Fabio Martins
napastnik #10Fabio Martins jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Fabio Martins
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Fabio Martins w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Fabio Martins wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 5 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 7,4%. Fabio Martins oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Fabio Martins w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Fabio Martins rozegrał w barwach Al Hazmu w Saudi Pro League 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 28 razy i spędził na boisku łącznie 2 366 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Fabio Martins
Pierwszy transfer Fabio Martins w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Desportivo Aves (- 2020) do SC Braga B za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Fabio Martins było przejście z SC Bragi do Al Wahda FC w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Czy Fabio Martins ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Fabio Martins nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabio Martins to uraz o nieznanym charakterze z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Fabio Martins?
Fabio Martins najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Fabio Martins?
Wycena 33-letniego Fabio Martins według stanu na październik 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 9 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Fabio Martins?
Fabio Martins urodził się 24 lipca 1993 w Vila Nova de Gaia w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Fabio Martins – statystyki
Szczegółowe statystyki Fabio Martins w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Hazm. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Fabio Martins vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Fabio Martins w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Fabio Martins wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 5 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 7,4%. Fabio Martins oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Fabio Martins – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Fabio Martins w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
2:0 | 89' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
14 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
2:0 | 79' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
2:2 | 87' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
0:3 | 79' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
28 Kwi
Koniec
|
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
1:1 | 74' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
24 Kwi
Koniec
|
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
2:1 | 98' | 0 | 1 | 7.2 | |||
|
11 Kwi
Koniec
|
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
12 Mar
Koniec
|
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
2:1 | 73' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
06 Mar
Koniec
|
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
2:1 | 82' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
27 Lut
Koniec
|
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
3:1 | 89' | 1 | 1 | – | 8.9 |
Ile meczów rozegrał Fabio Martins w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Fabio Martins rozegrał w barwach Al Hazmu w Saudi Pro League 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 28 razy i spędził na boisku łącznie 2 366 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Fabio Martins – transfery
W trakcie kariery Fabio Martins zmieniał klub 21 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Hazm 2025 – 2026
-
Al Khaleej Saihat 2022 – 2025
-
Al Wahda FC 2021 – 2022
-
SC Braga 2021 – 2021
-
Al Shabab (KSA) 2020 – 2021
-
SC Braga 2020 – 2020
-
Famalicão 2019 – 2020
-
SC Braga 2017 – 2019
-
Chaves 2016 – 2017
-
SC Braga 2016 – 2016
-
Paços de Ferreira 2015 – 2016
-
SC Braga 2015 – 2015
-
SC Braga B 2014 – 2015
-
Desportivo Aves (- 2020) 2013 – 2014

-
FC Porto B 2012 – 2013
-
Porto U19 2010 – 2012
-
Porto Sad U17 2009 – 2010

-
Padroense U17 2008 – 2009

-
FC Porto U15 2006 – 2008

-
FC Porto Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Fabio Martins
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2025/26 | 25.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 20.09.2022 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2021/22 | 24.09.2021 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 25.09.2020 |
|
1 mln € | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 27.08.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Fabio Martins
Pierwszy transfer Fabio Martins w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Desportivo Aves (- 2020) do SC Braga B za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Fabio Martins było przejście z SC Bragi do Al Wahda FC w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Fabio Martins – forma
W ostatnich 5 meczach Fabio Martins zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Fabio Martins i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Maj
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Al Najma
2
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
79'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Al Suqoor
1
Al Hazm
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
98'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Kholood
1
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Hazm
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Hazm
3
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al Nassr
4
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Al Fateh
1
Al Hazm
1
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Shabab (KSA)
4
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Al Hazm
2
Damac
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Al Hazm
1
Al-Qadisiyah FC
5
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Al Hazm
3
Al Najma
2
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
75'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Suqoor
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Gru
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Al Kholood
1
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Khaleej Saihat
4
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Ettifaq
2
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
69'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Damac
1
Al Hazm
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
98'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Akhdoud
3
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Al Ettifaq
2
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Fateh
5
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Al Raed
1
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Wehda FC
2
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Al Kholood
2
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
5
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Nassr
3
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
3
Al Orubah
0
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
97'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
3
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Al Fateh
1
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Raed
0
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Al Wehda FC
1
Al Khaleej Saihat
3
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Ahli Saudi
3
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
95'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
4
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
69'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Damac
0
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League
|
95'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hilal
4
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Damac
0
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Akhdoud
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
3
Abha
1
Saudi Pro League
|
64'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Al Wehda FC
3
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Taawon
1
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Raed
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Damac
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hazm
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Taawon
2
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Taee
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Al Adalah
2
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
3
Al Wehda FC
2
Saudi Pro League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Al Taawon
0
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
2
Al Wahda FC
1
UAE League
|
21'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Al-Wasl FC
2
Al Wahda FC
2
UAE League
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Al Wahda FC
3
Al-Dhafra
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
1
Al Wahda FC
3
UAE League
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Nasr
1
Al Wahda FC
2
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
2
Al Wahda FC
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Al Ain
1
Al Wahda FC
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SC Braga
3
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
FK Crvena zvezda
2
SC Braga
1
Liga Europy
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
SC Braga
0
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Moreirense
2
SC Braga
3
Liga Portugal
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
14 Sie
Koniec
|
SC Braga
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
74'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Wehda FC
0
Saudi Pro League
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Al Ettifaq
4
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Al Baten
1
Al Shabab (KSA)
4
Saudi Pro League
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Taawon
3
Saudi Pro League
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Damac
1
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
4
Al Raed
1
Saudi Pro League
|
66'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Abha
2
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Faisaly
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Al Taawon
4
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Al Fateh
1
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al Raed
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League
|
66'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Famalicão
2
Boavista
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
CD Tondela
0
Famalicão
1
Liga Portugal
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Famalicão
0
Portimonense
1
Liga Portugal
|
77'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Famalicão
3
Sporting CP
1
Liga Portugal
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Rio Ave
2
Famalicão
2
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Famalicão
0
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Famalicão
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Famalicão
1
Puchar Portugalii
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Boavista
0
Famalicão
1
Liga Portugal
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Famalicão
3
![]()
Vitoria Setubal
0
Liga Portugal
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Portimonense
2
Famalicão
1
Liga Portugal
|
96'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Famalicão
3
Moreirense
3
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Famalicão
2
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
FC Porto
3
Famalicão
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Famalicão
3
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
94'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Famalicão
4
Paços de Ferreira
2
Liga Portugal
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
![]()
Aves
2
Famalicão
3
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Famalicão
1
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
SC Braga
2
Moreirense
0
Liga Portugal
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
FC Porto
1
SC Braga
0
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
SC Braga
2
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
SC Braga
3
Liga Portugal
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
SC Braga
1
Sporting CP
0
Liga Portugal
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
SC Braga
3
![]()
Aves
1
Liga Portugal
|
35'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
SC Braga
1
Sporting CP
0
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Estoril Praia
0
SC Braga
6
Liga Portugal
|
21'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
SC Braga
1
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
SC Braga
3
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
SC Braga
2
![]()
Aves
0
Liga Portugal
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
SC Braga
4
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
SC Braga
1
Liga Europy
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
SC Braga
1
Chaves
0
Liga Portugal
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
SC Braga
2
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
2
SC Braga
0
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
![]()
Aves
0
SC Braga
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
CS Marítimo
2
Chaves
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
Chaves
1
Liga Portugal
|
76'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Chaves
2
Arouca
0
Liga Portugal
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
0
Chaves
0
Liga Portugal
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
CD Tondela
2
Chaves
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Rio Ave
2
Chaves
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Chaves
1
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
FC Porto
2
Chaves
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Chaves
2
Moreirense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Chaves
3
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Arouca
0
Chaves
1
Liga Portugal
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Nacional Madeira
0
Chaves
1
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Chaves
1
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
0
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Paços de Ferreira
1
SL Benfica
3
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Académica Coimbra
1
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
FC Porto
2
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Rio Ave
3
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Fabio Martins ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29.
W ostatnich 10 meczach Fabio Martins 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73.
W jakiej formie jest Fabio Martins?
Fabio Martins jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.67). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Fabio Martins – zarobki
Fabio Martins gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 367 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Fabio Martins (2019/20)
| Rocznie | 367 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 31 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Fabio Martins w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 |
|
367 tys. € |
| 2018/19 |
|
359 tys. € |
| 2017/18 |
|
168 tys. € |
| 2016/17 |
|
91 tys. € |
| 2015/16 |
|
49 tys. € |
| 2014/15 |
|
40 tys. € |
Fabio Martins – kontuzje
W trakcie kariery Fabio Martins zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Fabio Martins
-
Uraz
18.02.19 – 25.03.19 (36 dni)
SC Braga opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.03.16 – 06.05.16 (55 dni)
Paços de Ferreira opuszczone: 7 meczów
Czy Fabio Martins ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Fabio Martins nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabio Martins to uraz o nieznanym charakterze z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Fabio Martins – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Fabio Martins wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Fabio Martins na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Fabio Martins
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 33 | 1 mln € | |
| 03.06.2026 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 17.12.2025 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 26.05.2025 | 31 |
|
2,2 mln € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 03.06.2024 | 30 |
|
2,8 mln € |
| 14.12.2023 | 30 |
|
2,8 mln € |
| 11.06.2023 | 29 |
|
3 mln € |
| 06.10.2022 | 29 | 3,5 mln € | |
| 17.05.2022 | 28 |
|
4,8 mln € |
| 24.11.2021 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 17.06.2021 | 27 |
|
9 mln € |
| 30.01.2021 | 27 |
|
8 mln € |
| 16.08.2020 | 27 |
|
7 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
3,2 mln € |
| 29.12.2019 | 26 |
|
4 mln € |
| 10.10.2019 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 06.06.2019 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 10.01.2019 | 25 |
|
2 mln € |
| 12.06.2018 | 24 |
|
2 mln € |
| 06.02.2018 | 24 |
|
2 mln € |
| 25.06.2017 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 21.02.2017 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 28.07.2016 | 23 |
|
1 mln € |
| 23.02.2016 | 22 |
|
1 mln € |
| 16.02.2015 | 21 |
|
1 mln € |
| 09.11.2012 | 19 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Fabio Martins?
Wycena Fabio Martins wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Fabio Martins wyceniano na 9 mln €, a najniżej na 500 tys. €.