Kai Sasaki jest piłkarzem występującym obecnie w Sagamihara. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kai Sasaki
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Kai Sasaki w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kai Sasaki wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.93, a skuteczność strzałów to 41,7%. Kai Sasaki oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kai Sasaki w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kai Sasaki rozegrał w barwach Sagamihara w J3 League 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 340 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Czy Kai Sasaki ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kai Sasaki nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kai Sasaki to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 232 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kai Sasaki?
Kai Sasaki ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Kai Sasaki?
Kai Sasaki najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Kai Sasaki?
Wycena 28-letniego Kai Sasaki według stanu na czerwiec 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Kai Sasaki?
Kai Sasaki urodził się 20 października 1998 w Hirosaki w Japonii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Kai Sasaki – statystyki
Szczegółowe statystyki Kai Sasaki w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sagamihara. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kai Sasaki vs. inni
Jakie statystyki ma Kai Sasaki w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kai Sasaki wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.93, a skuteczność strzałów to 41,7%. Kai Sasaki oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Kai Sasaki – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kai Sasaki w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
1:4 | 85' | 2 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 1. kolejka
|
0:0 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 37. kolejka
|
0:1 | 10' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 36. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 35. kolejka
|
1:1 | 30' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 34. kolejka
|
1:2 | 19' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
J3 League (Japonia), 33. kolejka
|
1:0 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
J3 League (Japonia), 31. kolejka
|
0:4 | 26' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Kai Sasaki w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kai Sasaki rozegrał w barwach Sagamihara w J3 League 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 340 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Kai Sasaki – transfery
W trakcie kariery Kai Sasaki zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sagamihara 2026 – obecnie
-
Vanraure Hachinohe 2025 – 2026
-
FC Gifu 2025 – 2025
-
Vanraure Hachinohe 2021 – 2025
-
Niigata University of Health & Welfare 2017 – 2021

-
Aomori Yamada High School do 2017

Kai Sasaki – forma
W ostatnich 5 meczach Kai Sasaki zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,04. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kai Sasaki 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.04.
W ostatnich 10 meczach Kai Sasaki 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87.
W jakiej formie jest Kai Sasaki?
Kai Sasaki jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.04 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.93). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Kai Sasaki – kontuzje
W trakcie kariery Kai Sasaki zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kai Sasaki
-
Uraz
11.04.21 – 28.11.21 (232 dni)
Vanraure Hachinohe opuszczone: 25 meczów
Czy Kai Sasaki ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kai Sasaki nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kai Sasaki to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 232 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kai Sasaki – trofea
W trakcie kariery Kai Sasaki zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kai Sasaki?
Kai Sasaki zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Prince Takamado U18 — 1 raz.
Kai Sasaki – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kai Sasaki wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kai Sasaki na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kai Sasaki?
Wycena Kai Sasaki wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Kai Sasaki wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 0 €.