Ju-Young Jo jest piłkarzem występującym obecnie w Cheongju. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jo Ju-Yeong
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
08:30
|
Cheongju
1
Paju Citizen
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| K League 2 (Korea Południowa), 31. kolejka | |||||||
|
25 Paź
08:30
|
Cheongju
0
Yongin City
2
|
13' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka | |||||||
|
17 Paź
07:00
|
Daegu FC
3
Cheongju
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jo Ju-Yeong w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jo Ju-Yeong wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jo Ju-Yeong oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jo Ju-Yeong w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jo Ju-Yeong rozegrał w barwach Cheongju w K League 2 26 meczów, a w barwach Asan Mugunghwa w FA Cup (Korea Południowa) 1 mecz, w K League 2 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 184 minuty. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jo Ju-Yeong?
Jo Ju-Yeong ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo K League 2 — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Jo Ju-Yeong?
Jo Ju-Yeong najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jo Ju-Yeong?
Wycena 32-letniego Jo Ju-Yeong według stanu na czerwiec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Jo Ju-Yeong?
Jo Ju-Yeong urodził się 4 lutego 1994 w (narodowość: Korea Południowa). Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Jo Ju-Yeong - statystyki
Szczegółowe statystyki Jo Ju-Yeong w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cheongju. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jo Ju-Yeong
Ju-Young Jo vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jo Ju-Yeong
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jo Ju-Yeong w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jo Ju-Yeong wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jo Ju-Yeong oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jo Ju-Yeong - transfery
W trakcie kariery Jo Ju-Yeong zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cheongju 2026 – obecnie
-
Asan Mugunghwa 2024 – 2026
-
Geoje Citizen 2022 – 2024

-
Asan Mugunghwa 2022 – 2022
-
Cheonan City 2020 – 2022
-
Gwangju FC 2018 – 2020
-
Incheon United 2018 – 2018
-
Gwangju FC 2018 – 2018
-
Gimhae City 2017 – 2018
-
Gwangju FC 2015 – 2017
-
Ajou University 2011 – 2015

-
Gwangju Football Club U18 2010 – 2011

-
Kumho High School (-2010) 2008 – 2010

-
Ulsan Hyundai U15 2005 – 2008

-
Jeonha Elementary School U12 do 2005

Jo Ju-Yeong - forma
W ostatnich 5 meczach Jo Ju-Yeong zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jo Ju-Yeong ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41 — wynik powyżej średniej ligowej (5.41).
W ostatnich 10 meczach Jo Ju-Yeong 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (5.41).
W jakiej formie jest Jo Ju-Yeong?
Jo Ju-Yeong jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.06). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Jo Ju-Yeong w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jo Ju-Yeong rozegrał w barwach Cheongju w K League 2 26 meczów, a w barwach Asan Mugunghwa w FA Cup (Korea Południowa) 1 mecz, w K League 2 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 184 minuty. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Jo Ju-Yeong - trofea
W trakcie kariery Jo Ju-Yeong zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jo Ju-Yeong?
Jo Ju-Yeong zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w FC Anyang — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo K League 2 — 2 razy.
Jo Ju-Yeong - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jo Ju-Yeong wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jo Ju-Yeong na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jo Ju-Yeong?
Wycena Jo Ju-Yeong wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Jo Ju-Yeong wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 0 €.