Jose Elber Pimentel da Silva jest piłkarzem występującym obecnie w Kashima Antlers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jose Elber Pimentel da Silva
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jose Elber Pimentel da Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Elber Pimentel da Silva wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.46, a skuteczność strzałów to 30,0%. Jose Elber Pimentel da Silva oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Elber Pimentel da Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Elber Pimentel da Silva rozegrał w barwach Kashima Antlers w AFC Champions League Elite 2 mecze, w J1 League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 411 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jose Elber Pimentel da Silva
Pierwszy transfer Jose Elber Pimentel da Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Cruzeiro do Bahii za 130 tysięcy euro.
Czy Jose Elber Pimentel da Silva ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jose Elber Pimentel da Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Elber Pimentel da Silva to uraz łąkotki z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jose Elber Pimentel da Silva?
Jose Elber Pimentel da Silva ma na koncie 7 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Japonii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Cruzeiro — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Jose Elber Pimentel da Silva?
Jose Elber Pimentel da Silva najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jose Elber Pimentel da Silva?
Wycena 34-letniego Jose Elber Pimentel da Silva według stanu na czerwiec 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,8 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Elber Pimentel da Silva?
Jose Elber Pimentel da Silva urodził się 27 maja 1992 w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Jose Elber Pimentel da Silva – statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Elber Pimentel da Silva w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kashima Antlers. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jose Elber Pimentel da Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jose Elber Pimentel da Silva wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.46, a skuteczność strzałów to 30,0%. Jose Elber Pimentel da Silva oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Jose Elber Pimentel da Silva – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jose Elber Pimentel da Silva w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Jose Elber Pimentel da Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jose Elber Pimentel da Silva rozegrał w barwach Kashima Antlers w AFC Champions League Elite 2 mecze, w J1 League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 411 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Jose Elber Pimentel da Silva – transfery
W trakcie kariery Jose Elber Pimentel da Silva zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 130 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kashima Antlers 2025 – obecnie
-
Yokohama Marinos 2021 – 2025
-
Bahia 2018 – 2021
-
Cruzeiro 2015 – 2018
-
Sport Recife 2015 – 2015
-
Cruzeiro 2014 – 2015
-
Coritiba 2014 – 2014
-
Cruzeiro 2011 – 2014
-
Cruzeiro/RS U20 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jose Elber Pimentel da Silva
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 11.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 08.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 02.01.2018 |
|
130 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.12.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 06.01.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.12.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 31.05.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 31.08.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jose Elber Pimentel da Silva
Pierwszy transfer Jose Elber Pimentel da Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Cruzeiro do Bahii za 130 tysięcy euro.
Jose Elber Pimentel da Silva – forma
W ostatnich 5 meczach Jose Elber Pimentel da Silva zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jose Elber Pimentel da Silva i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
58'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Pohang Steelers
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Kashiwa Reysol
3
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Cong An Nhan Dan
0
Kashima Antlers
1
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Mito Hollyhock
4
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
73'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Tokio Verdy
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Karne
|
Mito Hollyhock
(4)
1
Kashima Antlers
(2)
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
2
JEF United Chiba
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Machida Zelvia
0
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lut
Karne
|
FC Tokyo
(5)
1
Kashima Antlers
(4)
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
54'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Kashima Antlers
4
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 29. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
76'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Machida Zelvia
0
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Al Nassr
4
AFC Champions League Elite
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
SHANGHAI SIPG
1
AFC Champions League Elite
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Yokohama Marinos
1
AFC Champions League Elite
|
14'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
20'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Yokohama Marinos
2
AFC Champions League Elite
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Shanghai Shenhua
0
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Pohang Steelers
0
AFC Champions League Elite
|
87'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Ulsan Hyundai FC
0
AFC Champions League Elite
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Gwangju FC
7
Yokohama Marinos
3
AFC Champions League Elite
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
4
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Yokohama Marinos
4
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Yokohama FC
4
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.6 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
68'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
5
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
75'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Yokohama Marinos
4
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Yokohama Marinos
5
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
19'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
5
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
5
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
54'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
0
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
5
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Tokushima Vortis
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Sanfrecce Hiroshima
3
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Bahia
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
60'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Bahia
1
Union Santa Fe
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
83'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
RB Bragantino
4
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bahia
4
FBC Melgar
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Santos
3
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Goias
1
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Bahia
3
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Botafogo
1
Bahia
2
Serie A (Brazylia)
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Corinthians
3
Bahia
2
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Bahia
0
Atletico Goianiense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Bahia
0
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Internacional
2
Bahia
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Bahia
1
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sao Paulo
1
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Bahia
2
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Bahia
1
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bahia
1
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
CSA
1
Bahia
2
Serie A (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Goias
4
Bahia
3
Serie A (Brazylia)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Bahia
1
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Flamengo
3
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
1
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Gremio
0
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
92'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Bahia
2
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Corinthians
2
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Vasco da Gama
0
Bahia
2
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Bahia
1
CSA
0
Serie A (Brazylia)
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
0
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Bahia
1
Goias
1
Serie A (Brazylia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Bahia
0
Gremio
1
Puchar Brazylii
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Bahia
0
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Gremio
1
Bahia
1
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Bahia
1
Sao Paulo
0
Puchar Brazylii
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Bahia
3
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Sao Paulo
0
Bahia
1
Puchar Brazylii
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sao Paulo
0
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Vitoria
2
Bahia
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Bahia
1
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Corinthians
2
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Bahia
1
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Palmeiras
1
Bahia
0
Puchar Brazylii
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Fluminense
1
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Flamengo
2
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Bahia
2
Sao Paulo
2
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Vitoria
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
52'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
2
Avai
2
Serie A (Brazylia)
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Flamengo
2
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
3
Serie A (Brazylia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Gremio
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
2
Ponte Preta
1
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Fluminense
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
1
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
3
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
5'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
3
Gremio
3
Serie A (Brazylia)
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Chapecoense-SC
3
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Atletico-MG
2
Cruzeiro
3
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
0
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Botafogo
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Santa Cruz
4
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Coritiba
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Sao Paulo
3
Sport Recife
0
Serie A (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Sport Recife
3
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Joinville
1
Sport Recife
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Jose Elber Pimentel da Silva 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.67, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.38.
W ostatnich 10 meczach Jose Elber Pimentel da Silva 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.12.
W jakiej formie jest Jose Elber Pimentel da Silva?
Jose Elber Pimentel da Silva jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.38 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.46). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Jose Elber Pimentel da Silva – kontuzje
W trakcie kariery Jose Elber Pimentel da Silva zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jose Elber Pimentel da Silva
-
Uraz pachwiny
07.05.22 – 01.06.22 (26 dni)
Yokohama Marinos opuszczone: 6 meczów
-
Uraz łąkotki
03.06.15 – 18.07.15 (46 dni)
Sport Recife opuszczone: 9 meczów
Czy Jose Elber Pimentel da Silva ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jose Elber Pimentel da Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Elber Pimentel da Silva to uraz łąkotki z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jose Elber Pimentel da Silva – trofea
W trakcie kariery Jose Elber Pimentel da Silva zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jose Elber Pimentel da Silva
Jakie trofea zdobył Jose Elber Pimentel da Silva?
Jose Elber Pimentel da Silva zdobył w karierze 7 trofeów — 6 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Cruzeiro — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Japonii — 2 razy.
Jose Elber Pimentel da Silva – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Elber Pimentel da Silva wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Elber Pimentel da Silva na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jose Elber Pimentel da Silva
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 34 |
|
550 tys. € |
| 14.12.2025 | 33 |
|
700 tys. € |
| 28.05.2025 | 33 |
|
750 tys. € |
| 09.12.2024 | 32 |
|
900 tys. € |
| 11.06.2024 | 32 |
|
1 mln € |
| 21.02.2024 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 27.06.2023 | 31 |
|
1,3 mln € |
| 05.01.2023 | 30 |
|
1,3 mln € |
| 27.06.2022 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 13.01.2022 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 28.06.2021 | 29 |
|
1 mln € |
| 28.01.2021 | 28 |
|
950 tys. € |
| 08.09.2020 | 28 |
|
950 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
750 tys. € |
| 26.11.2019 | 27 |
|
950 tys. € |
| 17.02.2019 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 22.05.2018 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 06.12.2017 | 25 |
|
1,8 mln € |
| 27.11.2016 | 24 |
|
2,3 mln € |
| 26.05.2016 | 24 |
|
2,8 mln € |
| 14.12.2015 | 23 |
|
2,3 mln € |
| 30.05.2015 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 31.01.2015 | 22 |
|
750 tys. € |
| 06.01.2015 | 22 |
|
750 tys. € |
| 27.03.2014 | 21 |
|
500 tys. € |
| 04.12.2012 | 20 |
|
400 tys. € |
| 23.05.2012 | 19 |
|
300 tys. € |
| 07.12.2011 | 19 |
|
300 tys. € |
| 24.09.2011 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jose Elber Pimentel da Silva?
Wycena Jose Elber Pimentel da Silva wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Jose Elber Pimentel da Silva wyceniano na 2,8 mln €, a najniżej na 100 tys. €.