Kevin Muller jest piłkarzem występującym obecnie w Schalke 04. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Kevin Muller
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kevin Muller w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Muller wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Kevin Muller oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin Muller w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Muller rozegrał w barwach Schalke 04 w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze.
Historia transferów Kevin Muller
Pierwszy transfer Kevin Muller w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Heidenheim do Schalke 04 za 50 tysięcy euro.
Czy Kevin Muller ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Kevin Muller nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Muller to uraz z 2012 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kevin Muller?
Kevin Muller ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Kevin Muller?
Kevin Muller najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Muller?
Wycena 35-letniego Kevin Muller według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kevin Muller?
Kevin Muller urodził się 15 marca 1991 w Rostock w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Kevin Muller – statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin Muller w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Schalke 04. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kevin Muller w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Muller wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Kevin Muller oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kevin Muller – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kevin Muller w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Sie
Dogryw.
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
2:5 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Kevin Muller w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Muller rozegrał w barwach Schalke 04 w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze.
Kevin Muller – transfery
W trakcie kariery Kevin Muller zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 50 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Schalke 04 2026 – obecnie
-
Heidenheim 2026 – 2026
-
Schalke 04 2026 – 2026
-
Heidenheim 2015 – 2026
-
Stuttgart II 2015 – 2015
-
Energie Cottbus 2014 – 2015
-
Stuttgart II 2013 – 2014
-
Hansa Rostock 2010 – 2013
-
Hansa Rostock U19 2008 – 2010

-
Hansa Rostock U17 2006 – 2008

-
FC Hansa Rostock Youth 1998 – 2006

-
TuSpo Bad Munder Youth do 1998

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Kevin Muller
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 07.07.2026 |
|
50 tys. € | Transfer definitywny |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 19.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 31.07.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 1998/99 | 30.06.1998 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Kevin Muller
Pierwszy transfer Kevin Muller w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Heidenheim do Schalke 04 za 50 tysięcy euro.
Kevin Muller – forma
W ostatnich 5 meczach Kevin Muller zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Kevin Muller i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Schalke 04
0
RB Lipsk
2
Bundesliga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Schalke 04
0
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
0
Schalke 04
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Schalke 04
0
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Freiburg
2
Schalke 04
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
SV Elversberg
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
1
Schalke 04
3
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Augsburg
3
Schalke 04
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Dogryw.
|
Hallescher FC
2
Schalke 04
5
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Schalke 04
1
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Nurnberg
3
Schalke 04
0
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Schalke 04
1
Fortuna Düsseldorf
0
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Paderborn
2
Schalke 04
3
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
4
Preußen Münster
1
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
SV Elversberg
1
Schalke 04
2
2. Bundesliga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
1
Karlsruhe
0
2. Bundesliga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Schalke 04
1
2. Bundesliga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Schalke 04
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Schalke 04
1
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Schalke 04
1
2. Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Schalke 04
5
Magdeburg
3
2. Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Schalke 04
2
2. Bundesliga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Schalke 04
2
Dynamo Drezno
2
2. Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
2
Schalke 04
0
2. Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Schalke 04
2
FC Kaiserslautern
2
2. Bundesliga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
St. Pauli
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heidenheim
2
Freiburg
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Union Berlin
1
Heidenheim
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
Heidenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Heidenheim
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
Hamburger SV
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Heidenheim
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Werder Brema
2
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
2
Augsburg
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Heidenheim
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
Werder Brema
4
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga, 32. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Heidenheim
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Heidenheim
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Heidenheim
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Heidenheim
3
Holstein Kiel
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Heidenheim
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Mönchengladbach
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
2
Heidenheim
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Lut
Dogryw.
|
Heidenheim
1
FC Kopenhaga
3
Liga Konferencji, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Heidenheim
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Heidenheim
2
Liga Konferencji, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Freiburg
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Heidenheim
1
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Heidenheim
0
St. Pauli
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Werder Brema
3
Heidenheim
3
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Heidenheim
2
Union Berlin
0
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
FC Sankt Gallen
1
Liga Konferencji, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Eintracht Frankfurt
4
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
Chelsea
2
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Heidenheim
2
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Heidenheim
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Heidenheim
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Heidenheim
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
2
Heidenheim
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Pafos
0
Heidenheim
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Heidenheim
2
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Olimpija Lublana
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Heidenheim
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
0
Freiburg
3
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
4
Augsburg
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
St. Pauli
0
Heidenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Heidenheim
4
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Freiburg
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
1
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Heidenheim
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Augsburg
1
Heidenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Heidenheim
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Werder Brema
1
Heidenheim
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Heidenheim
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
Freiburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
Darmstadt 98
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Heidenheim
1
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Augsburg
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Heidenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
1
Union Berlin
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
4
Werder Brema
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Heidenheim
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Heidenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
![]()
Rostocker FC
0
Heidenheim
8
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Paderborn
3
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Heidenheim
1
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Heidenheim
5
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Heidenheim
3
Hamburger SV
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
SV Sandhausen
3
Heidenheim
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Magdeburg
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Heidenheim
3
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Heidenheim
0
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Heidenheim
1
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Hansa Rostock
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
1
Fortuna Düsseldorf
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Erzgebirge Aue
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Nurnberg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Darmstadt 98
3
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Heidenheim
2
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Erzgebirge Aue
2
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Heidenheim
1
Schalke 04
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
St. Pauli
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
2
Dynamo Drezno
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Hannover 96
1
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Heidenheim
1
Hansa Rostock
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
Karlsruhe
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Darmstadt 98
5
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Heidenheim
2
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Hannover 96
1
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
1
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heidenheim
3
Fortuna Düsseldorf
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Heidenheim
2
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Heidenheim
3
St. Pauli
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Karlsruhe
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Heidenheim
3
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Heidenheim
2
Hamburger SV
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Heidenheim
3
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Heidenheim
1
SV Wehen
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
3
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
2
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
VfL Osnabrück
1
2. Bundesliga
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
VfL Bochum
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
1.FC Koln
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Heidenheim
4
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Heidenheim
2
Union Berlin
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Heidenheim
2
Hamburger SV
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
1
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Heidenheim
2
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Heidenheim
4
MSV Duisburg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Heidenheim
3
SV Sandhausen
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
3
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Heidenheim
1
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
FC Kaiserslautern
1
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
MSV Duisburg
3
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Heidenheim
4
Union Berlin
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
VfL Bochum
1
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
2
Heidenheim
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Union Berlin
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Greuther Fürth
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
3
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
FC Kaiserslautern
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Heidenheim
2
SV Sandhausen
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Würzburger Kickers
0
Heidenheim
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Erzgebirge Aue
2
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Heidenheim
2
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 |
W jakiej formie jest Kevin Muller?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Kevin Muller – zarobki
Kevin Muller gra w Schalke 04 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 570 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kevin Muller w Schalke 04 (2025/26)
| Rocznie | 570 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 48 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Kevin Muller w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
570 tys. € |
| 2024/25 |
|
1,1 mln € |
| 2023/24 |
|
1,1 mln € |
| 2022/23 |
|
1,1 mln € |
| 2021/22 |
|
1,1 mln € |
| 2020/21 |
|
1,1 mln € |
| 2019/20 |
|
1,1 mln € |
| 2013/14 |
|
120 tys. € |
Kevin Muller – kontuzje
W trakcie kariery Kevin Muller zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kevin Muller
-
Wstrząśnienie mózgu
02.05.25 – 13.05.25 (12 dni)
Heidenheim opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
20.09.18 – 23.09.18 (4 dni)
Heidenheim opuszczone: 1 mecz
- Uraz 01.12.16 – 07.12.16 (7 dni)
-
Uraz ramienia
17.11.13 – 24.11.13 (8 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.09.12 – 18.10.12 (24 dni)
Hansa Rostock opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
21.03.12 – 26.03.12 (6 dni)
Hansa Rostock opuszczone: 1 mecz
Czy Kevin Muller ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Kevin Muller nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Muller to uraz z 2012 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kevin Muller – trofea
W trakcie kariery Kevin Muller zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Kevin Muller
Jakie trofea zdobył Kevin Muller?
Kevin Muller zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Schalke 04 — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 2 razy.
Kevin Muller – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin Muller wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin Muller na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kevin Muller
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 35 |
|
300 tys. € |
| 18.12.2025 | 34 |
|
300 tys. € |
| 13.10.2025 | 34 |
|
400 tys. € |
| 04.06.2025 | 34 |
|
700 tys. € |
| 19.12.2024 | 33 |
|
1 mln € |
| 28.05.2024 | 33 |
|
1 mln € |
| 26.03.2024 | 33 |
|
1,2 mln € |
| 13.12.2023 | 32 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2023 | 32 |
|
800 tys. € |
| 29.11.2022 | 31 |
|
600 tys. € |
| 15.06.2022 | 31 |
|
600 tys. € |
| 14.12.2021 | 30 |
|
600 tys. € |
| 12.10.2021 | 30 |
|
700 tys. € |
| 15.06.2021 | 30 |
|
800 tys. € |
| 07.02.2021 | 29 |
|
900 tys. € |
| 14.07.2020 | 29 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
650 tys. € |
| 12.12.2019 | 28 |
|
800 tys. € |
| 11.06.2019 | 28 |
|
800 tys. € |
| 07.01.2019 | 27 |
|
800 tys. € |
| 18.06.2018 | 27 |
|
800 tys. € |
| 21.01.2018 | 26 |
|
800 tys. € |
| 26.06.2017 | 26 |
|
800 tys. € |
| 22.01.2017 | 25 |
|
800 tys. € |
| 05.10.2016 | 25 |
|
600 tys. € |
| 21.07.2016 | 25 |
|
400 tys. € |
| 10.02.2016 | 24 |
|
400 tys. € |
| 30.06.2015 | 24 |
|
450 tys. € |
| 06.03.2015 | 23 |
|
350 tys. € |
| 05.11.2014 | 23 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2014 | 23 |
|
300 tys. € |
| 23.01.2014 | 22 |
|
300 tys. € |
| 27.06.2013 | 22 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2012 | 21 |
|
500 tys. € |
| 15.01.2012 | 20 |
|
800 tys. € |
| 14.10.2011 | 20 |
|
600 tys. € |
| 29.05.2011 | 20 |
|
400 tys. € |
| 16.01.2011 | 19 |
|
350 tys. € |
| 15.11.2010 | 19 |
|
200 tys. € |
| 30.06.2010 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Muller?
Wycena Kevin Muller wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Kevin Muller wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.