Joe Ralls
pomocnik #32Joseph Ralls jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Joe Ralls
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Sty
13:30
|
Plymouth
1
Luton Town
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Peterborough
0
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:00
|
Bristol Rovers
3
Plymouth
4
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Joe Ralls w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Joe Ralls wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.63, a skuteczność strzałów to 11,1%. Joe Ralls oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joe Ralls w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Joe Ralls rozegrał w barwach Plymouth w EFL Trophy 1 mecz, w League One 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 589 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Czy Joe Ralls ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Joe Ralls nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joe Ralls to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 157 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joe Ralls?
Joe Ralls ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2013 roku.
Na jakiej pozycji gra Joe Ralls?
Joe Ralls najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Joe Ralls?
Wycena 33-letniego Joe Ralls według stanu na październik 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joe Ralls?
Joe Ralls urodził się 13 października 1993 w Aldershot w Anglii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Joe Ralls - statystyki
Szczegółowe statystyki Joe Ralls w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Plymouth. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joe Ralls
Joseph Ralls vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Joe Ralls
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joe Ralls w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Joe Ralls wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.63, a skuteczność strzałów to 11,1%. Joe Ralls oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Joe Ralls - transfery
W trakcie kariery Joe Ralls zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Free Player 2026 – obecnie

-
Plymouth 2025 – 2026
-
Free Player 2025 – 2025

-
Cardiff City 2014 – 2025
-
Yeovil Town 2013 – 2014
-
Cardiff City 2011 – 2013
-
Cardiff City U18 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Joe Ralls
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2025/26 | 04.11.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2013/14 | 30.05.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 14.08.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Joe Ralls - forma
W ostatnich 5 meczach Joe Ralls zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,81. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Joe Ralls i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Sty
13:30
|
Plymouth
1
Luton Town
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Peterborough
0
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:00
|
Bristol Rovers
3
Plymouth
4
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
04 Sty
16:00
|
Plymouth
3
Burton Albion
0
|
73' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Stevenage
1
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Plymouth
1
Reading
4
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Doncaster Rovers
1
Plymouth
5
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Plymouth
1
Rotherham United
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Plymouth
0
Bradford City
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Plymouth
0
Northampton Town
3
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Port Vale
0
Plymouth
1
|
21' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Cardiff City
0
West Bromwich Albion
0
|
19' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 45. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Blackburn
1
Cardiff City
2
|
37' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Plymouth
1
Cardiff City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Leeds United
7
Cardiff City
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Cardiff City
2
Derby County
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
21 Sty
2025
|
Millwall
2
Cardiff City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Cardiff City
3
Swansea City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Championship 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
09 Sty
2025
|
Sheffield United
0
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Stoke City
2
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Coventry City
2
Cardiff City
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
27 Lis
2024
|
Cardiff City
0
Queens Park Rangers
2
|
76' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
01 Paź
2024
|
Cardiff City
1
Millwall
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Championship 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Cardiff City
0
Leeds United
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Cardiff City
0
Sunderland
2
|
78' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Cardiff City
1
Middlesbrough
4
|
68' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Cardiff City
2
Southampton
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Millwall
3
Cardiff City
1
|
70' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
10 Kwi
2024
|
Birmingham City
0
Cardiff City
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Cardiff City
1
Hull City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Coventry City
1
Cardiff City
2
|
85' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Cardiff City
2
Ipswich Town
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Mar
2024
|
Cardiff City
1
Huddersfield Town
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Bristol City
0
Cardiff City
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Cardiff City
2
Stoke City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
20 Lut
2024
|
Cardiff City
0
Blackburn
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Norwich City
4
Cardiff City
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
West Bromwich Albion
2
Cardiff City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
13 Sty
2024
|
Cardiff City
0
Leeds United
3
|
44' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Sheffield Wednesday
4
Cardiff City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Cup (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Queens Park Rangers
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Cardiff City
0
Leicester City
2
|
60' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Cardiff City
2
Plymouth
2
|
69' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Cardiff City
1
Millwall
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
Southampton
2
Cardiff City
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
28 Lis
2023
|
Cardiff City
0
West Bromwich Albion
1
|
56' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Preston North End
1
Cardiff City
2
|
71' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
Stoke City
0
Cardiff City
0
|
86' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
24 Paź
2023
|
Huddersfield Town
0
Cardiff City
4
|
66' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Blackburn
1
Cardiff City
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Cardiff City
1
Watford
1
|
58' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Middlesbrough
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
24 Wrz
2023
|
Sunderland
0
Cardiff City
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
19 Wrz
2023
|
Cardiff City
3
Coventry City
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Cardiff City
2
Swansea City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Leicester City
2
Cardiff City
1
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Championship 2023/2024 | |||||||
|
19 Kwi
2023
|
Watford
1
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Sheffield United
4
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
07 Kwi
2023
|
Blackpool
1
Cardiff City
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Mar
2023
|
Cardiff City
1
West Bromwich Albion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Cardiff City
2
Bristol City
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
14 Lut
2023
|
Birmingham City
0
Cardiff City
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
Cardiff City
2
Leeds United
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Gru
2022
|
Coventry City
0
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
26 Gru
2022
|
Cardiff City
0
Queens Park Rangers
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
Cardiff City
2
Hull City
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
Cardiff City
1
Watford
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Cardiff City
1
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
Swansea City
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Cardiff City
0
Coventry City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Wigan Athletic
1
Cardiff City
3
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Cardiff City
1
Burnley
1
|
64' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
13 Wrz
2022
|
Middlesbrough
2
Cardiff City
3
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
17 Sie
2022
|
West Bromwich Albion
0
Cardiff City
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Cardiff City
0
Portsmouth
3
|
90' |
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Reading
2
Cardiff City
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2022/2023 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Sheffield United
1
Cardiff City
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Reading
1
Cardiff City
2
|
64' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Cardiff City
0
Swansea City
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Cardiff City
1
Derby County
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Cardiff City
0
Fulham
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
23 Lut
2022
|
Huddersfield Town
2
Cardiff City
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Cardiff City
2
Coventry City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
09 Lut
2022
|
Cardiff City
4
Peterborough
0
|
71' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Bristol City
3
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
02 Sty
2022
|
West Bromwich Albion
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
Luton Town
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
24 Lis
2021
|
Cardiff City
0
Hull City
1
|
45' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
Cardiff City
2
Huddersfield Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
28 Wrz
2021
|
Cardiff City
0
West Bromwich Albion
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Cardiff City
1
Bristol City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Cardiff City
1
Barnsley
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2021/2022 | |||||||
|
16 Kwi
2021
|
Reading
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Sheffield Wednesday
5
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Cardiff City
0
Nottingham Forest
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Swansea City
0
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Mar
2021
|
Cardiff City
0
Stoke City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Cardiff City
4
Derby County
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Rotherham United
1
Cardiff City
2
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
Cardiff City
1
Millwall
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
20 Sty
2021
|
Cardiff City
0
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Cardiff City
1
Norwich City
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
09 Sty
2021
|
Nottingham Forest
1
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Cardiff City
2
Brentford
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
08 Gru
2020
|
Stoke City
1
Cardiff City
2
|
80' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Cardiff City
3
Huddersfield Town
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
Millwall
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
31 Paź
2020
|
Queens Park Rangers
3
Cardiff City
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
28 Paź
2020
|
Derby County
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
Preston North End
0
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
Nottingham Forest
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Cardiff City
0
Sheffield Wednesday
2
|
58' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2020/2021 | |||||||
|
30 Lip
2020
|
Fulham
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
07 Lip
2020
|
Cardiff City
2
Blackburn
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
27 Cze
2020
|
Preston North End
1
Cardiff City
3
|
77' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
07 Mar
2020
|
Barnsley
0
Cardiff City
2
|
82' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
29 Lut
2020
|
Cardiff City
2
Brentford
2
|
80' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
Leeds United
3
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Millwall
2
Cardiff City
2
|
95' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
18 Paź
2019
|
Cardiff City
1
Sheffield Wednesday
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
Hull City
2
Cardiff City
2
|
97' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
13 Wrz
2019
|
Derby County
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Blackburn
0
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Cardiff City
2
Luton Town
1
|
99' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2019/2020 | |||||||
|
21 Kwi
2019
|
Cardiff City
0
Liverpool
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
16 Kwi
2019
|
Brighton & Hove Albion
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
31 Mar
2019
|
Cardiff City
1
Chelsea
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
09 Mar
2019
|
Cardiff City
2
West Ham United
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
Wolverhampton
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
22 Lut
2019
|
Cardiff City
1
Watford
5
|
67' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
09 Lut
2019
|
Southampton
1
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
02 Lut
2019
|
Cardiff City
2
AFC Bournemouth
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
29 Sty
2019
|
Arsenal
2
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.4 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
19 Sty
2019
|
Newcastle United
3
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
01 Sty
2019
|
Cardiff City
0
Tottenham
3
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
08 Gru
2018
|
Cardiff City
1
Southampton
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
04 Gru
2018
|
West Ham United
3
Cardiff City
1
|
64' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
30 Lis
2018
|
Cardiff City
2
Wolverhampton
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
10 Lis
2018
|
Cardiff City
2
Brighton & Hove Albion
1
|
76' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
06 Paź
2018
|
Tottenham
1
Cardiff City
0
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
30 Wrz
2018
|
Cardiff City
1
Burnley
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
15 Wrz
2018
|
Chelsea
4
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Cardiff City
2
Arsenal
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
18 Sie
2018
|
Cardiff City
0
Newcastle United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
11 Sie
2018
|
AFC Bournemouth
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Premier League 2018/2019 | |||||||
|
06 Maj
2018
|
Cardiff City
0
Reading
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
28 Kwi
2018
|
Hull City
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
24 Kwi
2018
|
Derby County
3
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
25 Lut
2018
|
Cardiff City
1
Bristol City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
17 Lut
2018
|
Cardiff City
1
Middlesbrough
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
09 Lut
2018
|
Millwall
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
13 Sty
2018
|
Cardiff City
4
Sunderland
0
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
01 Sty
2018
|
Queens Park Rangers
2
Cardiff City
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
23 Gru
2017
|
Bolton
2
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
16 Gru
2017
|
Cardiff City
1
Hull City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Lis
2017
|
Nottingham Forest
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
04 Lis
2017
|
Bristol City
2
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
31 Paź
2017
|
Cardiff City
3
Ipswich Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
30 Wrz
2017
|
Cardiff City
0
Derby County
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
23 Wrz
2017
|
Sunderland
1
Cardiff City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
12 Wrz
2017
|
Preston North End
3
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
09 Wrz
2017
|
Fulham
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
26 Sie
2017
|
Cardiff City
2
Queens Park Rangers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
19 Sie
2017
|
Wolverhampton
1
Cardiff City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
12 Sie
2017
|
Cardiff City
3
Aston Villa
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2017/2018 | |||||||
|
07 Maj
2017
|
Huddersfield Town
0
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
28 Kwi
2017
|
Cardiff City
0
Newcastle United
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Kwi
2017
|
Cardiff City
1
Nottingham Forest
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Kwi
2017
|
Sheffield Wednesday
1
Cardiff City
0
|
88' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Kwi
2017
|
Wolverhampton
3
Cardiff City
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Mar
2017
|
Cardiff City
1
Birmingham City
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
07 Mar
2017
|
Blackburn
1
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
18 Lut
2017
|
Cardiff City
5
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Lut
2017
|
Derby County
3
Cardiff City
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
11 Lut
2017
|
Leeds United
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
04 Lut
2017
|
Cardiff City
0
Norwich City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
02 Sty
2017
|
Cardiff City
1
Aston Villa
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
26 Gru
2016
|
Brentford
2
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
13 Gru
2016
|
Cardiff City
2
Wolverhampton
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
26 Lis
2016
|
Aston Villa
3
Cardiff City
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
19 Lis
2016
|
Cardiff City
3
Huddersfield Town
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
05 Lis
2016
|
Newcastle United
2
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
29 Paź
2016
|
Cardiff City
0
Wigan Athletic
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Paź
2016
|
Cardiff City
2
Bristol City
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
01 Paź
2016
|
Burton Albion
2
Cardiff City
0
|
55' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
27 Wrz
2016
|
Cardiff City
0
Derby County
2
|
59' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
24 Wrz
2016
|
Rotherham United
1
Cardiff City
2
|
70' |
0 goli
3 strzały
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Wrz
2016
|
Cardiff City
0
Leeds United
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
13 Wrz
2016
|
Preston North End
3
Cardiff City
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
10 Wrz
2016
|
Norwich City
3
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
27 Sie
2016
|
Cardiff City
0
Reading
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
20 Sie
2016
|
Fulham
2
Cardiff City
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
17 Sie
2016
|
Cardiff City
2
Blackburn
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
14 Sie
2016
|
Cardiff City
0
Queens Park Rangers
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championship 2016/2017 | |||||||
|
23 Kwi
2016
|
Cardiff City
2
Bolton
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
08 Mar
2016
|
Cardiff City
0
Leeds United
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
05 Mar
2016
|
Bristol City
0
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
27 Lut
2016
|
Cardiff City
2
Preston North End
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
20 Lut
2016
|
Cardiff City
4
Brighton & Hove Albion
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
30 Sty
2016
|
Huddersfield Town
2
Cardiff City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
23 Sty
2016
|
Cardiff City
2
Rotherham United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
02 Sty
2016
|
Cardiff City
1
Blackburn
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
29 Gru
2015
|
Cardiff City
1
Nottingham Forest
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
26 Gru
2015
|
Milton Keynes Dons
2
Cardiff City
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
18 Gru
2015
|
Birmingham City
1
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
15 Gru
2015
|
Cardiff City
3
Brentford
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
12 Gru
2015
|
Cardiff City
2
Sheffield Wednesday
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
03 Lis
2015
|
Leeds United
1
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
31 Paź
2015
|
Ipswich Town
0
Cardiff City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
26 Paź
2015
|
Cardiff City
0
Bristol City
0
|
39' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
17 Paź
2015
|
Preston North End
0
Cardiff City
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
26 Wrz
2015
|
Cardiff City
2
Charlton Athletic
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
|
15 Wrz
2015
|
Cardiff City
0
Hull City
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Championship 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Joe Ralls 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.81.
W ostatnich 10 meczach Joe Ralls 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57.
W jakiej formie jest Joe Ralls?
Joe Ralls jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.81 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.63). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Joe Ralls w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Joe Ralls rozegrał w barwach Plymouth w EFL Trophy 1 mecz, w League One 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 589 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Joe Ralls - zarobki
Joe Ralls gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 530 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joe Ralls (2025/26)
| Rocznie | 530 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 44 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Joe Ralls w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
530 tys. € |
| 2024/25 |
|
1,2 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,5 mln € |
| 2021/22 |
|
1,5 mln € |
| 2020/21 |
|
1,5 mln € |
| 2019/20 |
|
1,5 mln € |
| 2018/19 |
|
1,5 mln € |
| 2017/18 |
|
467 tys. € |
| 2016/17 |
|
467 tys. € |
| 2015/16 |
|
467 tys. € |
| 2014/15 |
|
187 tys. € |
| 2013/14 |
|
31 tys. € |
Joe Ralls - kontuzje
W trakcie kariery Joe Ralls zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 36 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joe Ralls
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.01.26 – 29.06.26 (157 dni)
Plymouth opuszczone: 20 meczów
-
Uraz kolana
31.07.25 – 07.11.25 (100 dni)
Plymouth opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.04.19 – 30.05.19 (40 dni)
Cardiff City opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
23.02.19 – 28.02.19 (6 dni)
Cardiff City opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
06.10.18 – 07.11.18 (33 dni)
Cardiff City opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
25.02.18 – 15.04.18 (50 dni)
Cardiff City opuszczone: 8 meczów
Czy Joe Ralls ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Joe Ralls nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joe Ralls to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 157 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joe Ralls - trofea
W trakcie kariery Joe Ralls zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Joe Ralls
Jakie trofea zdobył Joe Ralls?
Joe Ralls zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Cardiff City — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii — 1 raz.
Joe Ralls - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joe Ralls wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joe Ralls na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Joe Ralls
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 32 | 250 tys. € | |
| 11.05.2026 | 32 |
|
300 tys. € |
| 25.11.2025 | 32 |
|
400 tys. € |
| 20.10.2025 | 32 | 600 tys. € | |
| 26.05.2025 | 31 |
|
800 tys. € |
| 29.12.2024 | 31 |
|
1 mln € |
| 23.05.2024 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 06.03.2024 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 20.12.2023 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 31.05.2023 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 26.10.2022 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 12.05.2022 | 28 |
|
2 mln € |
| 23.11.2021 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 29.06.2021 | 27 |
|
3 mln € |
| 09.03.2021 | 27 |
|
3 mln € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
3 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
3,2 mln € |
| 26.02.2020 | 26 |
|
4 mln € |
| 12.06.2019 | 25 |
|
5 mln € |
| 18.12.2018 | 25 |
|
5 mln € |
| 12.08.2018 | 24 |
|
5 mln € |
| 17.09.2017 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 26.02.2017 | 23 |
|
750 tys. € |
| 31.08.2016 | 22 |
|
500 tys. € |
| 23.09.2015 | 21 |
|
400 tys. € |
| 23.02.2015 | 21 |
|
300 tys. € |
| 07.01.2014 | 20 |
|
300 tys. € |
| 10.07.2013 | 19 |
|
250 tys. € |
| 01.03.2013 | 19 |
|
250 tys. € |
| 21.06.2012 | 18 |
|
500 tys. € |
| 06.02.2012 | 18 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Joe Ralls?
Wycena Joe Ralls wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Joe Ralls wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 250 tys. €.