Gary Kagelmacher jest piłkarzem występującym obecnie w Atletico Torque. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gary Kagelmacher
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Gary Kagelmacher w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Gary Kagelmacher wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Gary Kagelmacher oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gary Kagelmacher w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gary Kagelmacher rozegrał w barwach Atletico Torque w CONMEBOL Copa Sudamericana 12 meczów, w Urugwajskiej Primera Division 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 36 razy i spędził na boisku łącznie 3 208 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gary Kagelmacher
Pierwszy transfer Gary Kagelmacher w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Beerschot AC do Monaco za 2,3 miliona euro.
Czy Gary Kagelmacher ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gary Kagelmacher nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gary Kagelmacher to uraz mięśnia z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gary Kagelmacher?
Gary Kagelmacher ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Urugwaju — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Gary Kagelmacher?
Gary Kagelmacher najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Gary Kagelmacher?
Wycena 38-letniego Gary Kagelmacher według stanu na maj 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Gary Kagelmacher?
Gary Kagelmacher urodził się 21 kwietnia 1988 w Montevideo w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Gary Kagelmacher – statystyki
Szczegółowe statystyki Gary Kagelmacher w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atletico Torque. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gary Kagelmacher vs. inni
Jakie statystyki ma Gary Kagelmacher w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Gary Kagelmacher wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Gary Kagelmacher oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Gary Kagelmacher – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gary Kagelmacher w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Paź
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
2:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Sie
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Sie
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
4:1 | 95' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Kwi
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Gary Kagelmacher w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gary Kagelmacher rozegrał w barwach Atletico Torque w CONMEBOL Copa Sudamericana 12 meczów, w Urugwajskiej Primera Division 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 36 razy i spędził na boisku łącznie 3 208 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Gary Kagelmacher – transfery
W trakcie kariery Gary Kagelmacher zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atletico Torque 2024 – obecnie
-
U. Catolica 2022 – 2024
-
Club León 2022 – 2022
-
Penarol 2020 – 2022
-
KV Kortrijk 2017 – 2020
-
Maccabi Haifa 2016 – 2017
-
TSV 1860 Monachium 2014 – 2016
-
Monaco 2014 – 2014
-
Valenciennes 2013 – 2014
-
Monaco 2012 – 2013
-
Beerschot AC 2011 – 2012

-
Danubio 2011 – 2011
-
Beerschot AC 2010 – 2011

-
Danubio 2010 – 2010
-
Real Madryt B 2008 – 2010
-
Danubio 2005 – 2008
-
Danubio U19 do 2005

Historia transferów Gary Kagelmacher
Pierwszy transfer Gary Kagelmacher w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Beerschot AC do Monaco za 2,3 miliona euro.
Gary Kagelmacher – forma
W ostatnich 5 meczach Gary Kagelmacher zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,79. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gary Kagelmacher 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Gary Kagelmacher 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Gary Kagelmacher?
Gary Kagelmacher jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.79. Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Gary Kagelmacher – zarobki
Gary Kagelmacher gra w Atletico Torque na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 456 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gary Kagelmacher w Atletico Torque (2021/22)
| Rocznie | 456 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Gary Kagelmacher – kontuzje
W trakcie kariery Gary Kagelmacher zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gary Kagelmacher
-
Stłuczenie mięśnia
28.09.26 – 09.10.26 (11 dni)
Atletico Torque opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
25.04.25 – 28.04.25 (4 dni)
Atletico Torque opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.04.23 – 30.05.23 (46 dni)
U. Catolica opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
17.10.22 – 02.11.22 (17 dni)
U. Catolica opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
05.09.20 – 13.09.20 (9 dni)
Penarol opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
21.11.18 – 26.11.18 (6 dni)
KV Kortrijk opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
05.05.18 – 16.05.18 (12 dni)
KV Kortrijk opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
27.11.17 – 06.12.17 (10 dni)
KV Kortrijk opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
06.09.17 – 26.11.17 (82 dni)
KV Kortrijk opuszczone: 12 meczów
-
Choroba
02.12.15 – 05.12.15 (4 dni)
TSV 1860 Monachium opuszczone: 1 mecz
Czy Gary Kagelmacher ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gary Kagelmacher nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gary Kagelmacher to uraz mięśnia z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gary Kagelmacher – trofea
W trakcie kariery Gary Kagelmacher zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gary Kagelmacher?
Gary Kagelmacher zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Penarol — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Urugwaju — 2 razy.
Gary Kagelmacher – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gary Kagelmacher wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gary Kagelmacher na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gary Kagelmacher?
Wycena Gary Kagelmacher wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Gary Kagelmacher wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 0 €.