Isnairo Reis Silva Morais jest piłkarzem występującym obecnie w Suwon Bluewings. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Isnairo Reis Silva Morais
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Isnairo Reis Silva Morais w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Isnairo Reis Silva Morais wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.89, a skuteczność strzałów to 15,0%. Isnairo Reis Silva Morais oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Isnairo Reis Silva Morais w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Isnairo Reis Silva Morais rozegrał w barwach Suwon Bluewings w K League 2 21 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 657 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Isnairo Reis Silva Morais?
Isnairo Reis Silva Morais ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Isnairo Reis Silva Morais?
Isnairo Reis Silva Morais najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Isnairo Reis Silva Morais?
Wycena 33-letniego Isnairo Reis Silva Morais według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Isnairo Reis Silva Morais?
Isnairo Reis Silva Morais urodził się 6 stycznia 1993 w Capitão Poço w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Isnairo Reis Silva Morais – statystyki
Szczegółowe statystyki Isnairo Reis Silva Morais w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Suwon Bluewings. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Isnairo Reis Silva Morais vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Isnairo Reis Silva Morais w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Isnairo Reis Silva Morais wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.89, a skuteczność strzałów to 15,0%. Isnairo Reis Silva Morais oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Isnairo Reis Silva Morais – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Isnairo Reis Silva Morais w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Isnairo Reis Silva Morais w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Isnairo Reis Silva Morais rozegrał w barwach Suwon Bluewings w K League 2 21 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 657 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Isnairo Reis Silva Morais – transfery
W trakcie kariery Isnairo Reis Silva Morais zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Suwon Bluewings 2026 – obecnie
-
Gwangju FC 2025 – 2026
-
Jeju United FC 2023 – 2025
-
Gwangju FC 2021 – 2023
-
Confiança 2020 – 2021
-
Criciuma 2018 – 2020
-
Vila Nova 2017 – 2018
-
Boa EC 2016 – 2017

-
Clube do Remo 2012 – 2016
-
Atletico Goianiense 2012 – 2012
-
Clube do Remo do 2012
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Isnairo Reis Silva Morais
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 15.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 16.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 07.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 17.03.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 07.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 07.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.11.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 31.08.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
Isnairo Reis Silva Morais – forma
W ostatnich 5 meczach Isnairo Reis Silva Morais zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,04. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Isnairo Reis Silva Morais i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Sie
Koniec
|
Suwon Bluewings
2
Suwon City FC
2
K League 2 (Korea Południowa), 22. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Suwon Bluewings
1
Gimhae City
0
K League 2 (Korea Południowa), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Cheongju
2
Suwon Bluewings
2
K League 2 (Korea Południowa), 20. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Busan I Park
1
Suwon Bluewings
4
K League 2 (Korea Południowa), 19. kolejka
|
97'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Suwon Bluewings
0
Paju Citizen
0
K League 2 (Korea Południowa), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Ansan Greeners
2
Suwon Bluewings
1
K League 2 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Suwon Bluewings
1
Seongnam FC
0
K League 2 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Hwaseong
1
Suwon Bluewings
2
K League 2 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Asan Mugunghwa
2
Suwon Bluewings
1
K League 2 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
30'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Suwon Bluewings
3
Cheonan City
2
K League 2 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Suwon Bluewings
0
Daegu FC
0
K League 2 (Korea Południowa), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Suwon City FC
3
Suwon Bluewings
1
K League 2 (Korea Południowa), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Suwon Bluewings
3
Busan I Park
2
K League 2 (Korea Południowa), 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Gyeongnam FC
0
Suwon Bluewings
1
K League 2 (Korea Południowa), 8. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Suwon Bluewings
0
Gimpo Citizen
1
K League 2 (Korea Południowa), 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Suwon Bluewings
0
Cheongju
0
K League 2 (Korea Południowa), 6. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Yongin City
0
Suwon Bluewings
1
K League 2 (Korea Południowa), 5. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Gimhae City
0
Suwon Bluewings
3
K League 2 (Korea Południowa), 4. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Suwon Bluewings
2
Jeonnam Dragons
0
K League 2 (Korea Południowa), 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Paju Citizen
0
Suwon Bluewings
1
K League 2 (Korea Południowa), 2. kolejka
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Suwon Bluewings
2
Seoul E-Land FC
1
K League 2 (Korea Południowa), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Suwon City FC
0
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa), play offy baraży o utrzymanie
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Gwangju FC
2
Ulsan Hyundai FC
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Daegu FC
1
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Gwangju FC
2
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Gwangju FC
1
FC Anyang
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
2
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Gwangju FC
2
Daegu FC
3
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FC Anyang
0
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Seoul
3
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Suwon City FC
2
Gwangju FC
4
K League 1 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Jeju United FC
0
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
0
Gangwon FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
2
Daejeon Citizen
0
K League 1 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Gwangju FC
1
Jeonbuk Motors
2
K League 1 (Korea Południowa), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Gwangju FC
1
Gimcheon Sangmu FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Suwon City FC
2
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
FC Anyang
1
Gwangju FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Gwangju FC
2
Daejeon Citizen
2
K League 1 (Korea Południowa), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Jeju United FC
0
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Gwangju FC
1
FC Seoul
3
K League 1 (Korea Południowa), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Daegu FC
1
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Gwangju FC
1
Ulsan Hyundai FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Gwangju FC
0
Gangwon FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Gwangju FC
0
Jeonbuk Motors
1
K League 1 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Gwangju FC
1
Gimcheon Sangmu FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
FC Seoul
1
Gwangju FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Gangwon FC
1
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
2
Daegu FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 10. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
1
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Daejeon Citizen
1
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Gwangju FC
2
Pohang Steelers
3
K League 1 (Korea Południowa), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
0
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gwangju FC
0
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Gwangju FC
2
FC Anyang
1
K League 1 (Korea Południowa), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Jeonbuk Motors
2
Gwangju FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Gwangju FC
2
Buriram United
2
AFC Champions League Elite
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Gwangju FC
0
Suwon City FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Gwangju FC
1
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Gangwon FC
4
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Jeju United FC
1
Gangwon FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Jeju United FC
1
Suwon City FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
1
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Incheon United
0
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 6. kolejka
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Jeju United FC
2
Jeonbuk Motors
0
K League 1 (Korea Południowa), 5. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Jeju United FC
0
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Gangwon FC
1
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 1. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Suwon City FC
1
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Karne
|
Jeju United FC
(3)
1
Pohang Steelers
(4)
1
FA Cup (Korea Południowa)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Jeju United FC
2
Suwon Bluewings
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Jeju United FC
1
FC Seoul
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Jeju United FC
0
Jeonbuk Motors
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
73'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Daegu FC
1
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Jeju United FC
1
Gangwon FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
2
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Pohang Steelers
4
Jeju United FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Jeju United FC
1
Daegu FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Jeonbuk Motors
2
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Pohang Steelers
2
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Jeju United FC
4
Daejeon Citizen
3
FA Cup (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Suwon City FC
0
Jeju United FC
5
K League 1 (Korea Południowa)
|
75'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
0
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Suwon Bluewings
2
Jeju United FC
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
75'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Gangwon FC
0
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Incheon United
1
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Daegu FC
1
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Jeju United FC
0
Suwon City FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Asan Mugunghwa
0
Gwangju FC
0
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gwangju FC
2
Gimpo Citizen
1
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Bucheon FC 1995
2
Gwangju FC
1
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
1
Jeonnam Dragons
1
K League 2 (Korea Południowa)
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Ansan Greeners
0
Gwangju FC
0
K League 2 (Korea Południowa)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Busan I Park
0
Gwangju FC
2
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Gwangju FC
0
FC Anyang
0
K League 2 (Korea Południowa)
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Seoul E-Land FC
2
Gwangju FC
2
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Gimpo Citizen
0
Gwangju FC
0
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Daejeon Citizen
1
Gwangju FC
1
K League 2 (Korea Południowa)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Jeonnam Dragons
1
Gwangju FC
1
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Gwangju FC
4
FC Anyang
0
K League 2 (Korea Południowa)
|
45'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Gwangju FC
3
Asan Mugunghwa
2
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Busan I Park
0
Gwangju FC
3
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Gyeongnam FC
2
Gwangju FC
2
K League 2 (Korea Południowa)
|
59'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Gimpo Citizen
1
Gwangju FC
2
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
1
Bucheon FC 1995
0
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Anyang
2
Gwangju FC
2
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
1
Jeonnam Dragons
0
K League 2 (Korea Południowa)
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bucheon FC 1995
2
Gwangju FC
0
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Ansan Greeners
0
Gwangju FC
2
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Gwangju FC
1
Gimpo Citizen
2
K League 2 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Gwangju FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Gwangju FC
2
Gangwon FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Suwon City FC
1
Gwangju FC
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Gwangju FC
2
Pohang Steelers
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Gwangju FC
1
Jeonbuk Motors
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Gwangju FC
0
Jeju United FC
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
1
Incheon United
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Jeonbuk Motors
3
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Seoul
1
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
0
Seongnam FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
89'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Gwangju FC
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Gwangju FC
0
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Incheon United
2
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
2
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Seongnam FC
2
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
2
Suwon City FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Confiança
0
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Confiança
0
Sampaio Correa
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Confiança
1
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
08 Sty
Koniec
|
CRB
2
Confiança
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Guarani Campinas
1
Confiança
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Confiança
1
CSA
5
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Vitoria
2
Confiança
3
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Confiança
2
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Avai
1
Confiança
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Confiança
1
Botafogo SP
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
![]()
Parana PR
1
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
América Mineiro
2
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Confiança
1
CRB
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Confiança
2
Avai
2
Serie B (Brazylia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Juventude
3
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
CSA
1
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Figueirense
0
Confiança
0
Serie B (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Confiança
1
Cruzeiro
1
Serie B (Brazylia)
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Cuiaba
1
Confiança
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Botafogo SP
2
Confiança
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Criciuma
1
![]()
Parana PR
1
Serie B (Brazylia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lis
Koniec
|
RB Bragantino
1
Criciuma
1
Serie B (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Figueirense
2
Criciuma
2
Serie B (Brazylia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Criciuma
2
Brasil DE Pelotas
2
Serie B (Brazylia)
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Cuiaba
0
Criciuma
0
Serie B (Brazylia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
![]()
Sao Bento
1
Criciuma
0
Serie B (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Criciuma
1
Figueirense
1
Serie B (Brazylia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vitoria
2
Criciuma
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Criciuma
2
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Brasil DE Pelotas
0
Criciuma
1
Serie B (Brazylia)
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Criciuma
1
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia)
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
![]()
Sao Bento
2
Vila Nova
2
Serie B (Brazylia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Vila Nova
3
Figueirense
1
Serie B (Brazylia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Criciuma
1
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Juventude
0
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Coritiba
2
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
CRB
0
Vila Nova
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 |
W ostatnich 5 meczach Isnairo Reis Silva Morais 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.04 — wynik powyżej średniej ligowej (5.29).
W ostatnich 10 meczach Isnairo Reis Silva Morais 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.92 — wynik powyżej średniej ligowej (5.29).
W jakiej formie jest Isnairo Reis Silva Morais?
Isnairo Reis Silva Morais jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.04 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.89). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Isnairo Reis Silva Morais – trofea
W trakcie kariery Isnairo Reis Silva Morais zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Isnairo Reis Silva Morais
Jakie trofea zdobył Isnairo Reis Silva Morais?
Isnairo Reis Silva Morais zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Gwangju FC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo K League 2 — 1 raz.
Isnairo Reis Silva Morais – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Isnairo Reis Silva Morais wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Isnairo Reis Silva Morais na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Isnairo Reis Silva Morais
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 09.06.2026 | 33 |
|
500 tys. € |
| 15.12.2025 | 32 |
|
550 tys. € |
| 02.06.2025 | 32 |
|
600 tys. € |
| 04.12.2024 | 31 |
|
650 tys. € |
| 13.06.2024 | 31 |
|
700 tys. € |
| 18.12.2023 | 30 |
|
750 tys. € |
| 22.06.2023 | 30 |
|
700 tys. € |
| 26.12.2022 | 29 |
|
575 tys. € |
| 17.06.2022 | 29 |
|
550 tys. € |
| 25.12.2021 | 28 |
|
400 tys. € |
| 21.06.2021 | 28 |
|
350 tys. € |
| 01.04.2021 | 28 |
|
100 tys. € |
| 04.03.2019 | 26 |
|
0 € |
| 06.12.2017 | 24 | 200 tys. € | |
| 29.10.2017 | 24 | 100 tys. € | |
| 05.12.2012 | 19 |
|
100 tys. € |
| 21.09.2012 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Isnairo Reis Silva Morais?
Wycena Isnairo Reis Silva Morais wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Isnairo Reis Silva Morais wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 0 €.