Ivan Katić jest piłkarzem występującym obecnie w Lokomotiva Zagrzeb. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Katic
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ivan Katic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Katic wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.18, a skuteczność strzałów to 16,7%. Ivan Katic oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Katic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Katic rozegrał w barwach Lokomotivy Zagrzeb w Prva HNL 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Chorwacji U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 063 minuty. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Czy Ivan Katic ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ivan Katic nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Katic to uraz barku z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ivan Katic?
Ivan Katic najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Katic?
Wycena 21-letniego Ivan Katic według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 10 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Katic?
Ivan Katic urodził się 25 września 2005 w Split w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Ivan Katic – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Katic w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lokomotiva Zagrzeb oraz reprezentacja Chorwacji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ivan Katić vs. inni
Jakie statystyki ma Ivan Katic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Katic wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.18, a skuteczność strzałów to 16,7%. Ivan Katic oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ivan Katic – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Katic w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
2:0 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Paź
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Paź
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
3:1 | 4' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
1:1 | 62' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
2:1 | 66' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ivan Katic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Katic rozegrał w barwach Lokomotivy Zagrzeb w Prva HNL 11 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Chorwacji U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 063 minuty. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Ivan Katic – transfery
W trakcie kariery Ivan Katic zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lokomotiva Zagrzeb 2025 – obecnie
-
Dugopolje 2024 – 2025
-
NK Dugopolje U19 2023 – 2024

-
Free Player 2022 – 2023

-
Hajduk Split U19 2022 – 2022

-
HNK Hajduk Split U17 2020 – 2022

-
HNK Hajduk Split Youth do 2020

Ivan Katic – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Katic zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ivan Katic ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.00 — wynik zbliżony do średniej ligowej (5.98).
W ostatnich 10 meczach Ivan Katic ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.08 — wynik zbliżony do średniej ligowej (5.98).
W jakiej formie jest Ivan Katic?
Ivan Katic jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.00 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.18). Jego dyspozycja słabnie.
Ivan Katic – kontuzje
W trakcie kariery Ivan Katic zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ivan Katic
-
Uraz barku
10.03.26 – 30.05.26 (82 dni)
Lokomotiva Zagrzeb opuszczone: 13 meczów
Czy Ivan Katic ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ivan Katic nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Katic to uraz barku z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ivan Katic – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Katic wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Katic na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Katic?
Wycena Ivan Katic wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Ivan Katic wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 10 tys. €.