Ibrahim Sangare jest piłkarzem występującym obecnie w Nottingham Forest. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ibrahim Sangare
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ibrahim Sangare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ibrahim Sangare wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ibrahim Sangare oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ibrahim Sangare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ibrahim Sangare rozegrał w barwach Nottingham Forest w Premier League 7 meczów, w EFL Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 266 minut. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ibrahim Sangare
Pierwszy transfer Ibrahim Sangare w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Toulouse do PSV Eindhoven za 7 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Ibrahim Sangare było przejście z PSV Eindhoven do Nottingham Forest w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 35 milionów euro.
Ile zarabia Ibrahim Sangare?
Na podstawie kontraktu z Nottingham Forest, Ibrahim Sangare otrzymuje 4,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 388,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sangare w listopadzie 2026 to 89,7 tysiąca euro, a dziennie około 12,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Ibrahim Sangare ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ibrahim Sangare nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ibrahim Sangare to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 129 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ibrahim Sangare?
Ibrahim Sangare ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Superpuchar Holandii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Ibrahim Sangare?
Ibrahim Sangare najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ibrahim Sangare?
Wycena 28-letniego Ibrahim Sangare według stanu na czerwiec 2026 wynosi 20 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 35 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ibrahim Sangare?
Ibrahim Sangare urodził się 2 grudnia 1997 w Abidjan, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Ibrahim Sangare – statystyki
Szczegółowe statystyki Ibrahim Sangare w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nottingham Forest oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ibrahim Sangare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ibrahim Sangare wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ibrahim Sangare oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ibrahim Sangare – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ibrahim Sangare w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Premier League, 9. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Premier League, 8. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
0:1 | 16' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
3:1 | 24' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
![]() Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
2:0 | 72' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
0:1 | 7' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Premier League, 4. kolejka
|
1:2 | 8' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
25 Sie
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Ibrahim Sangare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ibrahim Sangare rozegrał w barwach Nottingham Forest w Premier League 7 meczów, w EFL Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 266 minut. Średnio dawało to 20 minut gry na spotkanie.
Ibrahim Sangare – transfery
W trakcie kariery Ibrahim Sangare zmieniał klub 3 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 42 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nottingham Forest 2023 – obecnie
-
PSV Eindhoven 2020 – 2023
-
Toulouse 2016 – 2020
-
AS Denguélé d’Odienné do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ibrahim Sangare
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 31.08.2023 |
|
35 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 27.09.2020 |
|
7 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 04.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ibrahim Sangare
Pierwszy transfer Ibrahim Sangare w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Toulouse do PSV Eindhoven za 7 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Ibrahim Sangare było przejście z PSV Eindhoven do Nottingham Forest w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 35 milionów euro.
Ibrahim Sangare – forma
W ostatnich 5 meczach Ibrahim Sangare zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,17. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ibrahim Sangare i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Brentford
2
Nottingham Forest
0
Premier League, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Ipswich Town
1
Nottingham Forest
1
Premier League, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Arsenal
1
Premier League, 7. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
3
Nottingham Forest
1
Premier League, 6. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Kamerun
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Somalia
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Ghana
0
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Coventry City
1
Premier League, 5. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
1
Nottingham Forest
2
Premier League, 4. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Leeds United
2
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Leeds United
1
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Norwegia
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Curaçao
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Niemcy
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Ekwador
0
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Francja
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Nottingham Forest
1
AFC Bournemouth
1
Premier League, 38. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Manchester United
3
Nottingham Forest
2
Premier League, 37. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Aston Villa
4
Nottingham Forest
0
Liga Europy, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Sunderland
0
Nottingham Forest
5
Premier League, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
4
Burnley
1
Premier League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
1
FC Porto
0
Liga Europy, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Aston Villa
1
Premier League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FC Porto
1
Nottingham Forest
1
Liga Europy, 1/4 finału
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Tottenham
0
Nottingham Forest
3
Premier League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Karne
|
FC Midtjylland
(0)
1
Nottingham Forest
(3)
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Fulham
0
Premier League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Nottingham Forest
0
FC Midtjylland
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Manchester City
2
Nottingham Forest
2
Premier League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
2
Nottingham Forest
1
Premier League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Fenerbahce
2
Liga Europy, 1/32 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Liverpool
1
Premier League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
0
Nottingham Forest
3
Liga Europy, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Wolverhampton
0
Premier League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Leeds United
3
Nottingham Forest
1
Premier League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Crystal Palace
1
Premier League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Nottingham Forest
4
Ferencvaros
0
Liga Europy, 8. runda
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Brentford
0
Nottingham Forest
2
Premier League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
SC Braga
1
Nottingham Forest
0
Liga Europy, 7. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Arsenal
0
Premier League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Nottingham Forest
3
Tottenham
0
Premier League, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
Nottingham Forest
2
Liga Europy, 6. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Everton
3
Nottingham Forest
0
Premier League, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
0
Nottingham Forest
1
Premier League, 14. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Brighton & Hove Albion
2
Premier League, 13. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Nottingham Forest
3
Malmo
0
Liga Europy, 5. runda
|
66'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Liverpool
0
Nottingham Forest
3
Premier League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Nottingham Forest
3
Leeds United
1
Premier League, 11. kolejka
|
59'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Sturm Graz
0
Nottingham Forest
0
Liga Europy, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Manchester United
2
Premier League, 10. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
AFC Bournemouth
2
Nottingham Forest
0
Premier League, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
2
FC Porto
0
Liga Europy, 3. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Chelsea
3
Premier League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Newcastle United
2
Nottingham Forest
0
Premier League, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
2
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Sunderland
1
Premier League, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Real Betis
2
Nottingham Forest
2
Liga Europy, 1. runda
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Burnley
1
Nottingham Forest
1
Premier League, 5. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Swansea City
3
Nottingham Forest
2
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Arsenal
3
Nottingham Forest
0
Premier League, 4. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
0
West Ham United
3
Premier League, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Crystal Palace
1
Nottingham Forest
1
Premier League, 2. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
3
Brentford
1
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Chelsea
1
Premier League, 38. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
West Ham United
1
Nottingham Forest
2
Premier League, 37. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Leicester City
2
Premier League, 36. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Nottingham Forest
1
Premier League, 35. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Brentford
2
Premier League, 34. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Tottenham
1
Nottingham Forest
2
Premier League, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Everton
1
Premier League, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Aston Villa
2
Nottingham Forest
1
Premier League, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Manchester United
0
Premier League, 30. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Ipswich Town
2
Nottingham Forest
4
Premier League, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Manchester City
0
Premier League, 28. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Karne
|
Nottingham Forest
(5)
1
Ipswich Town
(4)
1
FA Cup (Anglia), 5. runda
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Arsenal
0
Premier League, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Newcastle United
4
Nottingham Forest
3
Premier League, 26. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Fulham
2
Nottingham Forest
1
Premier League, 25. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Lut
Karne
|
Exeter City
(2)
2
Nottingham Forest
(4)
2
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Nottingham Forest
7
Brighton & Hove Albion
0
Premier League, 24. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Wolverhampton
1
Premier League, 3. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Southampton
0
Nottingham Forest
1
Premier League, 2. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
1
AFC Bournemouth
1
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Burnley
1
Nottingham Forest
2
Premier League
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sheffield United
1
Nottingham Forest
3
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Manchester City
2
Premier League
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Wolverhampton
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Tottenham
3
Nottingham Forest
1
Premier League
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
3
Fulham
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Crystal Palace
1
Premier League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Luton Town
1
Nottingham Forest
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Nottingham Forest
0
Premier League
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Mali
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Gwinea Równikowa
4
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Newcastle United
1
Nottingham Forest
3
Premier League
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
1
Nottingham Forest
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Everton
1
Premier League
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Aston Villa
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Liverpool
3
Nottingham Forest
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Manchester City
2
Nottingham Forest
0
Premier League
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Rangers
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Rangers
2
PSV Eindhoven
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sturm Graz
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Zambia
3
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Heerenveen
3
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Ajax
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Volendam
2
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Cambuur
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
ADO Den Haag
1
Puchar Holandii
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Sevilla
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
PSV Eindhoven
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Emmen
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Burkina Faso
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
4
Burundi
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
59'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Arsenal
1
PSV Eindhoven
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
FC Zurich
0
Liga Europy
|
63'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Zurich
1
PSV Eindhoven
5
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Gwinea
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Bodo/Glimt
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
7
FC Volendam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Rangers
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Dogryw.
|
PSV Eindhoven
3
Monaco
2
Liga Mistrzów
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Monaco
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Ajax
3
PSV Eindhoven
5
Superpuchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Zambia
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Cambuur
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Twente
3
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Anglia
3
Wybrzeże Kości Słoniowej
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
FC Kopenhaga
4
Liga Konferencji
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Vitesse
0
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
NAC Breda
0
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Karne
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
(4)
0
Egipt
(5)
0
Puchar Narodów Afryki
|
120'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Algieria
1
Puchar Narodów Afryki
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Sierra Leone
2
Puchar Narodów Afryki
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Gwinea Równikowa
0
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
20 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Twente
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ajax
5
PSV Eindhoven
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Malawi
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Kamerun
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
SL Benfica
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Cambuur
1
Eredivisie
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
SL Benfica
2
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Ajax
0
PSV Eindhoven
4
Superpuchar Holandii
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Galatasaray
1
PSV Eindhoven
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lip
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Galatasaray
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Olympiakos
4
PSV Eindhoven
2
Liga Europy
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Emmen
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
FC Volendam
0
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
VVV Venlo
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
De Graafschap
1
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Omonia Nikozja
0
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heerenveen
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Granada
0
PSV Eindhoven
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
PAOK
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Twente
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Vitesse
2
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Granada
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Toulouse
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Lyon
3
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Strasburg
4
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Toulouse
1
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Nantes
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Rennes
3
Toulouse
2
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Toulouse
1
Bordeaux
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Toulouse
0
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Toulouse
1
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Brest
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Lip
Karne
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
(3)
1
Algieria
(4)
1
Puchar Narodów Afryki
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Dijon FCO
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Toulouse
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Toulouse
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Montpellier
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Toulouse
1
Guingamp
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Lyon
5
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Bordeaux
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Toulouse
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Nimes
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Toulouse
2
Saint-Étienne
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Toulouse
1
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Ajaccio
0
Toulouse
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Bordeaux
4
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Caen
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Toulouse
0
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Lyon
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Toulouse
3
Monaco
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Montpellier
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Toulouse
1
Lyon
2
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Monaco
3
Toulouse
2
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Nicea
3
Toulouse
0
Ligue 1
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Toulouse
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Angers
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Ibrahim Sangare ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.17.
W ostatnich 10 meczach Ibrahim Sangare ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.22.
W jakiej formie jest Ibrahim Sangare?
Ibrahim Sangare jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.17 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.39). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ibrahim Sangare – zarobki
Ibrahim Sangare gra w Nottingham Forest na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ibrahim Sangare w Nottingham Forest (2025/26)
| Rocznie | 4,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 389 tys. € |
| Tygodniowo | 90 tys. € |
| Dziennie | 13 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ibrahim Sangare w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,7 mln € |
| 2024/25 |
|
4,7 mln € |
| 2023/24 |
|
4,7 mln € |
| 2022/23 |
|
2,4 mln € |
| 2021/22 |
|
1,9 mln € |
| 2020/21 |
|
1,9 mln € |
| 2019/20 |
|
1,2 mln € |
| 2018/19 |
|
470 tys. € |
| 2017/18 |
|
260 tys. € |
| 2016/17 |
|
90 tys. € |
Ile zarabia Ibrahim Sangare?
Na podstawie kontraktu z Nottingham Forest, Ibrahim Sangare otrzymuje 4,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 388,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sangare w listopadzie 2026 to 89,7 tysiąca euro, a dziennie około 12,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Ibrahim Sangare – kontuzje
W trakcie kariery Ibrahim Sangare zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 46 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ibrahim Sangare
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.04.26 – 04.05.26 (12 dni)
Nottingham Forest opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
13.09.24 – 19.01.25 (129 dni)
Nottingham Forest opuszczone: 24 mecze
-
Uraz kolana
22.02.24 – 29.02.24 (8 dni)
Nottingham Forest opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
16.02.23 – 21.02.23 (6 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
31.10.22 – 03.11.22 (4 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
09.09.22 – 12.09.22 (4 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.09.21 – 22.09.21 (15 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie ścięgna
19.10.18 – 31.12.18 (74 dni)
Toulouse opuszczone: 11 meczów
Czy Ibrahim Sangare ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ibrahim Sangare nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ibrahim Sangare to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 129 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ibrahim Sangare – trofea
W trakcie kariery Ibrahim Sangare zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ibrahim Sangare
Jakie trofea zdobył Ibrahim Sangare?
Ibrahim Sangare zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Superpuchar Holandii — 3 razy.
Ibrahim Sangare – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ibrahim Sangare wynosi obecnie 20 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ibrahim Sangare na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ibrahim Sangare
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 28 |
|
20 mln € |
| 08.12.2025 | 28 |
|
22 mln € |
| 29.05.2025 | 27 |
|
24 mln € |
| 15.12.2024 | 27 |
|
28 mln € |
| 26.05.2024 | 26 |
|
30 mln € |
| 18.12.2023 | 26 |
|
32 mln € |
| 22.06.2023 | 25 |
|
35 mln € |
| 10.11.2022 | 24 |
|
35 mln € |
| 13.09.2022 | 24 |
|
32 mln € |
| 07.06.2022 | 24 |
|
24 mln € |
| 16.03.2022 | 24 |
|
16 mln € |
| 04.01.2022 | 24 |
|
14 mln € |
| 03.10.2021 | 23 |
|
10 mln € |
| 18.05.2021 | 23 |
|
9 mln € |
| 05.01.2021 | 23 |
|
10,5 mln € |
| 13.10.2020 | 22 |
|
9,5 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
9,5 mln € |
| 12.03.2020 | 22 |
|
12 mln € |
| 18.12.2019 | 22 |
|
14 mln € |
| 02.06.2019 | 21 |
|
15 mln € |
| 06.03.2019 | 21 |
|
12 mln € |
| 16.12.2018 | 21 |
|
10 mln € |
| 23.10.2018 | 20 |
|
10 mln € |
| 05.09.2018 | 20 |
|
7,5 mln € |
| 03.06.2018 | 20 |
|
5 mln € |
| 19.03.2018 | 20 |
|
3 mln € |
| 23.01.2018 | 20 |
|
400 tys. € |
| 31.05.2017 | 19 |
|
400 tys. € |
| 15.01.2017 | 19 |
|
400 tys. € |
| 12.07.2016 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ibrahim Sangare?
Wycena Ibrahim Sangare wynosi obecnie 20 mln €. W szczycie kariery Ibrahim Sangare wyceniano na 35 mln €, a najniżej na 150 tys. €.