Guido della Rovere
pomocnik #10 KontuzjaGuido Della Rovere jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Guido della Rovere
Ocena

Profil gry
Jakie statystyki ma Guido della Rovere w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Guido della Rovere wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.50, a skuteczność strzałów to 100,0%. Guido della Rovere oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Guido della Rovere w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Guido della Rovere rozegrał w barwach Bayern Monachium U19 w UEFA Youth League 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 76 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Guido della Rovere
Pierwszy transfer Guido della Rovere w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Cremonese U19 do Bayern Munchen II za 240 tysięcy euro.
Czy Guido della Rovere ma kontuzję?
Obecnie Guido della Rovere ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Bayern Munchen II.
Najpoważniejszy uraz w karierze Guido della Rovere to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 103 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Guido della Rovere?
Guido della Rovere najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Guido della Rovere?
Wycena 19-letniego Guido della Rovere według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Guido della Rovere?
Guido della Rovere urodził się 4 czerwca 2007 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Guido della Rovere – statystyki
Szczegółowe statystyki Guido della Rovere w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bayern Monachium U19. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Guido della Rovere
Guido Della Rovere vs. inni
Atak
Obrona
Podania Guido della Rovere
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Guido della Rovere w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Guido della Rovere wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.50, a skuteczność strzałów to 100,0%. Guido della Rovere oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Guido della Rovere – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Guido della Rovere w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Guido della Rovere
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Paź
Koniec
|
UEFA Youth League, 3. runda
|
3:3 | 76' | 1 | 1 | – | |||
|
21 Mar
Koniec
|
Bundesliga, 27. kolejka
|
4:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Gru
Koniec
|
UEFA Youth League, 6. runda
|
3:3 | 62' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Lis
Koniec
|
UEFA Youth League, 5. runda
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Wrz
Koniec
|
UEFA Youth League, 2. runda
|
0:3 | 79' | 2 | 0 | – | |||
|
17 Wrz
Koniec
|
UEFA Youth League, 1. runda
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Mar
Karne
|
UEFA Youth League
|
1:1 | 55' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Lut
Koniec
|
UEFA Youth League
|
0:1 | 20' | 0 | 0 | ||||
|
06 Lis
Koniec
|
UEFA Youth League
|
3:3 | 30' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Mar
Koniec
|
Serie B
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Guido della Rovere w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Guido della Rovere rozegrał w barwach Bayern Monachium U19 w UEFA Youth League 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 76 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Guido della Rovere – transfery
W trakcie kariery Guido della Rovere zmieniał klub 3 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 240 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bayern Munchen II 2024 – obecnie

-
Cremonese U19 2023 – 2024

-
Cremonese U17 2022 – 2023

-
Cremonese Giovanili do 2022

Historia transferów Guido della Rovere
Pierwszy transfer Guido della Rovere w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Cremonese U19 do Bayern Munchen II za 240 tysięcy euro.
Guido della Rovere – forma
W ostatnich 5 meczach Guido della Rovere zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,04. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Guido della Rovere 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.04.
W ostatnich 10 meczach Guido della Rovere 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77.
W jakiej formie jest Guido della Rovere?
Guido della Rovere jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.04 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.50). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Guido della Rovere – kontuzje
W trakcie kariery Guido della Rovere zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 35 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Guido della Rovere
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
pauzuje od 10 dni
25.10.26 (11 dni)
Bayern Munchen II opuszczone: 2 mecze
-
Uraz dłoni
24.08.26 – 19.09.26 (27 dni)
Bayern Munchen II opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
09.04.26 – 20.07.26 (103 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 17 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.10.25 – 26.10.25 (15 dni)
Bayern Munchen II opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
09.08.24 – 05.10.24 (58 dni)
Bayern Munchen II opuszczone: 7 meczów
Czy Guido della Rovere ma kontuzję?
Obecnie Guido della Rovere ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Bayern Munchen II.
Najpoważniejszy uraz w karierze Guido della Rovere to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 103 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Guido della Rovere – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Guido della Rovere wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Guido della Rovere na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Guido della Rovere?
Wycena Guido della Rovere wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Guido della Rovere wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 150 tys. €.