Evann Senaya jest piłkarzem występującym obecnie w Rapperswil. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Evann Senaya
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Evann Senaya w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Evann Senaya wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.79, a skuteczność strzałów to 6,3%. Evann Senaya oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Evann Senaya w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Evann Senaya rozegrał w barwach Rapperswil w Challenge League (Szwajcaria) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 350 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Evann Senaya?
Evann Senaya najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Kiedy urodził się Evann Senaya?
Evann Senaya urodził się 1 kwietnia 2006, ma narodowość francuską. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Evann Senaya – statystyki
Szczegółowe statystyki Evann Senaya w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rapperswil. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Evann Senaya
Evann Senaya vs. inni
Atak
Obrona
Podania Evann Senaya
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Evann Senaya w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Evann Senaya wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.79, a skuteczność strzałów to 6,3%. Evann Senaya oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Evann Senaya – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Evann Senaya w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Evann Senaya
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 10. kolejka
|
0:3 | 30' | 0 | 0 | – | |||
| 18.09 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 9. kolejka
|
0:3 | 72' | 0 | 1 | – | |||
| 11.09 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 8. kolejka
|
2:0 | 78' | 0 | 0 | – | |||
| 04.09 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 7. kolejka
|
3:2 | 61' | 1 | 0 | – | |||
| 01.09 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 6. kolejka
|
1:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
| 28.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 5. kolejka
|
2:1 | 61' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 4. kolejka
|
0:2 | 23' | 0 | 0 | – | |||
| 22.10 2025 |
UEFA Youth League, półfinał
|
3:2 | 83' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Evann Senaya w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Evann Senaya rozegrał w barwach Rapperswil w Challenge League (Szwajcaria) 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 350 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Evann Senaya – transfery
W trakcie kariery Evann Senaya zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rapperswil 2026 – obecnie
-
FC Basel 1893 2026 – 2026
-
Basel U21 2024 – 2026

-
Basel U19 2023 – 2024
-
Basel U17 2022 – 2023

-
Basel 1893 U16 2021 – 2022

-
FC Basel 1893 Youth do 2021

Evann Senaya – forma
W ostatnich 5 meczach Evann Senaya zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Evann Senaya
W ostatnich 5 meczach Evann Senaya 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (4.95).
W ostatnich 8 meczach Evann Senaya 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 8 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (4.95).
W jakiej formie jest Evann Senaya?
Evann Senaya jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.79). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.