Juan Sanchez jest piłkarzem występującym obecnie w AFC Bournemouth. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Juanlu Sanchez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Juanlu Sanchez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Juanlu Sanchez wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.16. Juanlu Sanchez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Juanlu Sanchez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Juanlu Sanchez rozegrał w barwach AFC Bournemouth w Premier League 5 meczów, w EFL Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 116 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Juanlu Sanchez
Pierwszy transfer Juanlu Sanchez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Sevilli do AFC Bournemouth za 11 milionów euro.
Czy Juanlu Sanchez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Juanlu Sanchez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Juanlu Sanchez to uraz o nieznanym charakterze z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Juanlu Sanchez?
Juanlu Sanchez ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Juanlu Sanchez?
Juanlu Sanchez najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Juanlu Sanchez?
Wycena 23-letniego Juanlu Sanchez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Juanlu Sanchez?
Juanlu Sanchez urodził się 15 sierpnia 2003 w Montequinto w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Juanlu Sanchez – statystyki
Szczegółowe statystyki Juanlu Sanchez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział AFC Bournemouth oraz reprezentacja Hiszpanii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Juanlu Sanchez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Juanlu Sanchez wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.16. Juanlu Sanchez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Juanlu Sanchez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Juanlu Sanchez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
5:1 | 18' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
4:0 | 8' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Premier League, 3. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Premier League, 1. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
La Liga, 37. kolejka
|
0:1 | 20' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
13 Maj
Koniec
|
La Liga, 36. kolejka
|
2:3 | 23' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
La Liga, 35. kolejka
|
2:1 | 26' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Juanlu Sanchez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Juanlu Sanchez rozegrał w barwach AFC Bournemouth w Premier League 5 meczów, w EFL Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 116 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Juanlu Sanchez – transfery
W trakcie kariery Juanlu Sanchez zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 11 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
AFC Bournemouth 2026 – obecnie
-
Sevilla 2023 – 2026
-
Mirandes 2022 – 2023
-
Sevilla 2022 – 2022
-
Sevilla Atletico 2019 – 2022
-
Sevilla FC Youth 2018 – 2019

-
Club Deportivo Altair U16 2017 – 2018

-
Sevilla FC Youth do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Juanlu Sanchez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 05.08.2026 |
|
11 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 07.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Juanlu Sanchez
Pierwszy transfer Juanlu Sanchez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Sevilli do AFC Bournemouth za 11 milionów euro.
Juanlu Sanchez – forma
W ostatnich 5 meczach Juanlu Sanchez zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Juanlu Sanchez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
AFC Bournemouth
3
Aston Villa
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
AFC Bournemouth
2
Sunderland
0
Premier League, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Chelsea
5
AFC Bournemouth
1
Premier League, 6. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Liverpool
1
Premier League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
AFC Bournemouth
4
Lincoln City
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Newcastle United
2
AFC Bournemouth
2
Premier League, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Manchester City
2
AFC Bournemouth
1
Premier League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
1
La Liga, 37. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Espanyol
1
La Liga, 35. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
0
La Liga, 34. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga, 32. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga, 31. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sevilla
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Valencia
2
La Liga, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
2
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
2
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 24. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
1
La Liga, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Sevilla
1
La Liga, 22. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Athletic Bilbao
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Elche
2
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Levante
3
La Liga, 18. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Sevilla
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
4
Real Oviedo
0
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Sevilla
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
0
La Liga, 12. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Sevilla
0
La Liga, 11. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
3
La Liga, 9. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sevilla
4
Barcelona
1
La Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
2
La Liga, 5. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
2
La Liga, 4. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Girona
0
Sevilla
2
La Liga, 3. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Getafe
2
La Liga, 2. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Sevilla
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Hiszpania U-21
1
Włochy U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 9. runda
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Hiszpania U-21
2
Rumunia U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Słowacja U-21
2
Hiszpania U-21
3
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 1. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
2
La Liga, 38. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
2
La Liga, 37. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Las Palmas
0
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Sevilla
2
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Leganes
2
La Liga, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 32. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
0
La Liga, 31. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Atletico Madryt
2
La Liga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
1
La Liga, 28. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
0
Sevilla
1
La Liga, 27. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
1
La Liga, 25. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
0
Sevilla
4
La Liga, 24. kolejka
|
82'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
4
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
0
La Liga, 22. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Espanyol
1
La Liga, 21. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Girona
1
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
1
La Liga, 19. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Almeria
4
Sevilla
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
68'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Madryt
4
Sevilla
2
La Liga, 18. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Sevilla
3
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Olot
1
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
1
La Liga, 15. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Sevilla
0
La Liga, 13. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Sociedad
2
La Liga, 12. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Sevilla
2
La Liga, 11. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Hiszpania U-21
6
Malta U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Sevilla
1
La Liga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Real Valladolid
1
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Getafe
0
La Liga, 5. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sevilla
0
Girona
2
La Liga, 4. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Mallorca
0
Sevilla
0
La Liga, 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
Sevilla
2
La Liga, 1. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Sevilla
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Cadiz
1
La Liga
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Real Madryt
1
Sevilla
0
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
0
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Granada
0
Sevilla
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Mallorca
1
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Atlético Astorga
0
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sevilla
2
PSV Eindhoven
3
Liga Mistrzów
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Real Betis
1
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
Quintanar de la Orden
0
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
78'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
4
Sevilla
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Karne
|
Manchester City
(5)
1
Sevilla
(4)
1
Superpuchar UEFA
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Ibiza
2
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
4
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Mirandes
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Intercity
2
Mirandes
0
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Ponferradina
1
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
CF Vimenor
0
Mirandes
2
Puchar Hiszpanii
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Mirandes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
FC Andorra
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Sevilla
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
PSG U19
2
![]()
Sevilla U19
0
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cadiz
0
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Karne
|
Andratx
(5)
1
Sevilla
(6)
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Sevilla
2
VfL Wolfsburg
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Lorca Deportiva
0
Sevilla Atletico
4
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sevilla Atletico
1
Cordoba CF
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Linares Deportivo
0
Sevilla Atletico
3
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sevilla Atletico
1
Real Murcia
1
Segunda Division RFEF
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Sevilla Atletico
2
![]()
Granada CF B
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Ucam Murcia
2
Sevilla Atletico
3
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sevilla Atletico
4
Lorca Deportiva
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Betis B
3
Sevilla Atletico
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Juanlu Sanchez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.32.
W ostatnich 10 meczach Juanlu Sanchez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.31.
W jakiej formie jest Juanlu Sanchez?
Juanlu Sanchez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.32 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.16). Jego dyspozycja słabnie.
Juanlu Sanchez – zarobki
Juanlu Sanchez gra w AFC Bournemouth na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Juanlu Sanchez w AFC Bournemouth (2025/26)
| Rocznie | 2,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 208 tys. € |
| Tygodniowo | 48 tys. € |
| Dziennie | 7 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Juanlu Sanchez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,5 mln € |
| 2024/25 |
|
2,5 mln € |
| 2023/24 |
|
250 tys. € |
| 2022/23 |
|
100 tys. € |
Juanlu Sanchez – kontuzje
W trakcie kariery Juanlu Sanchez zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Juanlu Sanchez
- Uraz 13.07.26 – 29.07.26 (17 dni)
-
Uraz
04.12.25 – 11.12.25 (8 dni)
Sevilla opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.03.24 – 15.03.24 (12 dni)
Sevilla opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.01.20 – 11.02.20 (22 dni)
Sevilla Atletico opuszczone: 3 mecze
Czy Juanlu Sanchez ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Juanlu Sanchez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Juanlu Sanchez to uraz o nieznanym charakterze z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Juanlu Sanchez – trofea
W trakcie kariery Juanlu Sanchez zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Juanlu Sanchez
Jakie trofea zdobył Juanlu Sanchez?
Juanlu Sanchez zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo olimpijskie — 1 raz.
Juanlu Sanchez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Juanlu Sanchez wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Juanlu Sanchez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Juanlu Sanchez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 22 |
|
10 mln € |
| 11.12.2025 | 22 |
|
15 mln € |
| 01.10.2025 | 22 |
|
15 mln € |
| 08.06.2025 | 21 |
|
12 mln € |
| 26.12.2024 | 21 |
|
12 mln € |
| 06.06.2024 | 20 |
|
15 mln € |
| 20.03.2024 | 20 |
|
15 mln € |
| 21.12.2023 | 20 |
|
8 mln € |
| 12.10.2023 | 20 |
|
3 mln € |
| 13.06.2023 | 19 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2022 | 19 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2022 | 18 |
|
500 tys. € |
| 29.12.2021 | 18 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2021 | 17 |
|
400 tys. € |
| 18.03.2021 | 17 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2021 | 17 |
|
300 tys. € |
| 19.11.2020 | 17 |
|
300 tys. € |
| 07.10.2020 | 17 |
|
100 tys. € |
| 10.02.2020 | 16 |
|
100 tys. € |
| 20.11.2019 | 16 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Juanlu Sanchez?
Wycena Juanlu Sanchez wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Juanlu Sanchez wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 100 tys. €.