Junior Fernandes jest piłkarzem występującym obecnie w NK Rudeš. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Junior Fernandes
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Junior Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Junior Fernandes wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.89, a skuteczność strzałów to 16,7%. Junior Fernandes oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Junior Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Junior Fernandes rozegrał w barwach NK Rudeš w Prva HNL 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 298 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Junior Fernandes
Pierwszy transfer Junior Fernandes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Palestino do Universidad de Chile za 600 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Junior Fernandes było przejście z Universidad de Chile do Bayeru Leverkusen w 2012 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,7 miliona euro.
Czy Junior Fernandes ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Junior Fernandes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Junior Fernandes to złamanie z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 139 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Junior Fernandes?
Junior Fernandes ma na koncie 8 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chorwacji — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Dinamem Zagrzeb — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Junior Fernandes?
Junior Fernandes najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Junior Fernandes?
Wycena 38-letniego Junior Fernandes według stanu na grudzień 2025 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Junior Fernandes?
Junior Fernandes urodził się 10 kwietnia 1988 w Tocopilla w Chile. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Junior Fernandes – statystyki
Szczegółowe statystyki Junior Fernandes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział NK Rudeš. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Junior Fernandes
Junior Fernandes vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Junior Fernandes
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Junior Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Junior Fernandes wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.89, a skuteczność strzałów to 16,7%. Junior Fernandes oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Junior Fernandes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Junior Fernandes w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Junior Fernandes
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
1:0 | 73' | 1 | 0 | 7.8 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
0:1 | 60' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
1:2 | 84' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:2 | 67' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
2:2 | 6' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
0:4 | 8' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
07 Maj
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 1/4 finału
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
1:4 | 90' | 3 | 0 | – | 9.2 | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.5 |
Ile meczów rozegrał Junior Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Junior Fernandes rozegrał w barwach NK Rudeš w Prva HNL 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 298 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Junior Fernandes – transfery
W trakcie kariery Junior Fernandes zmieniał klub 21 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
NK Rudeš 2026 – obecnie
-
Keçiörengücü 2025 – 2026
-
Erokspor 2024 – 2025
-
Adanaspor 2023 – 2024
-
Manisa BBSK 2023 – 2023
-
Universidad de Chile 2021 – 2023
-
İstanbul Başakşehir 2021 – 2021
-
Al-Ittihad Kalba 2020 – 2021
-
Alanyaspor 2017 – 2020
-
Dinamo Zagrzeb 2017 – 2017
-
Alanyaspor 2017 – 2017
-
Dinamo Zagrzeb 2014 – 2017
-
Bayer Leverkusen 2014 – 2014
-
Dinamo Zagrzeb 2013 – 2014
-
Bayer Leverkusen 2012 – 2013
-
Universidad de Chile 2011 – 2012
-
Palestino 2010 – 2011
-
Magallanes 2009 – 2010
-
Cobreloa 2007 – 2009
-
Municipal Mejillones 2007 – 2007

-
Cobreloa 2006 – 2007
-
CD Cobreloa U21 do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Junior Fernandes
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 21.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 13.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 05.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 14.09.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 15.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 08.09.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 24.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 18.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 04.09.2017 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.01.2017 |
|
450 tys. € | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
250 tys. € | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 05.07.2012 |
|
4,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 31.12.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.12.2007 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Junior Fernandes
Pierwszy transfer Junior Fernandes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Palestino do Universidad de Chile za 600 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Junior Fernandes było przejście z Universidad de Chile do Bayeru Leverkusen w 2012 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,7 miliona euro.
Junior Fernandes – forma
W ostatnich 5 meczach Junior Fernandes zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,98. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Junior Fernandes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
NK Rudeš
1
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL, 12. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Osijek
0
NK Rudeš
1
Prva HNL, 11. kolejka
|
60'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
NK Rudeš
1
Rijeka
2
Prva HNL, 10. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
HNK Gorica
1
NK Rudeš
2
Prva HNL, 9. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
NK Rudeš
2
Slaven Belupo
2
Prva HNL, 8. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Istra 1961
3
NK Rudeš
2
Prva HNL, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
NK Rudeš
0
Hajduk Split
4
Prva HNL, 6. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja), 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Keçiörengücü
4
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
2
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Erokspor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Serik Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
0
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Van BB
0
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
59'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Keçiörengücü
7
Adana Demirspor
0
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sarıyer
3
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Sivasspor
0
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
BB Bodrumspor
4
Keçiörengücü
3
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Yeni Çorumspor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Keçiörengücü
5
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
2
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
3
Keçiörengücü
0
Puchar Turcji, 2. runda
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Keçiörengücü
5
Hatayspor
0
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Halide Edip Adıvar
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Keçiörengücü
2
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Erokspor
1
1. Lig (Turcja), 17. kolejka
|
95'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Keçiörengücü
3
1. Lig (Turcja), 16. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
02 Gru
Dogryw.
|
Keçiörengücü
2
Kayserispor
0
Puchar Turcji, finał
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Keçiörengücü
1
76 Iğdır Belediyespor
2
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Van BB
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Adana Demirspor
2
Keçiörengücü
7
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 29% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Keçiörengücü
3
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Talasgucu Belediyespor
2
Keçiörengücü
5
Puchar Turcji, 3. runda
|
60'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sakaryaspor
1
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Sivasspor
0
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Amed
4
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
36'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Keçiörengücü
2
BB Bodrumspor
1
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Boluspor
2
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Keçiörengücü
0
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja), 2. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Hatayspor
1
Keçiörengücü
3
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
95'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sakaryaspor
2
Erokspor
0
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Erokspor
0
İstanbulspor
3
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ümraniyespor
1
Erokspor
1
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Şanlıurfaspor
0
Erokspor
2
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Erokspor
1
Erzurum BB
2
1. Lig (Turcja), 25. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Erokspor
3
76 Iğdır Belediyespor
1
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Erokspor
1
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
4
Erokspor
0
1. Lig (Turcja), 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Erokspor
1
İstanbulspor
2
Puchar Turcji, 5. runda
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Erokspor
0
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Erokspor
2
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Ankaragucu
3
Erokspor
0
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Manisa BBSK
0
Erokspor
1
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Erokspor
4
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
2
Erokspor
0
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Erokspor
1
Gençlerbirliği
2
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Adanaspor
2
Erokspor
1
1. Lig (Turcja), 1. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Yeni Çorumspor
2
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Giresunspor
0
Adanaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Adanaspor
0
Göztepe
3
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
6
Adanaspor
0
Puchar Turcji
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Adanaspor
1
Boluspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Adanaspor
0
Gençlerbirliği
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Eyüpspor
4
Adanaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Adanaspor
1
Ümraniyespor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sakaryaspor
2
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Adanaspor
4
Giresunspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Göztepe
1
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Adanaspor
1
Erzurum BB
0
1. Lig (Turcja)
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Tuzlaspor
1
Manisa BBSK
2
1. Lig (Turcja)
|
53'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Altınordu
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Manisa BBSK
3
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Çaykur Rizespor
4
Manisa BBSK
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Manisa BBSK
1
Samsunspor
1
1. Lig (Turcja)
|
12'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Cobresal
4
Primera Division (Chile)
|
63'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Union Espanola
1
Universidad de Chile
0
Copa Chile
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Huachipato
4
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Union Espanola
0
Copa Chile
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
U. Catolica
2
Universidad de Chile
2
Copa Chile
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
D. La Serena
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Palestino
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Coquimbo Unido
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
0
U. Catolica
3
Primera Division (Chile)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Cobresal
0
Copa Chile
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Curico Unido
3
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lip
Koniec
|
O'Higgins
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Antofagasta
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
2
General Velásquez
2
Copa Chile
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
General Velásquez
1
Universidad de Chile
2
Copa Chile
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Cobresal
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Everton de Vina
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
5'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
2
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Colo Colo
4
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
79'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Union La Calera
2
Universidad de Chile
4
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Cobresal
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
30'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
5'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Hatayspor
5
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Trabzonspor
2
Superpuchar Turcji
|
76'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
31 Gru
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
0
Hatta SC
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Al Ain
1
Al-Ittihad Kalba
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
0
Al Wahda FC
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Al-Dhafra
1
Al-Ittihad Kalba
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Baniyas SC
0
Al-Ittihad Kalba
2
UAE League
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
1
![]()
Ahli Al-Fujirah
0
UAE League
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
0
Al-Wasl FC
3
UAE League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Konyaspor
2
Alanyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
37'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Alanyaspor
1
Denizlispor
0
Super Lig (Turcja)
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Antalyaspor
1
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Alanyaspor
4
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Ankaragucu
1
Alanyaspor
4
Super Lig (Turcja)
|
23'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Göztepe
3
Alanyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Alanyaspor
4
Antalyaspor
0
Puchar Turcji
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 2.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Alanyaspor
1
Gaziantep
0
Super Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
1
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja)
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
0
Gençlerbirliği
1
Super Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
2
Yeni Malatyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
97'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Alanyaspor
5
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
22'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Alanyaspor
2
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Trabzonspor
1
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Gaziantep
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
5
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
93'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Alanyaspor
3
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja)
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
2
Alanyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
60'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Kayserispor
0
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
70'
|
0 goli
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Beşiktaş
2
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
2
Konyaspor
4
Super Lig (Turcja)
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Trabzonspor
0
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Ankaragucu
0
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Alanyaspor
1
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
2
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Alanyaspor
0
Yeni Malatyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Bursaspor
2
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
0
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
1
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Alanyaspor
2
Akhisarspor
1
Super Lig (Turcja)
|
11'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
3
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
1
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Alanyaspor
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
1
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Antalyaspor
3
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
1
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Alanyaspor
4
Kardemir Karabukspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Alanyaspor
0
Ankaraspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Bursaspor
1
Alanyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Trabzonspor
0
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Junior Fernandes 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.98.
W ostatnich 10 meczach Junior Fernandes 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18.
W jakiej formie jest Junior Fernandes?
Junior Fernandes jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.98 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.89). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Junior Fernandes – zarobki
Junior Fernandes gra w NK Rudeš na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Junior Fernandes w NK Rudeš (2020/21)
| Rocznie | 1,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 93 tys. € |
| Tygodniowo | 21 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Junior Fernandes w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2020/21 |
|
1,1 mln € |
| 2019/20 |
|
895 tys. € |
| 2018/19 |
|
880 tys. € |
| 2017/18 |
|
915 tys. € |
| 2016/17 |
|
865 tys. € |
Junior Fernandes – kontuzje
W trakcie kariery Junior Fernandes zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 62 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Junior Fernandes
-
Uraz
02.10.21 – 05.11.21 (35 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
07.09.21 – 14.09.21 (8 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.03.21 – 26.03.21 (24 dni)
İstanbul Başakşehir opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
06.03.20 – 08.03.20 (3 dni)
Alanyaspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.02.19 – 27.03.19 (39 dni)
Alanyaspor opuszczone: 6 meczów
-
Uraz biodra
18.07.18 – 11.09.18 (56 dni)
Alanyaspor opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie mięśnia uda
27.04.18 – 13.05.18 (17 dni)
Alanyaspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.11.17 – 10.12.17 (29 dni)
Alanyaspor opuszczone: 5 meczów
-
Złamanie
15.04.14 – 31.08.14 (139 dni)
Dinamo Zagrzeb opuszczone: 27 meczów
-
Naderwanie mięśnia
14.05.12 – 22.05.12 (9 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
19.04.12 – 06.05.12 (18 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 3 mecze
Czy Junior Fernandes ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Junior Fernandes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Junior Fernandes to złamanie z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 139 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Junior Fernandes – trofea
W trakcie kariery Junior Fernandes zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Junior Fernandes
Jakie trofea zdobył Junior Fernandes?
Junior Fernandes zdobył w karierze 8 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Dinamie Zagrzeb — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chorwacji — 4 razy.
Junior Fernandes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Junior Fernandes wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Junior Fernandes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Junior Fernandes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | 37 |
|
50 tys. € |
| 24.06.2025 | 37 |
|
50 tys. € |
| 01.04.2025 | 36 |
|
50 tys. € |
| 08.01.2025 | 36 |
|
50 tys. € |
| 15.10.2024 | 36 |
|
75 tys. € |
| 12.06.2024 | 36 |
|
75 tys. € |
| 25.03.2024 | 35 |
|
100 tys. € |
| 28.12.2023 | 35 |
|
125 tys. € |
| 19.10.2023 | 35 |
|
175 tys. € |
| 22.06.2023 | 35 |
|
200 tys. € |
| 02.04.2023 | 34 |
|
250 tys. € |
| 14.11.2022 | 34 |
|
300 tys. € |
| 15.06.2022 | 34 |
|
400 tys. € |
| 27.03.2022 | 33 |
|
650 tys. € |
| 21.10.2021 | 33 |
|
1,1 mln € |
| 20.05.2021 | 33 |
|
1,1 mln € |
| 15.03.2021 | 32 |
|
1,6 mln € |
| 03.12.2020 | 32 |
|
2 mln € |
| 03.08.2020 | 32 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
1,6 mln € |
| 02.01.2020 | 31 |
|
2 mln € |
| 03.10.2019 | 31 |
|
2 mln € |
| 03.06.2019 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 03.01.2019 | 30 |
|
2,3 mln € |
| 28.05.2018 | 30 |
|
3 mln € |
| 11.02.2018 | 29 |
|
3 mln € |
| 08.06.2017 | 29 |
|
2,8 mln € |
| 28.03.2017 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 13.09.2016 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 13.03.2016 | 27 |
|
3 mln € |
| 13.09.2015 | 27 |
|
2,8 mln € |
| 16.03.2015 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 30.09.2014 | 26 |
|
3 mln € |
| 10.03.2014 | 25 |
|
3 mln € |
| 29.06.2013 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 12.01.2013 | 24 |
|
4,5 mln € |
| 09.07.2012 | 24 |
|
4,5 mln € |
| 28.12.2011 | 23 |
|
800 tys. € |
| 16.12.2009 | 21 |
|
175 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Junior Fernandes?
Wycena Junior Fernandes wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Junior Fernandes wyceniano na 4,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.