Irven Avila jest piłkarzem występującym obecnie w Sporting Cristal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Irven Avila
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Irven Avila w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Irven Avila wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.89, a skuteczność strzałów to 18,8%. Irven Avila oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Irven Avila w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Irven Avila rozegrał w barwach Sporting Cristal w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera Division (Peru) 26 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 230 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Irven Avila
Pierwszy transfer Irven Avila w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Sport Huancayo do Sporting Cristal za 150 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Irven Avila było przejście z Sporting Cristal do LDU de Quito w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 850 tysięcy euro.
Czy Irven Avila ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Irven Avila nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Irven Avila to stłuczenie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Irven Avila?
Irven Avila ma na koncie 6 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Peru — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Sporting Cristal — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Irven Avila?
Irven Avila najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Irven Avila?
Wycena 36-letniego Irven Avila według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Irven Avila?
Irven Avila urodził się 2 lipca 1990 w Huánuco w Peru. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Irven Avila – statystyki
Szczegółowe statystyki Irven Avila w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sporting Cristal. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Irven Avila
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Irven Avila
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Irven Avila w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Irven Avila wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.89, a skuteczność strzałów to 18,8%. Irven Avila oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Irven Avila – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Irven Avila w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Mecze Irven Avila
Ile meczów rozegrał Irven Avila w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Irven Avila rozegrał w barwach Sporting Cristal w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Primera Division (Peru) 26 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 230 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Irven Avila – transfery
W trakcie kariery Irven Avila zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sporting Cristal 2020 – obecnie
-
FBC Melgar 2019 – 2020
-
Mazatlán 2018 – 2019
-
Lobos BUAP 2017 – 2018

-
Sporting Cristal 2016 – 2017
-
LDU de Quito 2016 – 2016
-
Sporting Cristal 2011 – 2016
-
Sport Huancayo 2008 – 2011
-
Universitario 2006 – 2008
-
Universitario de Deportes II do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Irven Avila
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
350 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
![]() |
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
200 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 31.07.2016 |
|
850 tys. € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
150 tys. € | Transfer definitywny |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Irven Avila
Pierwszy transfer Irven Avila w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Sport Huancayo do Sporting Cristal za 150 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Irven Avila było przejście z Sporting Cristal do LDU de Quito w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 850 tysięcy euro.
Irven Avila – forma
W ostatnich 5 meczach Irven Avila zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Irven Avila i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Wynik | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
0:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 19.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
3:1 |
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 13.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
1:2 |
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
| 06.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
5:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 30.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:0 |
22'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 21.08 2026 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
3:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 16.08 2026 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
4:1 |
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 08.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 02.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
2:0 |
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 30.07 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 26.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 |
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
| 23.07 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
0:0 |
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 17.07 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
1:0 |
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 01.06 2026 |
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
3:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 29.05 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
2:0 |
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 24.05 2026 |
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
2:1 |
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 21.05 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
3:2 |
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 15.05 2026 |
Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
3:1 |
76'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 10.05 2026 |
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
1:1 |
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 06.05 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
0:2 |
57'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 29.04 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
2:0 |
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 22.04 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
4:1 |
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 19.04 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
3:2 |
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 17.04 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
2:1 |
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
| 09.04 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
1:0 |
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 03.04 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
1:2 |
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
| 21.03 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
3:2 |
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 15.03 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
3:0 |
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
| 07.03 2026 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
3:1 |
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
| 28.02 2026 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
2:1 |
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 25.02 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
0:0 |
70'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 21.02 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
2:2 |
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
| 18.02 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
2:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 14.02 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
0:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 08.02 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
1:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 01.02 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
1:1 |
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 15.12 2025 |
Primera Division (Peru), finał
|
2:0 |
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 11.12 2025 |
Primera Division (Peru), finał
|
1:0 |
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 07.12 2025 |
Primera Division (Peru), półfinał
|
3:3 |
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 03.12 2025 |
Primera Division (Peru), półfinał
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 07.11 2025 |
Primera Division (Peru), 18. kolejka
|
2:1 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 01.11 2025 |
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
1:4 |
75'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
| 26.10 2025 |
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
0:1 |
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
| 24.10 2025 |
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
0:1 |
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 20.10 2025 |
![]() Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
0:1 |
19'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
| 04.10 2025 |
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
3:2 |
14'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
| 29.09 2025 |
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
3:0 |
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 21.09 2025 |
![]() Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
0:0 |
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 17.09 2025 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
0:0 |
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
| 15.09 2025 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
3:2 |
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
| 10.08 2025 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
1:0 |
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
| 06.08 2025 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
0:0 |
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 30.07 2025 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
5:0 |
84'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
| 26.07 2025 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
0:2 |
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 20.07 2025 |
Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
3:0 |
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
| 13.07 2025 |
Primera Division (Peru), 19. kolejka
|
2:1 |
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
| 05.07 2025 |
Primera Division (Peru), 18. kolejka
|
1:1 |
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 29.06 2025 |
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
2:0 |
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 21.06 2025 |
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
3:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 15.06 2025 |
![]() Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
3:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 29.05 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
6:0 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 23.05 2025 |
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
2:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 17.05 2025 |
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
2:1 |
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 10.05 2025 |
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
1:4 |
79'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.3 | |
| 08.05 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
2:1 |
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 28.04 2025 |
![]() Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
3:2 |
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 19.04 2025 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
1:0 |
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 13.04 2025 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
| 10.04 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
3:0 |
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
| 06.04 2025 |
Primera Division (Peru)
|
4:1 |
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 04.04 2025 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
2:3 |
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 29.03 2025 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
5:0 |
68'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
| 09.03 2025 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
1:0 |
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 02.03 2025 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
1:2 |
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
| 22.02 2025 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
0:1 |
33'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
| 16.02 2025 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 |
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 09.02 2025 |
Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
2:2 |
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 26.09 2023 |
Primera Division (Peru)
|
1:1 |
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 22.09 2023 |
Primera Division (Peru)
|
0:1 |
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 10.09 2023 |
Primera Division (Peru)
|
1:1 |
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 13.08 2023 |
![]() Primera Division (Peru)
|
3:0 |
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
| 06.08 2023 |
Primera Division (Peru)
|
1:1 |
81'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 23.07 2023 |
Primera Division (Peru)
|
1:1 |
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 09.07 2023 |
Primera Division (Peru)
|
0:0 |
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 02.06 2023 |
Primera Division (Peru)
|
4:2 |
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 21.05 2023 |
Primera Division (Peru)
|
3:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 23.09 2019 |
Primera Division (Peru)
|
0:1 |
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 01.09 2019 |
Primera Division (Peru)
|
2:1 |
13'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
| 05.05 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
1:1 |
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
| 16.02 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:3 |
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 10.02 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:0 |
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 02.02 2019 |
Liga MX (Meksyk)
|
1:2 |
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 11.11 2018 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:3 |
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 30.09 2018 |
![]() Liga MX (Meksyk)
|
3:1 |
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 01.09 2018 |
Liga MX (Meksyk)
|
1:4 |
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 18.08 2018 |
Liga MX (Meksyk)
|
0:1 |
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
| 11.08 2018 |
Liga MX (Meksyk)
|
2:1 |
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 04.08 2018 |
![]() Liga MX (Meksyk)
|
2:2 |
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
| 29.04 2018 |
![]() Liga MX (Meksyk)
|
0:1 |
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
| 22.04 2018 |
![]() Liga MX (Meksyk)
|
4:0 |
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 11.03 2018 |
![]() Liga MX (Meksyk)
|
0:1 |
80'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
| 03.03 2018 |
![]() Liga MX (Meksyk)
|
3:1 |
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 14.02 2018 |
![]() Liga MX (Meksyk)
|
0:0 |
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
| 08.01 2018 |
![]() Liga MX (Meksyk)
|
4:2 |
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Irven Avila ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46.
W ostatnich 10 meczach Irven Avila ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49.
W jakiej formie jest Irven Avila?
Irven Avila jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.89). Jego dyspozycja słabnie.
Irven Avila – zarobki
Irven Avila gra w Sporting Cristal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 671 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Irven Avila w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2018/19 |
|
671 tys. € |
Irven Avila – kontuzje
W trakcie kariery Irven Avila zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Irven Avila
-
Stłuczenie
20.04.23 – 15.05.23 (26 dni)
Sporting Cristal opuszczone: 5 meczów
-
Uraz łokcia
19.03.23 – 03.04.23 (16 dni)
Sporting Cristal opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.04.21 – 14.05.21 (15 dni)
Sporting Cristal opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie mięśnia
16.08.20 – 05.09.20 (21 dni)
FBC Melgar opuszczone: 3 mecze
Czy Irven Avila ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Irven Avila nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Irven Avila to stłuczenie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Irven Avila – trofea
W trakcie kariery Irven Avila zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Irven Avila
Jakie trofea zdobył Irven Avila?
Irven Avila zdobył w karierze 6 trofeów — 4 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Sporting Cristal — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Peru — 3 razy.
Irven Avila – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Irven Avila wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Irven Avila na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Irven Avila
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 05.11.2025 | 35 |
|
125 tys. € |
| 18.09.2025 | 35 |
|
150 tys. € |
| 11.06.2025 | 34 |
|
225 tys. € |
| 06.11.2024 | 34 |
|
250 tys. € |
| 02.09.2024 | 34 |
|
300 tys. € |
| 27.05.2024 | 33 |
|
325 tys. € |
| 19.11.2023 | 33 |
|
350 tys. € |
| 03.09.2023 | 33 |
|
450 tys. € |
| 01.06.2023 | 32 |
|
500 tys. € |
| 21.11.2022 | 32 |
|
525 tys. € |
| 31.05.2022 | 31 |
|
500 tys. € |
| 21.11.2021 | 31 |
|
500 tys. € |
| 19.05.2021 | 30 |
|
500 tys. € |
| 08.12.2020 | 30 |
|
550 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
650 tys. € |
| 14.02.2020 | 29 |
|
800 tys. € |
| 07.02.2019 | 28 |
|
1 mln € |
| 22.08.2018 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 09.04.2018 | 27 | 1 mln € | |
| 28.12.2017 | 27 |
|
500 tys. € |
| 05.09.2017 | 27 |
|
500 tys. € |
| 21.06.2017 | 26 |
|
450 tys. € |
| 29.12.2016 | 26 |
|
450 tys. € |
| 16.06.2016 | 25 |
|
700 tys. € |
| 28.09.2015 | 25 |
|
700 tys. € |
| 08.02.2015 | 24 |
|
700 tys. € |
| 13.12.2008 | 18 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Irven Avila?
Wycena Irven Avila wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Irven Avila wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.