Ivan Cavaleiro jest piłkarzem występującym obecnie w FC Zurich. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Cavaleiro
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Ivan Cavaleiro w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ivan Cavaleiro wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.52, a skuteczność strzałów to 10,5%. Ivan Cavaleiro oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Cavaleiro w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ivan Cavaleiro rozegrał w barwach CD Tondeli w Taça de Portugal 2 mecze, w Liga Portugal 13 meczów, a w barwach FC Zurichu w Swiss Super League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 818 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ivan Cavaleiro
Pierwszy transfer Ivan Cavaleiro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z SL Benfiki do Monaco za 15 milionów euro.
Czy Ivan Cavaleiro ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Ivan Cavaleiro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Cavaleiro to uraz pachwiny z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 64 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ivan Cavaleiro?
Ivan Cavaleiro ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Anglii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z SL Benfiką — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivan Cavaleiro?
Ivan Cavaleiro najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Cavaleiro?
Wycena 32-letniego Ivan Cavaleiro według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 12 milionów euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Cavaleiro?
Ivan Cavaleiro urodził się 18 października 1993 w Vila Franca de Xira w Portugalii, ma narodowość angolską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Ivan Cavaleiro – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Cavaleiro w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Zurich. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ivan Cavaleiro
Ivan Cavaleiro vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ivan Cavaleiro
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ivan Cavaleiro w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ivan Cavaleiro wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.52, a skuteczność strzałów to 10,5%. Ivan Cavaleiro oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ivan Cavaleiro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Cavaleiro w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ivan Cavaleiro
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05 2026 |
Swiss Super League, play offy baraży o utrzymanie
|
0:2 | 36' | 0 | 0 | ||||
| 12.05 2026 |
Swiss Super League, play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 59' | 0 | 0 | – | |||
| 09.05 2026 |
Swiss Super League, play offy baraży o utrzymanie
|
2:1 | 73' | 0 | 1 | – | |||
| 02.05 2026 |
Swiss Super League, play offy baraży o utrzymanie
|
2:2 | 86' | 0 | 0 | – | |||
| 25.04 2026 |
Swiss Super League, play offy baraży o utrzymanie
|
3:0 | 69' | 0 | 0 | – | |||
| 11.04 2026 |
Swiss Super League, 33. kolejka
|
0:1 | 66' | 0 | 0 | – | |||
| 06.04 2026 |
Swiss Super League, 32. kolejka
|
2:1 | 82' | 1 | 0 | ||||
| 21.03 2026 |
Swiss Super League, 31. kolejka
|
2:1 | 87' | 1 | 0 | – | |||
| 14.03 2026 |
Swiss Super League, 30. kolejka
|
1:2 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 07.03 2026 |
Swiss Super League, 29. kolejka
|
2:1 | 87' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ivan Cavaleiro w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ivan Cavaleiro rozegrał w barwach CD Tondeli w Taça de Portugal 2 mecze, w Liga Portugal 13 meczów, a w barwach FC Zurichu w Swiss Super League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 818 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Ivan Cavaleiro – transfery
W trakcie kariery Ivan Cavaleiro zmieniał klub 25 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 40,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CA Petróleos Luanda 2026 – obecnie

-
FC Zurich 2026 – 2026
-
CD Tondela 2025 – 2026
-
Stal Mielec 2025 – 2025
-
Free Player 2024 – 2025

-
RB Bragantino 2024 – 2024
-
Free Player 2024 – 2024

-
Lille 2023 – 2024
-
Fulham 2023 – 2023
-
Alanyaspor 2022 – 2023
-
Fulham 2020 – 2022
-
Wolverhampton 2020 – 2020
-
Fulham 2019 – 2020
-
Wolverhampton 2016 – 2019
-
Monaco 2015 – 2016
-
SL Benfica 2015 – 2015
-
Deportivo La Coruna 2014 – 2015
-
SL Benfica 2013 – 2014
-
Benfica B 2012 – 2013
-
Benfica U19 2010 – 2012
-
Benfica Sad U17 2010 – 2010

-
Belenenses U17 2009 – 2010

-
Benfica Sad U17 2008 – 2009

-
Real SC U15 2007 – 2008

-
Benfica U15 2006 – 2007

-
Benfica Youth do 2006

Historia transferów Ivan Cavaleiro
Pierwszy transfer Ivan Cavaleiro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z SL Benfiki do Monaco za 15 milionów euro.
Ivan Cavaleiro – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Cavaleiro zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,22. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ivan Cavaleiro ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.22 — wynik powyżej średniej ligowej (5.75).
W ostatnich 10 meczach Ivan Cavaleiro 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (5.75).
W jakiej formie jest Ivan Cavaleiro?
Ivan Cavaleiro jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.22 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.52). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ivan Cavaleiro – zarobki
Ivan Cavaleiro gra w FC Zurich na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 580 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ivan Cavaleiro – kontuzje
W trakcie kariery Ivan Cavaleiro zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 57 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ivan Cavaleiro
-
Uraz
21.04.25 – 03.05.25 (13 dni)
Stal Mielec opuszczone: 2 mecze
-
Zapalenie spojenia łonowego
17.01.24 – 02.03.24 (46 dni)
Lille opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
18.12.23 – 11.01.24 (25 dni)
Lille opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.05.23 – 18.05.23 (8 dni)
Alanyaspor opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
18.12.21 – 17.01.22 (31 dni)
Fulham opuszczone: 4 mecze
-
Uraz pachwiny
15.10.21 – 17.12.21 (64 dni)
Fulham opuszczone: 10 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
17.12.20 – 24.12.20 (8 dni)
Fulham opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
22.10.20 – 29.10.20 (8 dni)
Fulham opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
14.07.20 – 28.07.20 (15 dni)
Fulham opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pleców
03.08.18 – 15.09.18 (44 dni)
Wolverhampton opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
10.01.16 – 06.03.16 (57 dni)
Monaco opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
05.11.15 – 19.12.15 (45 dni)
Monaco opuszczone: 9 meczów
- Uraz 16.06.15 – 20.06.15 (5 dni)
Czy Ivan Cavaleiro ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Ivan Cavaleiro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Cavaleiro to uraz pachwiny z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 64 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ivan Cavaleiro – trofea
W trakcie kariery Ivan Cavaleiro zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ivan Cavaleiro?
Ivan Cavaleiro zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w SL Benfice — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii — 2 razy.
Ivan Cavaleiro – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Cavaleiro wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Cavaleiro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Cavaleiro?
Wycena Ivan Cavaleiro wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Ivan Cavaleiro wyceniano na 12 mln €, a najniżej na 350 tys. €.