuzje
W trakcie kariery Evann Guessand zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Evann Guessand
-
Uraz kolana
08.04.26 – 16.05.26 (39 dni)
Crystal Palace opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
04.12.25 – 07.12.25 (4 dni)
Aston Villa opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
02.08.25 – 09.08.25 (8 dni)
Nicea opuszczone: 1 mecz
Czy Evann Guessand ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Evann Guessand nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Evann Guessand to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Evann Guessand – trofea
W trakcie kariery Evann Guessand zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Evann Guessand
Jakie trofea zdobył Evann Guessand?
Evann Guessand zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Aston Villi — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Europy — 1 raz.
Evann Guessand – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Evann Guessand wynosi obecnie 20 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Evann Guessand na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Evann Guessand
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | 25 |
|
20 mln € |
| 02.06.2026 | 24 |
|
25 mln € |
| 08.12.2025 | 24 |
|
28 mln € |
| 16.10.2025 | 24 |
|
30 mln € |
| 02.06.2025 | 23 |
|
25 mln € |
| 23.03.2025 | 23 |
|
25 mln € |
| 09.12.2024 | 23 |
|
20 mln € |
| 06.10.2024 | 23 |
|
12 mln € |
| 02.06.2024 | 22 |
|
8 mln € |
| 18.03.2024 | 22 |
|
8 mln € |
| 17.12.2023 | 22 |
|
5 mln € |
| 26.06.2023 | 21 |
|
4,5 mln € |
| 01.11.2022 | 21 |
|
5 mln € |
| 18.09.2022 | 21 |
|
5 mln € |
| 29.05.2022 | 20 |
|
3 mln € |
| 15.12.2021 | 20 |
|
2 mln € |
| 22.06.2021 | 19 |
|
2 mln € |
| 14.04.2021 | 19 |
|
1,5 mln € |
| 27.12.2020 | 19 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Evann Guessand?
Wycena Evann Guessand wynosi obecnie 20 mln €. W szczycie kariery Evann Guessand wyceniano na 30 mln €, a najniżej na 300 tys. €.