Federico Macca jest piłkarzem występującym obecnie w Juventus U23. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Federico Macca
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Federico Macca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Federico Macca wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.14, a skuteczność strzałów to 0,0%. Federico Macca oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Federico Macca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Federico Macca rozegrał w barwach Juventus U23 w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 785 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Federico Macca
Pierwszy transfer Federico Macca w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Virtus Entelli do Juventus U23 za 300 tysięcy euro.
Czy Federico Macca ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Federico Macca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Federico Macca to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 106 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Federico Macca?
Federico Macca najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Kiedy urodził się Federico Macca?
Federico Macca urodził się 22 października 2003, ma narodowość włoską. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Federico Macca – statystyki
Szczegółowe statystyki Federico Macca w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Juventus U23. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Federico Macca
Federico Macca vs. inni
Atak
Obrona
Podania Federico Macca
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Federico Macca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Federico Macca wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.14, a skuteczność strzałów to 0,0%. Federico Macca oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Federico Macca – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Federico Macca w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Federico Macca
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 10.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
0:0 | 83' | 0 | 0 | ||||
| 20.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy A
|
3:5 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 17.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
3:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 30.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 22.02 2026 |
Serie C, 28. kolejka grupy B
|
2:1 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 12.02 2026 |
Serie C, 26. kolejka grupy B
|
4:2 | 85' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Federico Macca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Federico Macca rozegrał w barwach Juventus U23 w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 785 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Federico Macca – transfery
W trakcie kariery Federico Macca zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Juventus U23 2024 – obecnie
-
Virtus Entella 2024 – 2024
-
Virtus Francavilla 2022 – 2024

-
Virtus Entella 2022 – 2022
-
Genoa U20 2022 – 2022

-
Virtus Entella 2021 – 2022
-
Virtus Entella U20 2020 – 2021

-
Virtus Entella Under 17 2019 – 2020

-
Virtus Entella Giovanili do 2019

Historia transferów Federico Macca
Pierwszy transfer Federico Macca w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Virtus Entelli do Juventus U23 za 300 tysięcy euro.
Federico Macca – forma
W ostatnich 5 meczach Federico Macca zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Federico Macca 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Federico Macca 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Federico Macca?
Federico Macca jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.02 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.14). Jego dyspozycja słabnie.
Federico Macca – kontuzje
W trakcie kariery Federico Macca zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Federico Macca
-
Uraz
22.01.26 – 30.01.26 (9 dni)
Juventus U23 opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
02.10.25 – 15.01.26 (106 dni)
Juventus U23 opuszczone: 14 meczów
Czy Federico Macca ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Federico Macca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Federico Macca to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 106 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.