Jorgen Strand Larsen jest piłkarzem występującym obecnie w Crystal Palace. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jorgen Strand Larsen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jorgen Strand Larsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorgen Strand Larsen wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 11,1%. Jorgen Strand Larsen oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jorgen Strand Larsen w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jorgen Strand Larsen rozegrał w barwach Crystal Palace w Premier League 7 meczów, w EFL Cup 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Norwegii. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 860 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jorgen Strand Larsen
Pierwszy transfer Jorgen Strand Larsen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Sarpsborga 08 FF do Groningen za 1,1 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Jorgen Strand Larsen było przejście z Wolverhamptonu do Crystal Palace w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 49,7 miliona euro.
Ile zarabia Jorgen Strand Larsen?
Na podstawie kontraktu z Crystal Palace, Jorgen Strand Larsen otrzymuje 7,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 622,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Strand Larsen w listopadzie 2026 to 143,6 tysiąca euro, a dziennie około 20,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Jorgen Strand Larsen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jorgen Strand Larsen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jorgen Strand Larsen to uraz kostki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jorgen Strand Larsen?
Jorgen Strand Larsen ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Jorgen Strand Larsen?
Jorgen Strand Larsen najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Jorgen Strand Larsen?
Wycena 26-letniego Jorgen Strand Larsen według stanu na czerwiec 2026 wynosi 40 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 45 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jorgen Strand Larsen?
Jorgen Strand Larsen urodził się 6 lutego 2000 w Halden w Norwegii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Jorgen Strand Larsen – statystyki
Szczegółowe statystyki Jorgen Strand Larsen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Crystal Palace oraz reprezentacja Norwegii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jorgen Strand Larsen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jorgen Strand Larsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jorgen Strand Larsen wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 11,1%. Jorgen Strand Larsen oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Jorgen Strand Larsen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jorgen Strand Larsen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
2:2 | 24' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
5:0 | 61' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
3:2 | 62' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
3:1 | 83' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
2:1 | 23' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
01 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
2:1 | 15' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
1:2 | 9' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
0:0 | 82' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
4:0 | 74' | 1 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Jorgen Strand Larsen w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jorgen Strand Larsen rozegrał w barwach Crystal Palace w Premier League 7 meczów, w EFL Cup 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Norwegii. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 860 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Jorgen Strand Larsen – transfery
W trakcie kariery Jorgen Strand Larsen zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 95,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Crystal Palace 2026 – obecnie
-
Wolverhampton 2025 – 2026
-
Celta Vigo 2025 – 2025
-
Wolverhampton 2024 – 2025
-
Celta Vigo 2022 – 2024
-
Groningen 2020 – 2022
-
Sarpsborg 08 FF 2018 – 2020
-
AC Milan U20 2017 – 2018

-
Sarpsborg 08 FF 2016 – 2017
-
Sarpsborg 08 FF Youth 2015 – 2016

-
Kvik Halden Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jorgen Strand Larsen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.02.2026 |
|
49,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
27 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 01.07.2024 |
|
3 mln € | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 08.09.2020 |
|
1,1 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 27.08.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 17.03.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 11.08.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jorgen Strand Larsen
Pierwszy transfer Jorgen Strand Larsen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Sarpsborga 08 FF do Groningen za 1,1 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Jorgen Strand Larsen było przejście z Wolverhamptonu do Crystal Palace w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 49,7 miliona euro.
Jorgen Strand Larsen – forma
W ostatnich 5 meczach Jorgen Strand Larsen zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Jorgen Strand Larsen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
Crystal Palace
2
Liga Europy, 3. runda
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
5
Crystal Palace
0
Premier League, 7. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Lyon
3
Crystal Palace
2
Liga Europy, 2. runda
|
62'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
3
Nottingham Forest
1
Premier League, 6. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Portugalia
2
Norwegia
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Walia
2
Norwegia
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Norwegia
1
Portugalia
2
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Norwegia
3
Dania
2
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Leeds United
0
Crystal Palace
0
Premier League, 5. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
4
Lech Poznań
0
Liga Europy, 1. runda
|
74'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
2
Ipswich Town
3
Premier League, 4. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
3
Middlesbrough
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
73'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Fulham
2
Crystal Palace
3
Premier League, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Crystal Palace
1
Manchester City
4
Premier League, 2. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
0
Premier League, 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lip
Dogryw.
|
Norwegia
1
Anglia
2
Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Brazylia
1
Norwegia
2
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Norwegia
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Norwegia
1
Francja
4
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Norwegia
3
Senegal
2
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Irak
1
Norwegia
4
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Maroko
1
Norwegia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Arsenal
2
Premier League, 38. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Brentford
2
Crystal Palace
2
Premier League, 37. kolejka
|
61'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Manchester City
3
Crystal Palace
0
Premier League, 31. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
2
Everton
2
Premier League, 36. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
2
Szachtar Donieck
1
Liga Konferencji, półfinał
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
AFC Bournemouth
3
Crystal Palace
0
Premier League, 35. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Szachtar Donieck
1
Crystal Palace
3
Liga Konferencji, półfinał
|
25'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Liverpool
3
Crystal Palace
1
Premier League, 34. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
0
West Ham United
0
Premier League, 33. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Fiorentina
2
Crystal Palace
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
2
Newcastle United
1
Premier League, 32. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Mar
Dogryw.
|
AEK Larnaca
1
Crystal Palace
2
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
0
Leeds United
0
Premier League, 30. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
0
AEK Larnaca
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Tottenham
1
Crystal Palace
3
Premier League, 29. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Crystal Palace
1
Premier League, 28. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
2
Zrinjski
0
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
1
Wolverhampton
0
Premier League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Zrinjski
1
Crystal Palace
1
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
2
Burnley
3
Premier League, 26. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
Crystal Palace
1
Premier League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
AFC Bournemouth
2
Premier League, 24. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Manchester City
2
Wolverhampton
0
Premier League, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
Newcastle United
0
Premier League, 22. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
6
Shrewsbury Town
1
FA Cup (Anglia), 1/64 finału
|
74'
|
3 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.5 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Everton
1
Wolverhampton
1
Premier League, 21. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
3
West Ham United
0
Premier League, 20. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Manchester United
1
Wolverhampton
1
Premier League, 19. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Liverpool
2
Wolverhampton
1
Premier League, 18. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
0
Brentford
2
Premier League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Arsenal
2
Wolverhampton
1
Premier League, 16. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
1
Manchester United
4
Premier League, 15. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
0
Nottingham Forest
1
Premier League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Aston Villa
1
Wolverhampton
0
Premier League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
0
Crystal Palace
2
Premier League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Włochy
1
Norwegia
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
1'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Norwegia
4
Estonia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
0
Premier League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Fulham
3
Wolverhampton
0
Premier League, 10. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
3
Chelsea
4
Puchar Ligi Angielskiej, 4. runda
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
2
Burnley
3
Premier League, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sunderland
2
Wolverhampton
0
Premier League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Norwegia
5
Izrael
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League, 7. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Wolverhampton
1
Premier League, 6. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
0
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Leeds United
3
Premier League, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
3
West Ham United
2
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
17'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Wolverhampton
0
Premier League, 2. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
0
Manchester City
4
Premier League, 1. kolejka
|
82'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Estonia
0
Norwegia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Norwegia
3
Włochy
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
1
Brentford
1
Premier League, 38. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
4
Wolverhampton
2
Premier League, 37. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
0
Brighton & Hove Albion
2
Premier League, 36. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
3
Leicester City
0
Premier League, 34. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Manchester United
0
Wolverhampton
1
Premier League, 33. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
4
Tottenham
2
Premier League, 32. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Ipswich Town
1
Wolverhampton
2
Premier League, 31. kolejka
|
96'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
1
West Ham United
0
Premier League, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Southampton
1
Wolverhampton
2
Premier League, 29. kolejka
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
1
Everton
1
Premier League, 28. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Karne
|
AFC Bournemouth
(5)
1
Wolverhampton
(4)
1
FA Cup (Anglia), 5. runda
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Wolverhampton
1
Fulham
2
Premier League, 27. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Wolverhampton
1
Premier League, 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
Arsenal
1
Premier League, 23. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Chelsea
3
Wolverhampton
1
Premier League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Newcastle United
3
Wolverhampton
0
Premier League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
0
Nottingham Forest
3
Premier League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Tottenham
2
Wolverhampton
2
Premier League, 19. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
2
Manchester United
0
Premier League, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leicester City
0
Wolverhampton
3
Premier League, 17. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Wolverhampton
1
Ipswich Town
2
Premier League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
West Ham United
2
Wolverhampton
1
Premier League, 15. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Everton
4
Wolverhampton
0
Premier League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
AFC Bournemouth
4
Premier League, 13. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Fulham
1
Wolverhampton
4
Premier League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
Southampton
0
Premier League, 11. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
Crystal Palace
2
Premier League, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
2
Wolverhampton
2
Premier League, 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Manchester City
2
Premier League, 8. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Brentford
5
Wolverhampton
3
Premier League, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Liverpool
2
Premier League, 6. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
3
Wolverhampton
1
Premier League, 5. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
3
Wolverhampton
2
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
1
Newcastle United
2
Premier League, 4. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Wolverhampton
1
Premier League, 3. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Chelsea
6
Premier League, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Arsenal
2
Wolverhampton
0
Premier League, 1. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Dania
3
Norwegia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
Celta Vigo
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Norwegia
1
Słowacja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Real Madryt
4
Celta Vigo
0
La Liga
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Osasuna
0
Celta Vigo
3
La Liga
|
62'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Girona
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Celta Vigo
3
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Mallorca
1
Celta Vigo
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Amorebieta
2
Celta Vigo
4
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sestao River
1
Celta Vigo
2
Puchar Hiszpanii
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Cadiz
1
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
1
La Liga
|
82'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
Turegano
0
Celta Vigo
4
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Celta Vigo
1
La Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Celta Vigo
2
Barcelona
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Celta Vigo
1
La Liga
|
61'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Getafe
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
2
Almeria
2
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Espanyol
1
Celta Vigo
3
La Liga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
3
Real Valladolid
0
La Liga
|
35'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Real Betis
3
Celta Vigo
4
La Liga
|
63'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Irlandia
1
Norwegia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
CD Algar
1
Celta Vigo
6
Puchar Hiszpanii
|
56'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Almeria
3
Celta Vigo
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Barcelona
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Norwegia
0
Serbia
2
Liga Narodów UEFA
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Słowenia
2
Norwegia
1
Liga Narodów UEFA
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Valencia
3
Celta Vigo
0
La Liga
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Celta Vigo
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Groningen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Groningen
2
FC Volendam
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Groningen
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Groningen
0
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Groningen
4
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Groningen
1
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Groningen
0
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Groningen
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
Groningen
3
Eredivisie
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Groningen
0
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Groningen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Groningen
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
4
Eredivisie
|
86'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Groningen
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Norwegia U-21
3
Finlandia U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
72'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Groningen
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
24'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Groningen
2
AZ Alkmaar
0
Eredivisie
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Chorwacja U-21
3
Norwegia U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Groningen
1
Twente
1
Eredivisie
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Ajax
3
Groningen
0
Eredivisie
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Groningen
0
Vitesse
1
Eredivisie
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
Groningen
1
Eredivisie
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Estonia U-21
0
Norwegia U-21
5
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
Groningen
0
Eredivisie
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Emmen
0
Groningen
4
Eredivisie
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
VVV Venlo
0
Groningen
1
Eredivisie
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Groningen
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
Groningen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Groningen
1
PEC Zwolle
0
Eredivisie
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Groningen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Groningen
3
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
Groningen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Groningen
0
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Groningen
3
Eredivisie
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Groningen
2
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Groningen
2
Eredivisie
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Groningen
1
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Groningen
1
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Groningen
2
VVV Venlo
1
Eredivisie
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Groningen
3
Eredivisie
|
86'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Groningen
1
Ajax
0
Eredivisie
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Twente
3
Groningen
1
Eredivisie
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Kristiansund BK
4
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rosenborg
5
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Viking
3
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
79'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Sandefjord
0
Sarpsborg 08 FF
3
Eliteserien (Norwegia)
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Bodo/Glimt
2
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Strømsgodset
3
Eliteserien (Norwegia)
|
18'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Lillestrøm
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Strømsgodset
2
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
84'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Ranheim
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Brann
2
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
8'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Mjondalen
1
Eliteserien (Norwegia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bodo/Glimt
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Haugesund
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
KRC Genk
4
Sarpsborg 08 FF
0
Liga Europy
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Beşiktaş
3
Liga Europy
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Tromsø
0
Sarpsborg 08 FF
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Brann
2
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Sandefjord
1
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Haugesund
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Jorgen Strand Larsen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Jorgen Strand Larsen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Jorgen Strand Larsen?
Jorgen Strand Larsen jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.47). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jorgen Strand Larsen – zarobki
Jorgen Strand Larsen gra w Crystal Palace na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 7,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jorgen Strand Larsen w Crystal Palace (2025/26)
| Rocznie | 7,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 622 tys. € |
| Tygodniowo | 144 tys. € |
| Dziennie | 20 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Jorgen Strand Larsen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
7,5 mln € |
| 2025/26 |
|
5,9 mln € |
| 2024/25 |
|
933 tys. € |
| 2023/24 |
|
550 tys. € |
| 2022/23 |
|
550 tys. € |
| 2021/22 |
|
100 tys. € |
| 2020/21 |
|
100 tys. € |
Ile zarabia Jorgen Strand Larsen?
Na podstawie kontraktu z Crystal Palace, Jorgen Strand Larsen otrzymuje 7,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 622,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Strand Larsen w listopadzie 2026 to 143,6 tysiąca euro, a dziennie około 20,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Jorgen Strand Larsen – kontuzje
W trakcie kariery Jorgen Strand Larsen zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jorgen Strand Larsen
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
28.08.25 – 14.09.25 (18 dni)
Wolverhampton opuszczone: 4 mecze
-
Uraz pachwiny
01.05.25 – 08.05.25 (8 dni)
Wolverhampton opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
24.01.25 – 16.02.25 (24 dni)
Wolverhampton opuszczone: 3 mecze
- Uraz mięśnia dwugłowego uda 03.02.24 – 09.02.24 (7 dni)
-
Choroba
09.09.21 – 15.09.21 (7 dni)
Groningen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
27.02.21 – 07.04.21 (40 dni)
Groningen opuszczone: 6 meczów
Czy Jorgen Strand Larsen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jorgen Strand Larsen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jorgen Strand Larsen to uraz kostki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jorgen Strand Larsen – trofea
W trakcie kariery Jorgen Strand Larsen zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Jorgen Strand Larsen
Jakie trofea zdobył Jorgen Strand Larsen?
Jorgen Strand Larsen zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Crystal Palace — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Konferencji — 1 raz.
Jorgen Strand Larsen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jorgen Strand Larsen wynosi obecnie 40 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jorgen Strand Larsen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jorgen Strand Larsen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 26 |
|
40 mln € |
| 08.03.2026 | 26 |
|
45 mln € |
| 08.12.2025 | 25 |
|
40 mln € |
| 16.10.2025 | 25 |
|
40 mln € |
| 29.05.2025 | 25 |
|
30 mln € |
| 15.12.2024 | 24 |
|
27 mln € |
| 06.06.2024 | 24 |
|
25 mln € |
| 20.03.2024 | 24 |
|
20 mln € |
| 21.12.2023 | 23 |
|
15 mln € |
| 12.10.2023 | 23 |
|
12 mln € |
| 12.06.2023 | 23 |
|
11 mln € |
| 06.11.2022 | 22 |
|
11 mln € |
| 22.09.2022 | 22 |
|
11 mln € |
| 07.06.2022 | 22 |
|
6 mln € |
| 16.03.2022 | 22 |
|
4 mln € |
| 04.01.2022 | 21 |
|
3 mln € |
| 03.10.2021 | 21 |
|
3 mln € |
| 18.05.2021 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 08.03.2021 | 21 |
|
3,2 mln € |
| 05.01.2021 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 13.10.2020 | 20 |
|
600 tys. € |
| 28.12.2019 | 19 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2018 | 18 |
|
100 tys. € |
| 09.09.2018 | 18 |
|
100 tys. € |
| 29.06.2018 | 18 |
|
75 tys. € |
| 17.12.2016 | 16 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jorgen Strand Larsen?
Wycena Jorgen Strand Larsen wynosi obecnie 40 mln €. W szczycie kariery Jorgen Strand Larsen wyceniano na 45 mln €, a najniżej na 50 tys. €.