Jewison Bennette jest piłkarzem występującym obecnie w Gyori ETO FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jewison Bennette
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:45
|
Gyori ETO FC
2
Vasas
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 12. kolejka | |||||||
|
24 Paź
17:00
|
Gyori ETO FC
1
Ujpest
0
|
66' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | |||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11. kolejka | |||||||
|
17 Paź
17:00
|
Paks
1
Gyori ETO FC
2
|
76' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jewison Bennette w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jewison Bennette wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jewison Bennette oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jewison Bennette w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jewison Bennette rozegrał w barwach Gyori ETO FC w Pucharze Węgier 2 mecze, w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 9 meczów, a w barwach FC LNZ Cherkas w Premier-liha 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Kostaryki. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 661 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jewison Bennette
Pierwszy transfer Jewison Bennette w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z CS Herediano do Sunderlandu za 1,3 miliona euro.
Czy Jewison Bennette ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Jewison Bennette nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jewison Bennette to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 104 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jewison Bennette?
Jewison Bennette ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Jewison Bennette?
Jewison Bennette najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jewison Bennette?
Wycena 22-letniego Jewison Bennette według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jewison Bennette?
Jewison Bennette urodził się 15 czerwca 2004 w Heredia w Kostaryce. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Jewison Bennette - statystyki
Szczegółowe statystyki Jewison Bennette w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Gyori ETO FC oraz reprezentacja Kostaryki. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jewison Bennette
Jewison Bennette vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jewison Bennette
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jewison Bennette w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jewison Bennette wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jewison Bennette oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jewison Bennette - transfery
W trakcie kariery Jewison Bennette zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Gyori ETO FC 2026 – obecnie
-
FC LNZ Cherkasy 2025 – 2026
-
Sunderland 2024 – 2025
-
Aris Saloniki 2024 – 2024
-
Sunderland 2022 – 2024
-
CS Herediano 2021 – 2022
-
CS Herediano II do 2021

Historia transferów Jewison Bennette
Pierwszy transfer Jewison Bennette w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z CS Herediano do Sunderlandu za 1,3 miliona euro.
Jewison Bennette - forma
W ostatnich 5 meczach Jewison Bennette zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,95. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jewison Bennette 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.67, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Jewison Bennette 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Jewison Bennette?
Jewison Bennette jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.95 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.67). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Jewison Bennette w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jewison Bennette rozegrał w barwach Gyori ETO FC w Pucharze Węgier 2 mecze, w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 9 meczów, a w barwach FC LNZ Cherkas w Premier-liha 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Kostaryki. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 661 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Jewison Bennette - zarobki
Jewison Bennette gra w Gyori ETO FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 307 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jewison Bennette w Gyori ETO FC (2024/25)
| Rocznie | 307 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 841 € |
Jewison Bennette - kontuzje
W trakcie kariery Jewison Bennette zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jewison Bennette
-
Uraz pleców
25.08.23 – 01.09.23 (8 dni)
Sunderland opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
27.03.23 – 08.07.23 (104 dni)
Sunderland opuszczone: 16 meczów
Czy Jewison Bennette ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Jewison Bennette nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jewison Bennette to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 104 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jewison Bennette - trofea
W trakcie kariery Jewison Bennette zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jewison Bennette?
Jewison Bennette zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w CS Herediano — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Apertury Liga FPD — 1 raz.
Jewison Bennette - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jewison Bennette wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jewison Bennette na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jewison Bennette?
Wycena Jewison Bennette wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Jewison Bennette wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 125 tys. €.