Gustavo Ferrareis
obrońca #2Gustavo Ferrareis jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gustavo Ferrareis
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Sie
05:00
|
CD Cruz Azul
0
Atlas
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
05:10
|
Atlas
2
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Liga MX (Meksyk), 4. kolejka | |||||||
|
12 Sie
02:10
|
FC Cincinnati
1
Atlas
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Leagues Cup, runda | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Gustavo Ferrareis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gustavo Ferrareis wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gustavo Ferrareis oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gustavo Ferrareis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gustavo Ferrareis rozegrał w barwach Atlasu w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 494 minuty. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Czy Gustavo Ferrareis ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gustavo Ferrareis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gustavo Ferrareis to złamanie kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 120 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gustavo Ferrareis?
Gustavo Ferrareis ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Gustavo Ferrareis?
Gustavo Ferrareis najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Gustavo Ferrareis?
Wycena 30-letniego Gustavo Ferrareis według stanu na październik 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gustavo Ferrareis?
Gustavo Ferrareis urodził się 2 stycznia 1996 w Lençóis Paulista w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Gustavo Ferrareis - statystyki
Szczegółowe statystyki Gustavo Ferrareis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atlas. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gustavo Ferrareis
Gustavo Ferrareis vs. inni
Atak
Obrona
Podania Gustavo Ferrareis
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gustavo Ferrareis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gustavo Ferrareis wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gustavo Ferrareis oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Gustavo Ferrareis - transfery
W trakcie kariery Gustavo Ferrareis zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atlas 2025 – 2026
-
Puebla 2021 – 2025
-
Internacional 2021 – 2021
-
Atletico Goianiense 2020 – 2021
-
Internacional 2019 – 2020
-
Avai 2019 – 2019
-
Internacional 2019 – 2019
-
Botafogo 2018 – 2019
-
Internacional 2018 – 2018
-
Figueirense 2017 – 2018
-
Internacional 2017 – 2017
-
Bahia 2017 – 2017
-
Internacional 2015 – 2017
-
SC Internacional B 2014 – 2015

-
Internacional SC U20 do 2014

Gustavo Ferrareis - forma
W ostatnich 5 meczach Gustavo Ferrareis zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,74. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gustavo Ferrareis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.74.
W ostatnich 10 meczach Gustavo Ferrareis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Gustavo Ferrareis?
Gustavo Ferrareis jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.74 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Gustavo Ferrareis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gustavo Ferrareis rozegrał w barwach Atlasu w Leagues Cup 3 mecze, w Lidze MX 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 494 minuty. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Gustavo Ferrareis - zarobki
Gustavo Ferrareis gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 627 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gustavo Ferrareis (2025/26)
| Rocznie | 627 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Gustavo Ferrareis - kontuzje
W trakcie kariery Gustavo Ferrareis zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gustavo Ferrareis
-
Złamanie kostki
10.09.22 – 07.01.23 (120 dni)
Puebla opuszczone: 6 meczów
Czy Gustavo Ferrareis ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gustavo Ferrareis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gustavo Ferrareis to złamanie kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 120 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gustavo Ferrareis - trofea
W trakcie kariery Gustavo Ferrareis zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gustavo Ferrareis?
Gustavo Ferrareis zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Internacionalu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Gaúcho — 1 raz.
Gustavo Ferrareis - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gustavo Ferrareis wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gustavo Ferrareis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gustavo Ferrareis?
Wycena Gustavo Ferrareis wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Gustavo Ferrareis wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 250 tys. €.