Julien Yves Remi López Baila jest piłkarzem występującym obecnie w Cannes. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Julien Lopez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Julien Lopez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Julien Lopez wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.94, a skuteczność strzałów to 100,0%. Julien Lopez oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Julien Lopez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Julien Lopez rozegrał w barwach Cannes w Championnat National 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 394 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Czy Julien Lopez ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Julien Lopez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Julien Lopez to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Julien Lopez?
Julien Lopez najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Julien Lopez?
Wycena 34-letniego Julien Lopez według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Julien Lopez?
Julien Lopez urodził się 1 marca 1992 w Marseille we Francji, ma narodowość algierską. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Julien Lopez – statystyki
Szczegółowe statystyki Julien Lopez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cannes. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Julien Yves Remi López Baila vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Julien Lopez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Julien Lopez wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.94, a skuteczność strzałów to 100,0%. Julien Lopez oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Julien Lopez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Julien Lopez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
0:0 | 42' | 0 | 0 | 5.6 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
0:3 | 81' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
2:0 | 64' | 0 | 1 | – | 6.6 | ||
|
20 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 3. kolejka
|
1:1 | 12' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
07 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 1. kolejka
|
0:0 | 15' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
21 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 23. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Julien Lopez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Julien Lopez rozegrał w barwach Cannes w Championnat National 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 394 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Julien Lopez – transfery
W trakcie kariery Julien Lopez zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cannes 2026 – obecnie
-
Paris FC 2017 – 2026
-
Athlético Marseille (-2022) 2015 – 2017

-
Fréjus St-Raphaël 2013 – 2015
-
Athlético Marseille (-2022) 2013 – 2013

-
US Albi 2012 – 2013

-
Montpellier B 2010 – 2012

-
Montpellier U19 2009 – 2010

-
Montpellier U17 2007 – 2009

-
Burel FC Jugend do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Julien Lopez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.01.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 23.08.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Julien Lopez – forma
W ostatnich 5 meczach Julien Lopez zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,23. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Julien Lopez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Cannes
2
Valenciennes
1
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
FC Villefranche Beaujolais
2
Cannes
1
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cannes
3
Quevilly Rouen
1
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cannes
0
Amiens SC
0
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Versailles
0
Cannes
3
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Cannes
2
Le Puy Foot
0
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
La Roche VF
1
Cannes
1
Championnat National (Francja), 3. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Cannes
1
Fleury 91
1
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Rouen
0
Cannes
0
Championnat National (Francja), 1. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Paris FC
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Paris FC
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Paris FC
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Paris FC
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Raon l'Etape
0
Paris FC
3
Puchar Francji, 1/64 finału
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Toulouse
3
Ligue 1, 16. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Le Havre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Paris FC
1
Auxerre
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Lille
4
Paris FC
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Rennes
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Paris FC
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Paris FC
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
3
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Paris FC
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Metz
2
Ligue 1, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Paris FC
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Angers
1
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Paris FC
2
Clermont
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Paris FC
4
Caen
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Lavallouis
3
Paris FC
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Metz
3
Paris FC
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Paris FC
1
Amiens SC
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Ajaccio
0
Paris FC
2
Ligue 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Annecy FC
0
Ligue 2, 14. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 12. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Amiens SC
0
Paris FC
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Lavallouis
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Red Star FC
1
Paris FC
3
Ligue 2, 7. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
2
Paris FC
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Paris FC
1
Metz
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Clermont
0
Paris FC
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Caen
0
Paris FC
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
SC Bastia
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Guingamp
1
Ligue 2
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Auxerre
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Paris FC
3
Angers
1
Ligue 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Troyes
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Paris FC
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Paris FC
1
Dunkerque
2
Ligue 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Concarneau
0
Ligue 2
|
5'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Grenoble
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Amiens SC
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Niort
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Guingamp
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Paris FC
1
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Paris FC
1
Caen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Paris FC
2
Dijon FCO
2
Ligue 2
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Toulouse
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nancy
3
Paris FC
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Paris FC
2
Niort
0
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Paris FC
3
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Paris FC
3
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
Toulouse
2
Ligue 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Pau
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Niort
4
Paris FC
1
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Ajaccio
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Paris FC
0
Guingamp
1
Ligue 2
|
66'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Paris FC
2
Dunkerque
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
4
Ligue 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Paris FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Paris FC
1
Dunkerque
0
Ligue 2
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Paris FC
1
Chateauroux
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Pau
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Le Havre
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Paris FC
4
Amiens SC
2
Ligue 2
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Paris FC
3
Guingamp
2
Ligue 2
|
49'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Troyes
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Auxerre
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Dunkerque
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Chateauroux
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
3
Le Havre
0
Ligue 2
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Troyes
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Clermont
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Niort
4
Paris FC
4
Ligue 2
|
98'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Le Mans
3
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Guingamp
3
Ligue 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Chateauroux
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
94'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Paris FC
0
Clermont
2
Ligue 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Le Havre
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Ajaccio
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
93'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
21 Maj
Karne
|
Paris FC
(4)
1
RC Lens
(5)
1
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Paris FC
1
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Valenciennes
0
Ligue 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Le Havre
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
2
Ligue 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Paris FC
2
RC Lens
0
Ligue 2
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Metz
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Paris FC
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
US Orléans
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sty
Koniec
|
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Brest
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Paris FC
1
Red Star FC
1
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Paris FC
3
Clermont
0
Ligue 2
|
18'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Valenciennes
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
2
Ligue 2
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Metz
1
Ligue 2
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Ajaccio
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Paris FC
2
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
US Orléans
4
Paris FC
0
Ligue 2
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lip
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Clermont
2
Paris FC
2
Ligue 2
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Reims
3
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Paris FC
0
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris FC
2
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nimes
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
Brest
1
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
US Orléans
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Tours
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Ajaccio
1
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Le Havre
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Nancy
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
16'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Chateauroux
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Reims
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Paris FC
3
Valenciennes
2
Ligue 2
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Nimes
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Niort
0
Paris FC
2
Ligue 2
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Ajaccio
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
26'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Julien Lopez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.23 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W ostatnich 10 meczach Julien Lopez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W jakiej formie jest Julien Lopez?
Julien Lopez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.23 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.94). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Julien Lopez – zarobki
Julien Lopez gra w Cannes na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 910 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Julien Lopez w Cannes (2025/26)
| Rocznie | 910 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 76 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Julien Lopez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
910 tys. € |
| 2024/25 |
|
910 tys. € |
| 2023/24 |
|
910 tys. € |
| 2022/23 |
|
910 tys. € |
| 2021/22 |
|
910 tys. € |
| 2020/21 |
|
70 tys. € |
| 2019/20 |
|
70 tys. € |
Julien Lopez – kontuzje
W trakcie kariery Julien Lopez zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Julien Lopez
-
Uraz pleców
02.04.26 – 30.05.26 (59 dni)
Paris FC opuszczone: 7 meczów
-
Uraz łydki
15.10.25 – 29.10.25 (15 dni)
Paris FC opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
21.10.23 – 23.01.24 (95 dni)
Paris FC opuszczone: 14 meczów
Czy Julien Lopez ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Julien Lopez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Julien Lopez to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Julien Lopez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Julien Lopez wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Julien Lopez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Julien Lopez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 34 |
|
150 tys. € |
| 14.12.2025 | 33 |
|
200 tys. € |
| 01.06.2025 | 33 |
|
250 tys. € |
| 03.12.2024 | 32 |
|
250 tys. € |
| 10.06.2024 | 32 |
|
300 tys. € |
| 12.12.2023 | 31 |
|
400 tys. € |
| 15.06.2023 | 31 |
|
500 tys. € |
| 27.10.2022 | 30 |
|
600 tys. € |
| 01.06.2022 | 30 |
|
700 tys. € |
| 26.12.2021 | 29 |
|
700 tys. € |
| 24.06.2021 | 29 |
|
800 tys. € |
| 10.11.2020 | 28 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
550 tys. € |
| 05.01.2020 | 27 |
|
700 tys. € |
| 26.06.2019 | 27 |
|
700 tys. € |
| 07.01.2019 | 26 |
|
500 tys. € |
| 15.05.2018 | 26 |
|
300 tys. € |
| 29.07.2012 | 20 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Julien Lopez?
Wycena Julien Lopez wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Julien Lopez wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.