Kevin Sessa jest piłkarzem występującym obecnie w Hertha BSC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Kevin Sessa
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Kevin Sessa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Sessa wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 4,2%. Kevin Sessa oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin Sessa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Sessa rozegrał w barwach Herthy BSC w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 073 minuty. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Kevin Sessa?
Na podstawie kontraktu z Hertha BSC, Kevin Sessa otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sessa w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Kevin Sessa ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kevin Sessa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Sessa to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kevin Sessa?
Kevin Sessa ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Kevin Sessa?
Kevin Sessa najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Sessa?
Wycena 26-letniego Kevin Sessa według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kevin Sessa?
Kevin Sessa urodził się 6 lipca 2000 w Stuttgart w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Kevin Sessa – statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin Sessa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hertha BSC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kevin Sessa vs. inni
Jakie statystyki ma Kevin Sessa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kevin Sessa wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 4,2%. Kevin Sessa oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Kevin Sessa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kevin Sessa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
0:3 | 86' | 0 | 0 | ||||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
0:2 | 71' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
1:0 | 87' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
2:1 | 87' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:2 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:3 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
3:5 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Karne
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:1 | 120' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Kevin Sessa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kevin Sessa rozegrał w barwach Herthy BSC w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 073 minuty. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Kevin Sessa – transfery
W trakcie kariery Kevin Sessa zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hertha BSC 2024 – obecnie
-
Heidenheim 2018 – 2024
-
FC Heidenheim U19 2017 – 2018

-
Stuttgarter Kickers U17 2016 – 2017

-
Stuttgarter Kickers Youth 2015 – 2016

-
FSV Waiblingen Youth 2014 – 2015

-
VfB Stuttgart Youth do 2014

Kevin Sessa – forma
W ostatnich 5 meczach Kevin Sessa zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kevin Sessa 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Kevin Sessa 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Kevin Sessa?
Kevin Sessa jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.50). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Kevin Sessa – zarobki
Kevin Sessa gra w Hertha BSC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 750 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kevin Sessa w Hertha BSC (2025/26)
| Rocznie | 750 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 63 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Kevin Sessa?
Na podstawie kontraktu z Hertha BSC, Kevin Sessa otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sessa w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Kevin Sessa – kontuzje
W trakcie kariery Kevin Sessa zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kevin Sessa
-
Uraz
22.07.25 – 05.08.25 (15 dni)
Hertha BSC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
07.02.25 – 17.03.25 (39 dni)
Hertha BSC opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
04.12.24 – 11.01.25 (39 dni)
Hertha BSC opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
18.07.24 – 07.09.24 (52 dni)
Hertha BSC opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
26.09.23 – 03.10.23 (8 dni)
Heidenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.09.22 – 24.09.22 (11 dni)
Heidenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.03.22 – 26.03.22 (12 dni)
Heidenheim opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia uda
17.11.21 – 31.12.21 (45 dni)
Heidenheim opuszczone: 5 meczów
Czy Kevin Sessa ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kevin Sessa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Sessa to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kevin Sessa – trofea
W trakcie kariery Kevin Sessa zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kevin Sessa?
Kevin Sessa zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Heidenheim — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 1 raz.
Kevin Sessa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin Sessa wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin Sessa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Sessa?
Wycena Kevin Sessa wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Kevin Sessa wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.