Giovanni Zarfino
pomocnik #8Giovanni Zarfino jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Giovanni Zarfino
OcenaTransfery

Profil gry
Ile zarabia Giovanni Zarfino?
Giovanni Zarfino otrzymuje 362 tysiące dolarów rocznej pensji, co daje około 30,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zarfino w sierpniu 2026 to 7 tysięcy dolarów, a dziennie około 1 tysiąc dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Giovanni Zarfino?
Giovanni Zarfino najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Giovanni Zarfino?
Wycena 34-letniego Giovanni Zarfino według stanu na czerwiec 2025 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Giovanni Zarfino?
Giovanni Zarfino urodził się 10 sierpnia 1991 w Montevideo (Urugwaj). Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Giovanni Zarfino – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Giovanni Zarfino. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Giovanni Zarfino
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12 2025 |
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | ||
| 28.10 2025 |
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
3:1 | 64' | 0 | 0 | |||
| 01.06 2025 |
La Liga 2, 42. kolejka
|
4:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 25.05 2025 |
La Liga 2, 41. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 18.05 2025 |
La Liga 2, 40. kolejka
|
1:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 10.05 2025 |
La Liga 2, 39. kolejka
|
3:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 05.05 2025 |
La Liga 2, 38. kolejka
|
4:3 | 15' | 0 | 0 | – | ||
| 27.04 2025 |
La Liga 2, 37. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 18.04 2025 |
La Liga 2, 36. kolejka
|
4:1 | 17' | 0 | 0 | – | ||
| 13.04 2025 |
La Liga 2, 35. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – |
Giovanni Zarfino – transfery
W trakcie kariery Giovanni Zarfino zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CD Extremadura 1924 2025 – obecnie

-
CD Castellón 2025 – 2025
-
Sporting Gijon 2022 – 2024
-
Alcorcon 2021 – 2022
-
Extremadura 1924 2021 – 2021
-
Tenerife 2020 – 2021
-
Extremadura 1924 2017 – 2020
-
Danubio 2015 – 2017
-
Boston River 2011 – 2015
-
Club Atlético Boston River U19 do 2011

Giovanni Zarfino – forma
W ostatnich 5 meczach Giovanni Zarfino zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 5,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Giovanni Zarfino – zarobki
Giovanni Zarfino gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 362 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
362 tys. $ |
| 2023/24 |
|
271 tys. $ |
| 2022/23 |
|
271 tys. $ |
| 2021/22 |
|
358 tys. $ |
| 2020/21 |
|
343 tys. $ |
| 2019/20 |
|
331 tys. $ |
Ile zarabia Giovanni Zarfino?
Giovanni Zarfino otrzymuje 362 tysiące dolarów rocznej pensji, co daje około 30,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zarfino w sierpniu 2026 to 7 tysięcy dolarów, a dziennie około 1 tysiąc dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2026.
Giovanni Zarfino – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Giovanni Zarfino wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Giovanni Zarfino na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Giovanni Zarfino?
Wycena Giovanni Zarfino wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Giovanni Zarfino wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.