Johannes Geis
pomocnik #30Johannes Geis jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Johannes Geis
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Johannes Geis w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Johannes Geis wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.68, a skuteczność strzałów to 8,3%. Johannes Geis oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Johannes Geis w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Johannes Geis rozegrał w barwach FC Schweinfurt 05 w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 34 razy i spędził na boisku łącznie 2 937 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Johannes Geis
Pierwszy transfer Johannes Geis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Greuther Fürth do Mainz za 900 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Johannes Geis było przejście z Mainz do Schalke 04 w 2015 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 10,5 miliona euro.
Czy Johannes Geis ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Johannes Geis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Johannes Geis to zerwanie mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 36 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Johannes Geis?
Johannes Geis ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Johannes Geis?
Johannes Geis najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Johannes Geis?
Wycena 33-letniego Johannes Geis według stanu na październik 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Johannes Geis?
Johannes Geis urodził się 17 sierpnia 1993 w Schweinfurt w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Johannes Geis – statystyki
Szczegółowe statystyki Johannes Geis w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Schweinfurt 05. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Johannes Geis vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Johannes Geis w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Johannes Geis wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.68, a skuteczność strzałów to 8,3%. Johannes Geis oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Johannes Geis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Johannes Geis w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Maj
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
2:4 | 90' | 1 | 0 | – | 7.0 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.2 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 36. kolejka
|
1:1 | 27' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
25 Kwi
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 35. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 34. kolejka
|
0:0 | 12' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
07 Kwi
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 32. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
04 Kwi
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 31. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
21 Mar
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 30. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
15 Mar
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 29. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
07 Mar
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 28. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Johannes Geis w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Johannes Geis rozegrał w barwach FC Schweinfurt 05 w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 34 razy i spędził na boisku łącznie 2 937 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Johannes Geis – transfery
W trakcie kariery Johannes Geis zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 13,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Schweinfurt 05 2025 – 2026
-
Unterhaching 2024 – 2025
-
Nurnberg 2019 – 2024
-
1.FC Koln 2019 – 2019
-
Schalke 04 2018 – 2019
-
Sevilla 2017 – 2018
-
Schalke 04 2015 – 2017
-
FSV Mainz 05 2013 – 2015
-
Greuther Fürth 2010 – 2013
-
Greuther Furth U19 2009 – 2010

-
Greuther Furth U17 2008 – 2009

-
TSV Großbardorf Youth 2004 – 2008

-
TSV Mittelstreu Youth do 2004

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Johannes Geis
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 14.10.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 22.07.2024 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2019/20 | 04.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 12.01.2019 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.08.2017 |
|
2 mln € | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
10,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
900 tys. € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 30.06.2004 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Johannes Geis
Pierwszy transfer Johannes Geis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Greuther Fürth do Mainz za 900 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Johannes Geis było przejście z Mainz do Schalke 04 w 2015 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 10,5 miliona euro.
Johannes Geis – forma
W ostatnich 5 meczach Johannes Geis zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,92. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Johannes Geis i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Maj
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
2
Erzgebirge Aue
4
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 7.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Havelse
3
FC Schweinfurt 05
2
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
1
TSV 1860 Monachium
1
3. Liga (Niemcy), 36. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
FC Schweinfurt 05
2
3. Liga (Niemcy), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
0
Hansa Rostock
0
3. Liga (Niemcy), 34. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
1
RW Essen
3
3. Liga (Niemcy), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
VfL Osnabrück
4
FC Schweinfurt 05
0
3. Liga (Niemcy), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
3
Stuttgart II
1
3. Liga (Niemcy), 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Verl
4
FC Schweinfurt 05
0
3. Liga (Niemcy), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
3
SSV Ulm 1846
2
3. Liga (Niemcy), 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Alemannia Aachen
1
FC Schweinfurt 05
0
3. Liga (Niemcy), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
2
FC Saarbrucken
2
3. Liga (Niemcy), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
MSV Duisburg
3
FC Schweinfurt 05
1
3. Liga (Niemcy), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
1
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
SV Wehen
2
FC Schweinfurt 05
0
3. Liga (Niemcy), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
0
Jahn Regensburg
1
3. Liga (Niemcy), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Energie Cottbus
2
FC Schweinfurt 05
1
3. Liga (Niemcy), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
2
Viktoria Koln
0
3. Liga (Niemcy), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Erzgebirge Aue
4
FC Schweinfurt 05
0
3. Liga (Niemcy), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
3
FC Schweinfurt 05
1
3. Liga (Niemcy), 17. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
2
Waldhof Mannheim
3
3. Liga (Niemcy), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Hansa Rostock
2
FC Schweinfurt 05
0
3. Liga (Niemcy), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
2
Hoffenheim II
1
3. Liga (Niemcy), 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
RW Essen
2
FC Schweinfurt 05
1
3. Liga (Niemcy), 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
1
VfL Osnabrück
2
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Stuttgart II
3
FC Schweinfurt 05
0
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
1
Verl
2
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
SSV Ulm 1846
5
FC Schweinfurt 05
1
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
1
Alemannia Aachen
5
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
FC Saarbrucken
2
FC Schweinfurt 05
1
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
0
MSV Duisburg
3
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
77'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
FC Schweinfurt 05
3
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
0
SV Wehen
1
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
2
Fortuna Düsseldorf
4
Puchar Niemiec, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
0
Energie Cottbus
2
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Viktoria Koln
2
FC Schweinfurt 05
0
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Unterhaching
1
Arminia Bielefeld
2
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Unterhaching
0
Hansa Rostock
2
3. Liga (Niemcy), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
Unterhaching
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Viktoria Koln
3
Unterhaching
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Unterhaching
0
Alemannia Aachen
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Unterhaching
1
Verl
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Erzgebirge Aue
1
Unterhaching
0
Parva liga (Bułgaria)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Unterhaching
1
Borussia Dortmund II
2
Parva liga (Bułgaria)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Unterhaching
0
Dynamo Drezno
3
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Arminia Bielefeld
3
Unterhaching
3
Parva liga (Bułgaria)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Unterhaching
1
Hannover 96 II
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Stuttgart II
3
Unterhaching
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Unterhaching
1
Viktoria Koln
1
Parva liga (Bułgaria)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Alemannia Aachen
3
Unterhaching
1
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Alemannia Aachen
3
Unterhaching
1
Parva liga (Bułgaria)
|
67'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Unterhaching
2
TSV 1860 Monachium
2
Parva liga (Bułgaria)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nurnberg
3
SV Elversberg
0
2. Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Hertha BSC
3
Nurnberg
3
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Nurnberg
0
Fortuna Düsseldorf
5
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nurnberg
1
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FC Kaiserslautern
3
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Nurnberg
0
Hansa Rostock
0
2. Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Nurnberg
3
FC Kaiserslautern
3
2. Bundesliga
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Nurnberg
2
Fortuna Düsseldorf
0
2. Bundesliga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Nurnberg
1
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Nurnberg
2
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga
|
6'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Heidenheim
5
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
08 Lut
Karne
|
Nurnberg
(5)
1
Fortuna Düsseldorf
(3)
1
Puchar Niemiec
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Nurnberg
0
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Nurnberg
1
Magdeburg
2
2. Bundesliga
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Kaiserslautern
0
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Nurnberg
0
Hannover 96
0
2. Bundesliga
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
Nurnberg
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
0
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nurnberg
2
Holstein Kiel
3
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Karlsruhe
3
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
4
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
65'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
SV Sandhausen
1
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Lip
Koniec
|
![]()
FC Kaan-Marienborn
0
Nurnberg
2
Puchar Niemiec
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
1
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Karlsruhe
4
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
0
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Schalke 04
4
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nurnberg
1
Werder Brema
2
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
2
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Paderborn
2
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Nurnberg
1
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nurnberg
2
Paderborn
1
2. Bundesliga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Nurnberg
1
VfL Osnabrück
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
3
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
SV Sandhausen
2
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nurnberg
1
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Nurnberg
2
Würzburger Kickers
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Paderborn
0
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Nurnberg
2
Greuther Fürth
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
VfL Osnabrück
1
Nurnberg
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
3
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
SV Wehen
0
Nurnberg
6
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
St. Pauli
1
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
56'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
VfL Osnabrück
0
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Hamburger SV
4
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
92'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nurnberg
2
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Nurnberg
2
Holstein Kiel
2
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Nurnberg
0
SV Wehen
2
2. Bundesliga
|
87'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
93'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nurnberg
1
Arminia Bielefeld
5
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Erzgebirge Aue
4
Nurnberg
3
2. Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
0
Nurnberg
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Nurnberg
1
Karlsruhe
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Darmstadt 98
3
Nurnberg
3
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
SV Sandhausen
3
Nurnberg
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Dynamo Drezno
3
1.FC Koln
0
2. Bundesliga
|
65'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
1
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
MSV Duisburg
4
1.FC Koln
4
2. Bundesliga
|
16'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
1.FC Koln
2
2. Bundesliga
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
5
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
4
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Union Berlin
2
1.FC Koln
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Espanyol
0
Sevilla
3
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Cadiz
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
3
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Real Madryt
5
Sevilla
0
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Sevilla
3
Eibar
0
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Schalke 04
1
Hamburger SV
1
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Schalke 04
3
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Schalke 04
0
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Schalke 04
1
Freiburg
1
Bundesliga
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Schalke 04
3
Darmstadt 98
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Schalke 04
3
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Schalke 04
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Schalke 04
0
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
3
Schalke 04
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
1.FC Koln
1
Schalke 04
3
Bundesliga
|
78'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Schalke 04
3
Hamburger SV
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Schalke 04
1
Werder Brema
3
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Schalke 04
1
Bundesliga
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 |
W ostatnich 5 meczach Johannes Geis 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.57, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.92.
W ostatnich 10 meczach Johannes Geis 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87.
W jakiej formie jest Johannes Geis?
Johannes Geis jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.92 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.68). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Johannes Geis – zarobki
Johannes Geis gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Johannes Geis (2023/24)
| Rocznie | 1,4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 113 tys. € |
| Tygodniowo | 26 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Johannes Geis w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
1,4 mln € |
| 2022/23 |
|
1,4 mln € |
| 2021/22 |
|
1,3 mln € |
| 2020/21 |
|
1,5 mln € |
| 2019/20 |
|
1,4 mln € |
| 2017/18 |
|
4,2 mln € |
| 2016/17 |
|
3,9 mln € |
| 2015/16 |
|
2,3 mln € |
| 2014/15 |
|
277 tys. € |
| 2013/14 |
|
379 tys. € |
Johannes Geis – kontuzje
W trakcie kariery Johannes Geis zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Johannes Geis
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.01.25 – 16.02.25 (31 dni)
Unterhaching opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie mięśnia
17.10.23 – 21.11.23 (36 dni)
Nurnberg opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
13.07.22 – 17.07.22 (5 dni)
Nurnberg opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
18.02.22 – 28.02.22 (11 dni)
Nurnberg opuszczone: 2 mecze
- Stłuczenie 06.03.16 – 06.03.16 (1 dzień)
- Choroba 28.09.14 – 01.10.14 (4 dni)
- Zerwanie mięśnia 10.03.13 – 31.03.13 (22 dni)
- Zerwanie mięśnia 02.09.12 – 16.09.12 (15 dni) opuszczone: 1 mecz
Czy Johannes Geis ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Johannes Geis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Johannes Geis to zerwanie mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 36 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Johannes Geis – trofea
W trakcie kariery Johannes Geis zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Johannes Geis
Jakie trofea zdobył Johannes Geis?
Johannes Geis zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w 1.FC Koln — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 2 razy.
Johannes Geis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Johannes Geis wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Johannes Geis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Johannes Geis
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 33 | 150 tys. € | |
| 28.05.2026 | 32 |
|
175 tys. € |
| 22.12.2025 | 32 |
|
200 tys. € |
| 10.06.2025 | 31 |
|
200 tys. € |
| 23.03.2025 | 31 |
|
250 tys. € |
| 29.12.2024 | 31 |
|
300 tys. € |
| 15.10.2024 | 31 |
|
350 tys. € |
| 05.06.2024 | 30 |
|
400 tys. € |
| 21.03.2024 | 30 |
|
400 tys. € |
| 14.12.2023 | 30 |
|
600 tys. € |
| 19.10.2023 | 30 |
|
600 tys. € |
| 27.06.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 29.11.2022 | 29 |
|
1 mln € |
| 27.09.2022 | 29 |
|
1 mln € |
| 15.06.2022 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 14.12.2021 | 28 |
|
1,6 mln € |
| 15.06.2021 | 27 |
|
1,6 mln € |
| 07.02.2021 | 27 |
|
1,6 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
1,6 mln € |
| 12.12.2019 | 26 |
|
2 mln € |
| 11.06.2019 | 25 |
|
2 mln € |
| 17.12.2018 | 25 |
|
3 mln € |
| 21.08.2018 | 25 |
|
4 mln € |
| 29.05.2018 | 24 |
|
5 mln € |
| 31.12.2017 | 24 |
|
8 mln € |
| 18.06.2017 | 23 |
|
10 mln € |
| 06.02.2017 | 23 |
|
15 mln € |
| 21.07.2016 | 22 |
|
15 mln € |
| 14.02.2016 | 22 |
|
15 mln € |
| 15.10.2015 | 22 |
|
15 mln € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
11 mln € |
| 03.02.2015 | 21 |
|
9 mln € |
| 09.07.2014 | 20 |
|
8 mln € |
| 11.02.2014 | 20 |
|
4,5 mln € |
| 04.11.2013 | 20 |
|
2 mln € |
| 26.08.2013 | 20 |
|
1,3 mln € |
| 29.06.2013 | 19 |
|
500 tys. € |
| 10.03.2013 | 19 |
|
300 tys. € |
| 12.01.2013 | 19 |
|
200 tys. € |
| 23.06.2012 | 18 |
|
250 tys. € |
| 15.01.2012 | 18 |
|
250 tys. € |
| 03.06.2011 | 17 |
|
200 tys. € |
| 21.01.2011 | 17 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Johannes Geis?
Wycena Johannes Geis wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Johannes Geis wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 100 tys. €.