Jonah Kusi-Asare jest piłkarzem występującym obecnie w Fulham. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jonah Kusi-Asare
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jonah Kusi-Asare w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Jonah Kusi-Asare wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.82, a skuteczność strzałów to 50,0%. Jonah Kusi-Asare oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jonah Kusi-Asare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jonah Kusi-Asare rozegrał w barwach Fulham U21 w EFL Trophy 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Szwecji U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 667 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jonah Kusi-Asare
Pierwszy transfer Jonah Kusi-Asare w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z AIK-u Stockholm do Bayern Monachium U19 za 3,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Jonah Kusi-Asare było przejście z Bayernu Monachium do Fulham w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Ile zarabia Jonah Kusi-Asare?
Na podstawie kontraktu z Fulham, Jonah Kusi-Asare otrzymuje 1,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 129,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kusi-Asare w listopadzie 2026 to 29,9 tysiąca euro, a dziennie około 4,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2031.
Czy Jonah Kusi-Asare ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jonah Kusi-Asare nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jonah Kusi-Asare to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 127 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jonah Kusi-Asare?
Jonah Kusi-Asare ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Niemiec — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Jonah Kusi-Asare?
Jonah Kusi-Asare najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Jonah Kusi-Asare?
Wycena 19-letniego Jonah Kusi-Asare według stanu na październik 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jonah Kusi-Asare?
Jonah Kusi-Asare urodził się 4 lipca 2007 w Solna w Szwecji. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Jonah Kusi-Asare – statystyki
Szczegółowe statystyki Jonah Kusi-Asare w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fulham oraz reprezentacja Szwecji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jonah Kusi-Asare vs. inni
Jakie statystyki ma Jonah Kusi-Asare w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Jonah Kusi-Asare wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.82, a skuteczność strzałów to 50,0%. Jonah Kusi-Asare oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Jonah Kusi-Asare – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jonah Kusi-Asare w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź
Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
3:2 | 84' | 1 | 0 | – | |||
|
22 Wrz
Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
6:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
Premier League, 36. kolejka
|
0:1 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Premier League, 35. kolejka
|
3:0 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Kwi
Koniec
|
Premier League, 34. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Mar
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:4 | 23' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Mar
Koniec
|
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Lut
Koniec
|
Premier League, 24. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Sty
Koniec
|
Premier League, 23. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Sty
Koniec
|
Premier League, 22. kolejka
|
1:0 | 2' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Jonah Kusi-Asare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jonah Kusi-Asare rozegrał w barwach Fulham U21 w EFL Trophy 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Szwecji U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 667 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Jonah Kusi-Asare – transfery
W trakcie kariery Jonah Kusi-Asare zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 13,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fulham 2026 – obecnie
-
Bayern Monachium 2026 – 2026
-
Fulham 2025 – 2026
-
Bayern Monachium 2025 – 2025
-
Bayern Munchen II 2024 – 2025

-
Bayern Monachium U19 2024 – 2024
-
AIK Stockholm 2023 – 2024
-
Älvsjö AIK U19 2022 – 2023

-
IF Brommapojkarna Jugend do 2022

Historia transferów Jonah Kusi-Asare
Pierwszy transfer Jonah Kusi-Asare w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z AIK-u Stockholm do Bayern Monachium U19 za 3,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Jonah Kusi-Asare było przejście z Bayernu Monachium do Fulham w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Jonah Kusi-Asare – forma
W ostatnich 5 meczach Jonah Kusi-Asare zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jonah Kusi-Asare 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61.
W ostatnich 10 meczach Jonah Kusi-Asare 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49.
W jakiej formie jest Jonah Kusi-Asare?
Jonah Kusi-Asare jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.82). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Jonah Kusi-Asare – zarobki
Jonah Kusi-Asare gra w Fulham na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jonah Kusi-Asare w Fulham (2025/26)
| Rocznie | 1,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 130 tys. € |
| Tygodniowo | 30 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
Ile zarabia Jonah Kusi-Asare?
Na podstawie kontraktu z Fulham, Jonah Kusi-Asare otrzymuje 1,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 129,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kusi-Asare w listopadzie 2026 to 29,9 tysiąca euro, a dziennie około 4,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2031.
Jonah Kusi-Asare – kontuzje
W trakcie kariery Jonah Kusi-Asare zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jonah Kusi-Asare
-
Uraz
19.05.26 – 24.05.26 (6 dni)
Fulham opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.12.25 – 13.12.25 (7 dni)
Fulham opuszczone: 2 mecze
- Braki w przygotowaniu 17.08.24 – 24.08.24 (8 dni) opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
12.04.24 – 16.08.24 (127 dni)
Bayern Monachium U19 opuszczone: 9 meczów
Czy Jonah Kusi-Asare ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jonah Kusi-Asare nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jonah Kusi-Asare to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 127 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jonah Kusi-Asare – trofea
W trakcie kariery Jonah Kusi-Asare zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jonah Kusi-Asare?
Jonah Kusi-Asare zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Niemiec — 2 razy.
Jonah Kusi-Asare – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jonah Kusi-Asare wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jonah Kusi-Asare na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jonah Kusi-Asare?
Wycena Jonah Kusi-Asare wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Jonah Kusi-Asare wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.