Kelvin Arase jest piłkarzem występującym obecnie w Phoenix Rising. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kelvin Arase
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Kelvin Arase w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kelvin Arase wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.10, a skuteczność strzałów to 20,0%. Kelvin Arase oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kelvin Arase w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kelvin Arase rozegrał w barwach Phoenix Rising w USL Championship 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 464 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Czy Kelvin Arase ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kelvin Arase nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kelvin Arase to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kelvin Arase?
Kelvin Arase ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo ligi młodzieżowej Austrii U16 — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Kelvin Arase?
Kelvin Arase najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Kelvin Arase?
Wycena 27-letniego Kelvin Arase według stanu na kwiecień 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kelvin Arase?
Kelvin Arase urodził się 15 stycznia 1999 w Benin City w Nigerii, ma narodowość austraicką. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Kelvin Arase – statystyki
Szczegółowe statystyki Kelvin Arase w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Phoenix Rising oraz reprezentacja Austrii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kelvin Arase vs. inni
Jakie statystyki ma Kelvin Arase w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kelvin Arase wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.10, a skuteczność strzałów to 20,0%. Kelvin Arase oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Kelvin Arase – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kelvin Arase w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
USL Championship (USA), 1/8 finału
|
2:0 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
1:3 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Paź
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
2:1 | 75' | 1 | 0 | ||||
|
27 Wrz
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
3:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
1:3 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Lip
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
0:0 | 54' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Lip
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
3:2 | 30' | 1 | 0 | – | |||
|
05 Lip
Koniec
|
USL Championship (USA), kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Kelvin Arase w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kelvin Arase rozegrał w barwach Phoenix Rising w USL Championship 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 464 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Kelvin Arase – transfery
W trakcie kariery Kelvin Arase zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Phoenix Rising 2025 – obecnie
-
Waldhof Mannheim 2023 – 2025
-
Karlsruhe 2023 – 2023
-
KV Oostende 2023 – 2023

-
Karlsruhe 2022 – 2023
-
Rapid Wiedeń 2019 – 2022
-
SV Ried 2019 – 2019
-
Rapid Wiedeń 2019 – 2019
-
SV Horn 2018 – 2019
-
Rapid Wiedeń 2017 – 2018
-
Rapid Wien II 2016 – 2017
-
Rapid Wien U18 2015 – 2016

-
Rapid Wien U16 2014 – 2015

-
Rapid Wien U15 2013 – 2014

-
SK Rapid Wien Youth 2010 – 2013

-
SR Donaufeld Youth do 2010

Kelvin Arase – forma
W ostatnich 5 meczach Kelvin Arase zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kelvin Arase ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29 — wynik powyżej średniej ligowej (5.99).
W ostatnich 10 meczach Kelvin Arase 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (5.99).
W jakiej formie jest Kelvin Arase?
Kelvin Arase jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.10). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Kelvin Arase – zarobki
Kelvin Arase gra w Phoenix Rising na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 270 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kelvin Arase w Phoenix Rising (2022/23)
| Rocznie | 270 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 740 € |
Kelvin Arase – kontuzje
W trakcie kariery Kelvin Arase zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kelvin Arase
-
Uraz kostki
15.08.22 – 30.08.22 (16 dni)
Karlsruhe opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
19.05.22 – 10.06.22 (23 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
18.03.22 – 06.05.22 (50 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 6 meczów
-
Choroba
22.10.21 – 29.10.21 (8 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 2 mecze
-
Wstrząśnienie mózgu
17.06.20 – 26.06.20 (10 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.01.18 – 14.03.18 (44 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 8 meczów
Czy Kelvin Arase ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kelvin Arase nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kelvin Arase to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kelvin Arase – trofea
W trakcie kariery Kelvin Arase zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kelvin Arase?
Kelvin Arase zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w SV Ried — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo ligi młodzieżowej Austrii U16 — 2 razy.
Kelvin Arase – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kelvin Arase wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kelvin Arase na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kelvin Arase?
Wycena Kelvin Arase wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Kelvin Arase wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 175 tys. €.