Guram Kashia
obrońca #4Guram Kashia jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Guram Kashia
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Guram Kashia w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Guram Kashia wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.19, a skuteczność strzałów to 14,3%. Guram Kashia oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Guram Kashia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Guram Kashia rozegrał w barwach Slovana Bratysława w Nike liga 25 meczów, w Pucharze Słowacji 1 mecz oraz w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 14 występów w reprezentacji Gruzji. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 564 minuty. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Guram Kashia
Pierwszy transfer Guram Kashia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Dinamo Tbilisi do Vitesse za 300 tysięcy euro.
Czy Guram Kashia ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Guram Kashia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Guram Kashia to uraz z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 36 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Guram Kashia?
Guram Kashia ma na koncie 11 trofeów — 9 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Słowacji — 5 razy. Najwięcej sukcesów świętował ze Slovanem ze Slovanem Bratysława — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Guram Kashia?
Guram Kashia najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Guram Kashia?
Wycena 39-letniego Guram Kashia według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Guram Kashia?
Guram Kashia urodził się 4 lipca 1987 w Tbilisi w Gruzji. Obecnie piłkarz ma 39 lat.
Guram Kashia – statystyki
Szczegółowe statystyki Guram Kashia w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Slovan Bratysława oraz reprezentacja Gruzji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Guram Kashia vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Guram Kashia w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Guram Kashia wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.19, a skuteczność strzałów to 14,3%. Guram Kashia oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Guram Kashia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Guram Kashia w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Maj
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
0:2 | 74' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Kwi
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Mar
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
2:0 | 11' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
15 Mar
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
07 Mar
Koniec
|
Nike liga, play offy
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Guram Kashia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Guram Kashia rozegrał w barwach Slovana Bratysława w Nike liga 25 meczów, w Pucharze Słowacji 1 mecz oraz w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 14 występów w reprezentacji Gruzji. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 564 minuty. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Guram Kashia – transfery
W trakcie kariery Guram Kashia zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Retired 2026 – obecnie

-
Slovan Bratysława 2021 – 2026
-
Lokomotivi Tbilisi 2021 – 2021
-
San Jose Earthquakes 2018 – 2021
-
Vitesse 2010 – 2018
-
Dinamo Tbilisi 2006 – 2010
-
Dinamo Tbilisi Academy do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Guram Kashia
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Koniec kariery |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 02.03.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 09.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.07.2010 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Guram Kashia
Pierwszy transfer Guram Kashia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Dinamo Tbilisi do Vitesse za 300 tysięcy euro.
Guram Kashia – forma
W ostatnich 5 meczach Guram Kashia zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,93. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Guram Kashia i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Zemplin Michalovce
2
Nike liga, play offy
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Dunajska Streda
0
Nike liga, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Zylina
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Spartak Trnava
2
Nike liga, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Dunajska Streda
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Podbrezova
0
Nike liga, play offy
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Zylina
1
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Zemplin Michalovce
1
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Spartak Trnava
0
Nike liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Ruzomberok
2
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 21. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Trenczyn
2
Nike liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Dunajska Streda
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
BK Hacken
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zylina
2
Nike liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Shkendija
2
Slovan Bratysława
0
Liga Konferencji, 5. runda
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Koszyce
2
Slovan Bratysława
0
Nike liga, 17. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Ruzomberok
2
Nike liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zemplin Michalovce
2
Nike liga, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Skalica
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
Bułgaria
2
Gruzja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Gruzja
0
Hiszpania
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
KuPS
3
Slovan Bratysława
1
Liga Konferencji, 3. runda
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Komarno
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Slovan Bratysława
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Turcja
4
Gruzja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Hiszpania
2
Gruzja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Strasburg
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Trenczyn
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 9. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Dunajska Streda
2
Nike liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Zylina
3
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Gruzja
3
Bułgaria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Gruzja
2
Turcja
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Slovan Bratysława
2
Liga Europy, play offy
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Zemplin Michalovce
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Young Boys Berno
1
Liga Europy, play offy
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Sie
Karne
|
Slovan Bratysława
(3)
1
Kairat Almaty
(4)
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kairat Almaty
1
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Zrinjski
2
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Zrinjski
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Zylina
0
Slovan Bratysława
5
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Spartak Trnava
1
Puchar Słowacji, półfinał
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Podbrezova
1
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
FC Koszyce
0
Slovan Bratysława
1
Puchar Słowacji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Koszyce
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Spartak Trnava
1
Nike liga, 22. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Zemplin Michalovce
1
Nike liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Ruzomberok
1
Slovan Bratysława
5
Nike liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Trenczyn
1
Puchar Słowacji, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Zylina
2
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
6
Komarno
0
Nike liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Dukla Bańska Bystrzyca
1
Nike liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
AC Milan
3
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
FC Koszyce
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Czechy
2
Gruzja
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Dinamo Zagrzeb
4
Liga Mistrzów, 4. runda
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Skalica
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Girona
2
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Gruzja
0
Albania
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Ukraina
1
Gruzja
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Trenczyn
1
Nike liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Manchester City
4
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Celtic
5
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Gruzja
4
Czechy
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Zylina
5
Nike liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
FC Midtjylland
2
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Podbrezova
0
Nike liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Slovan Bratysława
5
NK Celje
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lip
Koniec
|
NK Celje
1
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
5
Ruzomberok
1
Nike liga
|
81'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Zylina
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Podbrezova
1
Nike liga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Ruzomberok
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Trenczyn
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Sturm Graz
1
Liga Konferencji
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Zlaté Moravce
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Podbrezova
0
Slovan Bratysława
6
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Ruzomberok
2
Nike liga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Zemplin Michalovce
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Dukla Bańska Bystrzyca
1
Slovan Bratysława
4
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
5
Zemplin Michalovce
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
FC Koszyce
0
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Lille
2
Slovan Bratysława
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Olimpija Lublana
0
Slovan Bratysława
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ruzomberok
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Dunajska Streda
3
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Aris
6
Slovan Bratysława
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Aris
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
![]()
Swift Hesperange
0
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Dogryw.
|
Spartak Trnava
3
Slovan Bratysława
1
Puchar Słowacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Zylina
2
Slovan Bratysława
4
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
19 Kwi
Dogryw.
|
Skalica
3
Slovan Bratysława
3
Puchar Słowacji
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Dukla Bańska Bystrzyca
0
Nike liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Zlaté Moravce
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Maroko
3
Gruzja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
FK Zalgiris Vilnius
1
Slovan Bratysława
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Podbrezova
1
Nike liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Gibraltar
1
Gruzja
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Sie
Karne
|
Slovan Bratysława
(3)
2
Olympiakos
(4)
2
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Bułgaria
2
Gruzja
5
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Gruzja
4
Gibraltar
0
Liga Narodów UEFA
|
63'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Zlaté Moravce
0
Puchar Słowacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Ruzomberok
1
Nike liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Ruzomberok
0
Slovan Bratysława
2
Puchar Słowacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
5
![]()
FK Senica
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Zylina
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Dunajska Streda
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
PAOK
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Zemplin Michalovce
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Ruzomberok
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
PAOK
1
Slovan Bratysława
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
![]()
FK Senica
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Ruzomberok
1
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Hiszpania
4
Gruzja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Zlaté Moravce
1
Nike liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
![]()
Orion Tip Sered
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zemplin Michalovce
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Lincoln Red Imps FC
1
Slovan Bratysława
3
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Trenczyn
0
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Shamrock Rovers
2
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Shamrock Rovers
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Holandia
3
Gruzja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Gruzja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Lokomotivi Tbilisi
2
Dinamo Batumi
1
Erovnuli Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Dinamo Batumi
1
Lokomotivi Tbilisi
1
Erovnuli Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Szwecja
1
Gruzja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
San Jose Earthquakes
0
Los Angeles Galaxy
0
MLS
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
0
San Jose Earthquakes
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
San Jose Earthquakes
0
Seattle Sounders
1
MLS
|
97'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
San Jose Earthquakes
1
Philadelphia Union
2
MLS
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
New York City FC
2
San Jose Earthquakes
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Real Salt Lake
1
San Jose Earthquakes
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Colorado Rapids
2
San Jose Earthquakes
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
San Jose Earthquakes
3
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Cze
Koniec
|
San Jose Earthquakes
3
Los Angeles Galaxy
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Cze
Koniec
|
San Jose Earthquakes
2
Houston Dynamo
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Toronto FC
1
San Jose Earthquakes
2
MLS
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
San Jose Earthquakes
1
FC Cincinnati
0
MLS
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
San Jose Earthquakes
0
Los Angeles FC
5
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
San Jose Earthquakes
1
CF Montreal
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Houston Dynamo
3
San Jose Earthquakes
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Los Angeles FC
2
San Jose Earthquakes
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
San Jose Earthquakes
3
Atlanta United
4
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
San Jose Earthquakes
1
Sporting Kansas City
5
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
San Jose Earthquakes
4
FC Dallas
3
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
San Jose Earthquakes
1
Toronto FC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
FC Dallas
1
San Jose Earthquakes
3
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Vitesse
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Vitesse
5
Twente
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Vitesse
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Vitesse
7
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
NAC Breda
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Vitesse
0
Roda JC Kerkrade
3
Eredivisie
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Vitesse
0
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Utrecht
5
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Vitesse
3
Ajax
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
VVV Venlo
2
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Vitesse
1
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Vitesse
3
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sty
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Vitesse
1
Eredivisie
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Twente
1
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Vitesse
1
Nicea
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Guram Kashia 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.68, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.93.
W ostatnich 10 meczach Guram Kashia 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.00.
W jakiej formie jest Guram Kashia?
Guram Kashia jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.93 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.19). Jego dyspozycja słabnie.
Guram Kashia – zarobki
Guram Kashia gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 526 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Guram Kashia (2020)
| Rocznie | 526 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 44 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Guram Kashia w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2020 |
|
526 tys. € |
| 2019 |
|
526 tys. € |
| 2018 |
|
490 tys. € |
| 2016/17 |
|
403 tys. € |
| 2015/16 |
|
326 tys. € |
| 2014/15 |
|
336 tys. € |
| 2013/14 |
|
498 tys. € |
Guram Kashia – kontuzje
W trakcie kariery Guram Kashia zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Guram Kashia
-
Uraz nogi
31.03.19 – 29.04.19 (30 dni)
San Jose Earthquakes opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
25.11.15 – 03.12.15 (9 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.09.14 – 19.10.14 (36 dni)
Vitesse opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kostki
10.01.12 – 25.01.12 (16 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
Czy Guram Kashia ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Guram Kashia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Guram Kashia to uraz z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 36 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Guram Kashia – trofea
W trakcie kariery Guram Kashia zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Guram Kashia
Jakie trofea zdobył Guram Kashia?
Guram Kashia zdobył w karierze 11 trofeów — 9 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Slovanie Bratysława — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Słowacji — 5 razy.
Guram Kashia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Guram Kashia wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Guram Kashia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Guram Kashia
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | 38 |
|
150 tys. € |
| 18.12.2025 | 38 |
|
175 tys. € |
| 19.06.2025 | 37 |
|
200 tys. € |
| 26.12.2024 | 37 |
|
225 tys. € |
| 06.06.2024 | 36 |
|
250 tys. € |
| 26.12.2023 | 36 |
|
300 tys. € |
| 20.06.2023 | 35 |
|
350 tys. € |
| 15.12.2022 | 35 |
|
350 tys. € |
| 22.06.2022 | 34 |
|
350 tys. € |
| 25.12.2021 | 34 |
|
350 tys. € |
| 30.04.2021 | 33 |
|
350 tys. € |
| 17.12.2020 | 33 |
|
500 tys. € |
| 25.08.2020 | 33 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 32 |
|
675 tys. € |
| 29.11.2019 | 32 |
|
850 tys. € |
| 26.05.2019 | 31 |
|
1 mln € |
| 14.12.2018 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 11.06.2018 | 30 |
|
2 mln € |
| 16.01.2018 | 30 |
|
2,5 mln € |
| 06.06.2017 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 17.01.2017 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 14.07.2016 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 04.02.2016 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 10.11.2015 | 28 |
|
3 mln € |
| 30.06.2015 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 15.02.2015 | 27 |
|
2,8 mln € |
| 09.08.2014 | 27 |
|
3 mln € |
| 10.02.2014 | 26 |
|
4 mln € |
| 03.06.2013 | 25 |
|
5 mln € |
| 12.07.2012 | 25 |
|
4,5 mln € |
| 09.01.2012 | 24 |
|
4 mln € |
| 20.10.2011 | 24 |
|
2 mln € |
| 27.06.2011 | 23 |
|
1 mln € |
| 16.01.2011 | 23 |
|
800 tys. € |
| 21.12.2009 | 22 |
|
300 tys. € |
| 27.06.2009 | 21 |
|
125 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Guram Kashia?
Wycena Guram Kashia wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Guram Kashia wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 125 tys. €.