Giulio Pellizzari jest piłkarzem występującym obecnie w Vicenza Virtus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Giulio Pellizzari
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
20:00
|
Vicenza Virtus
1
Modena
2
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Empoli
0
Vicenza Virtus
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
|
17 Paź
15:00
|
Benevento
2
Vicenza Virtus
2
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 7. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Giulio Pellizzari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giulio Pellizzari wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.41, a skuteczność strzałów to 14,3%. Giulio Pellizzari oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Giulio Pellizzari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giulio Pellizzari rozegrał w barwach Vicenzy Virtus w Serie B 8 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 613 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Czy Giulio Pellizzari ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Giulio Pellizzari nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giulio Pellizzari to przepuklina pachwinowa z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 91 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Giulio Pellizzari?
Giulio Pellizzari ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Vicenza Virtus — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Giulio Pellizzari?
Giulio Pellizzari najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Giulio Pellizzari?
Wycena 22-letniego Giulio Pellizzari według stanu na wrzesień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Giulio Pellizzari?
Giulio Pellizzari urodził się 26 marca 2004 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Giulio Pellizzari - statystyki
Szczegółowe statystyki Giulio Pellizzari w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vicenza Virtus. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Giulio Pellizzari
Giulio Pellizzari vs. inni
Atak
Obrona
Podania Giulio Pellizzari
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Giulio Pellizzari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giulio Pellizzari wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.41, a skuteczność strzałów to 14,3%. Giulio Pellizzari oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Giulio Pellizzari - transfery
W trakcie kariery Giulio Pellizzari zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vicenza Virtus 2025 – obecnie
-
Dolomiti Bellunesi 2025 – 2025
-
Venezia Primavera 2024 – 2025

-
Clodiense 2023 – 2024

-
Venezia Primavera 2021 – 2023

-
Vicenza U19 do 2021

Giulio Pellizzari - forma
W ostatnich 5 meczach Giulio Pellizzari zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Giulio Pellizzari
W ostatnich 5 meczach Giulio Pellizzari 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 9 meczach Giulio Pellizzari 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 9 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Giulio Pellizzari?
Giulio Pellizzari jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.59 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.41). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Giulio Pellizzari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giulio Pellizzari rozegrał w barwach Vicenzy Virtus w Serie B 8 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 613 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Giulio Pellizzari - kontuzje
W trakcie kariery Giulio Pellizzari zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Giulio Pellizzari
-
Operacja
16.04.26 – 30.06.26 (76 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 4 mecze
-
Przepuklina pachwinowa
01.04.26 – 30.06.26 (91 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
16.10.25 – 07.11.25 (23 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 4 mecze
Czy Giulio Pellizzari ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Giulio Pellizzari nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giulio Pellizzari to przepuklina pachwinowa z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 91 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Giulio Pellizzari - trofea
W trakcie kariery Giulio Pellizzari zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Giulio Pellizzari?
Giulio Pellizzari zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Vicenza Virtus — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Włoch (A) — 1 raz.
Giulio Pellizzari - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Giulio Pellizzari wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Giulio Pellizzari na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Giulio Pellizzari?
Wycena Giulio Pellizzari wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Giulio Pellizzari wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.