Jose Ignacio Castro Mena jest piłkarzem występującym obecnie w Huachipato. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jose Ignacio Castro
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jose Ignacio Castro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Ignacio Castro wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.93, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Ignacio Castro oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jose Ignacio Castro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jose Ignacio Castro rozegrał w barwach Huachipato w Primera Division (Chile) 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 67 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Czy Jose Ignacio Castro ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Jose Ignacio Castro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Ignacio Castro to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 273 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jose Ignacio Castro?
Jose Ignacio Castro ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Chile — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Jose Ignacio Castro?
Jose Ignacio Castro najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Jose Ignacio Castro?
Wycena 24-letniego Jose Ignacio Castro według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jose Ignacio Castro?
Jose Ignacio Castro urodził się 13 października 2001 w Santiago w Chile. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Jose Ignacio Castro – statystyki
Szczegółowe statystyki Jose Ignacio Castro w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Huachipato. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jose Ignacio Castro
Jose Ignacio Castro Mena vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jose Ignacio Castro
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jose Ignacio Castro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jose Ignacio Castro wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.93, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jose Ignacio Castro oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Jose Ignacio Castro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jose Ignacio Castro w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jose Ignacio Castro
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02 2026 |
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
2:1 | 44' | 0 | 0 | – | |||
| 17.02 2026 |
![]() CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 13.02 2026 |
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
0:3 | 4' | 0 | 0 | – | |||
| 08.02 2026 |
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
2:1 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 31.01 2026 |
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 20.01 2026 |
Superpuchar Chile, półfinał
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 06.12 2025 |
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
2:2 | 55' | 0 | 0 | ||||
| 05.10 2025 |
Copa Chile, półfinał
|
4:2 | 21' | 0 | 0 | – | |||
| 30.09 2025 |
Copa Chile, półfinał
|
1:0 | 64' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2025 |
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
3:2 | 48' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Jose Ignacio Castro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jose Ignacio Castro rozegrał w barwach Huachipato w Primera Division (Chile) 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 67 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Jose Ignacio Castro – transfery
W trakcie kariery Jose Ignacio Castro zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Huachipato 2025 – obecnie
-
Universidad de Chile 2021 – 2025
-
Universidad de Chile U21 do 2021

Jose Ignacio Castro – forma
W ostatnich 5 meczach Jose Ignacio Castro zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jose Ignacio Castro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57.
W ostatnich 10 meczach Jose Ignacio Castro 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.25.
W jakiej formie jest Jose Ignacio Castro?
Jose Ignacio Castro jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.93). Jego dyspozycja rośnie.
Jose Ignacio Castro – kontuzje
W trakcie kariery Jose Ignacio Castro zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jose Ignacio Castro
-
Zerwanie łąkotki
18.12.24 – 19.02.25 (64 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
27.04.24 – 21.05.24 (25 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
12.03.23 – 09.12.23 (273 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 24 mecze
Czy Jose Ignacio Castro ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Jose Ignacio Castro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jose Ignacio Castro to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 273 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jose Ignacio Castro – trofea
W trakcie kariery Jose Ignacio Castro zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jose Ignacio Castro?
Jose Ignacio Castro zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Huachipato — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Chile — 2 razy.
Jose Ignacio Castro – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jose Ignacio Castro wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jose Ignacio Castro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jose Ignacio Castro?
Wycena Jose Ignacio Castro wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Jose Ignacio Castro wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.