Johan Manzambi jest piłkarzem występującym obecnie w Aston Villa. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Johan Manzambi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Johan Manzambi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Johan Manzambi wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.36, a skuteczność strzałów to 11,8%. Johan Manzambi oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Johan Manzambi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Johan Manzambi rozegrał w barwach Aston Villi w Premier League 6 meczów, w EFL Cup 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Szwajcarii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 955 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Johan Manzambi
Pierwszy transfer Johan Manzambi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Servette U18 do SC Freiburg U19 za 1,9 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Johan Manzambi było przejście z Freiburga do Aston Villi w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 60 milionów euro.
Czy Johan Manzambi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Johan Manzambi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Johan Manzambi to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 67 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Johan Manzambi?
Johan Manzambi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Johan Manzambi?
Johan Manzambi najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Johan Manzambi?
Wycena 21-letniego Johan Manzambi według stanu na lipiec 2026 wynosi 65 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 65 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Johan Manzambi?
Johan Manzambi urodził się 14 października 2005 w Genf w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Johan Manzambi – statystyki
Szczegółowe statystyki Johan Manzambi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Aston Villa oraz reprezentacja Szwajcarii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Johan Manzambi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Johan Manzambi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Johan Manzambi wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.36, a skuteczność strzałów to 11,8%. Johan Manzambi oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Johan Manzambi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Johan Manzambi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Premier League, 9. kolejka
|
1:1 | 66' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Premier League, 8. kolejka
|
2:1 | 66' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
0:1 | 72' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
6:0 | 73' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
2:2 | 86' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
3:0 | 45' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
0:3 | 63' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
0:3 | 63' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
2:3 | 72' | 1 | 1 | – | 8.8 |
Ile meczów rozegrał Johan Manzambi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Johan Manzambi rozegrał w barwach Aston Villi w Premier League 6 meczów, w EFL Cup 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Szwajcarii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 955 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Johan Manzambi – transfery
W trakcie kariery Johan Manzambi zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 61,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Aston Villa 2026 – obecnie
-
Freiburg 2024 – 2026
-
SC Freiburg II 2023 – 2024

-
SC Freiburg U19 2023 – 2023

-
Servette U18 2022 – 2023

-
Servette FC M-17 2021 – 2022

-
Servette U16 2020 – 2021

-
Servette FC Youth do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Johan Manzambi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 16.07.2026 |
|
60 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 23.01.2023 |
![]() |
1,9 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Johan Manzambi
Pierwszy transfer Johan Manzambi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Servette U18 do SC Freiburg U19 za 1,9 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Johan Manzambi było przejście z Freiburga do Aston Villi w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 60 milionów euro.
Johan Manzambi – forma
W ostatnich 5 meczach Johan Manzambi zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Johan Manzambi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Fulham
1
Premier League, 9. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Aston Villa
2
Manchester City
1
Premier League, 8. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Newcastle United
0
Aston Villa
1
Premier League, 7. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Aston Villa
6
Fenerbahce
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
73'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Aston Villa
2
Brentford
2
Premier League, 6. kolejka
|
86'
|
0 goli
7 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Szwajcaria
3
Macedonia Północna
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Szwajcaria
2
Słowenia
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Szkocja
0
Szwajcaria
3
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Macedonia Północna
0
Szwajcaria
3
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
63'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Tottenham
2
Aston Villa
3
Premier League, 5. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Coventry City
1
Aston Villa
3
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
1
Nottingham Forest
2
Premier League, 4. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Szwajcaria
2
Algieria
0
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
2
Kanada
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
4
Bośnia i Hercegowina
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
19'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.0 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Katar
1
Szwajcaria
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
25'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Australia
1
Szwajcaria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Freiburg
0
Aston Villa
3
Liga Europy, finał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Freiburg
4
RB Lipsk
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
3
Freiburg
2
Bundesliga, 33. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Freiburg
3
SC Braga
1
Liga Europy, półfinał
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Freiburg
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
SC Braga
2
Freiburg
1
Liga Europy, półfinał
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Dogryw.
|
VfB Stuttgart
2
Freiburg
1
Puchar Niemiec, półfinał
|
120'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Freiburg
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
1
Freiburg
3
Liga Europy, 1/4 finału
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Freiburg
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Freiburg
3
Celta Vigo
0
Liga Europy, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Freiburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
St. Pauli
1
Freiburg
2
Bundesliga, 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Freiburg
5
KRC Genk
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Freiburg
0
Union Berlin
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
KRC Genk
1
Freiburg
0
Liga Europy, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Freiburg
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
75'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Karne
|
Hertha BSC
(4)
1
Freiburg
(5)
1
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
42'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Freiburg
1
Werder Brema
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
52'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Freiburg
0
Bundesliga, 20. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lille
1
Freiburg
0
Liga Europy, 8. runda
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Freiburg
2
1.FC Koln
1
Bundesliga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Freiburg
1
Maccabi Tel Awiw
0
Liga Europy, 7. runda
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Freiburg
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
Freiburg
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Freiburg
2
Hamburger SV
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
Freiburg
4
Bundesliga, 15. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Freiburg
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Freiburg
1
Red Bull Salzburg
0
Liga Europy, 6. runda
|
85'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heidenheim
2
Freiburg
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Freiburg
2
Darmstadt 98
0
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Freiburg
4
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Viktoria Pilzno
0
Freiburg
0
Liga Europy, 5. runda
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
6
Freiburg
2
Bundesliga, 11. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kosowo
1
Szwajcaria
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Szwajcaria
4
Szwecja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
5'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Freiburg
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Freiburg
3
Liga Europy, 4. runda
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Union Berlin
0
Freiburg
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
Freiburg
3
Puchar Niemiec, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Freiburg
2
Utrecht
0
Liga Europy, 3. runda
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Freiburg
2
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga, 7. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Słowenia
0
Szwajcaria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
28'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Szwecja
0
Szwajcaria
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
6'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Freiburg
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Freiburg
1
Liga Europy, 2. runda
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Freiburg
2
FC Basel 1893
1
Liga Europy, 1. runda
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Freiburg
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
98'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Szwajcaria
3
Słowenia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Szwajcaria
4
Kosowo
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
4
Freiburg
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Freiburg
1
Augsburg
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Freiburg
1
Eintracht Frankfurt
3
Bundesliga, 34. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Freiburg
2
Bundesliga, 33. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Freiburg
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Freiburg
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Freiburg
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
69'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Freiburg
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
14'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Freiburg
1
Borussia Dortmund
4
Bundesliga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Freiburg
1
Union Berlin
2
Bundesliga, 27. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Freiburg
2
Bundesliga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Freiburg
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Augsburg
0
Freiburg
0
Bundesliga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Freiburg
5
Werder Brema
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
8'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
St. Pauli
0
Freiburg
1
Bundesliga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Freiburg
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
0
Freiburg
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Freiburg
0
Bundesliga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Freiburg
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Freiburg
0
St. Pauli
3
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
0
Freiburg
3
Bundesliga, 4. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
![]()
SC Freiburg II
1
Viktoria Koln
0
3. Liga (Niemcy)
|
8'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Saarbrucken
2
![]()
SC Freiburg II
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
![]()
SC Freiburg II
1
SSV Ulm 1846
2
3. Liga (Niemcy)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Preußen Münster
2
![]()
SC Freiburg II
0
3. Liga (Niemcy)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
![]()
SC Freiburg II
1
Dynamo Drezno
1
3. Liga (Niemcy)
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Erzgebirge Aue
2
![]()
SC Freiburg II
1
3. Liga (Niemcy)
|
29'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
![]()
SC Freiburg II
1
TSV 1860 Monachium
0
3. Liga (Niemcy)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
SV Sandhausen
1
![]()
SC Freiburg II
0
3. Liga (Niemcy)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
![]()
SC Freiburg II
1
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
RW Essen
4
![]()
SC Freiburg II
3
3. Liga (Niemcy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Vejle
2
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
1
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nordsjælland
1
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Neuchatel Xamax FC
0
Lugano
1
Swiss Super League
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Young Boys Berno
6
Neuchatel Xamax FC
0
Swiss Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Neuchatel Xamax FC
2
FC Thun
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Young Boys Berno
1
FC Sion
0
Swiss Super League
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Spal
2
Atalanta
0
Serie A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Torino
1
Spal
0
Serie A
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Szwecja
1
Szwajcaria
0
Mistrzostwa Świata
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
2
Kostaryka
2
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
3
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Antalyaspor
1
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
![]()
Kardemir Karabukspor
1
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Kasımpaşa
2
Antalyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Antalyaspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
3
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
2
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Antalyaspor
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
8
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Hamburger SV
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hamburger SV
2
Borussia Dortmund
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Freiburg
1
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Augsburg
1
Hamburger SV
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
0
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Schalke 04
3
Hamburger SV
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Hamburger SV
1
FC Ingolstadt 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Hamburger SV
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Hamburger SV
1
FSV Mainz 05
3
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Hamburger SV
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Hamburger SV
3
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Manchester United
8
Arsenal
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.8 |
W ostatnich 5 meczach Johan Manzambi 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.44 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Johan Manzambi 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.39 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Johan Manzambi?
Johan Manzambi jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.44 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.36). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Johan Manzambi – zarobki
Johan Manzambi gra w Aston Villa na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 940 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Johan Manzambi w Aston Villa (2025/26)
| Rocznie | 940 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 78 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Johan Manzambi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
940 tys. € |
| 2024/25 |
|
940 tys. € |
Johan Manzambi – kontuzje
W trakcie kariery Johan Manzambi zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Johan Manzambi
-
Kolano skoczka
07.07.26 – 12.09.26 (67 dni)
Szwajcaria opuszczone: 1 mecz
Czy Johan Manzambi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Johan Manzambi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Johan Manzambi to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 67 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Johan Manzambi – trofea
W trakcie kariery Johan Manzambi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Johan Manzambi
Jakie trofea zdobył Johan Manzambi?
Johan Manzambi zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii U18 — 1 raz.
Johan Manzambi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Johan Manzambi wynosi obecnie 65 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Johan Manzambi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Johan Manzambi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | 20 |
|
65 mln € |
| 26.05.2026 | 20 |
|
50 mln € |
| 19.03.2026 | 20 |
|
35 mln € |
| 18.12.2025 | 20 |
|
30 mln € |
| 13.10.2025 | 20 |
|
15 mln € |
| 04.06.2025 | 19 |
|
8 mln € |
| 19.12.2024 | 19 |
|
750 tys. € |
| 08.10.2024 | 18 |
|
750 tys. € |
| 10.06.2024 | 18 | 250 tys. € | |
| 27.12.2023 | 18 | 150 tys. € | |
| 01.08.2023 | 17 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Johan Manzambi?
Wycena Johan Manzambi wynosi obecnie 65 mln €. W szczycie kariery Johan Manzambi wyceniano na 65 mln €, a najniżej na 150 tys. €.