James Mcclean
pomocnik #16 KontuzjaJames Mcclean jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach James Mcclean
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Lip
20:45
|
Rijeka
1
Derry City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
16 Lip
19:30
|
Derry City
1
CSKA Sofia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 1. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
09 Lip
20:00
|
CSKA Sofia
3
Derry City
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Europy, 1. runda kwalifikacyjna | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma James Mcclean w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki James Mcclean wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 0,0%. James Mcclean oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał James Mcclean w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie James Mcclean rozegrał w barwach Derry City w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 1 mecz oraz w Premier Division (Irlandia) 17 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 055 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów James Mcclean
Pierwszy transfer James Mcclean w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Derry City do Sunderlandu za 420 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze James Mcclean było przejście z West Bromwich Albion do Stoke City w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,6 miliona euro.
Czy James Mcclean ma kontuzję?
Obecnie James Mcclean ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Derry City.
Najpoważniejszy uraz w karierze James Mcclean to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 124 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył James Mcclean?
James Mcclean ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra James Mcclean?
James Mcclean najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa James Mcclean?
Wycena 37-letniego James Mcclean według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się James Mcclean?
James Mcclean urodził się 22 kwietnia 1989 w Derry w Irlandii Północnej, ma narodowość irlandzką. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
James Mcclean - statystyki
Szczegółowe statystyki James Mcclean w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Derry City oraz reprezentacja Irlandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki James Mcclean
James Mcclean vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania James Mcclean
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma James Mcclean w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki James Mcclean wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 0,0%. James Mcclean oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
James Mcclean - transfery
W trakcie kariery James Mcclean zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Derry City 2026 – obecnie
-
Wrexham 2023 – 2026
-
Wigan Athletic 2021 – 2023
-
Stoke City 2018 – 2021
-
West Bromwich Albion 2015 – 2018
-
Wigan Athletic 2013 – 2015
-
Sunderland 2011 – 2013
-
Derry City 2008 – 2011
-
Institute 2007 – 2008
-
Institute FC U20 do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery James Mcclean
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 16.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 03.08.2023 |
|
290 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 16.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 21.07.2018 |
|
5,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
2,1 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 07.08.2013 |
|
2,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 08.08.2011 |
|
420 tys. € | Transfer definitywny |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów James Mcclean
Pierwszy transfer James Mcclean w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Derry City do Sunderlandu za 420 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze James Mcclean było przejście z West Bromwich Albion do Stoke City w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5,6 miliona euro.
James Mcclean - forma
W ostatnich 5 meczach James Mcclean zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy James Mcclean i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Lip
20:45
|
Rijeka
1
Derry City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
16 Lip
19:30
|
Derry City
1
CSKA Sofia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 1. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
09 Lip
20:00
|
CSKA Sofia
3
Derry City
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Europy, 1. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
03 Lip
20:45
|
Derry City
2
Waterford
4
|
56' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 23. kolejka | |||||||
|
26 Cze
20:45
|
Derry City
2
Drogheda United
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 22. kolejka | |||||||
|
22 Cze
21:00
|
Shamrock Rovers
1
Derry City
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Premier Division (Irlandia), 25. kolejka | |||||||
|
19 Cze
20:45
|
Galway United
2
Derry City
1
|
34' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Premier Division (Irlandia), 21. kolejka | |||||||
|
12 Cze
20:45
|
Derry City
4
Bohemians
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier Division (Irlandia), 20. kolejka | |||||||
|
25 Maj
20:45
|
Derry City
0
Shelbourne
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier Division (Irlandia), 24. kolejka | |||||||
|
22 Maj
20:45
|
Derry City
0
St Patrick's Athl.
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 18. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
20:45
|
Dundalk
2
Derry City
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 2. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
18:00
|
Sligo Rovers
0
Derry City
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier Division (Irlandia), 10. kolejka | |||||||
|
20 Mar
20:45
|
Derry City
2
Drogheda United
2
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier Division (Irlandia), 8. kolejka | |||||||
|
16 Mar
20:45
|
St Patrick's Athl.
0
Derry City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 7. kolejka | |||||||
|
13 Mar
20:45
|
Derry City
1
Shelbourne
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Premier Division (Irlandia), 6. kolejka | |||||||
|
06 Mar
21:00
|
Shamrock Rovers
1
Derry City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Premier Division (Irlandia), 5. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:45
|
Derry City
4
Waterford
2
|
72' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier Division (Irlandia), 4. kolejka | |||||||
|
20 Lut
20:45
|
Derry City
0
Bohemians
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier Division (Irlandia), 3. kolejka | |||||||
|
13 Lut
20:45
|
Derry City
2
Dundalk
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| Premier Division (Irlandia), 11. kolejka | |||||||
|
06 Lut
21:00
|
Derry City
2
Sligo Rovers
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Premier Division (Irlandia), 1. kolejka | |||||||
|
09 Sty
20:30
|
Wrexham
(4)
3
Nottingham Forest
(3)
3
|
32' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
19 Gru
2025
|
Swansea City
2
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Wrexham
2
Watford
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2025
|
Hull City
2
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Preston North End
1
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Wrexham
1
Blackburn
1
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2025
|
Wrexham
2
Bristol City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Ipswich Town
0
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Wrexham
1
Charlton Athletic
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2025
|
Wrexham
3
Coventry City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2025
|
Wrexham
1
Cardiff City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Wrexham
1
Birmingham City
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Leicester City
1
Wrexham
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Wrexham
1
Derby County
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
Wrexham
2
Reading
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Norwich City
2
Wrexham
3
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Wrexham
1
Queens Park Rangers
3
|
61' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Millwall
0
Wrexham
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2025
|
Preston North End
2
Wrexham
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Wrexham
2
Sheffield Wednesday
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Wrexham
2
West Bromwich Albion
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Championship 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Wrexham
(5)
3
Hull City
(3)
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Southampton
2
Wrexham
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Wigan Athletic
0
Wrexham
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Wycombe
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
11 Mar
2025
|
Reading
2
Wrexham
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
18 Lut
2025
|
Wrexham
1
Leyton Orient
2
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Northampton Town
0
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Crawley Town
1
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
28 Sty
2025
|
Wrexham
2
Stevenage
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
23 Sty
2025
|
Wrexham
1
Birmingham City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
16 Sty
2025
|
Shrewsbury Town
2
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
Harrogate Town
1
Wrexham
0
|
31' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
22 Paź
2024
|
Wrexham
0
Huddersfield Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Rotherham United
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
08 Paź
2024
|
Wrexham
3
Wolves U21
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 6. runda | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Wrexham
4
Northampton Town
1
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| League One 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2024
|
Stevenage
1
Wrexham
0
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Wrexham
2
Crawley Town
1
|
71' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Peterborough
0
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Wrexham
3
Reading
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League One 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Sheffield United
4
Wrexham
2
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Wrexham
2
Stockport County
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Kwi
2024
|
Wrexham
4
Crawley Town
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Colchester United
1
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
02 Kwi
2024
|
Doncaster Rovers
1
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Wrexham
0
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Gillingham FC
1
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Wrexham
1
Notts County
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Wrexham
0
Bradford City
1
|
88' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Salford City
3
Wrexham
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
20 Sty
2024
|
Newport County
1
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Wrexham
2
AFC Wimbledon
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
07 Sty
2024
|
Shrewsbury Town
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Wrexham
4
Barrow
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Walsall
3
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Swindon Town
0
Wrexham
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Wrexham
2
Colchester United
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Wrexham
3
Yeovil Town
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Wrexham
6
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Mansfield Town
1
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Notts County
0
Wrexham
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Wrexham
2
Sutton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Bradford City
1
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
Wrexham
3
Salford City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Crawley Town
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Mansfield Town
0
Wrexham
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Wrexham
3
Crewe Alexandra
3
|
76' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
Tranmere Rovers
0
Wrexham
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Maj
2023
|
Wigan Athletic
0
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Wigan Athletic
2
Millwall
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Sheffield United
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Burnley
3
Wigan Athletic
0
|
37' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Wigan Athletic
1
Birmingham City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
17 Sty
2023
|
Wigan Athletic
1
Luton Town
2
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Luton Town
1
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
02 Sty
2023
|
Wigan Athletic
1
Hull City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Wigan Athletic
1
Sunderland
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
Middlesbrough
4
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
20 Lis
2022
|
Malta
0
Irlandia
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
17 Lis
2022
|
Irlandia
1
Norwegia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Wigan Athletic
2
Blackpool
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
Wigan Athletic
0
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Wigan Athletic
0
Watford
1
|
89' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Queens Park Rangers
2
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
19 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Middlesbrough
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Sunderland
2
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
11 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Blackburn
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Cardiff City
3
|
81' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
05 Paź
2022
|
Hull City
2
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
13 Wrz
2022
|
Huddersfield Town
1
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Luton Town
1
Wigan Athletic
2
|
86' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Wigan Athletic
1
Burnley
5
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
14 Cze
2022
|
Ukraina
1
Irlandia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Narodów UEFA 2022/2024 | |||||||
|
26 Mar
2022
|
Irlandia
2
Belgia
2
|
80' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Wigan Athletic
2
Fleetwood Town
0
|
97' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Wigan Athletic
0
Sunderland
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
22 Lut
2022
|
Wycombe
1
Wigan Athletic
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Wigan Athletic
2
Crewe Alexandra
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Sheffield Wednesday
1
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
29 Sty
2022
|
Cheltenham Town
0
Wigan Athletic
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Sty
2022
|
Morecambe FC
1
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Wigan Athletic
3
Blackburn
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Wigan Athletic
1
Ipswich Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Plymouth
1
Wigan Athletic
2
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Cambridge United
2
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
14 Lis
2021
|
Luksemburg
0
Irlandia
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Wigan Athletic
0
Solihull Moors
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
02 Lis
2021
|
Fleetwood Town
2
Wigan Athletic
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
26 Paź
2021
|
Wigan Athletic
1
Lincoln City
2
|
71' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
AFC Wimbledon
0
Wigan Athletic
2
|
77' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
09 Paź
2021
|
Azerbejdżan
0
Irlandia
3
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Gillingham FC
0
Wigan Athletic
2
|
77' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Wigan Athletic
2
Cheltenham Town
0
|
85' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
Irlandia
1
Azerbejdżan
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
01 Wrz
2021
|
Portugalia
2
Irlandia
1
|
18' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Wigan Athletic
1
Portsmouth
0
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
03 Cze
2021
|
Andora
1
Irlandia
4
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Stoke City
1
Millwall
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Huddersfield Town
1
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Sty
2021
|
Stoke City
0
AFC Bournemouth
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
29 Gru
2020
|
Stoke City
1
Nottingham Forest
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Coventry City
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
08 Gru
2020
|
Stoke City
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Gru
2020
|
Stoke City
1
Middlesbrough
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Gru
2020
|
Wycombe
0
Stoke City
1
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Sheffield Wednesday
0
Stoke City
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
12 Lis
2020
|
Anglia
3
Irlandia
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2019/2022 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Swansea City
2
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Preston North End
0
Stoke City
1
|
65' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
23 Wrz
2020
|
Stoke City
1
Gillingham FC
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
17 Wrz
2020
|
Wolverhampton
0
Stoke City
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
06 Wrz
2020
|
Irlandia
0
Finlandia
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
03 Wrz
2020
|
Bułgaria
1
Irlandia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Stoke City
(5)
0
Blackpool
(4)
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
18 Lip
2020
|
Stoke City
1
Brentford
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
15 Lip
2020
|
Bristol City
1
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
25 Sty
2020
|
Stoke City
2
Swansea City
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
Stoke City
0
Reading
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
07 Gru
2019
|
Hull City
2
Stoke City
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
30 Lis
2019
|
Stoke City
1
Blackburn
2
|
93' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
23 Lis
2019
|
Stoke City
2
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
09 Lis
2019
|
Barnsley
2
Stoke City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
30 Wrz
2019
|
Ararat-Armenia
3
Piunik Erywań
1
|
48' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Premier League (Armenia) 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Birmingham City
2
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Stoke City
0
Leeds United
3
|
94' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
03 Sie
2019
|
Stoke City
1
Queens Park Rangers
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Stoke City
2
Sheffield United
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
27 Kwi
2019
|
Millwall
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
22 Kwi
2019
|
Stoke City
2
Norwich City
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
19 Kwi
2019
|
Middlesbrough
1
Stoke City
0
|
85' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
13 Kwi
2019
|
Stoke City
2
Rotherham United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
13 Mar
2019
|
Derby County
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
Queens Park Rangers
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Stoke City
2
Nottingham Forest
0
|
31' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Stoke City
1
Aston Villa
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Lut
2019
|
Hull City
2
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
26 Sty
2019
|
Stoke City
0
Preston North End
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
12 Sty
2019
|
Brentford
3
Stoke City
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
29 Gru
2018
|
Bolton
0
Stoke City
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
22 Gru
2018
|
Stoke City
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
28 Lis
2018
|
Stoke City
2
Derby County
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
24 Lis
2018
|
Stoke City
2
Queens Park Rangers
2
|
81' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
20 Paź
2018
|
Stoke City
0
Birmingham City
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
02 Paź
2018
|
Stoke City
2
Bolton
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
01 Wrz
2018
|
West Bromwich Albion
2
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
05 Sie
2018
|
Leeds United
3
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2018/2019 | |||||||
|
05 Maj
2018
|
West Bromwich Albion
1
Tottenham
0
|
87' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
28 Kwi
2018
|
Newcastle United
0
West Bromwich Albion
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
15 Kwi
2018
|
Manchester United
0
West Bromwich Albion
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
03 Mar
2018
|
Watford
1
West Bromwich Albion
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
24 Lut
2018
|
West Bromwich Albion
1
Huddersfield Town
2
|
57' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
03 Lut
2018
|
West Bromwich Albion
2
Southampton
3
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
20 Sty
2018
|
Everton
1
West Bromwich Albion
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
02 Sty
2018
|
West Ham United
2
West Bromwich Albion
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
26 Gru
2017
|
West Bromwich Albion
0
Everton
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
23 Gru
2017
|
Stoke City
3
West Bromwich Albion
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
17 Gru
2017
|
West Bromwich Albion
1
Manchester United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
09 Gru
2017
|
Swansea City
1
West Bromwich Albion
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
02 Gru
2017
|
West Bromwich Albion
0
Crystal Palace
0
|
18' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
18 Lis
2017
|
West Bromwich Albion
0
Chelsea
4
|
6' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
28 Paź
2017
|
West Bromwich Albion
2
Manchester City
3
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
16 Paź
2017
|
Leicester City
1
West Bromwich Albion
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
27 Sie
2017
|
West Bromwich Albion
1
Stoke City
1
|
16' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
19 Sie
2017
|
Burnley
0
West Bromwich Albion
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2017/2018 | |||||||
|
06 Maj
2017
|
Burnley
2
West Bromwich Albion
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
29 Kwi
2017
|
West Bromwich Albion
0
Leicester City
1
|
30' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
04 Kwi
2017
|
Watford
2
West Bromwich Albion
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
11 Mar
2017
|
Everton
3
West Bromwich Albion
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
04 Mar
2017
|
West Bromwich Albion
0
Crystal Palace
2
|
27' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
25 Lut
2017
|
West Bromwich Albion
2
AFC Bournemouth
1
|
36' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
04 Lut
2017
|
West Bromwich Albion
1
Stoke City
0
|
24' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
14 Sty
2017
|
Tottenham
4
West Bromwich Albion
0
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
14 Gru
2016
|
West Bromwich Albion
3
Swansea City
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
11 Gru
2016
|
Chelsea
1
West Bromwich Albion
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
21 Lis
2016
|
West Bromwich Albion
4
Burnley
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
29 Paź
2016
|
West Bromwich Albion
0
Manchester City
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
22 Paź
2016
|
Liverpool
2
West Bromwich Albion
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
01 Paź
2016
|
Sunderland
1
West Bromwich Albion
1
|
73' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
28 Sie
2016
|
West Bromwich Albion
0
Middlesbrough
0
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
20 Sie
2016
|
West Bromwich Albion
1
Everton
2
|
26' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
13 Sie
2016
|
Crystal Palace
0
West Bromwich Albion
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Premier League 2016/2017 | |||||||
|
07 Maj
2016
|
AFC Bournemouth
1
West Bromwich Albion
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
25 Kwi
2016
|
Tottenham
1
West Bromwich Albion
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
21 Kwi
2016
|
Arsenal
2
West Bromwich Albion
0
|
65' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
19 Mar
2016
|
West Bromwich Albion
0
Norwich City
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
06 Mar
2016
|
West Bromwich Albion
1
Manchester United
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
01 Mar
2016
|
Leicester City
2
West Bromwich Albion
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
06 Lut
2016
|
Newcastle United
1
West Bromwich Albion
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
02 Lut
2016
|
West Bromwich Albion
1
Swansea City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
23 Sty
2016
|
West Bromwich Albion
0
Aston Villa
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
13 Sty
2016
|
Chelsea
2
West Bromwich Albion
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
29 Lis
2015
|
West Ham United
1
West Bromwich Albion
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
21 Lis
2015
|
West Bromwich Albion
2
Arsenal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
31 Paź
2015
|
West Bromwich Albion
2
Leicester City
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
24 Paź
2015
|
Norwich City
0
West Bromwich Albion
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
17 Paź
2015
|
West Bromwich Albion
1
Sunderland
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
03 Paź
2015
|
Crystal Palace
2
West Bromwich Albion
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
29 Sie
2015
|
Stoke City
0
West Bromwich Albion
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
23 Sie
2015
|
West Bromwich Albion
2
Chelsea
3
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
|
15 Sie
2015
|
Watford
0
West Bromwich Albion
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach James Mcclean ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29.
W ostatnich 10 meczach James Mcclean 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest James Mcclean?
James Mcclean jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.60). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał James Mcclean w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie James Mcclean rozegrał w barwach Derry City w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 1 mecz oraz w Premier Division (Irlandia) 17 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 055 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
James Mcclean - zarobki
James Mcclean gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 623 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki James Mcclean (2025/26)
| Rocznie | 623 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki James Mcclean w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
623 tys. € |
| 2024/25 |
|
614 tys. € |
| 2023/24 |
|
476 tys. € |
| 2022/23 |
|
412 tys. € |
| 2021/22 |
|
410 tys. € |
| 2020/21 |
|
1,3 mln € |
| 2019/20 |
|
1,2 mln € |
| 2018/19 |
|
1,2 mln € |
| 2017/18 |
|
2,5 mln € |
| 2016/17 |
|
1,5 mln € |
| 2015/16 |
|
1,6 mln € |
| 2014/15 |
|
1,1 mln € |
| 2013/14 |
|
1,2 mln € |
James Mcclean - kontuzje
W trakcie kariery James Mcclean zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 27 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji James Mcclean
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 127 dni
02.07.26 (124 dni)
Derry City opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
20.04.26 – 19.05.26 (30 dni)
Derry City opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
31.03.26 – 04.04.26 (5 dni)
Derry City opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
20.02.25 – 26.02.25 (7 dni)
Wrexham opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
07.09.24 – 13.09.24 (7 dni)
Wrexham opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
05.02.13 – 22.02.13 (18 dni)
Sunderland opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pachwiny
05.10.12 – 19.10.12 (15 dni)
Irlandia opuszczone: 2 mecze
Czy James Mcclean ma kontuzję?
Obecnie James Mcclean ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Derry City.
Najpoważniejszy uraz w karierze James Mcclean to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 124 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
James Mcclean - trofea
W trakcie kariery James Mcclean zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea James Mcclean
Jakie trofea zdobył James Mcclean?
James Mcclean zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Wigan Athletic — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
James Mcclean - wartość rynkowa
Wartość rynkowa James Mcclean wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa James Mcclean na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej James Mcclean
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 09.06.2026 | 37 |
|
100 tys. € |
| 02.12.2025 | 36 |
|
100 tys. € |
| 17.06.2025 | 36 |
|
100 tys. € |
| 26.12.2024 | 35 |
|
150 tys. € |
| 26.06.2024 | 35 |
|
200 tys. € |
| 28.12.2023 | 34 |
|
225 tys. € |
| 31.05.2023 | 34 |
|
500 tys. € |
| 26.10.2022 | 33 |
|
800 tys. € |
| 29.06.2022 | 33 |
|
1 mln € |
| 29.06.2021 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 09.03.2021 | 31 |
|
2,2 mln € |
| 14.10.2020 | 31 |
|
2,8 mln € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
3,2 mln € |
| 26.02.2020 | 30 |
|
4 mln € |
| 27.06.2019 | 30 |
|
5 mln € |
| 23.09.2018 | 29 |
|
5 mln € |
| 27.05.2018 | 29 |
|
3 mln € |
| 01.01.2018 | 28 |
|
3 mln € |
| 27.06.2017 | 28 |
|
3 mln € |
| 19.02.2017 | 27 |
|
3 mln € |
| 31.07.2016 | 27 |
|
3 mln € |
| 31.05.2016 | 27 |
|
3 mln € |
| 08.02.2016 | 26 |
|
3 mln € |
| 30.06.2015 | 26 |
|
3 mln € |
| 23.02.2015 | 25 |
|
3 mln € |
| 07.01.2014 | 24 |
|
3 mln € |
| 17.09.2013 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 01.07.2013 | 24 |
|
6 mln € |
| 27.01.2013 | 23 |
|
6 mln € |
| 23.06.2012 | 23 |
|
4 mln € |
| 05.02.2012 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 20.12.2008 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa James Mcclean?
Wycena James Mcclean wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery James Mcclean wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 50 tys. €.