Hee-Chan Hwang jest piłkarzem występującym obecnie w Schalke 04. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Hwang Hee-Chan
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Hwang Hee-Chan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Hwang Hee-Chan wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Hwang Hee-Chan oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Hwang Hee-Chan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hwang Hee-Chan rozegrał w barwach Schalke 04 w Bundeslidze 6 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Korei Południowej. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 502 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Hwang Hee-Chan
Pierwszy transfer Hwang Hee-Chan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do RB Lipsk za 12 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Hwang Hee-Chan było przejście z RB Lipsk do Wolverhamptonu w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 16,7 miliona euro.
Czy Hwang Hee-Chan ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Hwang Hee-Chan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hwang Hee-Chan to zerwanie mięśnia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 85 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Hwang Hee-Chan?
Hwang Hee-Chan ma na koncie 8 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Austrii — 5 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Red Bull Salzburg — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Hwang Hee-Chan?
Hwang Hee-Chan najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Hwang Hee-Chan?
Wycena 30-letniego Hwang Hee-Chan według stanu na październik 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 25 milionów euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hwang Hee-Chan?
Hwang Hee-Chan urodził się 26 stycznia 1996 w Chuncheon (narodowość: Korea Południowa). Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Hwang Hee-Chan – statystyki
Szczegółowe statystyki Hwang Hee-Chan w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Schalke 04 oraz reprezentacja Korei Południowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Hee-Chan Hwang vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Hwang Hee-Chan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Hwang Hee-Chan wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Hwang Hee-Chan oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Hwang Hee-Chan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Hwang Hee-Chan w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
0:2 | 83' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
2:0 | 77' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 30' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:1 | 11' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
06 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
2:0 | 71' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:4 | 45' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
3:0 | 25' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
0:0 | 20' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Hwang Hee-Chan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hwang Hee-Chan rozegrał w barwach Schalke 04 w Bundeslidze 6 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Korei Południowej. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 502 minuty. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Hwang Hee-Chan – transfery
W trakcie kariery Hwang Hee-Chan zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 28,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Schalke 04 2026 – obecnie
-
Wolverhampton 2022 – 2026
-
RB Lipsk 2022 – 2022
-
Wolverhampton 2021 – 2022
-
RB Lipsk 2020 – 2021
-
Red Bull Salzburg 2019 – 2020
-
Hamburger SV 2018 – 2019
-
Red Bull Salzburg 2015 – 2018
-
FC Liefering 2014 – 2015
-
Pohang Steelers U18 2011 – 2014

-
Pohang Steelers U15 2008 – 2011

-
Uijeongbu Singok Elementary School 2007 – 2008

-
Puin Elementary School 2007 – 2007

-
Kachiwool Elementary School do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Hwang Hee-Chan
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
16,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 28.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 14.07.2020 |
|
12 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 31.08.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Hwang Hee-Chan
Pierwszy transfer Hwang Hee-Chan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do RB Lipsk za 12 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Hwang Hee-Chan było przejście z RB Lipsk do Wolverhamptonu w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 16,7 miliona euro.
Hwang Hee-Chan – forma
W ostatnich 5 meczach Hwang Hee-Chan zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Hwang Hee-Chan i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Schalke 04
0
RB Lipsk
2
Bundesliga, 8. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Schalke 04
0
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
0
Schalke 04
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Schalke 04
0
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Freiburg
2
Schalke 04
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Korea Południowa
2
Uzbekistan
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Korea Południowa
0
Wenezuela
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Korea Południowa
1
Urugwaj
4
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Korea Południowa
3
Ekwador
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
SV Elversberg
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
1
Schalke 04
3
Bundesliga, 3. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
25 Cze
Koniec
|
RPA
1
Korea Południowa
0
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Korea Południowa
1
Salwador
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Burnley
1
Wolverhampton
1
Premier League, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
1
Fulham
1
Premier League, 37. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
3
Wolverhampton
0
Premier League, 36. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
1
Sunderland
1
Premier League, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
0
Tottenham
1
Premier League, 34. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Leeds United
3
Wolverhampton
0
Premier League, 33. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
West Ham United
4
Wolverhampton
0
Premier League, 32. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Brentford
2
Wolverhampton
2
Premier League, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
1
Liverpool
3
FA Cup (Anglia), 1/16 finału
|
15'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
2
Liverpool
1
Premier League, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
1
Chelsea
3
Premier League, 25. kolejka
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
AFC Bournemouth
2
Premier League, 24. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Manchester City
2
Wolverhampton
0
Premier League, 23. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
Newcastle United
0
Premier League, 22. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
6
Shrewsbury Town
1
FA Cup (Anglia), 1/64 finału
|
74'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Everton
1
Wolverhampton
1
Premier League, 21. kolejka
|
95'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
3
West Ham United
0
Premier League, 20. kolejka
|
61'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Manchester United
1
Wolverhampton
1
Premier League, 19. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Liverpool
2
Wolverhampton
1
Premier League, 18. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
0
Brentford
2
Premier League, 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Arsenal
2
Wolverhampton
1
Premier League, 16. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
1
Manchester United
4
Premier League, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
0
Nottingham Forest
1
Premier League, 14. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Aston Villa
1
Wolverhampton
0
Premier League, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
0
Crystal Palace
2
Premier League, 12. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
0
Premier League, 11. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Fulham
3
Wolverhampton
0
Premier League, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
3
Chelsea
4
Puchar Ligi Angielskiej, 4. runda
|
68'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
2
Burnley
3
Premier League, 9. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League, 7. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Wolverhampton
1
Premier League, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
0
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
68'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Leeds United
3
Premier League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Newcastle United
1
Wolverhampton
0
Premier League, 4. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
3
Premier League, 3. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
3
West Ham United
2
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
81'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Wolverhampton
0
Premier League, 2. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
0
Manchester City
4
Premier League, 1. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Korea Południowa
4
Kuwejt
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 10. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Irak
0
Korea Południowa
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 9. runda
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
1
Brentford
1
Premier League, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
4
Wolverhampton
2
Premier League, 37. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Manchester City
1
Wolverhampton
0
Premier League, 35. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
3
Leicester City
0
Premier League, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
4
Tottenham
2
Premier League, 32. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Ipswich Town
1
Wolverhampton
2
Premier League, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
1
West Ham United
0
Premier League, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Korea Południowa
1
Jordania
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 8. runda
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Korea Południowa
1
Oman
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 7. runda
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Southampton
1
Wolverhampton
2
Premier League, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
1
Everton
1
Premier League, 28. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Mar
Karne
|
AFC Bournemouth
(5)
1
Wolverhampton
(4)
1
FA Cup (Anglia), 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Blackburn
0
Wolverhampton
2
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
2
Aston Villa
0
Premier League, 24. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
Arsenal
1
Premier League, 23. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
1
Premier League, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Newcastle United
3
Wolverhampton
0
Premier League, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
Nottingham Forest
3
Premier League, 20. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Tottenham
2
Wolverhampton
2
Premier League, 19. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
2
Manchester United
0
Premier League, 18. kolejka
|
16'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leicester City
0
Wolverhampton
3
Premier League, 17. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
1
Ipswich Town
2
Premier League, 16. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
West Ham United
2
Wolverhampton
1
Premier League, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Everton
4
Wolverhampton
0
Premier League, 14. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
AFC Bournemouth
4
Premier League, 13. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Fulham
1
Wolverhampton
4
Premier League, 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Jordania
0
Korea Południowa
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 3. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Brentford
5
Wolverhampton
3
Premier League, 7. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Liverpool
2
Premier League, 6. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
3
Wolverhampton
1
Premier League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
3
Wolverhampton
2
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Newcastle United
2
Premier League, 4. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Oman
1
Korea Południowa
3
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 2. runda
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Korea Południowa
0
Palestyna
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 1. runda
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Wolverhampton
1
Premier League, 3. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Chelsea
6
Premier League, 2. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Arsenal
2
Wolverhampton
0
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Korea Południowa
1
Chiny
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 6. runda grupy C
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Singapur
0
Korea Południowa
7
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 5. runda grupy C
|
32'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Liverpool
2
Wolverhampton
0
Premier League
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
2
Luton Town
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
0
Arsenal
2
Premier League
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Wolverhampton
2
Premier League
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
1
Brighton & Hove Albion
0
FA Cup (Anglia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Tottenham
1
Wolverhampton
2
Premier League
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
West Ham United
3
Wolverhampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
1
Nottingham Forest
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
1
Burnley
0
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Chiny
0
Korea Południowa
3
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 2. runda grupy C
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Korea Południowa
5
Singapur
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 1. runda grupy C
|
70'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
Tottenham
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Sheffield United
2
Wolverhampton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Korea Południowa
6
Wietnam
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Ipswich Town
3
Wolverhampton
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Luton Town
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Arabia Saudyjska
0
Korea Południowa
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
68'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
3
Wolverhampton
2
Premier League
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Everton
0
Wolverhampton
1
Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Korea Południowa
0
Peru
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
85'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
1
Aston Villa
0
Premier League
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
6
Wolverhampton
0
Premier League
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
2
Crystal Palace
0
Premier League
|
79'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
3
Liverpool
0
Premier League
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
1
West Ham United
0
Premier League
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Everton
1
Wolverhampton
2
Premier League
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Korea Południowa
2
Portugalia
1
Mistrzostwa Świata
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Urugwaj
0
Korea Południowa
0
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
1
Leeds United
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Brentford
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Nottingham Forest
0
Premier League
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
0
Premier League
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Korea Południowa
2
Kostaryka
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Southampton
0
Premier League
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Korea Południowa
1
Brazylia
5
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Chelsea
2
Wolverhampton
2
Premier League
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
0
Brighton & Hove Albion
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
2
Aston Villa
1
Premier League
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie
1
Korea Południowa
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Korea Południowa
2
Iran
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
2
Leeds United
3
Premier League
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Everton
0
Wolverhampton
1
Premier League
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
4
Watford
0
Premier League
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
West Ham United
1
Wolverhampton
0
Premier League
|
81'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Arsenal
2
Wolverhampton
1
Premier League
|
75'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Tottenham
0
Wolverhampton
2
Premier League
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
Wolverhampton
1
Premier League
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
0
Burnley
0
Premier League
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Korea Południowa
1
Zjednoczone Emiraty Arabskie
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Leeds United
1
Wolverhampton
1
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Iran
1
Korea Południowa
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Korea Południowa
2
Syria
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Southampton
0
Wolverhampton
1
Premier League
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Korea Południowa
1
Liban
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Sri Lanka
0
Korea Południowa
5
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Korea Południowa
5
Turkmenistan
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Union Berlin
2
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
54'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Dortmund
4
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Liverpool
2
RB Lipsk
0
Liga Mistrzów
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfL Wolfsburg
0
Puchar Niemiec
|
6'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
0
Liverpool
2
Liga Mistrzów
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
4
VfL Bochum
0
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Dortmund
3
Bundesliga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Manchester United
5
RB Lipsk
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
4
Schalke 04
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
LASK
0
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
75'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
TSV Hartberg
0
Bundesliga (Austria)
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
7
Bundesliga (Austria)
|
27'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 4.7 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
LASK
1
Bundesliga (Austria)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Cze
Koniec
|
TSV Hartberg
0
Red Bull Salzburg
6
Bundesliga (Austria)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Rapid Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Eintracht Frankfurt
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
Red Bull Salzburg
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Liverpool
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Red Bull Salzburg
5
WSG Tirol
1
Bundesliga (Austria)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
1
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
SKN St. Pölten
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Napoli
1
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
0
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
Rapid Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
6
SCR Altach
0
Bundesliga (Austria)
|
24'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Red Bull Salzburg
4
Austria Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Red Bull Salzburg
6
KRC Genk
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
WSG Tirol
1
Red Bull Salzburg
5
Bundesliga (Austria)
|
79'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
5
Admira Wacker Mödling
0
Bundesliga (Austria)
|
62'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
SKN St. Pölten
0
Red Bull Salzburg
6
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
5
Wolfsberger AC
2
Bundesliga (Austria)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
0
FC Ingolstadt 04
3
2. Bundesliga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
1
RB Lipsk
3
Puchar Niemiec
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
1
Erzgebirge Aue
1
2. Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Hamburger SV
1
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Heidenheim
2
Hamburger SV
2
2. Bundesliga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Holstein Kiel
3
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Hamburger SV
1
Paderborn
0
2. Bundesliga
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Hamburger SV
2
2. Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
0
VfL Bochum
0
2. Bundesliga
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Hamburger SV
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
0
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Hamburger SV
0
2. Bundesliga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
0
Jahn Regensburg
5
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
3
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
4
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
70'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Borussia Dortmund
0
Liga Europy
|
66'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Red Bull Salzburg
2
Liga Europy
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Rapid Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Wolfsberger AC
0
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Red Bull Salzburg
0
Liga Europy
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Red Bull Salzburg
5
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
SCR Altach
0
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
SV Ried
1
Bundesliga (Austria)
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SKN St. Pölten
1
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
![]()
Mattersburg SV 2020
0
Bundesliga (Austria)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
Wolfsberger AC
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Sturm Graz
0
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
SKN St. Pölten
1
Red Bull Salzburg
5
Bundesliga (Austria)
|
65'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
SCR Altach
0
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
![]()
Mattersburg SV 2020
1
Bundesliga (Austria)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
![]()
Mattersburg SV 2020
1
Bundesliga (Austria)
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
0
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 |
W ostatnich 5 meczach Hwang Hee-Chan ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Hwang Hee-Chan ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Hwang Hee-Chan?
Hwang Hee-Chan jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.47). Jego dyspozycja rośnie.
Hwang Hee-Chan – zarobki
Hwang Hee-Chan gra w Schalke 04 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Hwang Hee-Chan w Schalke 04 (2025/26)
| Rocznie | 4,4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 363 tys. € |
| Tygodniowo | 84 tys. € |
| Dziennie | 12 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Hwang Hee-Chan w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,4 mln € |
| 2024/25 |
|
4,4 mln € |
| 2023/24 |
|
4,4 mln € |
| 2022/23 |
|
1,9 mln € |
| 2021/22 |
|
1,9 mln € |
| 2020/21 |
|
1 mln € |
Hwang Hee-Chan – kontuzje
W trakcie kariery Hwang Hee-Chan zanotował 30 kontuzji, przez które opuścił łącznie 109 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Hwang Hee-Chan
-
Uraz łydki
07.02.26 – 27.02.26 (21 dni)
Wolverhampton opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
16.10.25 – 19.10.25 (4 dni)
Wolverhampton opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
06.05.25 – 12.05.25 (7 dni)
Wolverhampton opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
17.04.25 – 21.04.25 (5 dni)
Wolverhampton opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.02.25 – 26.02.25 (19 dni)
Wolverhampton opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
09.10.24 – 21.11.24 (44 dni)
Wolverhampton opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
27.02.24 – 09.04.24 (43 dni)
Wolverhampton opuszczone: 8 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.01.24 – 21.01.24 (13 dni)
Wolverhampton opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
25.08.23 – 02.09.23 (9 dni)
Wolverhampton opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
24.03.23 – 04.04.23 (12 dni)
Wolverhampton opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.03.23 – 20.03.23 (6 dni)
Wolverhampton opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.02.23 – 07.03.23 (32 dni)
Wolverhampton opuszczone: 5 meczów
- Uraz mięśnia dwugłowego uda 13.11.22 – 20.11.22 (8 dni)
-
Problemy z udem
09.11.22 – 12.11.22 (4 dni)
Wolverhampton opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
29.09.22 – 05.10.22 (7 dni)
Wolverhampton opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
18.12.21 – 05.02.22 (50 dni)
Wolverhampton opuszczone: 10 meczów
-
Koronawirus
17.11.20 – 29.12.20 (43 dni)
RB Lipsk opuszczone: 10 meczów
-
Zerwanie mięśnia
04.03.20 – 27.05.20 (85 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
12.12.19 – 13.01.20 (33 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 3 mecze
-
Uraz oka
20.09.19 – 26.09.19 (7 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
03.03.19 – 15.04.19 (44 dni)
Hamburger SV opuszczone: 8 meczów
-
Uraz biodra
24.01.19 – 11.02.19 (19 dni)
Hamburger SV opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
08.11.18 – 22.11.18 (15 dni)
Hamburger SV opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
28.10.18 – 02.11.18 (6 dni)
Hamburger SV opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
18.05.18 – 30.05.18 (13 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 2 mecze
- Stłuczenie 04.03.18 – 07.03.18 (4 dni)
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
10.09.17 – 15.11.17 (67 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 17 meczów
-
Stłuczenie
20.08.17 – 27.08.17 (8 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.11.16 – 23.11.16 (8 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
03.02.16 – 24.02.16 (22 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 4 mecze
Czy Hwang Hee-Chan ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Hwang Hee-Chan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hwang Hee-Chan to zerwanie mięśnia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 85 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Hwang Hee-Chan – trofea
W trakcie kariery Hwang Hee-Chan zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Hwang Hee-Chan
Jakie trofea zdobył Hwang Hee-Chan?
Hwang Hee-Chan zdobył w karierze 8 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Red Bull Salzburg — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Austrii — 5 razy.
Hwang Hee-Chan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hwang Hee-Chan wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hwang Hee-Chan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Hwang Hee-Chan
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 30 |
|
3 mln € |
| 02.06.2026 | 30 |
|
6 mln € |
| 08.03.2026 | 30 |
|
8 mln € |
| 08.12.2025 | 29 |
|
10 mln € |
| 29.05.2025 | 29 |
|
12 mln € |
| 17.03.2025 | 29 |
|
17 mln € |
| 15.12.2024 | 28 |
|
22 mln € |
| 26.05.2024 | 28 |
|
25 mln € |
| 13.03.2024 | 28 |
|
25 mln € |
| 18.12.2023 | 27 |
|
22 mln € |
| 08.10.2023 | 27 |
|
18 mln € |
| 19.06.2023 | 27 |
|
12 mln € |
| 02.11.2022 | 26 |
|
12 mln € |
| 14.06.2022 | 26 |
|
16 mln € |
| 28.03.2022 | 26 |
|
16 mln € |
| 22.12.2021 | 25 |
|
13 mln € |
| 08.06.2021 | 25 |
|
11 mln € |
| 09.02.2021 | 25 |
|
11 mln € |
| 21.07.2020 | 24 |
|
15 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
10 mln € |
| 15.12.2019 | 23 |
|
12,5 mln € |
| 02.09.2019 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 11.06.2019 | 23 |
|
3 mln € |
| 07.01.2019 | 22 |
|
5 mln € |
| 15.10.2018 | 22 |
|
7,5 mln € |
| 13.06.2018 | 22 |
|
10 mln € |
| 29.03.2018 | 22 |
|
7,5 mln € |
| 01.01.2018 | 21 |
|
4 mln € |
| 01.06.2017 | 21 |
|
4 mln € |
| 21.12.2016 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 31.05.2016 | 20 |
|
500 tys. € |
| 05.04.2016 | 20 |
|
500 tys. € |
| 30.11.2015 | 19 |
|
400 tys. € |
| 18.06.2015 | 19 |
|
125 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Hwang Hee-Chan?
Wycena Hwang Hee-Chan wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Hwang Hee-Chan wyceniano na 25 mln €, a najniżej na 125 tys. €.