Fabian Reese jest piłkarzem występującym obecnie w VfL Wolfsburg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Fabian Reese
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Fabian Reese w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Fabian Reese wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 6 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.59, a skuteczność strzałów to 11,6%. Fabian Reese oddaje średnio 4,3 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Fabian Reese w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Fabian Reese rozegrał w barwach Wolfsburga w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 010 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Fabian Reese
Pierwszy transfer Fabian Reese w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Schalke 04 do Greuther Fürth za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Fabian Reese było przejście z Herthy BSC do Wolfsburga w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8 milionów euro.
Czy Fabian Reese ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Fabian Reese nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabian Reese to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 135 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Fabian Reese?
Fabian Reese ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Fabian Reese?
Fabian Reese najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Fabian Reese?
Wycena 28-letniego Fabian Reese według stanu na wrzesień 2026 wynosi 6 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Fabian Reese?
Fabian Reese urodził się 29 listopada 1997 w Kiel w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Fabian Reese – statystyki
Szczegółowe statystyki Fabian Reese w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział VfL Wolfsburg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Fabian Reese vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Fabian Reese w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Fabian Reese wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 6 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.59, a skuteczność strzałów to 11,6%. Fabian Reese oddaje średnio 4,3 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Fabian Reese – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Fabian Reese w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
2:0 | 90' | 1 | 1 | – | 9.0 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
3:2 | 27' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
3:1 | 80' | 0 | 1 | 7.0 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
4:4 | 75' | 0 | 0 | – | 5.4 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 3 | – | 9.0 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
4:4 | 78' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
2:5 | 90' | 2 | 0 | – | 9.7 | ||
|
24 Sie
Karne
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
3:3 | 120' | 0 | 1 | – | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Fabian Reese w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Fabian Reese rozegrał w barwach Wolfsburga w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 010 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Fabian Reese – transfery
W trakcie kariery Fabian Reese zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
VfL Wolfsburg 2026 – obecnie
-
Hertha BSC 2023 – 2026
-
Holstein Kiel 2020 – 2023
-
Schalke 04 2019 – 2020
-
Greuther Fürth 2018 – 2019
-
Schalke 04 2017 – 2018
-
Karlsruhe 2017 – 2017
-
Schalke 04 2016 – 2017
-
Schalke 04 U19 2014 – 2016

-
FC Schalke 04 U17 2013 – 2014

-
Holstein Kiel U17 2012 – 2013

-
Holstein Kiel Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Fabian Reese
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
8 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 02.01.2020 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 20.01.2018 |
|
50 tys. € | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 29.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Fabian Reese
Pierwszy transfer Fabian Reese w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Schalke 04 do Greuther Fürth za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Fabian Reese było przejście z Herthy BSC do Wolfsburga w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8 milionów euro.
Fabian Reese – forma
W ostatnich 5 meczach Fabian Reese zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,12. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Fabian Reese i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
VfL Osnabrück
0
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
11 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Freiburg
3
VfL Wolfsburg
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
1
VfL Wolfsburg
1
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Nurnberg
4
VfL Wolfsburg
4
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
5
Darmstadt 98
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
7 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
VfL Wolfsburg
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
4
Energie Cottbus
4
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
78'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Karlsruhe
2
VfL Wolfsburg
5
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.7 | |
|
24 Sie
Karne
|
Altglienicke
(5)
3
VfL Wolfsburg
(6)
3
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
120'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Hannover 96
0
VfL Wolfsburg
1
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Arminia Bielefeld
6
Hertha BSC
1
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Hertha BSC
2
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Magdeburg
1
Hertha BSC
0
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Hertha BSC
0
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
1
Hertha BSC
1
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Hertha BSC
0
FC Kaiserslautern
1
2. Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Hertha BSC
1
2. Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
2
Hertha BSC
5
2. Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Preußen Münster
1
Hertha BSC
2
2. Bundesliga, 25. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Hertha BSC
2
Nurnberg
1
2. Bundesliga, 24. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Paderborn
5
Hertha BSC
2
2. Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
2
Hannover 96
3
2. Bundesliga, 22. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Lut
Karne
|
Hertha BSC
(4)
1
Freiburg
(5)
1
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
120'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
SV Elversberg
0
Hertha BSC
3
2. Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
2
Darmstadt 98
2
2. Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Karlsruhe
2
Hertha BSC
2
2. Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Hertha BSC
0
Schalke 04
0
2. Bundesliga, 18. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Hertha BSC
1
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Greuther Fürth
3
Hertha BSC
3
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Hertha BSC
0
Magdeburg
2
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Hertha BSC
6
FC Kaiserslautern
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Hertha BSC
1
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
1
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga, 13. kolejka
|
96'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
FC Kaiserslautern
0
Hertha BSC
1
2. Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
3
SV Elversberg
0
Puchar Niemiec, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
1
Fortuna Düsseldorf
0
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
3
Hertha BSC
2
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
2
Preußen Münster
1
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nurnberg
0
Hertha BSC
3
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hertha BSC
0
Paderborn
2
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
0
Hertha BSC
3
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Hertha BSC
0
SV Elversberg
2
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Darmstadt 98
0
Hertha BSC
0
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sie
Karne
|
Preußen Münster
(3)
0
Hertha BSC
(5)
0
Puchar Niemiec, 1. runda
|
120'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Hertha BSC
0
Karlsruhe
0
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Schalke 04
2
Hertha BSC
1
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Hertha BSC
1
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Preußen Münster
2
Hertha BSC
0
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Hertha BSC
1
Magdeburg
1
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
SSV Ulm 1846
2
Hertha BSC
3
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Hertha BSC
3
Karlsruhe
1
2. Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
1
Hertha BSC
5
2. Bundesliga, 26. kolejka
|
86'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
SV Elversberg
4
Hertha BSC
0
2. Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
0
Nurnberg
0
2. Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
2
Hertha BSC
1
2. Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Hertha BSC
0
2. Bundesliga, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
1.FC Koln
2
Hertha BSC
1
Puchar Niemiec, 1/8 finału
|
48'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
VfL Osnabrück
2
Hertha BSC
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Hertha BSC
4
Hansa Rostock
0
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Hertha BSC
3
Nurnberg
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
1
Hamburger SV
2
2. Bundesliga
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Hertha BSC
5
SV Elversberg
1
2. Bundesliga
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Karlsruhe
2
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hansa Rostock
0
Hertha BSC
0
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
3
FSV Mainz 05
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Schalke 04
1
Hertha BSC
2
2. Bundesliga
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Hertha BSC
3
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Magdeburg
6
Hertha BSC
4
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Hamburger SV
3
Hertha BSC
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Carl Zeiss Jena
0
Hertha BSC
5
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
Hertha BSC
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Hannover 96
1
Holstein Kiel
5
2. Bundesliga
|
80'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Holstein Kiel
2
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
3
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Darmstadt 98
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Holstein Kiel
2
Arminia Bielefeld
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Paderborn
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
2
Magdeburg
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Karlsruhe
1
Holstein Kiel
4
2. Bundesliga
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
85'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nurnberg
2
Holstein Kiel
3
2. Bundesliga
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Hansa Rostock
1
2. Bundesliga
|
75'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Arminia Bielefeld
4
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
1
SV Sandhausen
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
3
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
31 Lip
Karne
|
Waldhof Mannheim
(5)
0
Holstein Kiel
(3)
0
Puchar Niemiec
|
120'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
SV Sandhausen
3
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
2
Holstein Kiel
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Hansa Rostock
3
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Holstein Kiel
3
Paderborn
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Holstein Kiel
3
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Holstein Kiel
2
Werder Brema
1
2. Bundesliga
|
26'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Heidenheim
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
71'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Paderborn
1
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
3
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Jahn Regensburg
3
2. Bundesliga
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Schalke 04
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lip
Koniec
|
St. Pauli
3
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Holstein Kiel
1
1.FC Koln
5
2. Bundesliga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Holstein Kiel
2
Darmstadt 98
3
2. Bundesliga
|
57'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Karlsruhe
3
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Holstein Kiel
3
Jahn Regensburg
2
2. Bundesliga
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Holstein Kiel
2
SV Sandhausen
0
2. Bundesliga
|
69'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Borussia Dortmund
5
Holstein Kiel
0
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Nurnberg
1
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
35'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
1
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
38'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
RW Essen
0
Holstein Kiel
3
Puchar Niemiec
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Würzburger Kickers
0
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
0
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Paderborn
1
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Sty
Karne
|
Holstein Kiel
(6)
2
Bayern Monachium
(5)
2
Puchar Niemiec
|
43'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
St. Pauli
1
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
59'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Holstein Kiel
3
VfL Bochum
1
2. Bundesliga
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Greuther Fürth
3
2. Bundesliga
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Holstein Kiel
2
Fortuna Düsseldorf
1
2. Bundesliga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Holstein Kiel
2
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga
|
74'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 4.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Hannover 96
3
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Magdeburg
2
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Union Berlin
1
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Arminia Bielefeld
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Hamburger SV
1
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
1
MSV Duisburg
0
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Paderborn
6
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Greuther Fürth
0
FC Ingolstadt 04
1
2. Bundesliga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
SV Sandhausen
0
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Erzgebirge Aue
5
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
4
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Greuther Fürth
3
2. Bundesliga
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Jahn Regensburg
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Hamburger SV
0
2. Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Greuther Fürth
3
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Greuther Fürth
2
MSV Duisburg
2
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
3
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Greuther Fürth
1
VfL Bochum
1
2. Bundesliga
|
3'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
SV Sandhausen
0
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
60'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Greuther Fürth
2
FC Kaiserslautern
1
2. Bundesliga
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Eintracht Braunschweig
1
2. Bundesliga
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Freiburg
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Schalke 04
2
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
0
Schalke 04
2
Bundesliga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Schalke 04
2
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Karlsruhe
1
FC Kaiserslautern
3
2. Bundesliga
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Nurnberg
2
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Karlsruhe
0
Fortuna Düsseldorf
3
2. Bundesliga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
1
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
63'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Schalke 04
1
Freiburg
1
Bundesliga
|
68'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Schalke 04
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Fabian Reese 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.12 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Fabian Reese 7 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.61 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Fabian Reese?
Fabian Reese jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.12 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.59). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Fabian Reese – zarobki
Fabian Reese gra w VfL Wolfsburg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Fabian Reese w VfL Wolfsburg (2025/26)
| Rocznie | 2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 167 tys. € |
| Tygodniowo | 38 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Fabian Reese w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2 mln € |
| 2024/25 |
|
2 mln € |
| 2023/24 |
|
1,4 mln € |
| 2022/23 |
|
220 tys. € |
| 2021/22 |
|
220 tys. € |
| 2020/21 |
|
220 tys. € |
| 2019/20 |
|
220 tys. € |
| 2019/20 |
|
220 tys. € |
| 2015/16 |
|
20 tys. € |
Fabian Reese – kontuzje
W trakcie kariery Fabian Reese zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Fabian Reese
-
Uraz kostki
09.12.24 – 11.01.25 (34 dni)
Hertha BSC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
16.07.24 – 27.11.24 (135 dni)
Hertha BSC opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
14.12.23 – 28.01.24 (46 dni)
Hertha BSC opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
04.08.22 – 13.08.22 (10 dni)
Holstein Kiel opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
02.01.22 – 16.01.22 (15 dni)
Holstein Kiel opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.02.20 – 11.02.20 (9 dni)
Holstein Kiel opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
22.09.18 – 24.09.18 (3 dni)
Greuther Fürth opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.02.18 – 19.02.18 (6 dni)
Greuther Fürth opuszczone: 1 mecz
Czy Fabian Reese ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Fabian Reese nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabian Reese to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 135 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Fabian Reese – trofea
W trakcie kariery Fabian Reese zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Fabian Reese
Jakie trofea zdobył Fabian Reese?
Fabian Reese zdobył w karierze 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Bundesligi U19 — 1 raz.
Fabian Reese – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Fabian Reese wynosi obecnie 6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Fabian Reese na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Fabian Reese
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | 28 |
|
6 mln € |
| 31.05.2026 | 28 |
|
5 mln € |
| 15.12.2025 | 28 |
|
5 mln € |
| 18.06.2025 | 27 |
|
5 mln € |
| 25.03.2025 | 27 |
|
4 mln € |
| 18.12.2024 | 27 |
|
5 mln € |
| 05.06.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 21.03.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 14.12.2023 | 26 |
|
4 mln € |
| 19.10.2023 | 25 |
|
2,8 mln € |
| 27.06.2023 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 30.03.2023 | 25 |
|
2 mln € |
| 29.11.2022 | 25 |
|
1,7 mln € |
| 27.09.2022 | 24 |
|
1,7 mln € |
| 15.06.2022 | 24 |
|
1 mln € |
| 14.12.2021 | 24 |
|
1 mln € |
| 15.06.2021 | 23 |
|
1 mln € |
| 07.02.2021 | 23 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
600 tys. € |
| 01.04.2020 | 22 |
|
750 tys. € |
| 16.12.2019 | 22 |
|
600 tys. € |
| 11.06.2019 | 21 |
|
600 tys. € |
| 07.01.2019 | 21 |
|
600 tys. € |
| 18.06.2018 | 20 |
|
750 tys. € |
| 27.12.2017 | 20 |
|
750 tys. € |
| 26.06.2017 | 19 |
|
500 tys. € |
| 06.02.2017 | 19 |
|
500 tys. € |
| 21.07.2016 | 18 |
|
500 tys. € |
| 14.02.2016 | 18 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Fabian Reese?
Wycena Fabian Reese wynosi obecnie 6 mln €. W szczycie kariery Fabian Reese wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 150 tys. €.