Ionut Radu jest piłkarzem występującym obecnie w Celta Vigo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Ionut Andrei Radu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ionut Andrei Radu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ionut Andrei Radu wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.19. Ionut Andrei Radu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ionut Andrei Radu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ionut Andrei Radu rozegrał w barwach Celty Vigo w La Lidze 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 486 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ionut Andrei Radu
Pierwszy transfer Ionut Andrei Radu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Interu Mediolan do Genoa FC za 8 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Ionut Andrei Radu było przejście z Genoa FC do Interu Mediolan w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 10,5 miliona euro.
Ile zarabia Ionut Andrei Radu?
Na podstawie kontraktu z Celta Vigo, Ionut Andrei Radu otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 161,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Radu w listopadzie 2026 to 37,3 tysiąca euro, a dziennie około 5,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Ionut Andrei Radu ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ionut Andrei Radu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ionut Andrei Radu to uraz barku z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 232 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ionut Andrei Radu?
Ionut Andrei Radu ma na koncie 7 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Interem Mediolan — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Ionut Andrei Radu?
Ionut Andrei Radu najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Ionut Andrei Radu?
Wycena 29-letniego Ionut Andrei Radu według stanu na październik 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ionut Andrei Radu?
Ionut Andrei Radu urodził się 28 maja 1997 w București w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Ionut Andrei Radu – statystyki
Szczegółowe statystyki Ionut Andrei Radu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Celta Vigo oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ionut Radu vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ionut Andrei Radu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ionut Andrei Radu wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.19. Ionut Andrei Radu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ionut Andrei Radu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ionut Andrei Radu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 8.2 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
6:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 |
Ile meczów rozegrał Ionut Andrei Radu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ionut Andrei Radu rozegrał w barwach Celty Vigo w La Lidze 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 486 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Ionut Andrei Radu – transfery
W trakcie kariery Ionut Andrei Radu zmieniał klub 23 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 18,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Celta Vigo 2025 – obecnie
-
Venezia 2025 – 2025
-
Inter Mediolan 2024 – 2025
-
AFC Bournemouth 2023 – 2024
-
Inter Mediolan 2023 – 2023
-
Auxerre 2023 – 2023
-
Inter Mediolan 2023 – 2023
-
Cremonese 2022 – 2023
-
Inter Mediolan 2020 – 2022
-
Parma 2020 – 2020
-
Inter Mediolan 2020 – 2020
-
Genoa FC 2019 – 2020
-
Inter Mediolan 2019 – 2019
-
Genoa FC 2019 – 2019
-
Inter Mediolan 2019 – 2019
-
Genoa FC 2018 – 2019
-
Inter Mediolan 2018 – 2018
-
Avellino 2017 – 2018
-
Inter Mediolan 2016 – 2017
-
Internazionale U19 2014 – 2016
-
Inter Milan U17 2013 – 2014

-
Pergolettese Youth 2012 – 2013

-
FC Dinamo 1948 Youth 2012 – 2012

-
FCSB Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Ionut Andrei Radu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 02.02.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 26.07.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 24.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 23.01.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 07.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.08.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 29.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 28.01.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 12.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 11.07.2019 |
|
10,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
8 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 14.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 12.08.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.01.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ionut Andrei Radu
Pierwszy transfer Ionut Andrei Radu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Interu Mediolan do Genoa FC za 8 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Ionut Andrei Radu było przejście z Genoa FC do Interu Mediolan w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 10,5 miliona euro.
Ionut Andrei Radu – forma
W ostatnich 5 meczach Ionut Andrei Radu zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,04. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Ionut Andrei Radu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
0
Real Betis
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Celtic
1
Celta Vigo
2
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Juventus
2
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Elche
0
Celta Vigo
0
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Rumunia
0
Szwecja
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Polska
6
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rumunia
2
Bośnia i Hercegowina
4
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Szwecja
2
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
5
Racing Santander
0
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Omonia Nikozja
1
Celta Vigo
0
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Malaga
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Celta Vigo
1
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
0
Celta Vigo
0
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
0
Athletic Bilbao
2
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Valencia
0
Celta Vigo
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
0
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Celta Vigo
1
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
3
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Celta Vigo
1
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Elche
1
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Celta Vigo
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
1
Freiburg
3
Liga Europy, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
0
Real Oviedo
3
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Freiburg
3
Celta Vigo
0
Liga Europy, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Celta Vigo
3
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Turcja
1
Rumunia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
3
Deportivo Alaves
4
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Lyon
0
Celta Vigo
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Betis
1
Celta Vigo
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
1
Lyon
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Madryt
2
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Girona
1
Celta Vigo
2
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
PAOK
0
Liga Europy, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
2
Mallorca
0
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lut
Koniec
|
PAOK
1
Celta Vigo
2
Liga Europy, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Espanyol
2
Celta Vigo
2
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
1
Osasuna
2
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Celta Vigo
0
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FK Crvena zvezda
1
Celta Vigo
1
Liga Europy, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
3
Celta Vigo
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
2
Lille
1
Liga Europy, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
3
Rayo Vallecano
0
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
4
Valencia
1
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
0
Celta Vigo
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
0
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Bologna FC 1909
2
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Real Madryt
0
Celta Vigo
2
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
0
Espanyol
1
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
3
Celta Vigo
2
Liga Europy, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Celta Vigo
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Rumunia
7
San Marino
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
3
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
2
Barcelona
4
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
2
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Celta Vigo
3
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
2
Nicea
1
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Rumunia
1
Austria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
3
PAOK
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Celta Vigo
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Celta Vigo
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Celta Vigo
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Celta Vigo
1
Girona
1
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Betis
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Mallorca
1
Celta Vigo
1
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
0
Getafe
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Venezia
2
Juventus
3
Serie A, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Cagliari
3
Venezia
0
Serie A, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Venezia
2
Fiorentina
1
Serie A, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Torino
1
Venezia
1
Serie A, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Venezia
0
AC Milan
2
Serie A, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Empoli
2
Venezia
2
Serie A, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Venezia
1
Monza
0
Serie A, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Lecce
1
Venezia
1
Serie A, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Venezia
0
Bologna FC 1909
1
Serie A, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Venezia
0
Napoli
0
Serie A, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Como
1
Venezia
1
Serie A, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Atalanta
0
Venezia
0
Serie A, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Venezia
0
Lazio
0
Serie A, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Genoa FC
2
Venezia
0
Serie A, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Venezia
0
AS Roma
1
Serie A, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Manchester City
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Nottingham Forest
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Queens Park Rangers
2
AFC Bournemouth
3
FA Cup (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Manchester City
6
AFC Bournemouth
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Arsenal
4
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Brentford
2
AFC Bournemouth
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Swansea City
2
AFC Bournemouth
3
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Tottenham
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Brest
1
Auxerre
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Auxerre
0
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Auxerre
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
FC Lorient
0
Auxerre
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Cremonese
1
Napoli
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Lecce
1
Cremonese
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Atalanta
1
Cremonese
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Cremonese
0
Sassuolo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
AS Roma
1
Cremonese
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Fiorentina
3
Cremonese
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Cremonese
3
Ternana
2
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Sampdoria
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
AS Roma
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Fiorentina
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Torino
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Liverpool
0
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
5
Salernitana
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Liverpool
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Napoli
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AC Milan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Venezia
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Atalanta
0
Inter Mediolan
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Dogryw.
|
Inter Mediolan
2
Juventus
1
Superpuchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lazio
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Salernitana
0
Inter Mediolan
5
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Venezia
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
AC Milan
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sheriff Tiraspol
1
Inter Mediolan
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Udinese
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Empoli
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Szachtar Donieck
0
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Real Madryt
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Napoli
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Sassuolo
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Armenia
3
Rumunia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Rumunia
3
Macedonia Północna
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Genoa FC
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Lazio
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fiorentina
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Juventus
2
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Benevento
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
AC Milan
1
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
6
FC Crotone
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Spezia
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Napoli
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cagliari
1
Inter Mediolan
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Szachtar Donieck
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
Inter Mediolan
3
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Real Madryt
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Torino
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Fiorentina
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
Genoa FC
1
Parma
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Genoa FC
0
Torino
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Napoli
0
Genoa FC
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Genoa FC
3
Brescia
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Cagliari
3
Genoa FC
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Francja U-21
0
Rumunia U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Genoa FC
1
AS Roma
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
![]()
Chievo
0
Genoa FC
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Empoli
1
Genoa FC
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Genoa FC
0
AC Milan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Genoa FC
3
Atalanta
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
AS Roma
3
Genoa FC
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Genoa FC
1
Spal
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Torino
2
Genoa FC
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Genoa FC
1
Sampdoria
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Genoa FC
2
Udinese
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Juventus
1
Genoa FC
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Genoa FC
1
Parma
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Frosinone
1
Genoa FC
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Genoa FC
2
![]()
Chievo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Sassuolo
3
Inter Mediolan
1
Serie A
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Ionut Andrei Radu 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.04 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Ionut Andrei Radu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.74 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Ionut Andrei Radu?
Ionut Andrei Radu jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.04 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.19). Jego dyspozycja słabnie.
Ionut Andrei Radu – zarobki
Ionut Andrei Radu gra w Celta Vigo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ionut Andrei Radu w Celta Vigo (2025/26)
| Rocznie | 1,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 162 tys. € |
| Tygodniowo | 37 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Ionut Andrei Radu w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,9 mln € |
| 2024/25 |
|
1,9 mln € |
| 2023/24 |
|
1,9 mln € |
| 2022/23 |
|
1,9 mln € |
| 2021/22 |
|
1,9 mln € |
| 2020/21 |
|
1,9 mln € |
| 2019/20 |
|
1,5 mln € |
| 2016/17 |
|
196 tys. € |
| 2015/16 |
|
38 tys. € |
Ile zarabia Ionut Andrei Radu?
Na podstawie kontraktu z Celta Vigo, Ionut Andrei Radu otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 161,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Radu w listopadzie 2026 to 37,3 tysiąca euro, a dziennie około 5,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Ionut Andrei Radu – kontuzje
W trakcie kariery Ionut Andrei Radu zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 62 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ionut Andrei Radu
-
Uraz
27.05.26 – 29.06.26 (34 dni)
Rumunia opuszczone: 2 mecze
-
Operacja
03.06.23 – 08.07.23 (36 dni)
Rumunia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
15.04.23 – 22.04.23 (8 dni)
Auxerre opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łokcia
13.10.22 – 19.01.23 (99 dni)
Cremonese opuszczone: 13 meczów
-
Koronawirus
08.10.20 – 27.10.20 (20 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.03.19 – 10.03.19 (4 dni)
Genoa FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz barku
31.08.16 – 19.04.17 (232 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 38 meczów
Czy Ionut Andrei Radu ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ionut Andrei Radu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ionut Andrei Radu to uraz barku z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 232 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ionut Andrei Radu – trofea
W trakcie kariery Ionut Andrei Radu zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Ionut Andrei Radu
Jakie trofea zdobył Ionut Andrei Radu?
Ionut Andrei Radu zdobył w karierze 7 trofeów — 5 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Interze Mediolan — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Włoch — 1 raz.
Ionut Andrei Radu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ionut Andrei Radu wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ionut Andrei Radu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ionut Andrei Radu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 29 |
|
10 mln € |
| 04.06.2026 | 29 |
|
9 mln € |
| 15.03.2026 | 28 |
|
8 mln € |
| 11.12.2025 | 28 |
|
5 mln € |
| 01.10.2025 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 16.06.2025 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 24.03.2025 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 17.12.2024 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 17.10.2024 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 26.05.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 18.12.2023 | 26 |
|
3 mln € |
| 26.06.2023 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 10.11.2022 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 06.06.2022 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 27.12.2021 | 24 |
|
4 mln € |
| 13.10.2021 | 24 |
|
5 mln € |
| 02.06.2021 | 24 |
|
6 mln € |
| 28.12.2020 | 23 |
|
7 mln € |
| 24.08.2020 | 23 |
|
8 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
9,5 mln € |
| 02.03.2020 | 22 |
|
12 mln € |
| 11.12.2019 | 22 |
|
15 mln € |
| 05.06.2019 | 22 |
|
15 mln € |
| 28.02.2019 | 21 |
|
12 mln € |
| 19.12.2018 | 21 |
|
7 mln € |
| 11.10.2018 | 21 |
|
5 mln € |
| 17.06.2018 | 21 |
|
3 mln € |
| 20.12.2017 | 20 |
|
500 tys. € |
| 07.06.2017 | 20 |
|
300 tys. € |
| 01.01.2017 | 19 |
|
300 tys. € |
| 07.06.2016 | 19 |
|
300 tys. € |
| 16.06.2015 | 18 |
|
200 tys. € |
| 01.03.2015 | 17 |
|
200 tys. € |
| 15.09.2014 | 17 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ionut Andrei Radu?
Wycena Ionut Andrei Radu wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Ionut Andrei Radu wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 50 tys. €.