Izer Aliu jest piłkarzem występującym obecnie w FC Aarau. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Izer Aliu
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Izer Aliu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Izer Aliu wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.82, a skuteczność strzałów to 0,0%. Izer Aliu oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Izer Aliu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Izer Aliu rozegrał w barwach FC Aarau w Challenge League (Szwajcaria) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 637 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Izer Aliu?
Izer Aliu ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z FC Zurich — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Izer Aliu?
Izer Aliu najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Izer Aliu?
Wycena 26-letniego Izer Aliu według stanu na wrzesień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Izer Aliu?
Izer Aliu urodził się 15 listopada 1999 w Adliswil w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Izer Aliu – statystyki
Szczegółowe statystyki Izer Aliu w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Aarau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Izer Aliu
Izer Aliu vs. inni
Atak
Obrona
Podania Izer Aliu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Izer Aliu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Izer Aliu wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.82, a skuteczność strzałów to 0,0%. Izer Aliu oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Izer Aliu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Izer Aliu w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Izer Aliu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 10. kolejka
|
2:1 | 76' | 0 | 0 | – | |||
| 18.09 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 8. kolejka
|
2:2 | 65' | 0 | 0 | – | |||
| 04.09 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 7. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 31.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 6. kolejka
|
2:2 | 65' | 0 | 1 | – | |||
| 28.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 5. kolejka
|
2:1 | 74' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 3. kolejka
|
2:1 | 15' | 0 | 0 | – | |||
| 24.07 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 1. kolejka
|
3:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 15.05 2026 |
Challenge League (Szwajcaria), 36. kolejka
|
2:2 | 24' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Izer Aliu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Izer Aliu rozegrał w barwach FC Aarau w Challenge League (Szwajcaria) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 637 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Izer Aliu – transfery
W trakcie kariery Izer Aliu zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Aarau 2024 – obecnie
-
Neuchâtel Xamax FCS 2022 – 2024

-
FC Zurich 2022 – 2022
-
SC Kriens 2020 – 2022
-
FC Zurich 2020 – 2020
-
Chiasso 2020 – 2020

-
FC Zurich 2018 – 2020
-
FC Zurich U21 2016 – 2018

-
GC Zürich U18 2015 – 2016

-
FC Zurich U16 2009 – 2015

-
FC Red Star Zürich Youth do 2009

Izer Aliu – forma
W ostatnich 5 meczach Izer Aliu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,08. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Izer Aliu 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.08 — wynik powyżej średniej ligowej (4.95).
W ostatnich 10 meczach Izer Aliu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.74 — wynik powyżej średniej ligowej (4.95).
W jakiej formie jest Izer Aliu?
Izer Aliu jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.08 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.82). Jego dyspozycja słabnie.
Izer Aliu – trofea
W trakcie kariery Izer Aliu zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Izer Aliu?
Izer Aliu zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Zurichu — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii — 1 raz.
Izer Aliu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Izer Aliu wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Izer Aliu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Izer Aliu?
Wycena Izer Aliu wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Izer Aliu wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.