Florian Micheler jest piłkarzem występującym obecnie w Hoffenheim II. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Florian Micheler
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Florian Micheler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Florian Micheler wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Florian Micheler oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Florian Micheler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Florian Micheler rozegrał w barwach Hoffenheim II w 3. Lidze (Niemcy) 7 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Austrii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 458 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Czy Florian Micheler ma kontuzję?
Obecnie Florian Micheler ma uraz — uraz łydki — i pauzuje w Hoffenheim II.
Najpoważniejszy uraz w karierze Florian Micheler to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 37 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Florian Micheler?
Florian Micheler ma na koncie 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Florian Micheler?
Florian Micheler najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Florian Micheler?
Wycena 21-letniego Florian Micheler według stanu na grudzień 2025 wynosi 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Florian Micheler?
Florian Micheler urodził się 17 maja 2005 w Innsbruck w Austrii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Florian Micheler – statystyki
Szczegółowe statystyki Florian Micheler w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hoffenheim II oraz reprezentacja Austrii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Florian Micheler vs. inni
Jakie statystyki ma Florian Micheler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Florian Micheler wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Florian Micheler oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Florian Micheler – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Florian Micheler w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Paź
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
1:1 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
1:0 | 25' | 0 | 0 | ||||
|
16 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
1:2 | 59' | 0 | 0 | ||||
|
13 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
1:0 | 43' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
5:1 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
2:3 | 74' | 0 | 1 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
3:2 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 36. kolejka
|
2:1 | 76' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Florian Micheler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Florian Micheler rozegrał w barwach Hoffenheim II w 3. Lidze (Niemcy) 7 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Austrii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 458 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Florian Micheler – transfery
W trakcie kariery Florian Micheler zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hoffenheim II 2025 – obecnie
-
TSG 1899 Hoffenheim 2025 – 2025
-
Arminia Bielefeld 2025 – 2025
-
TSG 1899 Hoffenheim 2024 – 2025
-
Hoffenheim U19 2022 – 2024

-
Hoffenheim U17 2021 – 2022

-
AKA Tirol U16 2020 – 2021

-
AKA Tirol U15 2018 – 2020

-
FC Wacker Innsbruck Youth 2011 – 2018

-
SV Aldrans Youth do 2011

Florian Micheler – forma
W ostatnich 5 meczach Florian Micheler zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Florian Micheler ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.31 — wynik powyżej średniej ligowej (4.93).
W ostatnich 10 meczach Florian Micheler ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (4.93).
W jakiej formie jest Florian Micheler?
Florian Micheler jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.31 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.42). Jego dyspozycja rośnie.
Florian Micheler – zarobki
Florian Micheler gra w Hoffenheim II na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 161 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Florian Micheler w Hoffenheim II (2024/25)
| Rocznie | 161 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 442 € |
Florian Micheler – kontuzje
W trakcie kariery Florian Micheler zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Florian Micheler
-
Uraz łydki
pauzuje od 29 dni
04.10.26Hoffenheim II opuszczone: 5 meczów
- Uraz o nieznanym charakterze 31.03.24 – 06.05.24 (37 dni) opuszczone: 5 meczów
Czy Florian Micheler ma kontuzję?
Obecnie Florian Micheler ma uraz — uraz łydki — i pauzuje w Hoffenheim II.
Najpoważniejszy uraz w karierze Florian Micheler to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 37 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Florian Micheler – trofea
W trakcie kariery Florian Micheler zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Florian Micheler?
Florian Micheler zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Hoffenheim II — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Regionalligi Südwest — 1 raz.
Florian Micheler – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Florian Micheler wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Florian Micheler na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Florian Micheler?
Wycena Florian Micheler wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Florian Micheler wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 500 tys. €.